Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Brixia Tour 2004
Italiƫ
Datum :
25-07-2004
Klassement - Weg - Eindklassement
Start
Aankomst
Hoofdindex Brixia Tour
Index 2004
Uitslag
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Uitslag
1
Danilo Di Luca
ITA
in 12h 08m 33s
2
Paolo Tiralongo
ITA
op 17s
3
Massimiliano Gentili
ITA
op 48s
Details
1 Danilo Di Luca (Ita) Saeco 12.08.33
2 Paolo Tiralongo (Ita) Ceramiche Panaria-Margres 0.17
3 Massimiliano Gentili (Ita) Domina Vacanze 0.48
4 Raffaele Illiano (Ita) Colombia-Selle Italia 0.51
5 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche
6 Julio Alberto Perez Cuapio (Mex) Ceramiche Panaria-Margres 1.05
7 Alexandr Kolobnev (Rus) Domina Vacanze 1.12
8 Michele Gobbi (Ita) De Nardi 1.31
9 Igor Astarloa (Spa) Lampre 2.08
10 Massimo Iannetti (Ita) Domina Vacanze
11 Gerhard Trampusch (Aut) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 2.11
12 Luca Mazzanti (Ita) Ceramiche Panaria-Margres
13 Leonardo Giordani (Ita) De Nardi 2.26
14 Damiano Cunego (Ita) Saeco 2.53
15 Mikhail Timochine (Rus) Landbouwkrediet-Colnago 4.28
16 Cristian Gasperoni (Ita) Landbouwkrediet-Colnago 4.29
17 Maurizio Varini (Ita) Miche 4.44
18 Ivan Fanelli (Ita) Amore & Vita Beretta 4.55
19 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo
20 Sergiy Matvetev (Ukr) Ceramiche Panaria-Margres 5.18
21 Paolo Longo Borghini (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie 5.29
22 Serhiy Honchar (Ukr) De Nardi 5.35
23 Francisco Javi Vila Errandonea (Spa) Lampre 6.07
24 Ruggero Borghi (Ita) De Nardi 6.37
25 Mauro Santambrogio (Ita) Team L.P.R.-Piacenza Management SRL 6.49
26 Sergiy Avdyeyev (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago 7.17
27 Mauro Facci (Ita) Fassa Bortolo 7.39
28 Volodomyr Duma (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago 7.46
29 Milan Kadlec (Cze) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie 8.19
30 Christian Murro (Ita) Miche 8.55
31 Paolo Bossoni (Ita) Lampre 9.13
32 Bo Hamburger (Den) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 9.22
33 Stefano Cavallari (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie 9.25
34 Radoslav Rogina (Cro) Tenax 9.28
35 Maurizio Carta (Ita) Miche 9.31
36 Oscar Pozzi (Ita) Tenax 9.46
37 Roberto Petito (Ita) Fassa Bortolo 10.07
38 Alessandro Brendolin (Ita) Icet Industrie - Perutnina 10.10
39 David George (RSA) Team Barloworld-Androni Giocattoli 10.15
40 Kristjan Fajt (Slo) Tenax 10.32
41 Luca Celli (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie 10.43
42 Gianluca Tonetti (Ita) Tenax 10.57
43 Matej Jurco (Svk) De Nardi 11.08
44 Mateusz Mroz (Pol) Amore & Vita Beretta 11.31
45 Alexandr Arekeev (Rus) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 11.50
46 Gorazd Stangelj (Slo) Saeco 11.54
47 Antonio D'Aniello (Ita) Miche 11.55
48 Oleg Zhukov (Rus) Team Nippo 11.56
49 Dario Frigo (Ita) Fassa Bortolo 12.03
50 Igor Pugaci (Mda) De Nardi 12.06
51 Juan Manuel Garate (Spa) Lampre 12.16
52 James L. Perry (RSA) Team Barloworld-Androni Giocattoli 12.25
53 Brett Lancaster (Aus) Ceramiche Panaria-Margres 13.15
54 Francesco Casagrande (Ita) Lampre 13.41
55 Sean Sullivan (Aus) Team Barloworld-Androni Giocattoli 14.20
56 Rinaldo Nocentini (Ita) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 14.21
57 Krzyszof Szczawinski (Pol) Icet Industrie - Perutnina
58 Kjell Carlstrom (Fin) Amore & Vita Beretta 15.01
59 Stefan Adamsson (Swe) Team Barloworld-Androni Giocattoli 15.11
60 Andrej Hauptman (Slo) Lampre 15.38
61 Dmitri Gaynitdinov (Rus) Icet Industrie - Perutnina 15.57
62 Jure Golcer (Slo) Formaggi Pinzolo Fiave' 16.13
