individueel 1985

         

Ploegnaam:
individueel
Jaar
1985
vanaf - tot
01-01-1985 - 31-12-1985
Nationaliteit
Onbekend
UCI-code
 
UCI-categorie
Fietsen
 


Ploegnaam:   individueel
Jaar  1985
vanaf - tot   01-01-1985 - 31-12-1985
Nationaliteit  Onbekend
UCI-code   
UCI-categorie  1 
Fietsen   


 Bevoegdheden

Samenstelling ploeg

Ryoji Abe


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Tooru Abe


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Shoji Aizawa


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Phil Angus


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Yunosuke Arakawa


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Minoru Araki


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Yasuhiro Asano


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Chris Atwood


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Tadashi Baba


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Toshinori Bando


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Steve Barnsley


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1985 tot 30-04-1985


Spencer Beckett


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Mark Beneke


Zuid-Afrika
vanaf 01-01-1985 tot 31-03-1985


Milind Bhatkar


India
vanaf 01-08-1985 tot 31-12-1985


Tony Birkett


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Steele Bishop


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Andrew Blackmore


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Nigel Bloor


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Greg Bobridge


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Gary Boylan


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Bob Bradford


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Dale Bradford


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Kevin Bradshaw


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Steve Bragg


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Robert Bruce


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Jim Burke


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Simon Burney


Groot-Brittannië
vanaf 01-11-1985 tot 30-11-1985


Marcus Burns


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Barry Burns


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Paul Buswell


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Damian Buswell


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Glen Buttsworth


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Moreno Capponcelli


Italië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Paul Case


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


David Cecchini


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Michel Charréard


Frankrijk
vanaf 01-01-1985 tot 31-03-1985


Tom Chew


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Dan Chew


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Ron Christie


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Rick Churchill


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Brian Clapham


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Bruce Clarke


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Glenn Clarke


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Greg Clifton


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Dave Cockram


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Richard Cote


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Peter Cox


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Hugh Cram


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Barry Cram


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Murray Crawford


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Ray Crowe


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Dave Cuming


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Alain Dallenbach


Zwitserland
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Jim Dart


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Peter Dart


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Barry Davies


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Richard Dawson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Ronan De Meyer


België
vanaf 01-09-1985 tot 31-12-1985


Brian Delaney


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Rudy Delehouzee


België
vanaf 01-01-1985 tot 30-04-1985


Shoji Doda


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


John Donnelly


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Darrel Eaves


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Randy Ericksen


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


John Eustice


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Ken Evans


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Ian Fagan


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1985 tot 15-04-1985


Jim Fawcett


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Greg Featonby


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Peter Fitzsimmons


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Les Fleetwood


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1985 tot 30-04-1985


Geoff Fletcher


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Rick Flood


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Cameron Forge


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


John Foster


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Ray Frauenfelder


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Tony Freegard


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Noboru Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Kiyoshi Fujimaki


