individueel 1988

         

Ploegnaam:
individueel
Jaar
1988
vanaf - tot
01-01-1988 - 31-12-1988
Nationaliteit
Onbekend
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
 


Ploegnaam:   individueel
Jaar  1988
vanaf - tot   01-01-1988 - 31-12-1988
Nationaliteit  Onbekend
UCI-code   
UCI-categorie  2 
Fietsen   


 Bevoegdheden

Samenstelling ploeg

Ryoji Abe


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Tooru Abe


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Shoji Aizawa


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Minoru Akiba


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


David Allan


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Ross Allen


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


G Allen


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Phil Angus


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Hiroaki Aoki


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Yunosuke Arakawa


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Minoru Araki


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Yasuhiro Asano


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Tadashi Baba


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Susumu Baba


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Malcolm Badcock


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Ian Badcock


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Chris Bailey


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Toshinori Bando


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Tony Barnes


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Peter Barnett


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Shane Bartley


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Perry Benjamin


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Darryl Benson


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Homi Bhathena


India
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Milind Bhatkar


India
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Ian Binder


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1988 tot 15-07-1988


Eric Bishop


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Peter Bishop


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Andrew Blackmore


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Paul Bof


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Uwe Bolten


Duitsland
vanaf 01-01-1988 tot 30-09-1988


Gary Boylan


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Dale Bradford


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Kevin Bradshaw


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Phil Bramich


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Anthony Bryan


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Kevin Bucy


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Peter Bundy


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Jim Burke


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Marcus Burns


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Peter Bush


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Ross Bush


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Kevin Byers


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1988 tot 30-04-1988


Ashok Captain


India
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Alberto Carvalho


Portugal
vanaf 01-01-1988 tot 15-04-1988


Darren Casey


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Guiseppe Chiesa


Italië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Linard Cimermanis


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Brent Coe


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Wayne Collingswood


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Peter Collins


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Robert Collins


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Robert Cosstick


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Peter Cox


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Hugh Cram


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Barry Cram


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Murray Crawford


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Ray Crowe


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Rodney Crowe


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Sebastian Daily


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Jim Dart


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Richard Dawson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Brian Delaney


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Greg Demgen


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Darren Derrico


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Alan Dipple


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Gary Doering


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Mark Dove


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Darrel Eaves


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Hiroshi Enokida


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Randy Ericksen


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Rod Evans


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Paul Evans


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Allan Fenyves


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Geoff Fletcher


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


John Foster


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Ray Frauenfelder


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Kiyoshi Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Noboru Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Noburu Fujitani


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


John Fuller


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Yasuhisa Furuta


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-03-1988


David Garfield


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


David Garrety


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Yves Godimus


België
vanaf 01-01-1988 tot 15-03-1988


Michael Goodge


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Steven Gray


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


John Grima


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Ian Grindlay


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Rob Hall


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Simon Hall


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Takaaki Hamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Hiroyuki Handa


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 30-04-1988


Hideyuki Hara


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Carl Harris


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Fakumi Hashimoto


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Colin Hately


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Ken Hately


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Dudley Hayton


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Takeshi Higashi


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Wayne Hildred


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Malcolm Hill


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Tom Hill


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Misao Hirabayashi


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 01-04-1988


Takaaki Hirata


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Bayashi Hisanori


Japan
vanaf 01-09-1988 tot 31-12-1988


Stewart Hocking


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


John Holgate


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Michael F. Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Ron Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


John Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Josef Holzmann


Duitsland
vanaf 01-12-1988 tot 31-12-1988


Harumi Honda


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Yoshibaru Horibata


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Alan Hunter


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Ray Hunter


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Kazuaki Ichimura


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Yoshihiro Iida


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Iwao Ikegami


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Manzu Imura


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Shigenori Inoue


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Miyoshi Inoue


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Hirofumo Iryo


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Takehiko Ishida


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Shigeru Ito


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Toyoaki Ito


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Seichi Iwasaki


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Sergio Jaramillo


Colombia
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Tony Jelbart


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Rodney Johnson


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Peter Johnson


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


David Jones


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Yuichiro Kamiyama


Japan
vanaf 01-05-1988 tot 31-12-1988


Akira Kataori


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Masaaki Katayama


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Yoshiyuki Kato


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Tsuyoshi Kawachi


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Martin Keegan


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Darryl Keirl


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Geoff Keogh


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Jack Kershaw


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1988 tot 15-07-1988


Stephen Kilpatrick


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Simon King


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Brent Kircher


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Tetsu Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Toru Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Ken Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Akira Kiyoshima


