Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen 2015
België
Datum :
22-08-2015
4e etappe
153,5 km
Weg - Etappe
Start
Bottelare (Oost-Vlaanderen), België
Aankomst
Website
http://www.rvov.be
Hoofdindex Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
Index 2015
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Andy Leigh
GBR
in 00.00s
2
Seppe Verschuere
BEL
op 00.00s
3
Dennis Delmotte
BEL
op 00.00s
Details
1
LEIGH Andy
GBR19950316
XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
2
VERSCHUERE Seppe
BEL19940106
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
3
DELMOTTE Dennis
BEL19960130
EFC-ETIXX
4
MOENS Jens
BEL19940131
BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM
5
SHAW James Callum
GBR19960613
LOTTO SOUDAL
6
FARAZIJN Maxime
BEL19940602
EFC-ETIXX
7
POWLESS Neilson
USA19960903
USA NATIONAL TEAM
8
STOCKMAN Abram
BEL19960731
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
9
VEKEMAN Maxime
BEL19930914
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
10
DE SY Gertjan
BEL19940307
PRORACE CYCLING TEAM
11
YECHEZKLE Aviv
ISR19940421
ASFRA RACING TEAM
12
MEHEUS Gill
BEL19950814
EFC-ETIXX
13
BLOMME Lorenzo
BEL19940507
CT 2020
14
DELVAUX Guillaume
BEL19960620
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
15
NOPPE Christophe
BEL19941129
EFC-ETIXX
16
PLANCKAERT Edward
BEL19950201
CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF
17
BENNET Sean
USA19960331
USA NATIONAL TEAM
18
PYFFEROEN Matthias
BEL19951227
CT 2020
19
SCOTT Jacob
GBR19950614
ILLI-BIKES CYCLING TEAM
20
KAISE Julien
BEL19950112
COLOR CODE - AQUALITY PROTECT
21
MICHIELS Killian
BEL19941007
BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM
22
ARIMONT Charlie
BEL19960603
COLOR CODE - AQUALITY PROTECT
23
MERTENS Joran
BEL19950421
KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
24
HEYTENS Maxim
BEL19960404
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
25
LOGIER Jan
BEL19941103
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
26
MORTIER Lenny
BEL19950315
CT 2020
27
VAN DEN BERGHE Jeroen
BEL19960821
ILLI-BIKES CYCLING TEAM
28
TAMINIAUX Lionel
BEL19960521
COLOR CODE - AQUALITY PROTECT
29
VAN DYCK Wesley
BEL19940915
MIX2 ARROW / DOUCHY-THALASSA
30
VAN BAKKEL Robbie
NED19940822
TWC HET SNELLE WIEL
31
WHELAN Dan
GBR19931022
ASFRA RACING TEAM
32
TEMMERMAN Jasper
BEL19931006
WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
33
DE DECKER Alfdan
BEL19960909
TEAM VAN DER VURST - HIKO
34
CLAUS Dieter
BEL19940112
PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
35
ANECA Ciske
BEL19940810
MIX1 FCP-GLASCENTRA - KVC DEINZE
36
VAN DE WALLE Goran
BEL19950828
TEAM VAN DER VURST - HIKO
37
LEHAEN Dries
BEL19950916
PROFEL - UNITED C.T.
38
MASURE Brent
BEL19941008
PRORACE CYCLING TEAM
39
MERTZ Nicolas
BEL19930730
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
40
KROONEN Bastien
BEL19961205
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
41
VAN DE KERKHOVE Brent
BEL19941012
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
42
GROENEVELD Harro
NED19960917
WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM
43
BALCAEN Manolito
BEL19950210
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
44
VAN DER HAEGHEN Ruben
BEL19931202
BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM
45
SINT NICOLAAS Tristan
NED19931120
DRC DE MOL
46
VAN GOMPEL Mathias
BEL19950924
LOTTO SOUDAL
47
MINTEN Kevin
NED19960103
TWC HET SNELLE WIEL
48
PIETERS Bart
BEL19940211
WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
49
WOUTERS Enzo
BEL19960321
LOTTO SOUDAL
50
COWAN Alec
CAN19961119
CANADA
51
HEYSE Jari
BEL19960419
BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM
52
DEBRUYNE Glenn
BEL19950110
PROFEL - UNITED C.T.