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Junji Fujino


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Yasuhisa Furuta


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Norman Gall


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Ned Gallagher


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


David Garfield


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Paul Gerrard


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1985 tot 30-04-1985


Dieter Giebken


Duitsland
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Brian Gillin


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Bill Gordin


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


David Gordon


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Ray Grant


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Steven Gray


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Greg Green


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Jean-Marie Grezet


Zwitserland
vanaf 01-07-1985 tot 15-08-1985


John Grima


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Ian Grindlay


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Simon Hall


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


David Halliday


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Wayne Hammond


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Len Hammond


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Hiroyuki Handa


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Hideyuki Hara


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Ken Hateley


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Colin Hateley


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Geoffrey Hawkins


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Jonathan Heard


Zuid-Afrika
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Sandy Heid


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


John Hendrickx


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Fuda Hideaki


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Takeshi Higashi


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Malcolm Hill


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Tom Hill


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Misao Hirabayashi


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Sadao Hirata


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Takaaki Hirata


Japan
vanaf 01-05-1985 tot 31-12-1985


Stewart Hocking


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Graham Hodgkiss


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


John Holgate


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Michael F. Hollingsworth


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Ron Holmberg


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Harumi Honda


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Kerry Hopkins


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Tony Hughes


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Kazuaki Ichimura


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Iwao Ikegami


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Manzu Imura


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Kaoru Inoue


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Shigenori Inoue


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Miyoshi Inoue


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Takehiko Ishida


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Shigeru Ito


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Toyoaki Ito


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Seichi Iwasaki


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Ian Jackson


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Chris Jackson


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Guy Janiszewski


België
vanaf 01-01-1985 tot 15-04-1985


Tony Jelbart


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Rodney Johnson


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


David Jones


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Philip Jones


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Suichi Kamekawa


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Akira Kataori


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Masaaki Katayama


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Yoshiyuki Kato


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Tsuyoshi Kawachi


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Darryl Keirl


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Tony Kelleher


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Douglas Kent


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Michael Kerr


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Stephen Kilpatrick


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Brent Kircher


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Toru Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Ken Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Tetsu Kitamura


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Akira Kiyoshima


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


John Knight


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Fred Knoller


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Masaharu Kobayashi


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Mitsuyoshi Koganei


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Kazuhiro Koike


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Yoichi Kokado


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Hisaji Koriyama


Japan
vanaf 01-08-1985 tot 31-12-1985


Norio Kotani


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Jim Krynen


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Chiyoshi Kubo


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Motojiro Kudo


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Noboru Kumashiro


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Kazuhiro Kunimochi


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Brad Leach


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Kevin Learihan


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Martin Lehmacher


Zuid-Afrika
vanaf 01-07-1985 tot 31-12-1985


Ian Leighton


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Eddy Lesurf


Groot-Brittannië
vanaf 30-04-1985 tot 31-12-1985


Andrew Lindsay


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Robert Lobb


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Gregory Lombardi


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


John Long


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Clinton Love


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Steve Luttrell


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Yoichi Machishima


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Hideo Madarame


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Tom Maloney


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Mario Mariotti


Italië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Katsutoshi Masayama


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Michihiro Masui


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Barry Mather


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Takashi Matsuda


Japan
vanaf 01-05-1985 tot 31-12-1985


Yoshiyuchi Matsueda


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Hitoshi Matsumoto


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Ken Matsumura


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Sadanobu Matsumura


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Ken Matsuno


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-01-1985


Fajime Matsushita


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Alan Matthews


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Mark Matthews


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


M. McCabe


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Tony McCaig


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Philip McDonald


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Peter McIntee


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Jeff McLean


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Graham McVilly


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Paul Medhurst


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Paul Miller


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Akira Minakatsu


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Kazuo Mineshige


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Hitoshi Mitani


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Michael Mitchell


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Kiminori Mitsusada


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Yuji Miura


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Masahiko Miyake


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Yoshihara Miyamoto


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-01-1985


Scott Molina


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Mark Montgomery


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Peter Moody


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Peter Moore


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Richard Moore


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Collin Morris


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Theuns Mulder


Zuid-Afrika
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Wayne Murcott


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Masakazu Nakagami


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 15-05-1985


Shigekazu Nakagawa


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Satoshi Nakagawa


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Hiroshi Nakahara


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Mitsuo Nakai


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Ren Nakamura


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Koichi Nakano


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Craig Nash


Zuid-Afrika
vanaf 15-03-1985 tot 31-03-1985


Vic Naumann


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Dumitru Nemteanu


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


John Nicholson


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Heddie Nieuwdorp


Nederland
vanaf 01-01-1985 tot 31-03-1985


Kiichi Nimura


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Seiichi Nishiji


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 01-05-1985


Kousuke Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Yasuhiro Nishimura


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Toshikazu Nishiumi


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Tadashi Noda


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Laurie Norris


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Greg North


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Greg Nunn


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Eduard Nuri


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


David O'Dwyler


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Hiromi Ogawa


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Yutaka Okura


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Masashi Omiya


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Mark Osborne


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Geoff Osmond


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Greg O'Sullivan


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Yoshio Ota


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Mitsuyoshi Otake


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Masahiko Ozaki


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


John Patterson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Doug Patterson


