Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender December 2018
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 December
Abadiano, Cyclocross
Abadiñoko udala saria
C2
Wedstrijd
ESP
Abadiano, Cyclocross (V)
Abadiñoko udala saria
C2
Wedstrijd
ESP
Abadiano, Cyclocross, Junioren
Abadiñoko udala saria
CJ
Wedstrijd
ESP
1e etappe Doble Chepes
NE
Etappe
ARG
2e etappe Doble Chepes
NE
Etappe
ARG
Garland, Cyclocross
Resolution 'Cross Cup # 1
C2
Wedstrijd
USA
Garland, Cyclocross (V)
Resolution 'Cross Cup # 1
C2
Wedstrijd
USA
Hasselt, Cyclocross
C2
Wedstrijd
BEL
Hasselt, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
BEL
Hasselt, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
Hasselt, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Hasselt, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Hasselt, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ksar el Kebir
CJSK
NE
Etappe
MAR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slovenië
CN
Nationaal Kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slovenië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Slovenië
CN
Nationaal Kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Slovenië
CN
Nationaal Kampioenschap
SLO
2e etappe Tour of Bright
NE
Etappe
AUS
Trebic, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Trebic, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Trebic, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Trebic, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Trebic, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Warwick, Cyclocross
NBX GP of Cross # 1
C1
Wedstrijd
USA
Warwick, Cyclocross (V)
NBX GP of Cross # 1
C1
Wedstrijd
USA
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49
CMM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54
CMM
Wereldkampioenschap
02 December
Ametzaga de Zuia, Cyclocross
Trofeo San Andrés
C2
Wedstrijd
ESP
Ametzaga de Zuia, Cyclocross (V)
Trofeo San Andrés
C2
Wedstrijd
ESP
Ametzaga de Zuia, Cyclocross, Junioren
Trofeo San Andrés
CJ
Wedstrijd
ESP
Bensheim, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GER
Bensheim, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
GER
Bensheim, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
GER
1e etappe Clasica por la Paz
NE
Etappe
NIC
Colonia
Vuelta a Colonia
NE
Wedstrijd
URU
3e etappe Doble Chepes
NE
Etappe
ARG
Flémalle, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Flémalle, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Flémalle, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Flémalle, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Fusagasuga
Aguinaldo Fusagasugueño Cundinamarqués
NE
Wedstrijd
COL
Garland, Cyclocross
Resolution 'Cross Cup # 2
C2
Wedstrijd
USA
Garland, Cyclocross (V)
Resolution 'Cross Cup # 2
C2
Wedstrijd
USA
GP Campagnolo
NE
Wedstrijd
ARG
Koekelare, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Koekelare, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Koekelare, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Koekelare, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Ksar el Kebir
CJSK
NE
Etappe
MAR
Los Alcázares
Memorial Antonio Vazquez
NE
Wedstrijd
ESP
Masterton
Alfredton Circuit
NE
Wedstrijd
NZL
Mol, Cyclocross
Zilvermeercross
C2
Wedstrijd
BEL
Mol, Cyclocross (V)
Zilvermeercross
C2
Wedstrijd
BEL
Mol, Cyclocross, Junioren
Zilvermeercross
CJ
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Slowakije
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Slowakije (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Honduras
CN
Nationaal kampioenschap
HON
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Honduras (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HON
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Honduras
CN
Nationaal kampioenschap
HON
3e etappe Tour of Bright
NE
Klimwedstrijd
AUS
Virasoro
Doble Las Marías
NE
Wedstrijd
ARG
Warwick, Cyclocross
NBX GP of Cross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Warwick, Cyclocross (V)
NBX GP of Cross # 2
C2
Wedstrijd
USA
03 December
Tabarja - Chekka
NE
Wedstrijd
LBA
06 December
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
07 December
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Qatar
CN
Nationaal kampioenschap
QTR
1e etappe Trophée des As
NE
Etappe
MAD
08 December
Amersfoort, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Amersfoort, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Amersfoort, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Amersfoort, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
