1 RASCH Gabriel Team Garmin-Cervelo/Ringerike 4:23:23 + 0:00:00
2 RASMUSSEN Michael Christina Watches-Onfone 4:23:23 + 0:00:00
3 HOEM * Bjørn Tore Nilsen Plussbank Cervelo 4:23:23 + 0:00:00
4 WILMANN Frederik Team Joker Merida 4:23:25 + 0:00:02
5 AASVOLD * Lorents Ola Plussbank Cervelo 4:23:32 + 0:00:09
6 REMME Stian Team Joker Merida 4:23:34 + 0:00:11
7 BREEN Vegard Team Joker Merida 4:24:46 + 0:01:23
8 REIHS Michael Christina Watches-Onfone 4:26:34 + 0:03:11
9 RAKE Christer Team Joker Merida 4:27:00 + 0:03:37
10 LAENGEN * Vegard Stake Team Joker Merida 4:27:00 + 0:03:37
11 JØRGENSEN Rene Christina Watches-Onfone 4:27:00 + 0:03:37
12 STEVENSON Michael Sparebanken Vest - Ridley 4:27:00 + 0:03:37
13 BØRRESEN Magnus IF Frøy 4:27:05 + 0:03:42
14 LANDA Andreas IF Frøy 4:27:29 + 0:04:06
15 STEEN Mads Moltke Christina Watches-Onfone 4:27:29 + 0:04:06
16 BORGERSEN Reidar Bohlin Team Joker Merida 4:27:29 + 0:04:06
17 JARLSETH * Eirik Kasa Team Ringeriks-Kraft 4:27:29 + 0:04:06
18 BUGGE Vegard Robinson Team Joker Merida 4:27:31 + 0:04:08
19 LAENGEN * Øystein Stake Plussbank Cervelo 4:27:46 + 0:04:23
20 SØRTVEIT Sondre Gjerdevik Team Joker Merida 4:27:48 + 0:04:25
21 HANNESTAD * Christian Ringerike SK 4:29:03 + 0:05:40
22 BERG Geir Inge Sandnes SK 4:29:03 + 0:05:40
23 GOMNES * Daniel Slåtto Team Ringeriks-Kraft 4:29:03 + 0:05:40
24 ERTSÅS Kjetil Andreas TVK 4:29:03 + 0:05:40
25 JENSEN Christer Team Joker Merida 4:29:03 + 0:05:40
26 FLØTTEN * Audun Brekke Team Ringeriks-Kraft 4:29:03 + 0:05:40
27 BERGSLAND Jon Einar Grenland SK 4:29:03 + 0:05:40
28 THORESEN Lars-Ove Østmarka IL Sykkel 4:29:07 + 0:05:44
29 NYHUS * Vegard IK Hero 4:32:10 + 0:08:47
30 BERGER * Håkon Frengstad Bærum OCK 4:32:10 + 0:08:47
31 RANDIN * Alexander Team Ringeriks-Kraft 4:32:11 + 0:08:48
32 VÆRNES * Aslak Sørensen Team Ringeriks-Kraft 4:32:11 + 0:08:48
33 RØEGGEN Martin Sportsklubben Rye 4:32:13 + 0:08:50
34 HURUM * Sondre Moen Plussbank Cervelo 4:32:13 + 0:08:50
35 KROGSTAD Jo Ringheim Asker CK Elite 4:33:27 + 0:10:04
36 GJØLBERG * Adrian Team Joker Merida 4:33:36 + 0:10:13
37 MARKASKARD * Frans-Leonard Team Ringeriks-Kraft 4:33:36 + 0:10:13
38 HAFSÅS * Marius Andre Team Ringeriks-Kraft 4:33:36 + 0:10:13
39 LOHNE * Mats Team Joker Merida
40 ÅKVIK * Niklas Plussbank Cervelo
41 SCHOU Mikael Team Ringeriks-Kraft
42 ELFMARK * Ola Asker CK
43 PÉREZ * Aleksander Einarson Asker CK
44 JOHANSEN Mikael Magnussen Førde CK
45 SOLHEIM Thomas Hardanger SK
46 KØRNER * Max Emil IF Frøy
47 SUNDHAGEN Tord Andre IF Frøy