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Rik Patterson


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Suryakant Pawar


India
vanaf 01-08-1985 tot 31-12-1985


James Peiper


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Brendan Pendergast


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Damian Petrie


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Ian Petts


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Peter Phillips


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Imre Pribek


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


John Price


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Craig Price


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Vinod Punmiya


India
vanaf 01-08-1985 tot 31-12-1985


Michael Quinn


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Kevin Radburn


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Grant Reynolds


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Trevor Rice


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Robert Riley


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


David Roberts


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Greg Roberts


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Wayne Roberts


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Alan Rodzinski


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Ian Rooney


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


David Rootes


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Warren Rudd


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Colin Ryan


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Juichi Saikai


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Masami Sakamaki


Japan
vanaf 01-05-1985 tot 31-12-1985


Norio Sakamoto


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Hisaaki Sakurai


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Francisco Sala


Spanje
vanaf 01-11-1985 tot 15-12-1985


Geoff Salter


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


David Sanders


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Peter Sanders


Groot-Brittannië
vanaf 01-06-1985 tot 31-07-1985


Greg Sands


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Maurice Sansonetti


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Renato Sansonetti


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Shinji Sasada


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Akihiko Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Hideaki Sasaki


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Kadashi Sato


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Shigeru Sato


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Terry Schintler


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Tim Schneider


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Koichiro Seguchi


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Rolf Senti


Zwitserland
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Bob Shannon


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Hiroshi Shimizu


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Anil Shinarkar


India
vanaf 01-08-1985 tot 31-12-1985


Masaaki Shini


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Zubin Shroff


India
vanaf 01-08-1985 tot 31-12-1985


John Siotas


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Paul Skinner


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Ricky Smith


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Graeme Smith


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Lindsay Smith


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Gordon Smith


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Reg Smith


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Hiroshi Soeta


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Phil Speck


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Kevin Spencer


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Terry Stacey


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Graham Stait


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Geoff Stevenson


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


John Stevenson


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


John Stewart


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Andrew Stewart


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Russell Stewart


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Dean Stewart


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Karl Stratton


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Peter Suares


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Roly Suckling


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Yoshinobu Sugano


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Yoshikazu Sugata


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Masayoshi Sugii


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Geoff Sutherland


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Andrew Sutherland


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Hiroshi Suzuki


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Makoto Suzuki


Japan
vanaf 01-05-1985 tot 31-12-1985


Kim Svendsen


Denemarken
vanaf 01-01-1985 tot 28-02-1985


Zbig Szalinski


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Eigo Takahara


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Mitsuhiro Takahashi


Japan
vanaf 01-09-1985 tot 31-12-1985


Kenji Takahashi


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Takao Takei


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Nobuo Takeno


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Hisato Takeuchi


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Masahiro Takii


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Masamitsu Takizawa


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Hiroshi Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Shogo Tanaka


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Asao Tanimoto


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Noboyuki Tawara


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Alan Taylor


Groot-Brittannië
vanaf 01-09-1985 tot 31-12-1985


Mick Taylor


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Paul Thurston


Verenigde Staten
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Brian Tilley


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Mamoru Togami


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Richard Travis


Groot-Brittannië
vanaf 01-04-1985 tot 31-12-1985


John Trevorrow


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Masahiko Tsutsumi


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Dominique Turcksin


België
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Eric Turner


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Chris Turtur


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Wout Van Den Berg


Nederland
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Bert Van Ende


België
vanaf 01-01-1985 tot 15-03-1985


Eddy Van Hoof


België
vanaf 01-01-1985 tot 15-03-1985


Alain Van Hoornweder


België
vanaf 30-09-1985 tot 31-12-1985


Neville Veale


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Iñaki Vijandi


Spanje
vanaf 01-11-1985 tot 15-11-1985


Steve Wakefield


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Steve Wallington


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1985 tot 15-04-1985


Takao Watanabe


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Christian Wauters


België
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Darrell Wheeler


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


David Wholers


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Mike Williams


Groot-Brittannië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Graham Wilson


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Tony Wilson


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Neil Wilson


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Kerry Wood


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


John Woodman


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Graham Woodrup


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Gary Wright


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Neil Wylie


Nieuw-Zeeland
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Eiji Yamada


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Kenji Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Kunio Yamaguchi


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Yuichi Yasuda


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Shigeo Yasuno


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Ian Yates


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Minoru Yoshida


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Hidehito Yoshii


Japan
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


Frank Zanatta


Australië
vanaf 01-01-1985 tot 31-12-1985


 

Opgenomen overwinningen dit jaar

Alle wedstrijden
Toon:

Zeges in database



Fotoalbum individueel 1985


  Afbeelding toevoegen