Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Flèche Wallonne (V) 2013
Waalse Pijl
België
Datum :
17-04-2013
131,5 km
Weg - Wereldbeker
Start
Huy (Liege), België
Aankomst
Huy (Liege), België
Hoofdindex Flèche Wallonne (V)
Uitslag
Nieuwsoverzicht
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Marianne Vos
NED
in 03h 34m 32.00s
2
Elisa Longo Borghini
ITA
op 00.00s
3
Ashleigh Moolman Pasio
RSA
op 00.00s
4
Anna Van Der Breggen
NED
op 06.00s
5
Emma Carolina Johansson
SWE
op 06.00s
6
Ellen Van Dijk
NED
op 19.00s
7
Alena Amialiusik
BLR
op 25.00s
8
Amber Neben
USA
op 28.00s
9
Tiffany Cromwell
AUS
op 33.00s
10
Jessie Daams
BEL
op 00.00s
Details
Rang Coureur Dossard Équipe Temps Écarts
1. VOS Marianne 11 RABO WOMEN CYCLING TEAM 3h 34' 32"
2. LONGO BORGHINI Elisa 31 HITEC PRODUCTS UCK 3h 34' 32" + 00' 00"
3. MOOLMAN Ashleigh 81 LOTTO BELISOL LADIES 3h 34' 32" + 00' 00"
4. VAN DER BREGGEN Anna 61 SENGERS LADIES CYCLING TEAM 3h 34' 38" + 00' 06"
5. JOHANSSON Emma 21 ORICA - AIS 3h 34' 38" + 00' 06"
6. VAN DIJK Eleonora 5 SPECIALIZED - LULULEMON 3h 34' 51" + 00' 19"
7. AMIALIUSIK Alena 111 BEPINK 3h 34' 57" + 00' 25"
8. NEBEN Amber 125 PASTA ZARA-COGEAS 3h 35' 00" + 00' 28"
9. CROMWELL Tiffany 22 ORICA - AIS 3h 35' 05" + 00' 33"
10. DAAMS Jessie 53 BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 3h 35' 05" + 00' 33"
11. PAWLOWSKA Katarzyna 172 GSD GESTION - KALLISTO 3h 35' 05" + 00' 33"
12. ARMITSTEAD Elizabeth 52 BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 3h 35' 12" + 00' 40"
13. FERRAND PREVOT Pauline 14 RABO WOMEN CYCLING TEAM 3h 35' 14" + 00' 42"
14. TAYLOR Carlee 86 LOTTO BELISOL LADIES 3h 35' 14" + 00' 42"
15. PITEL Edwige 108 FRANCE 3h 35' 14" + 00' 42"
16. LUPERINI Fabiana 131 FAREN - LET’S GO FINLAND TEAM 3h 35' 18" + 00' 46"
17. KUCHINSKAIA Elena 164 RUSVELO 3h 35' 20" + 00' 48"
18. RIVAT Amélie 45 VIENNE FUTUROSCOPE 3h 35' 20" + 00' 48"
19. DE VRIES Marijn 82 LOTTO BELISOL LADIES 3h 35' 20" + 00' 48"
20. CANTELE Noemi 112 BEPINK 3h 35' 26" + 00' 54"
21. MCGRATH Kristin 191 USA 3h 35' 26" + 00' 54"
22. SANTESTEBAN Ane 216 BIZKAIA-DURANGO 3h 35' 28" + 00' 56"
23. WILLIAMS Georgia 116 BEPINK 3h 35' 31" + 00' 59"
24. GUARNIER Megan 15 RABO WOMEN CYCLING TEAM 3h 35' 31" + 00' 59"
25. KOSTER Anouska 181 TEAM FUTURUMSHOP.NL 3h 35' 33" + 01' 01"
26. HOGAN Joanne 211 BIZKAIA-DURANGO 3h 35' 33" + 01' 01"
27. VAN SEVEREN Celine 89 LOTTO BELISOL LADIES 3h 35' 38" + 01' 06"
28. MUCCIOLI Dalia 113 BEPINK 3h 35' 43" + 01' 11"
29. SANCHIS CHAFER Anna 215 BIZKAIA-DURANGO 3h 35' 46" + 01' 14"
30. BRENNAUER Lisa 2 SPECIALIZED - LULULEMON 3h 35' 49" + 01' 17"
31. GILLOW Shara 23 ORICA - AIS 3h 35' 54" + 01' 22"
32. MAJERUS Christine 64 SENGERS LADIES CYCLING TEAM 3h 36' 01" + 01' 29"
33. CHAUMET Oriane 43 VIENNE FUTUROSCOPE 3h 36' 01" + 01' 29"
34. BIANNIC Aude 101 FRANCE 3h 36' 15" + 01' 43"
35. SPRATT Amanda 26 ORICA - AIS 3h 36' 31" + 01' 59"
36. HALL Lauren 193 USA 3h 36' 45" + 02' 13"
37. GUDERZO Tatiana 153 MCIPOLLINI GIORDANA 3h 36' 53" + 02' 21"
38. ANTOSHINA Tatiana 151 MCIPOLLINI GIORDANA 3h 36' 55" + 02' 23"
