Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Elva 2012
Elva Rattapäev, Elva Rattaralli, Elva Rattasõit
Estland
Datum :
20-05-2012
100 km
Weg - Wedstrijd
Start
Elva (Tartumaa), Estland
Aankomst
Elva (Tartumaa), Estland
Hoofdindex Elva
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Jaan Kirsipuu
EST
in 02h 16m 17s
2
Aksel Nõmmela
EST
op
3
Mihkel Räim
EST
op
4
Vahur Valvas
EST
op
5
Oskar Nisu
EST
op
Details
Koht Nr Sünd. Nimi, Eesnimi Keda esindab Aeg
Koht
vkl- Vkl.
1969
1 600 Kirsipuu, Jaan 2:16:17
1
M40
194
2 3 Nõmmela, Aksel CFC I
M-U19
193
3 4 Räim, Mihkel Viiking 1
1
M-U30
1981
4 2 Valvas, Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi I
M30
194
5 9 Nisu, Oskar CFC I
2
M-U19
1964
6 810 Vist , Kalev 2:16:18
M40
193
7 37 Laas, Martin Rein Taaramäe Rattaklubi I
2
M-U30
1975
8 643 Oras, Allan Hawaii Express Lenksupael
M30
1989
9 10 Suur, Ivo Nissan-ProShop Team
3
M-U30
1986
10 27 Jermakov, Janar Peloton1
4
M-U30
1972
11 1 Kukk, Sigvard Spordipartner II 2:16:19
3
M40
1976
12 71 Kargu, Oskari Rein Taaramäe Rattaklubi I
M30
1979
13 89 Ainsalu, Markku Nissan-ProShop Team
4
M30
1981
14 51 Dedov, Peeter A&T SPORT TEAM
5
M30
1964
15 93 Kirsipuu, Toomas
4
M40
1978
16 15 Kopli, Tarmo Hawaii Express Lenksupael 2:16:20
6
M30
1964
17 813 Aun, Martin
5
M40
191
18 631 Miilmann, Rauno TÜ ASKi poisid II
M-U30
195
19 61 Vahtra, Vahur TÜ ASK i poisid I
3
M-U19
193
20 6 Jeret, Timmo Pärnu Kalev SK
6
M-U30
1971
21 16 Palm, Tõnno A&T SPORT TEAM
M40
195
22 55 Redi, Kaarel TÜ ASK i poisid I
4
M-U19
1973
23 24 Öpik, Oliver Nissan-ProShop Team
7
M30
196
24 343 Vendelin, Karl - Arno
1
M-U17
197
25 83 Asavi, Andrus Spordipartner - Balti Teras
8
M30
1979
26 62 Ando, Indrek Spordipartner - Balti Teras
9
M30
196
27 125 Vosman, Ekke-Kaur Harju AB / KJK II
2
M-U17
190
28 90 Jõessar, Janari- Joel Raplamaa rattaklubi KOMO 2:16:21
7
M-U30
1972
29 338 Toots, Valdis DÜ NAMO1
M40
194
30 70 Randver, Sander Harju AB / KJK
5
M-U19
1989
31 103 Ööpik, Esko CFC I
8
M-U30
1982
32 282 Laanemaa, Kristjan
10
M30
1971
33 29 Kalm, Toomas Sparta I
8
M40
194
34 7 Kivistik, Kristen
6
M-U19
191
35 56 Rist, Liisi Hawaii Express Lenksupael
1
N-U30
1981
36 740 Raadom, Erik
M30
1970
37 197 Neemela, Kurmo DÜ NAMO1
9
M40
197
38 79 Treier, Grete TÜ ASK i poisid I
1
N30+
195
39 512 Saavik, Siim 2:16:22
7
M-U19
1961
40 34 Vilipson, Marko Peloton2
1
M50
197
41 344 Vendelin, Mart - Anto
3
M-U17
194
42 52 Vaidem, Josten Viljandi Rattaklubi I
8
M-U19
193
43 11 Sepa, Sander Rein Taaramäe Rattaklubi I
9
M-U30
1982
44 95 Austa, Caspar TÜ ASKi poisid II
12
M30
1984
45 152 Nikolai, Jarmo Nissan-ProShop Team
10
M-U30
196
46 74 Kalja, Mihkel Rein Taaramäe Rattaklubi III
4
M-U17
1971
47 31 Eljas, Avo Püha Loomaaed I 2:16:23
10
M40
198
48 286 Lood, Illar TÜ ASKi poisid II
1
M-U30
1974
49 33 Ints, Kalev Peloton2
13
M30
1971
50 50 Kiskonen, Eero Sportland Cycling Team
1
M40
198
51 558 Klaos, Taavi
12
M-U30
1986
52 43 Oolo, Kristjan Peloton2
13
M-U30
1974
53 39 Riismaa, Timo Spordipartner - Balti Teras
14
M30
20. mai 16:17 Designed and printed by http://www.abckompuuter.ee
EJL 3. kategooria
20.05.2012
Filter Eesti maanteekarikasari II etapp
Elva 27. Rattapäev
Pikk distants 100km Võitja keskmine kiirus 44,03 km/h
Koht Nr Sünd. Nimi, Eesnimi Keda esindab Aeg
Koht
vkl- Vkl.
