Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Ottenburg 2018
België
Datum :
22-07-2018
120 km
Weg - Wedstrijd
Start
Ottenburg (Brabant), België
Aankomst
Ottenburg (Brabant), België
Hoofdindex Ottenburg
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Niels Merckx
BEL
in 02h 52m 29.00s
2
Anthony Spysschaert
BEL
op 02.00s
3
Jeroen Vercammen
BEL
op 05.00s
4
Gerben Peersman
BEL
op 13.00s
5
Glen Van Herck
BEL
op 19.00s
Details
1
MERCKX NIELS
WSC HAND IN HAND BAAL
BEL19940913
ELITE
2H52´29"
2
SPYSSCHAERT ANTHONY
INDIVIDUEEL
BEL19860328
ELITE
2H52´31"
+0´02"
3
VERCAMMEN JEROEN
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19920821
ELITE
2H52´34"
+0´05"
4
PEERSMAN GERBEN
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19901009
ELITE
2H52´42"
+0´13"
5
VAN HERCK GLEN
JONGE RAKKERS VOLLEZELE
BEL19960220
U23
2H52´48"
+0´19"
6
DE GROEF FELIX
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19930816
ELITE
2H52´48"
+0´19"
7
STAS BRECHT
HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19950919
ELITE
2H52´50"
+0´21"
8
PHILIPS JONAS
WSC HAND IN HAND BAAL
BEL19920526
ELITE
2H53´02"
+0´33"
9
VAN DEN BERGH MATTHIAS
BIORACER GRANFONDO TEAM
BEL19920203
AMA19+
2H53´10"
+0´41"
10
VAN DEN BERGH TUUR
HUBO-AERTS ACTION BIKE CT
BEL19990312
U23
2H53´25"
+0´56"
11
BLAMPAIN MAXIME
SOJASUN
FRA19960319
U23
2H53´25"
+0´56"
12
DE BOCK YONI
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19960406
U23
2H53´25"
+0´56"
13
TIMMERMANS WARD
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19950926
ELITE
2H55´14"
+2´45"
14
CORNELIS JONAS
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19940729
ELITE
2H55´29"
+3´00"
15
VAN DE MIEROOP SAM
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19910903
ELITE
2H55´29"
+3´00"
16
MARIS ELIAS
ILLI-BIKES CYCLING TEAM
BEL19991005
U23
2H55´44"
+3´15"
17
BERO SEAN
DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO
BEL19980724
U23
2H55´44"
+3´15"
18
VAN ROSSEM FREEK
CLUB DEPRTIVO FEEDBACK
NED19990616
U23
2H55´44"
+3´15"
19
MATTHYS LOUKA
NICEDEVOTEAM
BEL19991231
U23
2H55´44"
+3´15"
20
GOOSSENS QUENTIN
TEL & CO CYCLING TEAM
BEL19911114
AMA19+
2H55´44"
+3´15"
21
HELMINEN MATTI
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19750814
ELITE
2H55´44"
+3´15"
22
BAUTERS ARNE
NANO DEVELOPMENT TEAM
BEL19991117
U23
2H55´44"
+3´15"
23
TOOTH NIELS
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19921113
ELITE
2H55´44"
+3´15"
24
BIERKENS TIM
WILLEBRORD WIL VOORUIT
NED19991109
U23
2H58´41"
+6´12"
25
DELVAUX GUILLAUME
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL19960620
U23
2H58´41"
+6´12"
26
WIELFAERT KRISTOF
VAN EYCK SPORT
BEL19781028
ELITE
2H58´41"
+6´12"
27
HEREMANS ARON
STAGECO CYCLING TEAM
BEL19990223
U23
2H58´41"
+6´12"
28
VERHEYEN MAARTEN
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
BEL19990622
U23
2H58´41"
+6´12"
29
SIEBENS GIANNI
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19980717
U23
2H58´41"
+6´12"
30
VERHEIJEN GEERT
MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT
NED19991214
U23
2H58´41"
+6´12"
31
SMET JONAS
BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
BEL19990106
U23
2H58´41"
+6´12"
32
DE GREEF TIM
NANO DEVELOPMENT TEAM
BEL19990407
U23
2H58´41"
+6´12"
33
VAN LAER JAN
ILLI-BIKES CYCLING TEAM
BEL19990101
U23
2H58´41"
+6´12"
34
DE BOCK JELLE
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19930407
ELITE
2H58´41"
+6´12"
35
LEYS SAM
K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
BEL19861122
ELITE
2H58´41"
+6´12"
36
CHRISTOPHER PATRICK
DCR CYCLING TEAM
GBR19980205
U23
2H58´41"
+6´12"
37
MERRITT PETER
GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
GBR19970520
U23
2H58´41"
+6´12"
38
DUBOIS FOEKE
ASFRA RACING TEAM
BEL19921109
ELITE
2H58´41"
+6´12"
39
BACCAUW THOMAS
ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS
BEL19970913
U23
2H58´41"
+6´12"
40
GREGOIRE SIMON
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL19980518
U23
2H58´41"
+6´12"
41
SERNEELS DIETER
STAGECO CYCLING TEAM
BEL19980710
U23
2H58´41"
+6´12"
42
GOOSSENS ANKO
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
BEL19970220
U23
2H58´41"
+6´12"
43
RYS SAM
INDIVIDUEEL
BEL19790526
MASTM
2H58´41"
+6´12"
44
VESTREPEN ARNO
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19981027
U23
2H58´41"
+6´12"
45
ROWIES KAREL
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19860808
ELITE
2H58´41"
+6´12"
46
FLION JORGEN
INDIVIDUEEL
BEL19860722
ELITE
2H58´41"
+6´12"
DNF
HERREBOSCH ANDREAS
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19950410
ELITE
DNF
VAN WESEMAEL MAARTEN
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19921224
ELITE
DNF
PARDAENS JOREN
JONGE RAKKERS VOLLEZELE
BEL19951113
ELITE
DNF
CUMPS RUBEN
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19930106
ELITE
DNF
GREENHALGH GEORGE
WSC HAND IN HAND BAAL
GBR19990320
U23
DNF
HARTLEY THEO
ILLI-BIKES CYCLING TEAM
GBR19990113
U23
DNF
SIMOES GUILLAUME
VC VIRGINALOIS - VIRGINAL-ITTRE
FRA19880930
ELITE
DNF
HEYNS NILS
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL19910126
ELITE
DNF
SUTTON JOSEPH
GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
GBR19970926
U23
DNF
FERNANDEZ CLÉMENT
ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL19940512
ELITE
Sluiten
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close