63 Gianluca Bortolami (Ita) Lampre 16.22
64 Massimo Codol (Ita) Fassa Bortolo 16.41
65 Alexandre Bazhenov (Rus) Domina Vacanze 17.06
66 Dario David Cioni (Ita) Fassa Bortolo 17.13
67 Leonardo Bertagnolli (Ita) Saeco
68 Cristiano Frattini (Ita) Tenax 17.22
69 Stefano Boggia (Ita) Icet Industrie - Perutnina 17.24
70 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Formaggi Pinzolo Fiave' 17.53
71 Renzo Mazzoleni (Ita) Tenax 18.18
72 Timothy Jones (Zim) Domina Vacanze 18.34
73 Martin Derganc (Slo) Domina Vacanze 19.58
74 Ruslan Gryschenko (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago 20.33
75 Dmitry Semov (Rus) Miche 20.44
76 Philippe Schnyder (Swi) Colombia-Selle Italia 20.46
77 Eddy Mazzoleni (Ita) Saeco 20.58
78 Stefano Ribolzi (Ita) Team Nippo 21.31
79 Andrea Masciarelli (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie 21.41
80 Mirco Lorenzetto (Ita) De Nardi 22.27
81 Stefano Guerrini (Ita) Team Nippo 22.42
82 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Amore & Vita Beretta 23.00
83 Bostjan Mervar (Slo) Formaggi Pinzolo Fiave' 23.31
84 Sergio Barbero (Ita) Lampre 24.50
85 Charly Wegelius (GBr) De Nardi 24.54
86 Vasilis Anastopoulos (Gre) Volksbank Ideal Leingruber 25.23
87 Moreno Di Biase (Ita) Icet Industrie - Perutnina 25.24
88 Mauro Zinetti (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie 25.37
89 Marco Gili (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie
90 Volodymyr Bileka (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago 25.42
91 Daniele Masolino (Ita) Team L.P.R.-Piacenza Management SRL 25.46
92 Yuri Metlushenko (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago 25.47
93 Stefano Ciuffi (Ita) Amore & Vita Beretta 25.49
94 Aitor Galdos Alonso (Spa) Team Nippo 26.35
95 Corrado Serina (Ita) Formaggi Pinzolo Fiave' 26.43
96 Kirill Goloubev (Rus) Icet Industrie - Perutnina 27.15
97 Ivan De Gasperi (Ita) Team L.P.R.-Piacenza Management SRL 27.51
98 Giosue' Bonomi (Ita) Saeco 28.27
99 Guillermo Ruben Bongiorno (Arg) Ceramiche Panaria-Margres
100 Sergej Lelekine (Rus) Formaggi Pinzolo Fiave'
101 Lukas Fus (Cze) Team Nippo 28.43
102 Gabriele Missaglia (Ita) Team Barloworld-Androni Giocattoli 29.07
103 Alessandro Spezialetti (Ita) Saeco 29.18
104 Ivan Ravaioli (Ita) Team Barloworld-Androni Giocattoli 29.49
105 Leonardo Branchi (Ita) Icet Industrie - Perutnina 30.10
106 Kazuya Okazaki (Jpn) Team Nippo
107 Russel Van Hout (Aus) Colombia-Selle Italia 30.49
108 Zoran Klemencic (Slo) Tenax 31.12
109 Enrico Degano (Ita) Team Barloworld-Androni Giocattoli
110 Daniele Contrini (Ita) Team L.P.R.-Piacenza Management SRL 31.52
111 Tom Southam (GBr) Amore & Vita Beretta 32.42
112 Ivan Quaranta (Ita) Formaggi Pinzolo Fiave' 34.58
113 Danilo Napolitano (Ita) Team L.P.R.-Piacenza Management SRL 35.52
114 Leonardo Scarselli (Ita) Colombia-Selle Italia 36.08
115 Tony Bracke (Bel) Landbouwkrediet-Colnago 37.01
116 Cappe' Matteo (Ita) Formaggi Pinzolo Fiave' 38.19
117 Francesco Chicchi (Ita) Fassa Bortolo 42.16
118 Fabio Borghesi (Ita) Miche
119 Peter Presslaurer (Aut) Volksbank Ideal Leingruber 43.46
120 Claudio Lucchini (Ita) Team L.P.R.-Piacenza Management SRL 44.06
121 Maurizio Montalbano (Ita) Team Nippo 48.22
Mountains classification
1 Julio Alberto Perez Cuapio (Mex) Ceramiche Panaria-Margres 6 pts
2 Gabriele Missaglia (Ita) Team Barloworld-Androni Giocattoli 6
3 Massimiliano Gentili (Ita) Domina Vacanze 4
4 Danilo Di Luca (Ita) Saeco 4
5 Daniele Contrini (Ita) Team L.P.R.-Piacenza Management SRL 2
6 Luca Mazzanti (Ita) Ceramiche Panaria-Margres 2
7 Francesco Casagrande (Ita) Lampre 2
8 Paolo Tiralongo (Ita) Ceramiche Panaria-Margres 1