1965
54 515 Sarkisian, Vigen
12
M40
192
55 44 Tootsi, Mikk Viljandi Rattaklubi I
14
M-U30
195
56 546 Kalf, Steven Viiking 3
9
M-U19
192
57 26 Jalakas, Siim Sportland Cycling Team
15
M-U30
1970
58 75 Suurpere, Arvi A Le Coq
13
M40
1979
59 510 Kornilovs, Vitalijs 2:16:24
15
M30
1987
60 49 Kannimäe, Viljar
16
M-U30
193
61 54 Neemela, Kristian Peloton2
17
M-U30
194
62 563 Kozinets, Daniil
10
M-U19
1975
63 565 Kruuse, Rommi
16
M30
1971
64 19 Linkgreim, Jaanus E-BIKE/CAMPAGNOLO
14
M40
1964
65 69 Lauk, Andres Viiking 2
15
M40
194
66 47 Johanson, Raimo Harju AB / KJK
1
M-U19
193
67 42 Tarvis, Peeter Raplamaa rattaklubi KOMO 2:16:25
18
M-U30
1978
68 418 Fuchs, Urmo
17
M30
1962
69 60 Aava, Tiit
2
M50
195
70 73 Fjodorov, Nikolai Eesti Posti Spordiklubi
3
M50
196
71 579 Ever, Riho velo clubbers
16
M40
195
72 557 Kivistik, Gert
12
M-U19
1969
73 521 Yanush, German
17
M40
1961
74 85 Karlson, Urmas Arctic Sport Club
4
M50
1975
75 741 Rannama, Indrek Viiking 1 2:16:26
18
M30
193
76 30 Kuusma, Maikel TÜ ASKi poisid II
19
M-U30
190
77 88 Aia, Karlo Pärnu Kalev SK
20
M-U30
1981
78 122 Rattur, Rajko
19
M30
1971
79 65 Rei, Tarmo
18
M40
190
80 8 Leppik, Gabriel TÜ ASK i poisid I
21
M-U30
192
81 64 Pruun, Carl Heinrich
2
M-U30
1986
82 260 Beekmann, Kristjan 2:16:27
23
M-U30
1971
83 41 Nook, Reimo Viiking 2
19
M40
191
84 97 Paas, Markus Viljandi Rattaklubi I
24
M-U30
1989
85 80 Pruus, Peeter Raplamaa rattaklubi KOMO
25
M-U30
196
86 809 Olivson, Sergei
20
M40
193
87 32 Nestor, Paul Investment Agency-Jõhvi SK I
26
M-U30
192
88 193 Färlin, Juho
27
M-U30
191
89 807 Soo, Allar 2:16:28
28
M-U30
193
90 53 Kelk, Kristjan CFC II
29
M-U30
91 28 Juudas, Karl CFC I
30
M-U30
194
92 622 Lippe, Kevin
13
M-U19
1970
93 77 Sarv, Jaanus Viiking 2
21
M40
1973
94 596 Kattai, Kaupo Kambja Rattaklubi 2:16:29
20
M30
198
95 328 Saar, Raido Sportland Cycling Team 2:16:30
31
M-U30
96 14 Jüri, Mihkel Peloton1
32
M-U30
190
97 45 Arumägi, Anti CFC II 2:16:31
3
M-U30
193
98 23 Raudsepp, Krister CFC I 2:16:33
34
M-U30
1976
99 12 Tombak, Janek 2:16:44
21
M30
1983
100 602 Kivioja, Raimo 2:16:49
35
M-U30
1986
101 194 Kaldvee, Martten
36
M-U30
1975
102 59 Mikson, Margus Sportland Cycling Team 2:16:50
2
M30
195
103 678 Suvi, Siim CFC II 2:16:54
14
M-U19
1980
104 580 Fazõlov, Maksim xcsport.eu 2:16:55
23
M30
192
105 199 Pikkuus, Aavo-Patrick Rein Taaramäe Rattaklubi II
37
M-U30
1963
106 25 Kuldmäe, Toivo Püha Loomaaed I 2:17:10
2
M40
1971
107 603 Koch, Kaupo
23
M40
196
108 68 Vahtra, Norman Rein Taaramäe Rattaklubi III
5
M-U17
194
109 13 Elberg, Ainar Investment Agency-Jõhvi SK I
