Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Bischofhofen, Criterium 2014
Oostenrijk
Datum :
31-07-2014
40,2 km
Weg - Criterium
Start
Bischofhofen (Salzburg), Oostenrijk
Aankomst
Bischofhofen (Salzburg), Oostenrijk
Hoofdindex Bischofhofen, Criterium
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Bernhard Eisel
AUT
in 00.00s
2
Marco Haller
AUT
op 00.00s
3
Matthias Brändle
AUT
op 00.00s
4
Riccardo Zoidl
AUT
op 00.00s
5
Jan Bárta
CZE
op 00.00s
Details
1. 1 EISEL Bernhard AUT19810217 Sky Procycling 0 1
2. 3 HALLER Marco AUT19910401 Team Katusha 0 2
3. 5 BRÄNDLE Matthias AUT19891207 IAM Cycling 0 3
4. 2 ZOIDL Riccardo AUT19880408 Trek Factory Racing 0 4
5. 7 BARTA Jan CZE19841207 Team Netapp - Endura 0 5
6. 4 PREIDLER Georg AUT19900617 Team Giant - Shimano 0 6
7. 27 SCHOIBL Mario AUT19900625 Team Gourmetfein Simplon Wels 0 7
8. 17 RABITSCH Stephan AUT19910628 Amplatz - BMC 0 8
9. 13 EIBEGGER Markus AUT19841016 Synergy Baku Cycling Project 0 9
10. 8 HOMOLKA Adam CZE19790212 Gebrüder Weiss - Oberndorfer 0 10
11. 33 BURKHARDT Holger GER19871216 Team Ur-Krostitzer Giant 0 11
12. 36 LAMPATER Leif GER19821222 Maloja Pushbikers 0 12
13. 44 BICHLMANN Daniel GER19880818 bike AID - Ride for help 0 13
14. 47*TAFERNER Michael AUT19930617 WSA-Greenlife 0 14
15. 18*UMHALLER Andreas AUT19920220 Amplatz - BMC 0 15
16. 59*RANACHER Lukas AUT19920825 UNION Raiffeisen Radteam Tirol 0 16
17. 28 KONRAD Patrick AUT19911013 Team Gourmetfein Simplon Wels 0 17
18. 25*BIEDERMANN Daniel AUT19930324 Team Gourmetfein Simplon Wels 0 18
19. 30*SCHIPFLINGER Florian AUT19950304 Tirol Cycling Team 0 19
20. 12 REITER Daniel AUT19910713 Gebrüder Weiss - Oberndorfer 0 20
21. 43 GRÜNWALDER Lukas AUT19900802 ARBÖ Rapso Knittelfeld 0 21
22. 26 ILLENBERGER Paul AUT19911228 Team Gourmetfein Simplon Wels 0 22
23. 34 ILESIC Aldo Ino SLO19840901 UnitedHealthCare pro cycling team 0 23
24. 29*MÜHLBERGER Gregor AUT19940404 Tirol Cycling Team 0 24
25. 32 FIEDLER Jacob GER19870620 Team Ur-Krostitzer Giant 0 25
26. 21 JANORSCHKE Grischa GER19870530 Team Vorarlberg 0 26
27. 11*KENDLER Benedikt GER19921009 Gebrüder Weiss - Oberndorfer 0 27
28. 10*MEILER Lukas GER19950214 Gebrüder Weiss - Oberndorfer 0 28
29. 48 BISSINGER Florian GER19880130 WSA-Greenlife 0 29
30. 19 GAUBITZER Michael AUT19831002 Amplatz - BMC 0 30
31. 35 GRASMANN Christian GER19810316 Maloja Pushbikers 0 31
Nicht in der Wertung:
9 EDMÜLLER Benjamin GER19870808 Gebrüder Weiss - Oberndorfer DNF
15 DÜNSER Lukas AUT19870616 Union Cycling Team NÖ DNF
16 POSPISIL Jan AUT19741028 Union Cycling Team NÖ DNF
20*REDTENBACHER Paul AUT19950615 Amplatz - BMC DNF
39 ERLER Tobias GER19790517 RSV Freilassing DNF
46*AUER Daniel AUT19941026 WSA-Greenlife DNF
50*WIELINK Rik NED19950927 AR & TV de adelaar DNF
51*STOCK Mario AUT19950917 Tirol Cycling Team DNF
52 STARZENGRUBER Harald AUT19810411 UNION Raiffeisen Radteam Tirol DNF
53 DÜRAGER Alexander AUT19841127 UNION Raiffeisen Radteam Tirol DNF
54 WALDER Martin AUT19890716 UNION Raiffeisen Radteam Tirol DNF
57*LIEB Alexander AUT19941016 UNION Raiffeisen Radteam Tirol DNF
Das Kommissarskollegium
Sluiten
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close