48 HOVLAND * Olav Johannes IK Hero
49 ERLAND * Andreas Kristiansands CK
50 ENSRUD Arne Gunnar Lillehammer CK
51 SLEMDAL * Stian Lillehammer CK
52 STENSLØKKEN Lars Lillehammer CK
53 DRØPPING Ola Inge Nesset CK
54 ESPELAND Magnus Røysum Nesset CK
55 THORESEN Petter Sportsklubben Rye
56 BJØRGAN * Espen Halvorsen TVK
57 EVENSEN * Tommy Frengen TVK
58 LØBERG * Kristian TVK
59 HAUG Ola Tønsberg CK
60 WÅLE * Ole Edvard Tønsberg CK
61 MEHL Vidar Vossevangen CK/Team Fuji
62 GRANLY Lars Erik Team Østfold KF
63 GUSTAVSEN Martin Team Østfold KF
64 ØDEGAARD * Pål Team Østfold KF
65 GRINDVOLL Idar Andersen Eidsvoll
66 BOLLESTAD Gjøran Sandnes SK
67 BJELLAND Tore Sandnes SK
DNF SOBOTA Kristian Christina Watches-Onfone
DNF NIELSEN Jesper Odegård Christina Watches-Onfone
DNF ANDERSEN Daniel Christina Watches-Onfone
DNF LIND Martin Christina Watches-Onfone
DNF MALMROS Daniel Christina Watches-Onfone
DNF FRIVOLD Christian Hals Plussbank Cervelo
DNF GRØNDAHL * Jon Anders Plussbank Cervelo
DNF KVÅLSVOLL * Sebastian Plussbank Cervelo
DNF MØRLAND Morten Plussbank Cervelo
DNF SIVERTSEN Åsmund Plussbank Cervelo
DNF STRANDBERG * Torgeir Plussbank Cervelo
DNF SAUGSTAD * Stian Team Ringeriks-Kraft
DNF UTHUS * Martin Team Ringeriks-Kraft
DNF LUNDGREEN * Alexander Moe Ringerike SK
DNF JORDAN * Kristopher Asker CK
DNF ECKHOFF * Sverre Solheim Bærum OCK
DNF GRYLLING * Oscar Schjerven Bærum OCK
DNF JORDHEIM * Gjermund Kvåle Bærum OCK
DNF LUNDERBY Ole Magnus Bærum OCK
DNF SOHLMAN * Carl Henrik Sætrang Bærum OCK
DNF BAKSAAS * Sebastian Horn Glåmdal SK
DNF HÅNDSTAD Thomas Grenland SK
DNF SLAGSVOLD Jon Roberto Mercado Grenland SK
DNF APOLD Lars Olav Hardanger SK
DNF EIDE * Jørgen Hardanger SK
DNF AURANG * Kristoffer Johan IF Frøy
DNF JONSBØL Haakon Kjellhov IF Frøy
DNF LANDA * Knut IF Frøy
DNF WING Rob IF Frøy
DNF HAAVE Marius Ness IK Hero
DNF ANDERSEN Øystein Ebeltoft Kristiansands CK
DNF HAUGSTAD Tormod Gerhard Lillehammer CK
DNF LARSEN * Stian Berger Lillehammer CK
DNF ELIASSEN * Vegard Nesset CK
DNF ELIASSEN * Kristian Nesset CK
DNF GODEJORD * Børge Nesset CK
DNF NEVSTAD * Martin Notøy Nesset CK
DNF AMUNDRUD Kjell Johannsen Oslostudentenes IK Sykkel
DNF DALEN Frode Sportsklubben Rye
DNF GAUNDAL Jon Arne TVK
DNF JOHANSEN * Andreas Sæterøy TVK
DNF STIEN * Adrian Aas TVK
DNF MAGDAHL Aksel Tønsberg CK
DNF KARSTOFT Steffen Team Østfold KF
DNF JANSSON * Sebastian Team Østfold KF
DNF SKOTTVOLL * Mats Team Østfold KF
DNF JAHR Morten Eidsvoll
DNF DAHLBERG Anders Ek Eidsvoll
DNF STORHOLM Roy Magne Lågen CK
DNF ESPELAND Tor Inge Sandnes SK