15
M-U19
1979
110 159 Pallas, Helari Spordipartner II 2:17:11
24
M30
20. mai 16:17 Designed and printed by http://www.abckompuuter.ee
EJL 3. kategooria
20.05.2012
Filter Eesti maanteekarikasari II etapp
Elva 27. Rattapäev
Pikk distants 100km Võitja keskmine kiirus 44,03 km/h
Koht Nr Sünd. Nimi, Eesnimi Keda esindab Aeg
Koht
vkl- Vkl.
1964
111 57 Rubenis, Normunds Beiteni
24
M40
1973
112 294 Ruse, Margus Sparta I
25
M30
192
113 143 Koort, Kristel Investment Agency-Jõhvi SK I
2
N-U30
191
114 84 Vilipõld, Kristjan Harju AB / KJK 2:17:12
38
M-U30
1963
115 150 Lehtmaa, Aivar DÜ NAMO1
25
M40
1972
116 48 Lagenõmm, Aivar E-BIKE/CAMPAGNOLO
26
M40
1975
117 146 Teras, Indrek Eesti Posti Spordiklubi
M30
1981
118 668 Räim, Riko Viiking 2
27
M30
195
119 257 Antson, Hans Markus 2:17:13
16
M-U19
197
120 617 Lauk, Karl-Patrick
6
M-U17
1989
121 81 Aia, Kardo Püha Loomaaed I 2:17:14
39
M-U30
191
122 700 Idarand, Eerik
40
M-U30
1973
123 724 Paas, Ojari 2:17:15
28
M30
1984
124 235 Oja, Raido 2:17:16
41
M-U30
1986
125 583 Ilves, Aivo 2:17:17
42
M-U30
198
126 5 Vaaks, Mikk Peloton1
43
M-U30
1987
127 82 Karu, Allar Peloton1
4
M-U30
1975
128 801 Kasenõmm, Priit Tartu SK Velo 3 2:17:27
29
M30
1967
129 76 Krela, Jaan DÜ NAMO1 2:17:36
27
M40
1969
130 67 Kelk, Indrek Hawaii Express Lenksupael 2:17:49
28
M40
1983
131 569 Käär, Tanel 2:17:51
45
M-U30
1974
132 123 Maranik, Marek TÜ ASK i poisid V 2:18:24
30
M30
1970
133 331 Talv, Tarvi DÜ NAMO1 2:18:26
29
M40
193
134 91 Jõgi, Villu Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:18:38
46
M-U30
1982
135 156 Kiipus, Hannes Rein Taaramäe Rattaklubi IV
31
M30
1986
136 22 Puhm, Steven Rein Taaramäe Rattaklubi IV
47
M-U30
1967
137 58 Salumäe, Priit Hawaii Express Piduriklots 2:18:47
30
M40
190
138 38 Alesmaa, Martti Raplamaa rattaklubi KOMO 2:19:10
48
M-U30
195
139 597 Kelk, Kaarel CFC II
17
M-U19
194
140 736 Puttonen, Max 2:21:35
18
M-U19
1969
141 141 Leidt, Meelis Peloton3 2:23:05
31
M40
1968
142 36 Antoniak, Marek Spordipartner - Balti Teras 2:23:51
32
M40
1972
143 765 Vana, Janek 2:23:53
3
M40
194
144 698 Vaikmäe, Fredy Rein Taaramäe Rattaklubi II 2:30:49
19
M-U19
195
145 218 Kupp, Alar 2:30:50
20
M-U19
192
146 35 Alamaa, Siim-Erik Harju AB / KJK
49
M-U30
1978
147 124 Põder, Kuldar Tartu SK Velo 1
32
M30
1972
148 72 Lõiv, Paul Tartu SK Velo 1
34
M40
197
149 798 Sirvel, Margus 2:30:51
3
M30
191
150 18 Välk, Martti Viljandi Rattaklubi I
50
M-U30
1967
151 217 Uusen, Tarvi 2:30:52
35
M40
1976
152 135 Tillemann, Taikki
34
M30
197
153 270 Juss, Jannar 2:30:53
7
M-U17
195