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


John Knight


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Masayoshi Kobashi


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Masaharu Kobayashi


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Mitsuyoshi Koganei


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Kazuhiro Koike


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Yoichi Kokado


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Hisaji Koriyama


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Norio Kotani


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Chiyoshi Kubo


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Motojiro Kudo


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Noboru Kumashiro


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Des Lane


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Jack Lassiter


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


John Lawrie


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Brad Leach


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Kevin Learihan


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Ian Leighton


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Darryl Letchford


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Wayne Leviston


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Denis Lightfoot


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Andrew Lindsay


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Robert Lobb


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Gaspar Gonçalves


Portugal
vanaf 01-01-1988 tot 15-06-1988


Clinton Love


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Steve Luttrell


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Hideo Madarame


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Kanotoshi Madoba


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Patrick Marcucci


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Fred Markham


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Leslie Martin


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Greg Martino


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Katsutoshi Masayama


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Michihiro Masui


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Takashi Matsuda


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Yoshiyuchi Matsueda


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Hideyuki Matsui


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Hitoshi Matsumoto


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Ken Matsumura


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 30-04-1988


Sadanobu Matsumura


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Fajime Matsushita


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Mark Matthews


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Rik McCaig


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Darryl McCormick


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Dean McDonald


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Ian McGeogh


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Art McHugh


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Peter McIntee


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Eric McKenzie


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


John McLean


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Jeff McLean


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


B McMahon


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Paul Medhurst


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Dave Miller


Groot-Brittannië
vanaf 15-04-1988 tot 15-06-1988


Dave Miller


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1988 tot 28-02-1988


Akira Minakatsu


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 15-03-1988


Kazuo Mineshige


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Hitoshi Mitani


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Kiminori Mitsusada


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Yuji Miura


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Masahiko Miyake


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Tom Moloney


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Frank Moore


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


David Moreland


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


R Moreland


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Collin Morris


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Tony Mortimore


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Al Muldoon


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


John Mullan


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1988 tot 30-04-1988


Hideo Murakami


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Shigekazu Nakagawa


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Satoshi Nakagawa


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Hiroshi Nakahara


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Mitsuo Nakai


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Ren Nakamura


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Koichi Nakano


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


José Ferreira


Portugal
vanaf 01-01-1988 tot 15-04-1988


Uwe Nepp


Duitsland
vanaf 01-10-1988 tot 31-12-1988


Kiichi Nimura


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Tatsuo Nishikawa


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Yasuhiro Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Kousuke Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Tadashi Noda


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Laurie Norris


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Greg North


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Greg Nunn


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Eduard Nuri


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


John Nuttall


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


David O'Brien


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Bernard O'Dea


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Hiromi Ogawa


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Barry O'Hagan


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Brian Ohlson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Yutaka Okura


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Manuel Oliveira


Portugal
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Mike Oliver


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1988 tot 31-03-1988


Masashi Omiya


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Mark Osborne


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Greg O'Sullivan


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Yoshio Ota


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Mitsuyoshi Otake


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Masahiko Ozaki


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Paul Parker


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Stephen Pate


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Lloyd Patterson


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Doug Patterson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Rik Patterson


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Suryakant Pawar


India
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Steven Pearson


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Paul Pearson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 30-06-1988


