Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Singapore, Criterium 2018
Share the Road Criterium
Singapore
Datum :
25-03-2018
Weg - Criterium
Start
Singapore , Singapore
Aankomst
Singapore , Singapore
Hoofdindex Singapore, Criterium
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Min Zhe Chua
in 24m 04.00s
2
Michael Thornton
op 00.00s
3
Lionel Boey
op 00.00s
4
Bing Jie Chew
op 00.00s
5
Phudzlee Cicakman
SIN
op 00.00s
Details
Men's Sport 19y+ (6:30am)
1. Minzhe CHUA Bike Xtreme Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 148 10 2:31,2 2:20,5
L3:
2:27,1
L4:
2:24,9
L5:
2:23,7
L6:
2:23,8
L7:
2:24,3
L8:
2:30,6
L9:
2:25,8
L10:
2:12,2
Finish Time:
0h24:04.5
Latest Time:
6:57:06,61
2. Michael THORNTON ANZA Cycling Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 124 10 2:30,9 2:21,6
L3:
2:27,4
L4:
2:21,8
L5:
2:26,2
L6:
2:24,8
L7:
2:24,3
L8:
2:28,5
L9:
2:26,3
L10:
2:12,3
Finish Time:
0h24:04.5
Latest Time:
6:57:06,63
3. Lionel BOEY JUN Guerciotti Racing Team Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 144 10 2:27,9 2:23,4
L3:
2:28,1
L4:
2:23,2
L5:
2:24,1
L6:
2:24,0
L7:
2:24,2
L8:
2:30,3
L9:
2:25,6
L10:
2:13,2
Finish Time:
0h24:04.5
Latest Time:
6:57:06,64
4. Bing Jie CHEW Geylang Cycling Team Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 131 10 2:30,3 2:21,4
L3:
2:27,8
L4:
2:24,7
L5:
2:22,8
L6:
2:23,9
L7:
2:25,0
L8:
2:29,8
L9:
2:25,4
L10:
2:13,2
Finish Time:
0h24:04.8
Latest Time:
6:57:06,89
5. Phudzlee CICAKMAN Roadbrothers Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 115 10 2:29,3 2:21,9
L3:
2:27,7
L4:
2:25,7
L5:
2:22,1
L6:
2:24,8
L7:
2:23,8
L8:
2:30,4
L9:
2:25,5
L10:
2:13,3
Finish Time:
0h24:04.9
Latest Time:
6:57:06,98
6. Scott HOBBS ANZA Cycling Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 126 10 2:30,0 2:21,5
L3:
2:27,9
L4:
2:24,5
L5:
2:22,8
L6:
2:23,8
L7:
2:25,9
L8:
2:29,1
L9:
2:25,5
L10:
2:13,7
Finish Time:
0h24:05.1
Latest Time:
6:57:07,20
7. Noor Hazim SULAIMEE Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 122 10 2:29,8 2:18,0
L3:
2:31,5
L4:
2:24,8
L5:
2:23,0
L6:
2:25,0
L7:
2:22,6
L8:
2:30,0
L9:
2:25,8
L10:
2:14,7
Finish Time:
0h24:05.5
Latest Time:
6:57:07,61
8. Jordan TAN XUAN MING Guerciotti Racing Team Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 142 10 2:29,5 2:22,0
L3:
2:27,7
L4:
2:25,2
L5:
2:22,6
L6:
2:24,4
L7:
2:23,8
L8:
2:29,7
L9:
2:26,5
L10:
2:13,9
Finish Time:
0h24:05.6
Latest Time:
6:57:07,72
9. Weicheng HAN Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 108 10 2:29,1 2:22,6
L3:
2:28,0
L4:
2:25,1
L5:
2:22,3
L6:
2:24,1
L7:
2:24,6
L8:
2:30,1
L9:
2:23,9
L10:
2:15,6
Finish Time:
0h24:05.8
Latest Time:
6:57:07,85
10. Rabi GUTHRIE Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 114 10 2:28,6 2:22,1
L3:
2:27,6
L4:
2:25,2
L5:
2:22,3
L6:
2:24,2
L7:
2:24,8
L8:
2:31,1
L9:
