Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Amstel Gold Race (V) 2017
Nederland
Datum :
16-04-2017
121,6 km
Weg - Wedstrijd
Start
Maastricht (Limburg), Nederland
Aankomst
Valkenburg aan de Geul (Limburg), Nederland
Hoofdindex Amstel Gold Race (V)
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Anna Van Der Breggen
NED
in 03h 15m 57.00s
2
Elizabeth Deignan - Armitstead
GBR
op 55.00s
3
Katarzyna Kasia Niewiadoma
POL
op 00.00s
4
Annemiek Van Vleuten
NED
op 00.00s
5
Elisa Longo Borghini
ITA
op 00.00s
6
Coryn Rivera Labecki
USA
op 00.00s
7
Amy Pieters
NED
op 00.00s
8
Pauline Ferrand-Prévot
FRA
op 00.00s
9
Ashleigh Moolman Pasio
RSA
op 00.00s
10
Ellen Van Dijk
NED
op 00.00s
11
Chantal Van Den Broek - Blaak
NED
op 00.00s
12
Audrey Cordon-Ragot
FRA
op 00.00s
13
Tetyana Riabchenko
UKR
op 00.00s
14
Janneke Ensing
NED
op 00.00s
15
Shara Gillow
AUS
op 00.00s
16
Karol-Ann Canuel
CAN
op 00.00s
17
Flavia Maria Cardoso Oliveira
BRA
op 00.00s
18
Roxane Knetemann
NED
op 00.00s
19
Lisa Klein
GER
op 00.00s
20
Eva Buurman
NED
op 00.00s
21
Arianna Fidanza
ITA
op 00.00s
22
Małgorzata Jasińska
POL
op 00.00s
23
Alison Jackson
CAN
op 00.00s
24
Anna Zita Maria Stricker
ITA
op 00.00s
25
Sara Penton
SWE
op 00.00s
26
Sofie De Vuyst
BEL
op 00.00s
27
Eugenia Alickun Bujak
SLO
op 00.00s
28
Ganna Solovey
UKR
op 00.00s
29
Thalita De Jong
NED
op 00.00s
30
Agnieszka Skalniak
POL
op 00.00s
31
Kelly Van Den Steen
BEL
op 00.00s
32
Lauren Kitchen
AUS
op 00.00s
33
Polona Batagelj
SLO
op 00.00s
34
Rossella Ratto
ITA
op 00.00s
35
Floortje Mackaij
NED
op 00.00s
36
Hanna Nilsson
SWE
op 00.00s
37
Soraya Paladin
ITA
op 00.00s
38
Katrine Aalerud
NOR
op 00.00s
39
Vita Heine Pētersone
NOR
op 00.00s
40
Anouska Koster
NED
op 00.00s
41
Emilia Fahlin
SWE
op 00.00s
42
Megan Guarnier
USA
op 00.00s
43
Nina Buysman
NED
op 00.00s
44
Amanda Spratt
AUS
op 00.00s
45
Anna Potokina
RUS
op 00.00s
46
Pauliena Rooijakkers
NED
op 00.00s
47
Clara Koppenburg
GER
op 00.00s
48
Leah Kirchmann
CAN
op 00.00s
49
Esther Van Veen
NED
op 00.00s
50
Eri Yonamine
JPN
op 00.00s
51
Sarah Roy
AUS
op 00.00s
52
Victorie Guilman
FRA
op 00.00s
53
Marianne Vos
NED
op 00.00s
54
Aude Biannic
FRA
op 00.00s
55
Tatiana Guderzo
ITA
op 00.00s
56
Marta Bastianelli
ITA
op 00.00s
57
Elena Cecchini
ITA
op 00.00s
58
Trixi Worrack
GER
op 00.00s
59
Alena Amialiusik
BLR
op 00.00s
60
Sabrina Stultiens
NED
op 00.00s
61
Rozanne Slik
NED
op 00.00s
62
Moniek Tenniglo
NED
op 00.00s
63
Jeanne Korevaar
NED
op 00.00s
64
Claudia Lichtenberg-Häusler
GER
op 00.00s
65
Susanne Andersen
NOR
op 00.00s
66
Lisa Brennauer
GER
op 00.00s
67
Cecilie Uttrup Ludwig
DEN
op 00.00s
68
Alice Maria Arzuffi
ITA
op 00.00s
69
Amélie Rivat
FRA
op 00.00s
70
Jelena Erić
SRB
op 00.00s
71
Ilaria Sanguineti
ITA
op 00.00s
72
Allie Dragoo
USA
op 00.00s
73
Jessy Druyts
BEL
op 00.00s
Details
DNF Mayuko HAGIWARA JPN WHT 31
DNF Annette EDMONDSON AUS WHT 26
DNF Alexis RYAN USA LPR 23
DNF Gracie ELVIN AUS ORS 29
DNF Jenelle CROOKS AUS ORS 23
DNF Katrin GARFOOT AUS ORS 36
DNF Marie VILMANN DEN CBT 24
DNF Romy KASPER GER ALE 29
DNF Daiva TUSLAITE LTU ALE 31
DNF Carlee TAYLOR AUS ALE 28
DNF Sheyla GUTIERREZ RUIZ ESP CPC 23
DNF Marta TAGLIAFERRO ITA CPC 28
DNF Wubbigje Regina KNOL NED CPC 26
DNF Pernille MATHIESEN DEN TVW 20
DNF Sara MUSTONEN LICHAN SWE TVW 36
DNF AMBER LEONE NEBEN USA TVW 42
DNF Christina SIGGAARD DEN TVW 23
DNF Doris SCHWEIZER SUI TVW 28
DNF Tereza MEDVEDOVA SVK BPK 21
DNF Katia RAGUSA ITA BPK 20
DNF Maria Vittoria SPEROTTO ITA BPK 21
DNF Kseniya TUHAI BLR BPK 22
DNF Miriam BJØRNSRUD NOR HPU 25
DNF Ingvild GÅSKJENN NOR HPU 19
DNF Emilie MOBERG NOR HPU 26
DNF Daniela REIS POR LWD 24
DNF Bryony VAN VELZEN NED LWD 21
DNF Kim DE BAAT BEL LWK 26
DNF Maaike POLSPOEL BEL LWK 28
DNF Winanda SPOOR NED LWK 26
DNF Greta RICHIOUD FRA FDJ 21
DNF Urša PINTAR SLO BTC 32
DNF Isabelle BECKERS BEL LSL 34
DNF Jessie DAAMS BEL LSL 27
DNF Chantal HOFFMANN LUX LSL 30
DNF Anna KIESENHOFER AUT LSL 26
DNF Puck MOONEN NED LSL 21
DNF Sofia BEGGIN ITA ASA 20
DNF Sofia BERTIZZOLO ITA ASA 20
DNF Olena PAVLUKHINA AZE ASA 28
DNF Lara VIECELI ITA ASA 24
DNF KSENIIA DOBRYNINA RUS SER 23
DNF Ting Ying HUANG TPE SER 27
DNF Laura Camila LOZANO RAMIREZ COL SER 31
DNF Alice GASPARINI ITA SER 20
DNF Esra TROMP NED PVD 27
DNF Nathalie BEX BEL SVG 19
DNF Valerie DEMEY BEL SVG 23
DNF Demmy DRUYTS BEL SVG 22
DNF Fien DELBAERE BEL SVG 21
Sluiten
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close