154 302 Merisalu, Margus Tartu SK Velo 2
5
M50
197
155 108 Jurman, Roger Rein Taaramäe Rattaklubi III
8
M-U17
195
156 175 Saar, Tõnis
21
M-U19
196
157 157 Toom, Allan TÜ ASK i poisid V
36
M40
1964
158 169 Kaasik, Margus
37
M40
1973
159 161 Arak, Anti A&T SPORT TEAM
35
M30
1960
160 117 Katin, Vladimir Tartu SK Velo 2 2:30:54
6
M50
198
161 236 Kurgjärv, Jaanika Rein Taaramäe Rattaklubi IV
3
N-U30
1956
162 165 Kukk, Aivo Sparta I
7
M50
196
163 147 Beljajev, Vladimir Tartu SK Velo 2
38
M40
1974
164 185 Randver, Kristian Gustaf Kopparberg
36
M30
1961
165 137 Parmask, Peeter Tartu SK Velo 1
8
M50
1979
166 158 Tähepõld, Jannar DÜ NAMO2 2:30:55
37
M30
195
167 153 Suvi, Joosep CFC III
2
M-U19
20. mai 16:17 Designed and printed by http://www.abckompuuter.ee
EJL 3. kategooria
20.05.2012
Filter Eesti maanteekarikasari II etapp
Elva 27. Rattapäev
Pikk distants 100km Võitja keskmine kiirus 44,03 km/h
Koht Nr Sünd. Nimi, Eesnimi Keda esindab Aeg
Koht
vkl- Vkl.
1976
168 735 Pungar, Urmas 2:30:56
38
M30
196
169 172 Juss, Janar 2:31:08
9
M-U17
195
170 131 Hallop, Greg Viljandi Rattaklubi I 2:31:27
23
M-U19
1969
171 145 Koort, Tauno 2:32:03
39
M40
1979
172 182 Grabbi, Toomas Glamox 2:34:00
M30
192
173 554 Kiitam, Ivar 2:34:20
51
M-U30
1967
174 155 Ribelus, Kalle DÜ NAMO2
40
M40
198
175 276 Koolmeister, Siim Spordipartner - Balti Teras 2:35:37
52
M-U30
1957
176 163 Vasilis, Donalds Beiteni 2:35:41
9
M50
196
177 744 Saposnikov, Aleksei 2:37:09
10
M-U17
191
178 732 Puhke, Marcus 2:37:15
53
M-U30
1968
179 154 Hunt, Aivar
41
M40
192
180 128 Rist, Daisi Harju AB / KJK II 2:37:16
4
N-U30
195
181 130 Telk, Carl-Felix Valga Rattaklubi
24
M-U19
1980
182 317 Orlovski, Siim A&T SPORT TEAM
40
M30
192
183 164 Gede, Triin CFC III
5
N-U30
1942
184 138 Koch, Kalju Hawaii Express Piduriklots 2:37:17
1
M60+
1973
185 619 Linnupuu, Küllo
41
M30
1974
186 555 Kiuru, Väino
42
M30
1952
187 501 Kupca, Eduard
2
M60+
1985
188 287 Lukk, Kalev Spordipartner II
54
M-U30
1987
189 800 Leigri, Mehis
5
M-U30
196
190 171 Lang, Tea Tartu SK Velo 2 2:37:18
2
N30+
1975
191 652 Pilt, Andrus Gustaf Kopparberg
43
M30
196
192 179 Tsvektov, Sander Valga Rattaklubi
1
M-U17
1972
193 189 Linkgreim, Margus E-BIKE/CAMPAGNOLO
42
M40
198
194 694 Narits, Tauri
56
M-U30
1984
195 280 Kuresoo, Rain
57
M-U30
1978
196 742 Rebane, Renno
4
M30
195
197 215 Lepik, Sirje TÜ ASKi poisid III
1
N-U19
1980
198 592 Lepp, Rivo 2:37:19
45
M30
1976
199 755 Tiit, Aarne
46
M30
1979
200 771 Vlassov, Jüri
47
M30
1952
201 499 Prancs, Janis
3
M60+
1970
202 118 Kond, Kuido
43
M40
1983
203 322 Raudvee, Märt
58
M-U30