2:25,1
L10:
2:14,7
Finish Time:
0h24:06.3
Latest Time:
6:57:08,37
11. Wei Liang ONG Guerciotti Racing Team Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 143 10 2:31,3 2:21,3
L3:
2:27,8
L4:
2:27,8
L5:
2:20,0
L6:
2:26,6
L7:
2:22,0
L8:
2:29,8
L9:
2:26,1
L10:
2:13,5
Finish Time:
0h24:06.7
Latest Time:
6:57:08,82
12. Sean WONG SIEN HEE Guerciotti Racing Team Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 145 10 2:31,7 2:21,0
L3:
2:28,0
L4:
2:27,1
L5:
2:20,1
L6:
2:27,0
L7:
2:21,7
L8:
2:29,6
L9:
2:25,8
L10:
2:14,6
Finish Time:
0h24:07.1
Latest Time:
6:57:09,22
13. Christopher BLOCH ANZA Cycling Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 125 10 2:29,6 2:22,7
L3:
2:26,4
L4:
2:28,5
L5:
2:21,0
L6:
2:24,2
L7:
2:24,1
L8:
2:28,0
L9:
2:27,0
L10:
2:15,5
Finish Time:
0h24:07.5
Latest Time:
6:57:09,58
14. Wooi Keat KEK KEILVEN Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 127 10 2:28,8 2:22,1
L3:
2:28,1
L4:
2:24,2
L5:
2:22,8
L6:
2:23,1
L7:
2:27,6
L8:
2:28,9
L9:
2:26,3
L10:
2:16,8
Finish Time:
0h24:09.1
Latest Time:
6:57:11,24
15. Lee PANG LIM 30Forty Cycling Team Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 138 10 2:31,1 2:20,2
L3:
2:28,6
L4:
2:28,2
L5:
2:20,0
L6:
2:25,6
L7:
2:23,5
L8:
2:28,8
L9:
2:26,5
L10:
2:17,3
Finish Time:
0h24:10.4
Latest Time:
6:57:12,47
16. Ronald BUDER West Coast Riders Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 109 10 2:32,6 2:20,7
L3:
2:27,6
L4:
2:26,6
L5:
2:20,6
L6:
2:26,5
L7:
2:25,8
L8:
2:27,6
L9:
2:25,2
L10:
2:18,0
Finish Time:
0h24:11.6
Latest Time:
6:57:13,68
17. Muhammad Harish Danial YA'AKUB Guerciotti Racing Team Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 150 10 2:31,5 2:21,1
L3:
2:26,9
L4:
2:26,1
L5:
2:21,9
L6:
2:24,4
L7:
2:25,1
L8:
2:29,5
L9:
2:26,1
L10:
2:18,9
Finish Time:
0h24:11.9
Latest Time:
6:57:13,98
18. Ronnie MORADA Team Harabas Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 103 0 2:31,6 2:22,0
L3:
2:25,4
L4:
2:29,1
L5:
2:20,5
L6:
2:27,0
L7:
2:23,0
L8:
2:27,0
L9:
2:27,0
L10:
2:19,0
Finish Time:
0h24:11.9
Latest Time:
6:57:14,00
19. Tang MING JEAN 30Forty Cycling Team Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 134 10 2:29,7 2:21,3
L3:
2:28,7
L4:
2:26,1
L5:
2:21,3
L6:
2:27,6
L7:
2:23,9
L8:
2:28,1
L9:
2:25,5
L10:
2:19,6
Finish Time:
0h24:12.3
Latest Time:
6:57:14,39
20. Ammar SALIM Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 121 10 2:30,1 2:21,8
L3:
2:27,9
L4:
2:25,4
L5:
2:21,3
L6:
2:24,2
L7:
2:22,0
L8:
2:33,6
L9:
2:26,1
L10:
2:20,2
Finish Time:
0h24:13.0
Latest Time:
6:57:15,10
21. Voon MING WEI Les Chercheurs Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 123 10 2:31,9 2:21,0
L3:
2:27,4
L4:
2:24,7
L5:
2:22,5
L6:
2:29,1
L7:
2:23,4
L8:
2:27,0
L9:
2:26,3
L10:
2:19,6
Finish Time:
0h24:13.2
Latest Time:
6:57:15,31