53
VAN HASSEL Jonas
BEL19960405
XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
54
BUGTER Jasper
NED19950430
WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM
55
BOUSSAER Bryan
BEL19961119
ILLI-BIKES CYCLING TEAM
56
DOETS Marco
NED19951028
WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM
57
SIMON Kenn
BEL19940602
VAN EYCK SPORT
58
WYTINCK Gianni
BEL19960102
CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF
59
TIMMERMANS Tom
BEL19960617
VAN EYCK SPORT
60
OVERVLIET Jay
NED19951026
MIX1 FCP-GLASCENTRA - KVC DEINZE
61
BROERS Michiel
BEL19930601
PROFEL - UNITED C.T.
62
HAVERALS Lars
BEL19941020
WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
63
SIX Franklin
BEL19961229
COLOR CODE - AQUALITY PROTECT
64
VERWEE Pieter
BEL19930131
ASFRA RACING TEAM
65
RASSCHAERT Kevin
BEL19940419
XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
66
KRIGBAUM Mathias
DEN19950203
LOTTO SOUDAL
67
MENTEN Milan
BEL19961031
LOTTO SOUDAL
68
WOLFE Benjamin
USA19930715
USA NATIONAL TEAM
69
HAEMELS Bavo
BEL19941105
KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
70
DE SY Vincent
BEL19951023
PRORACE CYCLING TEAM
71
ROS Dieter
BEL19950404
MIX2 ARROW / DOUCHY-THALASSA
72
VANDEVYVERE Stijn
BEL19960520
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
73
ESSELAAR Remco
NED19950919
TWC HET SNELLE WIEL
74
MOSTOV Zeke
USA19960730
USA NATIONAL TEAM
75
DE BOCK Stijn
BEL19930930
TEAM VAN DER VURST - HIKO
76
LEWIS Adam
GBR19950821
CT 2020
77
PANIS Maxim
BEL19930430
PRORACE CYCLING TEAM
78
SCHUT Elroy
NED19941114
MIX2 ARROW / DOUCHY-THALASSA
79
HOEFKENS Lennert
BEL19950131
PROFEL - UNITED C.T.
80
MERCKX Niels
BEL19940913
CECEMELCYCLINGTEAM
81
JACOBS Robin
BEL19961016
V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
82
VANMEENEN Jordy
BEL19951014
CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF
83
VANDEN ABEELE Robin
BEL19940221
CECEMELCYCLINGTEAM
84
CLARYSSE Diego
BEL19940314
MIX2 ARROW / DOUCHY-THALASSA
85
DE KETELE Angelo
BEL19950728
ASFRA RACING TEAM
86
WALSH Edward
CAN19961122
CANADA
87
VANDENBUSSCHE Jari
BEL19960710
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
88
POLIAK Yam
ISR19960629
ASFRA RACING TEAM
89
PYFFEROEN Miel
BEL19940701
EFC-ETIXX
90
HENDRICKX Maarten
NED19951101
TWC HET SNELLE WIEL
91
DEVENIJNS Jasper
BEL19960413
MIX1 FCP-GLASCENTRA - KVC DEINZE
92
VAN RENTERGHEM Bram
BEL19950724
CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF
93
VAN ENGELAND Wouter
BEL19950623
KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
94
DE LEEUW David
NED19930917
DRC DE MOL
95
ARMSTRONG Thomas
GBR19940827
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
96
PICOUX Maximilien
BEL19951112
COLOR CODE - AQUALITY PROTECT
97
BOONS Laurens
BEL19960405
PROFEL - UNITED C.T.
98
BAEYENS James
BEL19941123
CT 2020
99
DESAIR Maarten
BEL19930831
PROFEL - UNITED C.T.
