Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kampioenschap van Guipuzcoa, Cyclocross, Elite, Spanje 2013
Spanje
Datum :
22-12-2013
Cross - Wedstrijd
Start
Oñate (Pais Vasco), Spanje
Aankomst
Hoofdindex Kampioenschap van Guipuzcoa, Cyclocross, Elite, Spanje
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Jonathan Lastra Martínez
ESP
in 00.00s
2
Aketza Peña Iza
ESP
op 00.00s
Details
1 123 PEÑA,AKETZA ELITE ZALLAKO BELODROMO T.K.E. 01:01:24
2 162 GOMEZ,IÑIGO ELITE BIO-RACER/CARAVANAS ERAND 01:01:24 mt.
3 104 ARREGI,ASIER ELITE BIZIKLETA.COM 01:01:24 mt.
4 129 ZUBERO,JULEN ELITE MALLATALUD BIKE CLUB DEP 01:01:24 mt.
5 163 GOMEZ,JON ELITE BIO-RACER/CARAVANAS ERAND 01:01:24 mt.
6 105 URAIN,ZIGOR ELITE CDR-LIZARRALDE KIROLAK-RO 01:01:24 mt.
7 160 GARCIA,EGOITZ E-UCI COFIDIS SOLUTIONS CREDITS 01:01:24 mt.
8 110 IRAZOLA,JOKIN ELITE ELORRIOKO BANAN-BANAN Z K 01:01:24 mt.
9 161 MERINO,IGOR E-UCI EUSKADI 01:01:24 mt.
10 124 MENDIJUR,ALAIN ELITE BIZIKLETA.COM 01:01:24 mt.
11 106 PANIAGUA,UNAI ELITE CICLOS GETXO XC CICLISMO 01:01:24 mt.
12 164 AMENABAR,UNAI ELITE FULLGAS.ORG-GIPUZKOA 01:01:24 mt.
13 119 RUIZ,JOSE EMILIO ELITE VALLE DE CASTAÑEDA CLUB 01:01:24 mt.
14 109 URDAIBAI,ASIER ELITE BIZIKLETA.COM 01:01:24 1 Vts
15 149 GONZALEZ,IVAN ELITE FORONDA C.D.C. 01:01:24 1 Vts
16 130 PENA,JON ELITE ZONA BIKE 01:01:24 1 Vts
17 169 LOPEZ,IVAN ELITE CICLOS MAESTRE 01:01:24 1 Vts
18 151 LOPEZ,ASIER ELITE LAS ARENAS C.D.C.AMIGOS 01:01:24 1 Vts
19 132 DE ABAJO,JOSE LUIS ELITE VELODROMO DURANGUESADO C. 01:01:24 1 Vts
20 170 HERNANDEZ,Mikel ELITE DEBABARRENA 01:01:24 1 Vts
21 112 GONZALEZ,DANIEL ELITE BIZIKLETA.COM 01:01:24 1 Vts
22 108 URIGUEN,INAZIO ELITE LAS ARENAS C.D.C.AMIGOS 01:01:24 2 Vts
Sub 23:
1 1 LASTRA,JONATHAN SUB23 GRUPO HIRUMET TALDEA 00:53:50
2 35 ARANBURU,ALEX SUB23 ORDIZIAKO TX. E. 00:53:50 mt.
3 2 RIVERO,ION SUB23 DEBABARRENA 00:53:50 mt.
4 18 GARCIA,DAMIAN SUB23 BIZIKLETA.COM 00:53:50 mt.
5 37 GOIKOETXEA,XABIER SUB23 BAQUE-CAMPOS-TEAM 00:53:50 mt.
6 27 CORRALES,ENEKO SUB23 SEGUROS BILBAO 00:53:50 mt.
7 16 KAREAGA,JON MIKEL SUB23 IBAIGANE OPEL 00:53:50 mt.
8 10 AGUIRRE,AITOR SUB23 ZIRAUNA-ITURRIBERO 00:53:50 mt.
9 34 HERNANDEZ,ARITZ SUB23 IBAIGANE OPEL 00:53:50 mt.
10 12 ARANA,ASIER SUB23 ZARAUZTARRA S.D.C. 00:53:50 1 Vts
11 31 ETXEBARRIA,LANDER SUB23 UGAO S.C. 00:53:50 1 Vts
12 42 GONZALEZ,Alain SUB23 NATURGAS ENERGIA 00:53:50 1 Vts
13 6 ITUÑO,JULEN SUB23 UGAO S.C. 00:53:50 1 Vts
14 36 MUGICA,ERIKO SUB23 ORDIZIAKO TX. E. 00:53:50 1 Vts
15 7 LASTRA,KEVIN SUB23 MENDIZ MENDI-PETRONOR 00:53:50 2 Vts
Sluiten
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close