22. Haiqal ANWAR T3 Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 149 10 2:31,0 2:20,8
L3:
2:28,4
L4:
2:27,7
L5:
2:20,5
L6:
2:25,9
L7:
2:25,1
L8:
2:28,6
L9:
2:25,1
L10:
2:20,0
Finish Time:
0h24:13.5
Latest Time:
6:57:15,60
23. Kailoon TEO Team Next Stage Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 139 10 2:30,3 2:22,0
L3:
2:27,9
L4:
2:27,4
L5:
2:20,0
L6:
2:27,0
L7:
2:23,9
L8:
2:28,9
L9:
2:26,3
L10:
2:19,6
Finish Time:
0h24:13.8
Latest Time:
6:57:15,93
24. Ben TAY 30Forty Cycling Team Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 133 10 2:30,2 2:20,3
L3:
2:29,1
L4:
2:28,8
L5:
2:20,2
L6:
2:27,1
L7:
2:23,9
L8:
2:26,9
L9:
2:27,3
L10:
2:20,6
Finish Time:
0h24:15.0
Latest Time:
6:57:17,07
25. Roni SUBRATA Gowes-SG-ID Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 118 10 2:33,9 2:20,3
L3:
2:26,6
L4:
2:28,0
L5:
2:19,7
L6:
2:26,8
L7:
2:23,5
L8:
2:28,3
L9:
2:26,9
L10:
2:21,4
Finish Time:
0h24:15.9
Latest Time:
6:57:17,98
26. Stefan ANSORGE Team Absolut Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 113 10 2:32,3 2:20,9
L3:
2:27,3
L4:
2:26,1
L5:
2:20,9
L6:
2:26,0
L7:
2:24,8
L8:
2:28,1
L9:
2:26,4
L10:
2:22,9
Finish Time:
0h24:16.2
Latest Time:
6:57:18,29
27. Trevos KWAN 30Forty Cycling Team Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 136 10 2:31,6 2:22,0
L3:
2:26,5
L4:
2:25,4
L5:
2:22,2
L6:
2:27,6
L7:
2:23,3
L8:
2:28,3
L9:
2:26,4
L10:
2:22,6
Finish Time:
0h24:16.4
Latest Time:
6:57:18,48
28. R BUDI Roadbrothers Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 141 10 2:30,5 2:23,9
L3:
2:26,1
L4:
2:21,9
L5:
2:26,4
L6:
2:26,4
L7:
2:24,1
L8:
2:26,7
L9:
2:29,2
L10:
2:34,8
Finish Time:
0h24:30.4
Latest Time:
6:57:32,45
29. Brian NG matadorRacing Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 147 10 2:28,5 2:22,2
L3:
2:27,8
L4:
2:24,3
L5:
2:22,6
L6:
2:23,2
L7:
2:16,6
L8:
2:22,4
L9:
2:21,5
L10:
2:22,7
Finish Time:
0h23:52.3
Latest Time:
6:56:54,41
30. Lance TAN TREK Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 120 10 2:29,5 2:21,5
L3:
2:28,1
L4:
2:23,8
L5:
2:23,2
L6:
2:24,0
L7:
2:26,0
L8:
2:29,0
L9:
2:25,5
L10:
2:12,2
Finish Time:
0h24:03.3
Latest Time:
6:57:05,35
31. Siryogi Ansyah Faisal MAJDI Gowes-SG-ID Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 119 10 2:28,5 2:22,8
L3:
2:27,8
L4:
2:24,8
L5:
2:21,7
L6:
2:23,6
L7:
2:26,4
L8:
2:29,4
L9:
2:25,8
L10:
2:12,3
Finish Time:
0h24:03.5
Latest Time:
6:57:05,56
Angelico AQUINO Team Harabas Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 106 10 2:29,6 2:22,8
L3:
2:28,1
L4:
2:28,2
L5:
2:23,5
L6:
2:34,7
L7:
2:44,9
L8:
2:43,5
L9:
2:43,9
L10:
Finish Time:
Latest Time:
6:56:01,65
Kenneth LIM West Coast Riders Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 198 10 2:34,0 2:20,7
L3:
2:26,5
L4:
2:28,1
L5:
2:21,0
L6:
2:32,2
L7:
2:45,3
L8:
2:48,1
L9:
2:43,3
L10:
Finish Time:
Latest Time:
6:56:01,87
