Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Giro di Lombardia 2004
Il Lombardia
Italië
Datum :
16-10-2004
246 km
Weg - Wereldbeker
Start
Mendrisio (Ticino), Zwitserland
Aankomst
Como (Lombardia), Italië
Hoofdindex Giro di Lombardia
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Damiano Cunego
ITA
in 06h 17m 55.00s
2
Michael Boogerd
NED
op 00.00s
3
Ivan Basso
ITA
op 00.00s
4
Cadel Evans
AUS
op 00.00s
5
Daniele Nardello
ITA
op 02.00s
6
Marzio Bruseghin
ITA
op 17.00s
7
Eddy Mazzoleni
ITA
op 17.00s
8
Dario Frigo
ITA
op 17.00s
9
Franco Pellizotti
ITA
op 17.00s
10
Luca Mazzanti
ITA
op 17.00s
11
Chris Horner
USA
op 17.00s
12
Erik Dekker
NED
op 17.00s
13
Ondrej Sosenka
CZE
op 17.00s
14
Isidro Nozal Vega
ESP
op 17.00s
15
Giampaolo Caruso
ITA
op 25.00s
16
Vladimir Duma
UKR
op 44.00s
17
Cédric Vasseur
FRA
op 49.00s
18
Serhiy Honchar
UKR
op 49.00s
19
Vladimir Gusev
RUS
op 49.00s
20
Joaquim Rodríguez Oliver
ESP
op 49.00s
21
Ruslan Ivanov
MDA
op 49.00s
22
Matthias Kessler
GER
op 49.00s
23
Michael Rasmussen
DEN
op 49.00s
24
Francisco Javier Vila Errandonea
ESP
op 49.00s
25
Tomasz Nose
SLO
op 49.00s
26
Francesco Casagrande
ITA
op 01m 25.00s
27
Rinaldo Nocentini
ITA
op 01m 40.00s
28
Davide Rebellin
ITA
op 01m 40.00s
29
Paolo Bettini
ITA
op 01m 40.00s
30
Leonardo Bertagnolli
ITA
op 01m 40.00s
Details
1 Damiano Cunego (Ita) Saeco 6.17.55 (39.056 km/h)
2 Michael Boogerd (Ned) Rabobank
3 Ivan Basso (Ita) Team CSC
4 Cadel Evans (Aus) T-Mobile Team
5 Daniele Nardello (Ita) T-Mobile Team 0.02
6 Marzio Bruseghin (Ita) Fassa Bortolo 0.17
7 Eddy Mazzoleni (Ita) Saeco
8 Dario Frigo (Ita) Fassa Bortolo
9 Franco Pellizotti (Ita) Alessio-Bianchi
10 Luca Mazzanti (Ita) Ceramiche Panaria-Margres
11 Chris Horner (USA) Saunier Duval-Prodir
12 Erik Dekker (Ned) Rabobank
13 Ondrej Sosenka (Cze) Acqua & Sapone-Caffè Mokambo
14 Isidro Nozal Vega (Spa) Liberty Seguros
15 Giampaolo Caruso (Ita) Liberty Seguros 0.25
16 Vladimir Duma (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago 0.44
17 Cédric Vasseur (Fra) Cofidis, Le Crédit par Téléphone 0.49
18 Serguei Gontchar (Ukr) De Nardi
19 Vladimir Goussev (Rus) Team CSC
20 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Saunier Duval-Prodir
21 Ruslan Ivanov (Mda) Alessio-Bianchi
22 Matthias Kessler (Ger) T-Mobile Team
23 Michael Rasmussen (Den) Rabobank
24 Francisco Javier Vila Errandonea (Spa) Lampre
25 Tomas Nose (Slo) Phonak
26 Francesco Casagrande (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie 1.25
27 Rinaldo Nocentini (Ita) Acqua & Sapone-Caffè Mokambo 1.40
28 Davide Rebellin (Ita) Gerolsteiner
29 Paolo Bettini (Ita) Quick.Step-Davitamon
30 Leonardo Bertagnolli (Ita) Saeco
31 Igor Pugaci (Mda) De Nardi
32 Fabian Jeker (Swi) Saunier Duval-Prodir 1.54
33 Jörg Jaksche (Ger) Team CSC 2.10
34 Patrik Sinkewitz (Ger) Quick.Step-Davitamon
35 Andrea Masciarelli (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie 2.15
36 Pieter Weening (Ned) Rabobank 3.06
37 Maxime Monfort (Bel) Landbouwkrediet-Colnago 3.39
38 Dmitriy Fofonov (Kaz) Cofidis, Le Crédit par Téléphone
39 Massimo Codol (Ita) Fassa Bortolo 4.33
40 Bram Tankink (Ned) Quick.Step-Davitamon
41 Christophe Brandt (Bel) Lotto-Domo 5.11
42 Roberto Sgambelluri (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie
43 Unai Osa Eizaguirre (Spa) Illes Balears-Banesto
44 Marcos Antonio Serrano Rodriguez (Spa) Liberty Seguros
45 Marco Fertonani (Ita) Phonak Hearing Systems 7.05
46 Pablo Lastras Garcia (Spa) Illes Balears-Banesto 7.16
47 Steve Zampieri (Swi) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie 8.16
48 Sylvester Szmyd (Pol) Saeco
49 Uros Murn (Slo) Phonak Hearing Systems 9.21
50 Karsten Kroon (Ned) Rabobank
51 Alexandre Bazhenov (Rus) Domina Vacanze
52 Patrick Calcagni (Swi) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie
53 Filippo Simeoni (Ita) Domina Vacanze
54 Michael Rogers (Aus) Quick.Step-Davitamon
55 Juan Fuentes Angullo (Spa) Saeco
56 Bo Hamburger (Den) Acqua & Sapone-Caffè Mokambo 11.43
57 Jurgen Van Goolen (Bel) Quick.Step-Davitamon
58 Alessandro Vanotti (Ita) De Nardi
59 Daniel Schnider (Swi) Phonak Hearing Systems
60 Frédéric Bessy (Fra) Cofidis, Le Crédit par Téléphone
61 Sergey Avdyeyev (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago
62 Ruslan Gryschenko (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago
Sluiten
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close