1 Gianni MEERSMAN BEL OPQ 28 5:31 16 0*
2 Dries DEVENYNS BEL OPQ 30 +0 11 0*
3 Arnaud GERARD FRA BSE 29 +1 6 6
4 Stef CLEMENT NED BEL 31 +2 5 0*
5 Tom Jelte SLAGTER NED BEL 24 +2 4 0*
6 Fabio FELLINE ITA AND 23 +2 2 2
7 Adrien PETIT FRA COF 23 +3
8 Matthias BRANDLE AUT IAM 24 +3
9 Nikolas MAES BEL OPQ 27 +4
10 Martijn KEIZER NED VCD 25 +4
11 Andrew FENN GBR OPQ 23 +5
12 Jerome COPPEL FRA COF 27 +5
13 Dylan VAN BAARLE NED RB3 21 +6
14 Nicki SÖRENSEN DEN TST 38 +7
15 Sergio Miguel MOREIRA PAULINHO POR TST 33 +7
16 Geoffrey SOUPE FRA FDJ 25 +7
17 Nacer BOUHANNI FRA FDJ 23 +8
18 Matthieu BOULO FRA RLM 24 +9
19 Martijn TUSVELD NED RB3 20 +9
20 Rick ZABEL GER RB3 20 +10
21 Wouter POELS NED VCD 26 +10
22 Natnael BERHANE ERI EUC 22 +10
23 Rudy BARBIER FRA RLM 21 +11
24 Luis Leon SANCHEZ GIL ESP BEL 30 +11
25 Julien BERARD FRA ALM 26 +12
26 Bryan COQUARD FRA EUC 21 +12
27 Marc GOOS NED BEL 23 +12
28 Mads CHRISTENSEN DEN TST 29 +12
29 Leonardo Fabio DUQUE COL COL 33 +12
30 Steven KRUIJSWIJK NED BEL 26 +12
31 Julien FOUCHARD FRA COF 27 +12
32 Rémi CUSIN FRA IAM 27 +12
33 Stéphane ROSSETTO FRA BIG 26 +13
34 Marco FRAPPORTI ITA AND 28 +13
35 Alex HOWES USA GRS 25 +13
36 Nathan HAAS AUS GRS 24 +13
37 Julian ALAPHILIPPE FRA FRA 21 +14
38 Florian VACHON FRA FRA 28 +14
39 Geoffroy LEQUATRE FRA BSE 32 +14
40 Rémi PAURIOL FRA SOJ 31 +14
41 Gael MALACARNE FRA BSE 27 +14
42 David LELAY FRA SOJ 34 +14
43 Hubert DUPONT FRA ALM 33 +15
44 Bruno PIRES POR TST 32 +15
45 Niels WUBBEN NED RB3 25 +16
46 Romain GUILLEMOIS FRA FRA 22 +16
47 Laurent MANGEL FRA FDJ 32 +16
48 Pierre-Henri LECUISINIER FRA FRA 20 +16
49 Pierre-Luc PERRICHON FRA BSE 26 +16
50 Emiel DOLFSMA NED RB3 21 +16
51 Steven TRONET FRA BIG 27 +16
52 Grégoire TARRIDE FRA LPM 22 +16
53 Cyrille PATOUX FRA RLM 28 +17
54 Pieter SERRY BEL OPQ 25 +17
55 Yohan BAGOT FRA COF 26 +17
56 Bertjan LINDEMAN NED VCD 24 +17
57 Grega BOLE SLO VCD 28 +17
58 Kenny ELISSONDE FRA FDJ 22 +18
59 José GONÇALVES POR LPM 24 +18
60 Rudy KOWALSKI FRA RLM 23 +18
61 Diego ROSA ITA AND 24 +18
62 Yoann PAILLOT FRA LPM 22 +19
63 Lars VAN DER HAAR NED RB3 22 +19
64 John GADRET FRA ALM 34 +19
65 Kevin ISTA BEL IAM 29 +19
66 Alexis VUILLERMOZ FRA SOJ 25 +20
67 Fabian WEGMANN GER GRS 33 +20
68 Loïc DESRIAC FRA RLM 24 +20
69 Cyril BESSY FRA COF 27 +20
70 Franck VERMEULEN FRA RLM 37 +21
71 Emanuele SELLA ITA AND 32 +21
72 Thibaut PINOT FRA FDJ 23 +21
73 Merhawi KUDUS GHEBREMEDHIN ERI BSE 19 +21
74 Marco BANDIERA ITA IAM 29 +21
75 Johann TSCHOPP SUI IAM 31 +21
76 Jacob RATHE USA GRS 22 +21
77 Romain FEILLU FRA VCD 29 +21
78 Romain BARDET FRA ALM 23 +22
79 Diego OCHOA COL CO4 20 +22
80 Sergey LAGUTIN UZB VCD 32 +22
81 Pierre ROLLAND FRA EUC 27 +22
82 Guillaume FAUCON FRA BIG 27 +23
83 Alexandre BILLON FRA BIG 22 +23
84 Alexandre PICHOT FRA EUC 30 +23