Chee Tat Thomas HO West Coast Riders Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 110 9 2:34,7 2:23,0
L3:
2:32,5
L4:
2:40,7
L5:
2:44,2
L6:
2:47,3
L7:
2:45,8
L8:
2:46,4
L9:
2:48,2
L10:
Finish Time:
Latest Time:
6:57:05,16
Wee TAN West Coast Riders Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 101 9 2:33,0 2:20,5
L3:
2:27,1
L4:
2:28,3
L5:
2:25,6
L6:
2:50,9
L7:
3:00,2
L8:
3:00,3
L9:
2:56,9
L10:
Finish Time:
Latest Time:
6:57:05,38
Lim CHIA KEE West Coast Riders Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 102 9 2:33,7 2:20,2
L3:
2:28,3
L4:
2:28,5
L5:
2:42,3
L6:
3:01,5
L7:
2:54,0
L8:
2:55,2
L9:
2:52,8
L10:
Finish Time:
Latest Time:
6:57:18,82
Shijie OW 30Forty Cycling Team Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 135 9 2:34,7 2:23,3
L3:
2:32,4
L4:
2:39,0
L5:
2:58,2
L6:
3:06,7
L7:
3:08,0
L8:
2:32,7
L9:
2:40,0
L10:
Finish Time:
Latest Time:
6:57:37,43
Wei Jie Jeremy YEO 30Forty Cycling Team Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 132 9 2:35,0 2:38,1
L3:
2:58,1
L4:
3:02,0
L5:
3:03,0
L6:
2:59,3
L7:
3:00,0
L8:
2:44,1
L9:
L10:
Finish Time:
Latest Time:
6:56:02,10
Fa'Iz TAURUS Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 130 9 2:34,3 2:29,6
L3:
2:56,8
L4:
3:04,0
L5:
3:04,3
L6:
3:06,0
L7:
3:00,8
L8:
2:44,0
L9:
L10:
Finish Time:
Latest Time:
6:56:02,31
Joseph DIPLOMA Team TXR Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 112 9 2:36,3 2:37,1
L3:
2:58,1
L4:
3:00,3
L5:
3:04,7
L6:
2:58,8
L7:
3:00,5
L8:
2:44,3
L9:
L10:
Finish Time:
Latest Time:
6:56:02,53
Asraf SHARIFF Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 117 6 2:29,4 2:22,0
L3:
2:28,1
L4:
2:25,2
L5:
2:22,4
L6:
2:32,0
L7:
L8:
L9:
L10:
Finish Time:
Latest Time:
6:47:41,55
Sebastian TEO Rapha Cycling Club (RCC) Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 107 5 2:28,7 2:22,4
L3:
2:28,8
L4:
2:24,6
L5:
2:20,7
L6:
L7:
L8:
L9:
L10:
Finish Time:
Latest Time:
6:45:07,54
Muhammad HILMI Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 129 5 2:28,8 2:22,4
L3:
2:28,2
L4:
2:25,3
L5:
2:22,2
L6:
L7:
L8:
L9:
L10:
Finish Time:
Latest Time:
6:45:09,17
Blair CHONG YUEE HNG RRS Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 140 4 2:31,0 2:23,0
L3:
2:32,0
L4:
3:39,0
L5:
L6:
L7:
L8:
L9:
L10:
Finish Time:
Latest Time:
6:44:07,17
Nigel KEE Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 137 3 2:35,3 2:22,2
L3:
2:33,2
L4:
L5:
L6:
L7:
L8:
L9:
L10:
Finish Time:
Latest Time:
6:40:32,91
Peter STEPHENS Rapha Cycling Club (RCC) Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 104 0
L3:
L4:
L5:
L6:
L7:
L8:
L9:
L10:
Finish Time:
Latest Time:
Attilio RAPISARDA Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 105 0
L3:
L4:
L5:
L6:
L7:
L8:
L9:
L10:
Finish Time:
Latest Time:
Weijie ZHENG Rapha Cycling Club (RCC) Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 111 0