NED
Amersfoort, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Amersfoort, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Broken Arrow, Cyclocross
Ruts N Guts # 1
C1
Wedstrijd
USA
Broken Arrow, Cyclocross (V)
Ruts N Guts # 1
C1
Wedstrijd
USA
2e etappe Doble Melo
Doble Treinta y Tres
NE
Ploegentijdrit
URU
1e etappe Doble Melo
Doble Treinta y Tres
NE
Etappe
URU
Essen, Cyclocross
GP Rouwmoer
C1
Wedstrijd
BEL
Essen, Cyclocross (V)
GP Rouwmoer
C1
Wedstrijd
BEL
Essen, Cyclocross, Junioren
GP Rouwmoer
CJ
Wedstrijd
BEL
Essen, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Rouwmoer 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Essen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
GP Rouwmoer
NE
Wedstrijd
BEL
Faè, Cyclocross
Faè di Oderzo
C2
Wedstrijd
ITA
Faè, Cyclocross (V)
Faè di Oderzo
C2
Wedstrijd
ITA
Faè, Cyclocross, Junioren
Faè di Oderzo
CJ
Wedstrijd
ITA
Hendersonville, Cyclocross
North Carolina Grand Prix # 1
C1
Wedstrijd
USA
Hendersonville, Cyclocross (V)
North Carolina Grand Prix # 1
C1
Wedstrijd
USA
Hillingdon
Winter Series 6
NE
Wedstrijd
GBR
Jabkenice, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Jabkenice, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
CZE
Jabkenice, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
CZE
Jabkenice, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Jabkenice, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Japan
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Japan (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
1e etappe Ouazzane
NE
Etappe
MAR
2e etappe Trophée des As
NE
Etappe
MAD
Troyes, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Troyes, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Troyes, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
FRA
Zarren, Cyclocross, Cat. B
Mollecross
NE
Wedstrijd
BEL
Zarren, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Mollecross
NE
Wedstrijd
BEL
Zarren, Cyclocross, Junioren
Mollecross
NE
Wedstrijd
BEL
Zarren, Cyclocross, Nieuwelingen
Mollecross
NE
Wedstrijd
BEL
Zarren, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Mollecross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Zarren, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Mollecross
NE
Wedstrijd
BEL
09 December
Banneux, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Banneux, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Banneux, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Broken Arrow, Cyclocross
Ruts N Guts # 2
C2
Wedstrijd
USA
Broken Arrow, Cyclocross (V)
Ruts N Guts # 2
C2
Wedstrijd
USA
Ciempozuelos
Carrera del Pavo
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Clasica por la Paz
NE
Etappe
NIC
Compton, Criterium
Dominguez Hills
NE
Criterium
USA
3e etappe Doble Melo
Doble Treinta y Tres
NE
Etappe
URU
Eschenbach, Cyclocross
C1
Wedstrijd
SUI
Eschenbach, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
SUI
Eschenbach, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
SUI
Eschenbach, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Eschenbach, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Gorizia, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ITA
Gorizia, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ITA
Gorizia, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ITA
GP de l'Indépendance Burkina Faso
NE
Wedstrijd
BUR
Hendersonville, Cyclocross
North Carolina Grand Prix # 2
C2
Wedstrijd
USA
Afgelast
Hendersonville, Cyclocross (V)
North Carolina Grand Prix # 2
C2
Wedstrijd
USA
Afgelast
Igorre, Cyclocross
Ziklo Kross
NE
Wedstrijd
ESP
Igorre, Cyclocross (V)
Ziklo Kross
NE
Wedstrijd
ESP
Igorre, Cyclocross, Junioren
Ziklo Kross
NE
Wedstrijd
ESP
Ipswich, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GBR
Ipswich, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
GBR
Moergestel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Moergestel, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Moergestel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Moergestel, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
NED
Moergestel, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Moergestel, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Japan
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Japan
CN
Nationaal Kampioenschap
JPN
New Amsterdam
Homeline Anniversary Race
NE
Wedstrijd
GUY
Onewhero
NE
Wedstrijd
NZL
2e etappe Ouazzane
NE
Etappe
MAR
Overijse, Cyclocross