1976
204 568 Kõiv, Marek 2:37:20
48
M30
1972
205 224 Kivistik, Kaido
4
M40
1976
206 285 Lilhein, Urmas Glamox
49
M30
1973
207 238 Minski, Jan
50
M30
1968
208 689 Toome, Roland
45
M40
1975
209 655 Pogodin, Dmitri 2:37:21
51
M30
1986
210 644 Ott, Lauri
59
M-U30
1978
211 497 Pungar, Rainer
52
M30
1967
212 250 Danilas, Meelis
46
M40
1980
213 325 Reinberk, Aldar
53
M30
1983
214 183 Paulson, Marek
60
M-U30
1972
215 757 Tikk, Lauri 2:37:22
47
M40
1978
216 226 Rohtma, Valdek TÜ ASK i poisid V
54
M30
1964
217 186 Paas, Andres
48
M40
1980
218 806 Hion, Lars-Erik Tartu SK Velo 1
5
M30
1982
219 598 Lindström, Anna 2:37:23
3
N30+
1961
220 635 Nikiforov, Igor
10
M50
1960
221 220 Port, Kristjan
1
M50
1972
222 259 Aus, Andres 2:37:24
49
M40
1975
223 233 Vare, Priit
56
M30
1983
224 756 Tiivoja, Jaanus
61
M-U30
20. mai 16:17 Designed and printed by http://www.abckompuuter.ee
EJL 3. kategooria
20.05.2012
Filter Eesti maanteekarikasari II etapp
Elva 27. Rattapäev
Pikk distants 100km Võitja keskmine kiirus 44,03 km/h
Koht Nr Sünd. Nimi, Eesnimi Keda esindab Aeg
Koht
vkl- Vkl.
1975
225 211 Rool, Margus Spordipartner II 2:37:30
57
M30
197
226 683 Talviste, Tanel 2:37:35
58
M30
227 561 Kooser, Arthur 2:37:48
12
M-U17
197
228 112 Maasepp, Maido Rein Taaramäe Rattaklubi IV 2:38:15
13
M-U17
1974
229 184 Kompus, Meelis 2:38:59
59
M30
230 180 Klaar, Alari 2:39:31
60
M30
195
231 308 Melder, Sergei Rein Taaramäe Rattaklubi II 2:41:03
25
M-U19
1967
232 812 Kelk, Margus 2:43:56
50
M40
1982
233 758 Timmusk, Kristjan Kambja Rattaklubi 2:45:57
61
M30
1981
234 212 Vait, Indrek 2:46:33
62
M30
235 345 Vestmann, Rain 2:46:38
63
M30
1957
236 674 Sepp, Kaspar 2:46:39
12
M50
1983
237 728 Pintmann, Risto 2:46:40
62
M-U30
1971
238 811 Kaasik, Andras 2:46:42
51
M40
1968
239 266 Jalakas, Aksel
52
M40
196
240 591 Lember, Alo 2:46:44
53
M40
1967
241 537 Jõekäär, Märt 2:46:52
54
M40
1975
242 269 Joost, Eddi 2:47:17
64
M30
1967
243 692 Tulp, Rain 2:47:33
5
M40
1983
244 720 Nääme, Alar 2:48:16
63
M-U30
1965
245 272 Kasvo, Kalle 2:48:19
56
M40
1972
246 265 Heinsar, Hardi Valga Rattaklubi 2:49:36
57
M40
1976
247 119 Riismaa, Joel 2:49:48
65
M30
196
248 333 Tars, Toomas Rein Taaramäe Rattaklubi III 2:49:52
14
M-U17
1981
249 210 Järvsalu, Teet 2:50:05
6
M30
197
250 336 Tomingas, Rando 2:50:07
15
M-U17
1978
251 315 Ohmann, Erki Raadio Uuno Cycling Team 2:50:45
67
M30
1969
252 321 Randmaa, Allan 2:50:46
58
M40
1968
253 817 Aria, Sven
59
M40
1976
254 749 Zirk, Kunnar
68
M30
190
255 621 Liivamägi, Toomas
64
M-U30
1968
256 187 Reinik, Vello
60
M40
195