Brendan Pendergast


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Tony Petch


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Victor Phillips


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Warwick Phillips


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Peter Phillips


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Tony Pickles


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Steve Poulter


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Imre Pribek


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Craig Price


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Barry Primmer


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Darren Pugh


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Gianni Puglia


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Vinod Punmiya


India
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Max Rainsford


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Graham Raymond


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


David Reader


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Kevin Redburn


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Shane Revel


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Grant Reynolds


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Dean Rice


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Jason Rigg


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Robert Riley


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Francis Riordan


Ierland
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Vic Roberts


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Wayne Roberts


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


David Roberts


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Bill Robertson


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Ian Rooney


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Kerry Ruffles


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


B Saffin


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Masaru Saito


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Masami Sakamaki


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Tsutomu Sakamoto


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Hisaaki Sakurai


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Geoff Salter


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Greg Sands


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Robert Santagada


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Shinji Sasada


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-07-1988


Hideaki Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Akihiko Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Kadashi Sato


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Shigeru Sato


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Hitoshi Sato


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


John Sauvarin


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Terry Schintler


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Harry Schmitz


Duitsland
vanaf 01-01-1988 tot 28-02-1988


Koichiro Seguchi


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Wayne Selby


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Paul Sens


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Bob Shannon


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Masafumi Shihara


Japan
vanaf 01-05-1988 tot 31-12-1988


Hiroshi Shimizu


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Prakash Shinde


India
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Masaaki Shini


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Zubin Shroff


India
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Paul Skinner


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Rick Sloane


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Ricky Smith


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Gary Smith


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Graeme Smith


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Adam Smith


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Hiroshi Soeta


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Jan Erik Sørensen


Denemarken
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Ken Souza


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Terry Stacey


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Graham Stait


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Albert Steffan


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Brian Stephens


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Mark Stephens


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Geoff Stevenson


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Peter Stevenson


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1988 tot 31-03-1988


Russell Stewart


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Darren Stewart


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Andrew Stewart


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


John Stewart


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Jeff Stewart


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Dean Stewart


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Blair Stockwell


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Ian Strang


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Karl Stratton


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Roly Suckling


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Gary Suckling


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Yoshikazu Sugata


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Masayoshi Sugii


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 30-04-1988


Matthew Sumner


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Andrew Sutherland


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Jamie Sutherland


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Hiroshi Suzuki


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Makoto Suzuki


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Stephen Swart


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1988 tot 15-03-1988


Jack Swart


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Zbig Szalinski


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Eigo Takahara


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Kenji Takahashi


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Mitsuhiro Takahashi


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Nobuo Takeno


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 15-03-1988


Masahiro Takii


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Masamitsu Takizawa


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Hiroshi Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Shogo Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Asao Tanimoto


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Noboyuki Tawara


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Alan Taylor


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1988 tot 28-02-1988


Dietrich Thurau


Duitsland
vanaf 01-08-1988 tot 31-08-1988


Kenji Tosawa


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Wayne Towler


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Tomonobu Toyota


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Michael Trail


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Gary Trowell


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Eric Turner


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Heriberto Uran


Colombia
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Wayne Vassallo


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Neville Veale


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Laurie Venn


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Raymond Walters


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Greg Watkins


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Murray Webb


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Noel Welch


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Darrell Wheeler


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Andrew White


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Tony Wilkins


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Jeff Williams


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Russell Williams


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1988 tot 31-08-1988


Graham Wilson


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Tony Wilson


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Don Wilson


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Glenn Winkel


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Terry Wittenberg


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Chris Wood


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Tony Wood


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Karl Wood


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Graham Woodrup


Australië
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Werner Wüller


Duitsland
vanaf 01-10-1988 tot 31-12-1988


Eiji Yamada


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Yuji Yamada


Japan
vanaf 01-05-1988 tot 31-12-1988


Koji Yamaguchi


Japan
vanaf 01-09-1988 tot 31-12-1988


Kunio Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Kenji Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Yuichi Yasuda


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Shigeo Yasuno


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Minoru Yoshida


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


Yoshihiro Yoshino


Japan
vanaf 01-01-1988 tot 31-12-1988


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

Zeges in database



Fotoalbum individueel 1988


  Afbeelding toevoegen