Vlaamse Druivencross
C1
Wedstrijd
BEL
Overijse, Cyclocross (V)
Vlaamse Druivencross
C1
Wedstrijd
BEL
Overijse, Cyclocross, Junioren
Vlaamse Druivencross
CJ
Wedstrijd
BEL
Overijse, Cyclocross, Nieuwelingen
Vlaamse Druivencross
NE
Wedstrijd
BEL
Overijse, Cyclocross, Nieuwelingen
Vlaamse Druivencross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Overijse, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Vlaamse Druivencross
NE
Wedstrijd
BEL
Overijse, Cyclocross, U23
Vlaamse Druivencross
CU
Wedstrijd
BEL
Phuket
Thanyapura Race
NE
Wedstrijd
THA
Pinar del Río
Clasica Excelencias del Motor
NE
Wedstrijd
CUB
Tour of Belt and Road
1.CRT
Criterium
HKG
Tour of Guam
NE
Wedstrijd
GUM
1e etappe Tour of Nilgiris
NE
Etappe
IND
3e etappe Trophée des As
NE
Etappe
MAD
10 December
1e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
2e etappe Tour of Nilgiris
NE
Etappe
IND
11 December
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
2e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
3e etappe Tour of Nilgiris
NE
Etappe
IND
12 December
San José
GP Fecoci
1.2
Wedstrijd
CRC
3e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
1e etappe Tour de Machakos
NE
Etappe
KEN
4e etappe Tour of Nilgiris
NE
Etappe
IND
13 December
San José
GP Comite Olimpico Nacional
1.2
Wedstrijd
CRC
4e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
2e etappe Tour de Machakos
NE
Etappe
KEN
14 December
Dubai, Criterium
Spinneys92 Challenge
NE
Criterium
UAE
5e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
3e etappe Tour de Machakos
NE
Ploegentijdrit
KEN
5e etappe Tour of Nilgiris
NE
Etappe
IND
4e etappe Wereldbeker, Baan, Achtervolging, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 4 Wereldbeker, Baan, Keirin, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 4 Wereldbeker, Baan, Keirin, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 4 Wereldbeker, Baan, Omnium, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 4 Wereldbeker, Baan, Omnium, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 4 Wereldbeker, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 4 Wereldbeker, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 4 Wereldbeker, Baan, Ploegkoers, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 4 Wereldbeker, Baan, Ploegkoers, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 4 Wereldbeker, Baan, Ploegsprint, Elite
CDM
Wereldbeker
deel 4 Wereldbeker, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
deel 4 Wereldbeker, Baan, Sprint, Elite
CDM
Derny
deel 4 Wereldbeker, Baan, Sprint, Elite (V)
CDM
Wereldbeker
15 December
Antwerpen, Cyclocross
Scheldecross
C1
Wedstrijd
BEL
Antwerpen, Cyclocross (V)
Scheldecross
C1
Wedstrijd
BEL
Antwerpen, Cyclocross, Junioren
Scheldecross
CJ
Wedstrijd
BEL
Antwerpen, Cyclocross, U23
Scheldecross
CU
Wedstrijd
BEL
Berghem, Cyclocross, Junioren (V)
D'n Bergse Wielerronde
NE
Wedstrijd
NED
Berghem, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
D'n Bergse Wielerronde
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Calingasta
Doble Calingasta
NE
Etappe
ARG
1e etappe Doble San Francisco-Miramar
NE
Etappe
ARG
Lichtervelde, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Mlada Boleslav, Cyclocross
# 2
C1
Wedstrijd
CZE
Mlada Boleslav, Cyclocross (V)
# 2
C1
Wedstrijd
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Tsjechië
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Tsjechië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Rwanda cycling cup Closing Race
NE
Wedstrijd
RWA
Santa Ana
Feria del Café
NE
Wedstrijd
VEN
6e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
4e etappe Tour de Machakos
NE
Etappe
KEN
Utsunomiya-shi, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
JPN
Utsunomiya-shi, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
JPN
Xàtiva, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Xàtiva, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ESP
16 December
Belmopan
Mayor Khalid Cycling Cup
NE
Wedstrijd
BIZ
2e etappe Calingasta
Doble Calingasta
NE
Etappe
ARG
3e etappe Calingasta
Doble Calingasta
NE
Etappe
ARG
Cierre Temporada Estado de Carabobo
NE
Wedstrijd
VEN
3e etappe Clasica por la Paz
NE
Etappe
NIC
2e etappe Doble San Francisco-Miramar
NE
Etappe
ARG
Fuenlabrada
Pavo de Fuenlabrada
NE
Wedstrijd
ESP
Melbourne, Criterium
Saint Kilda CC SuperCrit
NE
Criterium
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Verenigde Staten
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
USA