100
CLARKE Cormac
IRL19940421
ILLI-BIKES CYCLING TEAM
101
VAN DURME Jens
BEL19931202
WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
102
VERBESTEL Robin
BEL19950826
MIX2 ARROW / DOUCHY-THALASSA
103
BRIESEN Brent
BEL19960708
PRORACE CYCLING TEAM
104
DUQUENNOY Jimmy
BEL19950609
COLOR CODE - AQUALITY PROTECT
105
KIVITS Marc
NED19950606
TWC HET SNELLE WIEL
106
VERHULST Pauwel
BEL19950104
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
107
COOLS Brent
BEL19950329
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
108
VAN DER SCHELDEN Jasper
BEL19940402
BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM
109
HADARY Zohar
ISR19940509
ASFRA RACING TEAM
110
BUIJK Bart
NEDF19930501
DRC DE MOL
111
SEGERS Dieter
BEL19960803
MIX1 FCP-GLASCENTRA - KVC DEINZE
112
GOESSENS Cédric
BEL19960523
MIX1 FCP-GLASCENTRA - KVC DEINZE
113
VYNCK Kevin
BEL19951219
V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
114
VAN MOL Caine
BEL19950103
TEAM VAN DER VURST - HIKO
115
COBBAERT Florian
BEL19960323
VAN EYCK SPORT
116
SEYE Guillaume
BEL19961128
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
117
COOREVITS Gilles
BEL19961123
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
118
MAES Jef
BEL19950929
CECEMELCYCLINGTEAM
119
WOLFFENBUTTEL Stefan
NED19930324
WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM
120
DE POORTER Maxime
BEL19960421
EFC-ETIXX
121
OLIEBOS Jordy
BEL19950407
ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT
122
DE VILLE Jelle
BEL19950710
TEAM VAN DER VURST - HIKO
123
DE BOECK Eward
BEL19950516
XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
124
DE SMUL Guust
BEL19950612
XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
125
DUFFELEER Joachim
BEL19951006
XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
126
VAN ECHELPOEL Michiel
BEL19940605
V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
127
VEROFT Jelto
BEL19940829
KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
128
VAN ROOSBROECK Arne
BEL19951121
ILLI-BIKES CYCLING TEAM
129
JAMIESON Adam
CAN19960212
CANADA
130
VAN DEN BERG Maarten
NED19940510
DRC DE MOL
131
DELANGHE Jelle
BEL19950822
ZANNATA CYCLING TEAM
132
VERHEYDEN Robin
BEL19941207
ZANNATA CYCLING TEAM
133
DREDGE Christopher
GBR19930903
CT 2020
134
SLAGMULDERS Yorick
BEL19950829
TEAM VAN DER VURST - HIKO
135
BOSMANS Arne
BEL19960118
ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT
136
CELI Abe
NED19961013
TWC HET SNELLE WIEL
137
DOFFERHOFF Roy
NED19960406
WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM
138
VANREYTEN Joachim
BEL19940831
LOTTO SOUDAL
139
TINDAL Levi
NED19950817
WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM
140
VERKERKEN Miel
BEL19961218
MIX1 FCP-GLASCENTRA - KVC DEINZE
141
BOUTS Jordy
BEL19960808
PRORACE CYCLING TEAM
142
VANDORMAEL Tom
BEL19930310
ZANNATA CYCLING TEAM
143
SOENENS Alessandro
BEL19931201
CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF
144
VAN DEN BORNE Tom
BEL19960422
KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
145
VERSTEVEN Stijn
BEL19940201
KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
146
DEJONGHE Bram
BEL19960117
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
147
ELLIOTT William
CAN19950404
CANADA
148
SCHIETECATTE Mathias
BEL19950914
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
Individueel klassement
1
SIX Franklin
BEL19961229
COLOR CODE - AQUALITY PROTECT
2
VAN GOMPEL Mathias
BEL19950924
LOTTO SOUDAL
3
HAEMELS Bavo
BEL19941105
KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
4
DE SY Vincent
BEL19951023
PRORACE CYCLING TEAM
5
DOETS Marco
NED19951028
WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM
6
PANIS Maxim
BEL19930430
PRORACE CYCLING TEAM
7
DE BOCK Stijn
BEL19930930
TEAM VAN DER VURST - HIKO
8
KRIGBAUM Mathias
DEN19950203
LOTTO SOUDAL
9
WYTINCK Gianni
BEL19960102
CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF
10
ANECA Ciske
BEL19940810
MIX1 FCP-GLASCENTRA - KVC DEINZE
11
HENDRICKX Maarten
NED19951101
TWC HET SNELLE WIEL
12
BENNET Sean
USA19960331
USA NATIONAL TEAM
13
VAN DE WALLE Goran
BEL19950828
TEAM VAN DER VURST - HIKO
14
VANDENBUSSCHE Jari
BEL19960710
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
15
DELMOTTE Dennis
BEL19960130
EFC-ETIXX
16
LEIGH Andy
GBR19950316
XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
17
VAN DER HAEGHEN Ruben
BEL19931202
BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM
18
DUQUENNOY Jimmy
BEL19950609
COLOR CODE - AQUALITY PROTECT
19
LOGIER Jan
BEL19941103
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
20
VERSCHUERE Seppe
BEL19940106
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
21
VANREYTEN Joachim
BEL19940831
LOTTO SOUDAL
22
STOCKMAN Abram
BEL19960731
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
23
FARAZIJN Maxime
BEL19940602
EFC-ETIXX
24
DE SY Gertjan
BEL19940307
PRORACE CYCLING TEAM
25
KAISE Julien
BEL19950112
COLOR CODE - AQUALITY PROTECT
26
VEKEMAN Maxime
BEL19930914
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
27
CLAUS Dieter
BEL19940112
PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
28
POWLESS Neilson
USA19960903
USA NATIONAL TEAM
29
OLIEBOS Jordy
BEL19950407
ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT
30
MERTENS Joran
BEL19950421
KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
31
JACOBS Robin
BEL19961016
V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
32
MOENS Jens
BEL19940131
BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM
33
SHAW James Callum
GBR19960613
LOTTO SOUDAL
34
MENTEN Milan
BEL19961031
LOTTO SOUDAL
35
NOPPE Christophe
BEL19941129
EFC-ETIXX
36
WOUTERS Enzo
BEL19960321
LOTTO SOUDAL
37
MORTIER Lenny
BEL19950315
CT 2020
38
WOLFE Benjamin
USA19930715
USA NATIONAL TEAM
39
PLANCKAERT Edward
BEL19950201
CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF
40
TEMMERMAN Jasper
BEL19931006
WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
41
VAN DER SCHELDEN Jasper
BEL19940402
BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM
42
VAN ENGELAND Wouter
BEL19950623
KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
43
ESSELAAR Remco
NED19950919
TWC HET SNELLE WIEL
44
DE DECKER Alfdan
BEL19960909
TEAM VAN DER VURST - HIKO
45
TAMINIAUX Lionel
BEL19960521
COLOR CODE - AQUALITY PROTECT
46
YECHEZKLE Aviv
ISR19940421
ASFRA RACING TEAM
47
MASURE Brent
BEL19941008
PRORACE CYCLING TEAM
48
MERTZ Nicolas
BEL19930730
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
49
BLOMME Lorenzo
BEL19940507
CT 2020
50
HEYSE Jari
BEL19960419
BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM
51
VAN DYCK Wesley
BEL19940915
MIX2 ARROW / DOUCHY-THALASSA
52
SINT NICOLAAS Tristan
NED19931120
DRC DE MOL
53
MICHIELS Killian
BEL19941007
BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM
54
WHELAN Dan
GBR19931022
ASFRA RACING TEAM
55
VAN BAKKEL Robbie
NED19940822
TWC HET SNELLE WIEL
56
HAVERALS Lars
BEL19941020
WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
57
BALCAEN Manolito
BEL19950210
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
58
COWAN Alec
CAN19961119
CANADA
59
GROENEVELD Harro
NED19960917
WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM
60
KROONEN Bastien
BEL19961205
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
61
SIMON Kenn
BEL19940602
VAN EYCK SPORT
62
PYFFEROEN Matthias
BEL19951227
CT 2020
63
BOUSSAER Bryan
BEL19961119
ILLI-BIKES CYCLING TEAM
64
PICOUX Maximilien
BEL19951112
COLOR CODE - AQUALITY PROTECT
65
DREDGE Christopher
GBR19930903
CT 2020
66
VERWEE Pieter
BEL19930131
ASFRA RACING TEAM
67
PIETERS Bart
BEL19940211
WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
68
VAN DE KERKHOVE Brent
BEL19941012
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
69
SCOTT Jacob
GBR19950614
ILLI-BIKES CYCLING TEAM
70
HEYTENS Maxim
BEL19960404
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
71
ARIMONT Charlie
BEL19960603
COLOR CODE - AQUALITY PROTECT
72
BUGTER Jasper
NED19950430
WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM
73
OVERVLIET Jay
NED19951026
MIX1 FCP-GLASCENTRA - KVC DEINZE
74
VAN DEN BERGHE Jeroen
BEL19960821
ILLI-BIKES CYCLING TEAM
75
DE POORTER Maxime
BEL19960421
EFC-ETIXX
76
LEHAEN Dries
BEL19950916
PROFEL - UNITED C.T.
77
SCHUT Elroy
NED19941114
MIX2 ARROW / DOUCHY-THALASSA
78
VAN RENTERGHEM Bram
BEL19950724
CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF
79
VANDEN ABEELE Robin
BEL19940221
CECEMELCYCLINGTEAM
80
HADARY Zohar
ISR19940509
ASFRA RACING TEAM
81
VERKERKEN Miel
BEL19961218
MIX1 FCP-GLASCENTRA - KVC DEINZE
82
RASSCHAERT Kevin
BEL19940419
XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
83
VAN HASSEL Jonas
BEL19960405
XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
84
DEBRUYNE Glenn
BEL19950110
PROFEL - UNITED C.T.