85 Fernando ORJUELA GUTIERREZ COL CO4 22 +23
86 Brice FEILLU FRA SOJ 28 +23
87 Caleb FAIRLY USA GRS 26 +23
88 Nico SIJMENS BEL COF 35 +23
89 Carlos VERONA QUINTANILLA ESP OPQ 21 +24
90 Guillaume MARTIN FRA FRA 20 +24
91 Sébastien REICHENBACH SUI IAM 24 +24
92 Dimitri LE BOULCH FRA BIG 24 +24
93 Julien ANTOMARCHI FRA LPM 29 +25
94 Perrig QUEMENEUR FRA EUC 29 +25
95 Anthony CHARTEAU FRA EUC 34 +25
96 Samuel DUMOULIN FRA ALM 33 +25
97 Francis MOUREY FRA FDJ 33 +25
98 Evgeny PETROV RUS TST 35 +26
99 Juan Manuel GARATE ESP BEL 37 +26
100 Alexis GUERIN FRA FRA 21 +26
101 Théo VIMPERE FRA BIG 23 +27
102 Wilson Alexander MARENTES TORRES COL COL 28 +28
103 Carlos Julian QUINTERO COL COL 27 +30
104 Riccardo CHIARINI ITA AND 29 +30
105 Darwin ATAPUMA HURTADO COL COL 25 +30
106 Heiner Rodrigo PARRA BUSTAMENTE COL CO4 22 +31
107 Juan Pablo SUAREZ SUAREZ COL COL 28 +32
108 Yannick MARTINEZ FRA LPM 25 +32
109 Antoine LAVIEU FRA LPM 23 +32
110 Christophe LABORIE FRA SOJ 27 +32
111 Ever Alexander RIVERA GUERRERO COL CO4 21 +33
112 Guillaume BONNAFOND FRA ALM 26 +34
113 Jérémie GALLAND FRA SOJ 30 +34
114 Clement CHEVRIER FRA FRA 21 +36
115 Marco CORTI ITA COL 27 +38
116 Anders LUND DEN TST 28 +42
117 Juan Diego QUINTERO GIL COL CO4 21 +45
118 Juan Ernesto CHAMORRO CHITAN COL CO4 22 +47
119 Steele VON HOFF AUS GRS 26 +48
120 Franco PELLIZOTTI ITA AND 35 +1:14
General
Rank Name Nat. Team Age* Result
1 Gianni MEERSMAN BEL OPQ 28 5:31
2 Dries DEVENYNS BEL OPQ 30 +0
3 Arnaud GERARD FRA BSE 29 +1
4 Stef CLEMENT NED BEL 31 +2
5 Tom Jelte SLAGTER NED BEL 24 +2
6 Fabio FELLINE ITA AND 23 +2
7 Adrien PETIT FRA COF 23 +3
8 Matthias BRANDLE AUT IAM 24 +3
9 Nikolas MAES BEL OPQ 27 +4
10 Martijn KEIZER NED VCD 25 +4
11 Andrew FENN GBR OPQ 23 +5
12 Jerome COPPEL FRA COF 27 +5
13 Dylan VAN BAARLE NED RB3 21 +6
14 Nicki SÖRENSEN DEN TST 38 +7
15 Sergio Miguel MOREIRA PAULINHO POR TST 33 +7
16 Geoffrey SOUPE FRA FDJ 25 +7
17 Nacer BOUHANNI FRA FDJ 23 +8
18 Matthieu BOULO FRA RLM 24 +9
19 Martijn TUSVELD NED RB3 20 +9
20 Rick ZABEL GER RB3 20 +10
21 Wouter POELS NED VCD 26 +10
22 Natnael BERHANE ERI EUC 22 +10
23 Rudy BARBIER FRA RLM 21 +11
24 Luis Leon SANCHEZ GIL ESP BEL 30 +11
25 Julien BERARD FRA ALM 26 +12
26 Bryan COQUARD FRA EUC 21 +12
27 Marc GOOS NED BEL 23 +12
28 Mads CHRISTENSEN DEN TST 29 +12
29 Leonardo Fabio DUQUE COL COL 33 +12
30 Steven KRUIJSWIJK NED BEL 26 +12
31 Julien FOUCHARD FRA COF 27 +12
32 Rémi CUSIN FRA IAM 27 +12
33 Stéphane ROSSETTO FRA BIG 26 +13
34 Marco FRAPPORTI ITA AND 28 +13
35 Alex HOWES USA GRS 25 +13
36 Nathan HAAS AUS GRS 24 +13
37 Julian ALAPHILIPPE FRA FRA 21 +14
38 Florian VACHON FRA FRA 28 +14
39 Geoffroy LEQUATRE FRA BSE 32 +14
40 Rémi PAURIOL FRA SOJ 31 +14
41 Gael MALACARNE FRA BSE 27 +14