39. SCANDOLARA Valentina 155 MCIPOLLINI GIORDANA 3h 36' 56" + 02' 24"
40. CORDON Audrey 44 VIENNE FUTUROSCOPE 3h 37' 06" + 02' 34"
41. KOZONCHUK Oksana 163 RUSVELO 3h 37' 08" + 02' 36"
42. BOCHARNIKOVA Elena 168 RUSVELO 3h 37' 15" + 02' 43"
43. FERRIER-BRUNEAU Christel 133 FAREN - LET’S GO FINLAND TEAM 3h 37' 23" + 02' 51"
44. BIDEAU Sandrine 47 VIENNE FUTUROSCOPE 3h 38' 00" + 03' 28"
45. VISSER Adrie 56 BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 3h 39' 01" + 04' 29"
46. ROWSELL Joanna 95 WIGGLE HONDA 3h 39' 01" + 04' 29"
47. GUNNEWIJK Loes 24 ORICA - AIS 3h 39' 04" + 04' 32"
48. VAN DOORSLAER Annelies 146 CYCLELIVE PLUS - ZANNATA 3h 39' 04" + 04' 32"
49. NEYLAN Rachel 35 HITEC PRODUCTS UCK 3h 39' 10" + 04' 38"
50. BRAND Lucinda 12 RABO WOMEN CYCLING TEAM 3h 39' 18" + 04' 46"
51. VAN PAASSEN Sanne 19 RABO WOMEN CYCLING TEAM 3h 39' 31" + 04' 59"
52. SMALL Carmen 4 SPECIALIZED - LULULEMON 3h 39' 31" + 04' 59"
53. SCHNITZMEIER Anna Bianca 99 WIGGLE HONDA 3h 39' 33" + 05' 01"
54. CARRETTA Valentina 152 MCIPOLLINI GIORDANA 3h 39' 38" + 05' 06"
55. DUYCK Ann-Sophie 83 LOTTO BELISOL LADIES 3h 39' 38" + 05' 06"
56. ROGGEMAN Inge 66 SENGERS LADIES CYCLING TEAM 3h 39' 38" + 05' 06"
57. SOUYRIS Manon 46 VIENNE FUTUROSCOPE 3h 42' 48" + 08' 16"
58. MERLOT Emmanuelle 48 VIENNE FUTUROSCOPE 3h 42' 48" + 08' 16"
59. ZORZI Susanna 136 FAREN - LET’S GO FINLAND TEAM 3h 42' 48" + 08' 16"
60. BURCHENKOVA Aleksandra 161 RUSVELO 3h 43' 07" + 08' 35"
61. BLINDYUK Yulia 167 RUSVELO 3h 43' 13" + 08' 41"
62. LESUEUR Melodie 103 FRANCE 3h 43' 13" + 08' 41"
63. KOEDOODER Véra 63 SENGERS LADIES CYCLING TEAM 3h 43' 19" + 08' 47"
64. PIETERS Amy 75 TEAM ARGOS - SHIMANO 3h 43' 22" + 08' 50"
65. SCHINK Lina-kristin 175 GSD GESTION - KALLISTO 3h 43' 26" + 08' 54"
66. DRUYTS Jessie 208 TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER 3h 43' 27" + 08' 55"
67. POLSPOEL Maaike 65 SENGERS LADIES CYCLING TEAM 3h 43' 30" + 08' 58"
68. BEYEN Ine 202 TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER 3h 43' 38" + 09' 06"
69. KNETEMANN Roxanne 17 RABO WOMEN CYCLING TEAM 3h 43' 40" + 09' 08"
70. MACLEAN Jessie 25 ORICA - AIS 3h 43' 42" + 09' 10"
71. ROWNEY Loren 7 SPECIALIZED - LULULEMON 3h 43' 46" + 09' 14"
72. TROTT Laura 96 WIGGLE HONDA 3h 43' 47" + 09' 15"
73. ESKAMENDI Dorleta 213 BIZKAIA-DURANGO 3h 43' 49" + 09' 17"
74. JOHNSEN Cecilie Gotaas 34 HITEC PRODUCTS UCK 3h 43' 51" + 09' 19"
75. CILVINAITE Inga 121 PASTA ZARA-COGEAS 3h 43' 58" + 09' 26"
76. DE CROOCK Stephanie 203 TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER 3h 44' 07" + 09' 35"
77. MUSTONEN Sara 134 FAREN - LET’S GO FINLAND TEAM 3h 44' 07" + 09' 35"
78. VEKEMANS Anisha 206 TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER 3h 44' 09" + 09' 37"
79. RATTO Rossella 36 HITEC PRODUCTS UCK 3h 44' 12" + 09' 40"
80. COLCLOUGH Katie 3 SPECIALIZED - LULULEMON 3h 44' 25" + 09' 53"
Sluiten
Nieuwsoverzicht
17-04-2013 Marianne Vos wint 5e keer op Muur van Hoei
Wielrennen in je woonplaats
Plaats alle info die je hebt
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close