257 231 Ferschel, Aira Investment Agency-Jõhvi SK I 2:50:47
2
N-U19
1962
258 646 Parts, Toomas
13
M50
193
259 618 Lauk, Piret
6
N-U30
1970
260 454 Gretski, Janek
61
M40
195
261 296 Sojone, Janely Investment Agency-Jõhvi SK I
3
N-U19
1957
262 289 Pletiens, Ilgvars Beiteni
14
M50
1963
263 737 Põlts, Heiki 2:50:48
62
M40
1976
264 304 Luha, Raul
69
M30
1972
265 748 Soodla, Paavo Kambja Rattaklubi 2:50:49
63
M40
1978
266 335 Teder, Rinaldo Valga Rattaklubi 2:50:50
70
M30
1981
267 590 Laul, Raines 2:50:51
71
M30
1985
268 116 Koosa, Marko
65
M-U30
1968
269 241 Koppelmaa, Harri 2:50:52
64
M40
1976
270 239 Kodasma, Marek
72
M30
1965
271 244 Vainikka, Aleks
65
M40
1976
272 115 Viispert, Ando 2:50:53
73
M30
1962
273 753 Teeorg, Urmas 2:50:54
15
M50
197
274 240 Puusepp, Karlis Glamox 2:50:58
74
M30
1949
275 448 Dainis, Andris 2:51:16
4
M60+
196
276 733 Puhke, Raivo 3:00:57
6
M40
1964
277 778 Ü tt, Madis 3:01:18
67
M40
1975
278 560 Kool, Inge TÜ ASKi poisid III 3:01:21
4
N30+
1985
279 347 Ääremaa, Märt 3:01:28
6
M-U30
1956
280 255 Seskens, Leons 3:01:42
16
M50
1973
281 754 Tiisler, Toomas 3:02:04
75
M30
20. mai 16:17 Designed and printed by http://www.abckompuuter.ee
EJL 3. kategooria
20.05.2012
Filter Eesti maanteekarikasari II etapp
Elva 27. Rattapäev
Pikk distants 100km Võitja keskmine kiirus 44,03 km/h
Koht Nr Sünd. Nimi, Eesnimi Keda esindab Aeg
Koht
vkl- Vkl.
1973
282 681 Mäesepp, Andrus
76
M30
283 222 Koll, Pirje Peloton4 3:02:05
5
N30+
1981
284 566 Kull, Triin 3:02:08
6
N30+
1964
285 762 Truuverk, Kahro 3:02:10
68
M40
286 268 Joala, Aleksander 3:02:35
69
M40
1979
287 290 Preegel, Pille 3:02:39
7
N30+
1960
288 309 Mikkelsaar, Mart Püha Loomaaed II 3:04:52
17
M50
1964
289 731 Poller, Peep
70
M40
1981
290 679 Särekanno, Tõnis 3:08:55
7
M30
1962
291 503 Tulk, Heiki 3:09:21
18
M50
1980
292 251 Sergo, Tarmo 3:09:22
78
M30
194
293 234 Raie, Anette 3:09:23
4
N-U19
1986
294 498 Kiris, Aare 3:10:27
67
M-U30
190
295 804 Matvejev, Toomas 3:13:00
68
M-U30
1970
296 658 Maks, Meelis 3:13:05
71
M40
194
297 301 Idarand, Evelin 3:15:53
5
N-U19
1970
298 661 Matson, Raido 3:17:06
72
M40
1974
299 538 Jõeveer, Kaupo 3:22:32
79
M30
196
300 725 Pallon, Arvet 3:26:02
73
M40
1954
301 253 Karing, Toivo 3:26:20
19
M50
1980
302 494 Joosu, Tambet 3:30:21
80
M30
1984
303 303 Lindpere, Meelis 3:31:30
69
M-U30
1967
304 252 Mahlakas, Kalev 3:32:26
74
M40
1. vahefiniš 27km
14 Jüri Mihkel M-U30
2. vahefiniš 50km
9 Nisu Oskar M-U19
Sluiten
Waar staan de monumenten voor de coureurs
Wij hebben ze al gevonden.
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close