9 Raffaele Illiano (Ita) Colombia-Selle Italia 1
10 Gorazd Stangelj (Slo) Saeco 1
11 Andrej Hauptman (Slo) Lampre 1
Points classification
1 Igor Astarloa (Spa) Lampre 45 pts
2 Massimiliano Gentili (Ita) Domina Vacanze 37
3 Raffaele Illiano (Ita) Colombia-Selle Italia 32
4 Yuri Metlushenko (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago 25
5 Julio Alberto Perez Cuapio (Mex) Ceramiche Panaria-Margres 25
6 Enrico Degano (Ita) Team Barloworld-Androni Giocattoli 25
7 Danilo Di Luca (Ita) Saeco 25
8 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 25
9 Mirco Lorenzetto (Ita) De Nardi 25
10 Antonio D'Aniello (Ita) Miche 21
11 Ivan Fanelli (Ita) Amore & Vita Beretta 20
12 Paolo Tiralongo (Ita) Ceramiche Panaria-Margres 18
13 Mauro Zinetti (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie 17
14 Massimo Iannetti (Ita) Domina Vacanze 16
15 Francesco Casagrande (Ita) Lampre 16
16 Giosue' Bonomi (Ita) Saeco 16
17 Alexandr Kolobnev (Rus) Domina Vacanze 15
18 Mauro Santambrogio (Ita) Team L.P.R.-Piacenza Management SRL 14
19 Guillermo Ruben Bongiorno (Arg) Ceramiche Panaria-Margres 14
20 Michele Gobbi (Ita) De Nardi 13
21 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche 12
22 Ivan Quaranta (Ita) Formaggi Pinzolo Fiave' 12
23 Paolo Bossoni (Ita) Lampre 11
24 Gerhard Trampusch (Aut) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 10
25 Luca Mazzanti (Ita) Ceramiche Panaria-Margres 9
26 Oscar Pozzi (Ita) Tenax 9
27 Dario Frigo (Ita) Fassa Bortolo 9
28 Moreno Di Biase (Ita) Icet Industrie - Perutnina 9
29 Andrej Hauptman (Slo) Lampre 7
30 Damiano Cunego (Ita) Saeco 6
31 Francesco Chicchi (Ita) Fassa Bortolo 6
32 Leonardo Giordani (Ita) De Nardi 4
33 Corrado Serina (Ita) Formaggi Pinzolo Fiave' 4
34 Sergiy Matvetev (Ukr) Ceramiche Panaria-Margres 3
35 Mauro Facci (Ita) Fassa Bortolo 3
36 Mikhail Timochine (Rus) Landbouwkrediet-Colnago 2
37 Roberto Petito (Ita) Fassa Bortolo 2
38 Zoran Klemencic (Slo) Tenax 2
39 Paolo Longo Borghini (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie 1
TV classification
1 Ivan Fanelli (Ita) Amore & Vita Beretta 16 pts
2 Gabriele Missaglia (Ita) Team Barloworld-Androni Giocattoli 10
3 Daniele Contrini (Ita) Team L.P.R.-Piacenza Management SRL 10
4 Yuri Metlushenko (Ukr) Landbouwkrediet-Colnago 8
5 Mauro Facci (Ita) Fassa Bortolo 6
6 Luca Celli (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie 5
7 Renzo Mazzoleni (Ita) Tenax 5
8 Moreno Di Biase (Ita) Icet Industrie - Perutnina 5
9 Dmitri Gaynitdinov (Rus) Icet Industrie - Perutnina 4
10 Cristiano Frattini (Ita) Tenax 3
11 Aliaksandr Kuchynski (Blr) Amore & Vita Beretta 3
12 Danilo Napolitano (Ita) Team L.P.R.-Piacenza Management SRL 3
13 Stefano Boggia (Ita) Icet Industrie - Perutnina 2
14 Cristian Gasperoni (Ita) Landbouwkrediet-Colnago 1
15 Alexandr Arekeev (Rus) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 1
16 Alessandro Spezialetti (Ita) Saeco 1
Teams classification
1 Ceramiche Panaria-Margres 36.29.02
2 Domina Vacanze 0.45
3 Miche 5.01
4 De Nardi 5.02
5 Lampre 6.55
6 Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 7.31
7 Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie 9.13
8 Landbouwkrediet-Colnago 9.57
9 Saeco 10.08
10 Amore & Vita Beretta 13.48
11 Fassa Bortolo 15.33
12 Tenax 20.57
13 Icet Industrie - Perutnina 26.43
14 Team Barloworld-Androni Giocattoli 28.52
15 Formaggi Pinzolo Fiave' 29.14
16 Team L.P.R.-Piacenza Management SRL 39.47
17 Team Nippo 45.47
18 Colombia-Selle Italia 49.03
Sluiten
Video's...
Je kunt ze zelf plaatsen
Fotoalbum
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close