L3:
L4:
L5:
L6:
L7:
L8:
L9:
L10:
Finish Time:
Latest Time:
Wei Lee NG Dawn Riders Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 116 0
L3:
L4:
L5:
L6:
L7:
L8:
L9:
L10:
Finish Time:
Latest Time:
Phil MORRIS ANZA Cycling Race 2 - Men's Sport +19yrs - No Points (6:30am) 128 0
L3:
L4:
L5:
L6:
L7:
L8:
L9:
L10:
Finish Time:
Latest Time:
Juniors B (6:00am)
1. Henry WONG Race 1 - Junior B (15-16yrs) (6:00am) 192 10 2:37,2 2:36,5
L3:
2:32,4
L4:
2:36,5
L5:
2:41,5
L6:
2:45,0
L7:
2:44,0
L8:
2:40,7
L9:
2:40,4
L10:
2:42,5
Finish Time:
0h26:37.1
Latest Time:
6:27:46,01
2. Billie MAH Integrated Riding Racing Team Race 1 - Junior B (15-16yrs) (6:00am) 189 10 2:38,1 2:35,3
L3:
2:48,1
L4:
2:57,4
L5:
2:58,7
L6:
2:57,6
L7:
2:54,1
L8:
3:01,9
L9:
2:39,4
L10:
2:28,4
Finish Time:
0h27:59.5
Latest Time:
6:29:08,45
3. Swee Fai Jared POON Integrated Riding Racing Team Race 1 - Junior B (15-16yrs) (6:00am) 190 10 2:38,3 2:36,5
L3:
2:47,0
L4:
2:56,9
L5:
2:58,2
L6:
2:57,7
L7:
2:54,8
L8:
3:01,8
L9:
2:39,6
L10:
2:29,4
Finish Time:
0h28:00.5
Latest Time:
6:29:09,46
4. Jovin YEO No Team Race 1 - Junior B (15-16yrs) (6:00am) 191 10 2:37,7 2:36,2
L3:
2:45,4
L4:
2:59,1
L5:
2:57,8
L6:
2:57,7
L7:
2:54,7
L8:
3:01,8
L9:
2:40,6
L10:
2:29,2
Finish Time:
0h28:00.7
Latest Time:
6:29:09,63
5. KAI JUN NG Integrated Riding Club 4 Race 1 - Junior B (15-16yrs) (6:00am) 193 10 2:38,5 2:35,5
L3:
2:47,7
L4:
2:57,0
L5:
2:58,5
L6:
2:57,6
L7:
2:54,7
L8:
3:01,7
L9:
2:39,9
L10:
2:29,2
Finish Time:
0h28:00.8
Latest Time:
6:29:09,69
6. Andy SON Race 1 - Junior B (15-16yrs) (6:00am) 187 10 2:38,7 2:35,8
L3:
2:47,5
L4:
2:56,8
L5:
2:57,8
L6:
2:57,7
L7:
2:54,7
L8:
3:01,8
L9:
2:40,4
L10:
2:29,4
Finish Time:
0h28:01.2
Latest Time:
6:29:10,13
7. JUDE LEE PILLAI 30Forty Cycling Team Race 1 - Junior B (15-16yrs) (6:00am) 196 10 2:37,9 2:36,3
L3:
2:46,0
L4:
2:58,2
L5:
2:58,1
L6:
2:57,7
L7:
2:54,7
L8:
3:01,6
L9:
2:40,7
L10:
2:30,7
Finish Time:
0h28:02.2
Latest Time:
6:29:11,11
8. Zac YEO 30Forty Cycling Team Race 1 - Junior B (15-16yrs) (6:00am) 197 10 2:37,0 2:38,3
L3:
2:47,1
L4:
2:55,8
L5:
2:57,5
L6:
2:57,8
L7:
2:55,5
L8:
3:01,3
L9:
2:40,7
L10:
2:31,6
Finish Time:
0h28:03.0
Latest Time:
6:29:11,88
9. Jason LOO TWC Racing Race 1 - Junior B (15-16yrs) (6:00am) 188 10 2:38,3 2:35,3
L3:
2:45,9
L4:
2:58,8
L5:
2:57,6
L6:
2:57,7
L7:
2:55,1
L8:
3:01,9
L9:
2:40,5
L10:
2:34,3
Finish Time:
0h28:06.0
Latest Time:
6:29:14,91
Jesper CHUA Race 1 - Junior B (15-16yrs) (6:00am) 194 9 2:56,0 3:24,8
L3:
3:24,4
L4:
3:35,2
L5:
3:39,9
L6:
3:28,5
L7:
3:37,5
L8:
3:39,0
L9:
L10:
Finish Time:
Latest Time:
6:28:54,53
Zephan YAP Race 1 - Junior B (15-16yrs) (6:00am) 195 3 2:38,6 2:36,2
L3:
2:46,5
L4:
L5:
L6:
L7:
L8:
L9:
L10:
Finish Time:
Latest Time:
6:09:10,28
Sluiten
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close