42 David LELAY FRA SOJ 34 +14
43 Hubert DUPONT FRA ALM 33 +15
44 Bruno PIRES POR TST 32 +15
45 Niels WUBBEN NED RB3 25 +16
46 Romain GUILLEMOIS FRA FRA 22 +16
47 Laurent MANGEL FRA FDJ 32 +16
48 Pierre-Henri LECUISINIER FRA FRA 20 +16
49 Pierre-Luc PERRICHON FRA BSE 26 +16
50 Emiel DOLFSMA NED RB3 21 +16
51 Steven TRONET FRA BIG 27 +16
52 Grégoire TARRIDE FRA LPM 22 +16
53 Cyrille PATOUX FRA RLM 28 +17
54 Pieter SERRY BEL OPQ 25 +17
55 Yohan BAGOT FRA COF 26 +17
56 Bertjan LINDEMAN NED VCD 24 +17
57 Grega BOLE SLO VCD 28 +17
58 Kenny ELISSONDE FRA FDJ 22 +18
59 José GONÇALVES POR LPM 24 +18
60 Rudy KOWALSKI FRA RLM 23 +18
61 Diego ROSA ITA AND 24 +18
62 Yoann PAILLOT FRA LPM 22 +19
63 Lars VAN DER HAAR NED RB3 22 +19
64 John GADRET FRA ALM 34 +19
65 Kevin ISTA BEL IAM 29 +19
66 Alexis VUILLERMOZ FRA SOJ 25 +20
67 Fabian WEGMANN GER GRS 33 +20
68 Loïc DESRIAC FRA RLM 24 +20
69 Cyril BESSY FRA COF 27 +20
70 Franck VERMEULEN FRA RLM 37 +21
71 Emanuele SELLA ITA AND 32 +21
72 Thibaut PINOT FRA FDJ 23 +21
73 Merhawi KUDUS GHEBREMEDHIN ERI BSE 19 +21
74 Marco BANDIERA ITA IAM 29 +21
75 Johann TSCHOPP SUI IAM 31 +21
76 Jacob RATHE USA GRS 22 +21
77 Romain FEILLU FRA VCD 29 +21
78 Romain BARDET FRA ALM 23 +22
79 Diego OCHOA COL CO4 20 +22
80 Sergey LAGUTIN UZB VCD 32 +22
81 Pierre ROLLAND FRA EUC 27 +22
82 Guillaume FAUCON FRA BIG 27 +23
83 Alexandre BILLON FRA BIG 22 +23
84 Alexandre PICHOT FRA EUC 30 +23
85 Fernando ORJUELA GUTIERREZ COL CO4 22 +23
86 Brice FEILLU FRA SOJ 28 +23
87 Caleb FAIRLY USA GRS 26 +23
88 Nico SIJMENS BEL COF 35 +23
89 Carlos VERONA QUINTANILLA ESP OPQ 21 +24
90 Guillaume MARTIN FRA FRA 20 +24
91 Sébastien REICHENBACH SUI IAM 24 +24
92 Dimitri LE BOULCH FRA BIG 24 +24
93 Julien ANTOMARCHI FRA LPM 29 +25
94 Perrig QUEMENEUR FRA EUC 29 +25
95 Anthony CHARTEAU FRA EUC 34 +25
96 Samuel DUMOULIN FRA ALM 33 +25
97 Francis MOUREY FRA FDJ 33 +25
98 Evgeny PETROV RUS TST 35 +26
99 Juan Manuel GARATE ESP BEL 37 +26
100 Alexis GUERIN FRA FRA 21 +26
101 Théo VIMPERE FRA BIG 23 +27
102 Wilson Alexander MARENTES TORRES COL COL 28 +28
103 Carlos Julian QUINTERO COL COL 27 +30
104 Riccardo CHIARINI ITA AND 29 +30
105 Darwin ATAPUMA HURTADO COL COL 25 +30
106 Heiner Rodrigo PARRA BUSTAMENTE COL CO4 22 +31
107 Juan Pablo SUAREZ SUAREZ COL COL 28 +32
108 Yannick MARTINEZ FRA LPM 25 +32
109 Antoine LAVIEU FRA LPM 23 +32
110 Christophe LABORIE FRA SOJ 27 +32
111 Ever Alexander RIVERA GUERRERO COL CO4 21 +33
112 Guillaume BONNAFOND FRA ALM 26 +34
113 Jérémie GALLAND FRA SOJ 30 +34
114 Clement CHEVRIER FRA FRA 21 +36
115 Marco CORTI ITA COL 27 +38
116 Anders LUND DEN TST 28 +42
117 Juan Diego QUINTERO GIL COL CO4 21 +45
118 Juan Ernesto CHAMORRO CHITAN COL CO4 22 +47
119 Steele VON HOFF AUS GRS 26 +48
120 Franco PELLIZOTTI ITA AND 35 +1:14 Sluiten