85
ROS Dieter
BEL19950404
MIX2 ARROW / DOUCHY-THALASSA
86
TINDAL Levi
NED19950817
WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM
87
MOSTOV Zeke
USA19960730
USA NATIONAL TEAM
88
DUFFELEER Joachim
BEL19951006
XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
89
ARMSTRONG Thomas
GBR19940827
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
90
DE VILLE Jelle
BEL19950710
TEAM VAN DER VURST - HIKO
91
MERCKX Niels
BEL19940913
CECEMELCYCLINGTEAM
92
JAMIESON Adam
CAN19960212
CANADA
93
LEWIS Adam
GBR19950821
CT 2020
94
VAN ECHELPOEL Michiel
BEL19940605
V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
95
VERBESTEL Robin
BEL19950826
MIX2 ARROW / DOUCHY-THALASSA
96
VERHEYDEN Robin
BEL19941207
ZANNATA CYCLING TEAM
97
PYFFEROEN Miel
BEL19940701
EFC-ETIXX
98
GOESSENS Cédric
BEL19960523
MIX1 FCP-GLASCENTRA - KVC DEINZE
99
DEVENIJNS Jasper
BEL19960413
MIX1 FCP-GLASCENTRA - KVC DEINZE
100
BOONS Laurens
BEL19960405
PROFEL - UNITED C.T.
101
BUIJK Bart
NEDF19930501
DRC DE MOL
102
SLAGMULDERS Yorick
BEL19950829
TEAM VAN DER VURST - HIKO
103
BROERS Michiel
BEL19930601
PROFEL - UNITED C.T.
104
BOUTS Jordy
BEL19960808
PRORACE CYCLING TEAM
105
CLARYSSE Diego
BEL19940314
MIX2 ARROW / DOUCHY-THALASSA
106
VERHULST Pauwel
BEL19950104
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
107
COBBAERT Florian
BEL19960323
VAN EYCK SPORT
108
HOEFKENS Lennert
BEL19950131
PROFEL - UNITED C.T.
109
VANMEENEN Jordy
BEL19951014
CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF
110
CELI Abe
NED19961013
TWC HET SNELLE WIEL
111
WALSH Edward
CAN19961122
CANADA
112
COOREVITS Gilles
BEL19961123
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
113
SEYE Guillaume
BEL19961128
VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
114
SEGERS Dieter
BEL19960803
MIX1 FCP-GLASCENTRA - KVC DEINZE
115
KIVITS Marc
NED19950606
TWC HET SNELLE WIEL
116
CLARKE Cormac
IRL19940421
ILLI-BIKES CYCLING TEAM
117
COOLS Brent
BEL19950329
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
118
DE BOECK Eward
BEL19950516
XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
119
VAN ROOSBROECK Arne
BEL19951121
ILLI-BIKES CYCLING TEAM
120
DE SMUL Guust
BEL19950612
XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
121
VEROFT Jelto
BEL19940829
KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
122
MEHEUS Gill
BEL19950814
EFC-ETIXX
123
DOFFERHOFF Roy
NED19960406
WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM
124
TIMMERMANS Tom
BEL19960617
VAN EYCK SPORT
125
VANDEVYVERE Stijn
BEL19960520
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
126
BOSMANS Arne
BEL19960118
ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT
127
DELANGHE Jelle
BEL19950822
ZANNATA CYCLING TEAM
128
SOENENS Alessandro
BEL19931201
CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF
129
WOLFFENBUTTEL Stefan
NED19930324
WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM
130
DE LEEUW David
NED19930917
DRC DE MOL
131
POLIAK Yam
ISR19960629
ASFRA RACING TEAM
132
VAN DURME Jens
BEL19931202
WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
133
DESAIR Maarten
BEL19930831
PROFEL - UNITED C.T.
134
BRIESEN Brent
BEL19960708
PRORACE CYCLING TEAM
135
DE KETELE Angelo
BEL19950728
ASFRA RACING TEAM
136
BAEYENS James
BEL19941123
CT 2020
137
VAN DEN BERG Maarten
NED19940510
DRC DE MOL
138
MAES Jef
BEL19950929
CECEMELCYCLINGTEAM
139
VYNCK Kevin
BEL19951219
V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
140
DEJONGHE Bram
BEL19960117
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT
141
DELVAUX Guillaume
BEL19960620
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
142
VAN MOL Caine
BEL19950103
TEAM VAN DER VURST - HIKO
143
VANDORMAEL Tom
BEL19930310
ZANNATA CYCLING TEAM
144
MINTEN Kevin
NED19960103
TWC HET SNELLE WIEL
145
VERSTEVEN Stijn
BEL19940201
KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
146
ELLIOTT William
CAN19950404
CANADA
147
VAN DEN BORNE Tom
BEL19960422
KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
148
SCHIETECATTE Mathias
BEL19950914
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
Sluiten
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close