7e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
Stadl-Paura, Cyclocross
C2
Wedstrijd
AUT
Stadl-Paura, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
AUT
9e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
Tour de Charikpong
NE
Wedstrijd
GHA
Utsunomiya-shi, Cyclocross (a)
# 2
C2
Wedstrijd
JPN
Utsunomiya-shi, Cyclocross (V) (a)
# 2
C2
Wedstrijd
JPN
Valencia, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Afgelast
Valencia, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ESP
Afgelast
Vittorio Veneto, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ITA
Vittorio Veneto, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ITA
Vittorio Veneto, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ITA
1e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
1e etappe Vuelta de Lavalle Mendoza
NE
Individuele tijdrit
ARG
2e etappe Vuelta de Lavalle Mendoza
NE
Etappe
ARG
Wierden, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Wierden, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Wierden, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Wierden, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Wierden, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Zonhoven, Cyclocross
C1
Superprestige
BEL
Zonhoven, Cyclocross (V)
C1
Superprestige
BEL
Zonhoven, Cyclocross, Junioren
CJ
Superprestige
BEL
Zonhoven, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Zonhoven, Cyclocross, Nieuwelingen (b)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Zonhoven, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
17 December
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
2e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
18 December
8e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
3e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
19 December
9e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
4e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
20 December
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
10e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
5e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
21 December
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
11e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
6e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
22 December
Hillingdon (e)
Imperial Winter Series 8
NE
Wedstrijd
GBR
Lokossa
NE
Wedstrijd
BEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Roemenië
CN
Nationaal Kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Roemenië
CN
Nationaal Kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Roemenië
CN
Nationaal Kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Roemenië
CN
Nationaal Kampioenschap
ROM
Sint-Niklaas, Cyclocross
Waaslandcross
C2
Wedstrijd
BEL
Sint-Niklaas, Cyclocross (V)
Waaslandcross
C2
Wedstrijd
BEL
Sint-Niklaas, Cyclocross, Junioren
Waaslandcross
CJ
Wedstrijd
BEL
Sint-Niklaas, Cyclocross, Nieuwelingen
Waaslandcross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Niklaas, Cyclocross, Nieuwelingen
Waaslandcross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Niklaas, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Waaslandcross
NE
Wedstrijd
BEL
12e etappe Southern Revolution Tour - Tour of Indochina
Nam Ky Khoi Nghia Race
NE
Etappe
VIE
7e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
1e etappe Vuelta a la Bebida
NE
Individuele tijdrit
ARG
Woerden, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
23 December
Balegem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Balegem, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Balegem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Balegem, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Balegem, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Balegem, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Boxtel, Cyclocross
NE
Wedstrijd
NED
Boxtel, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
NED
Boxtel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Boxtel, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Boxtel, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Cursa dell Gall d'Indi
NE
Wedstrijd
ESP
Hong Kong
Hong Kong Road Race 3
NE
Klimtijdrit
HKG
Namur, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
BEL
Namur, Cyclocross (V)
CDM
Wereldbeker
BEL
Namur, Cyclocross, Junioren
CDM
Wereldbeker
BEL
Namur, Cyclocross, U23
CDM
Wereldbeker
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Oleye, Cyclocross, Junioren
Waremme
NE
Wedstrijd
BEL
Oleye, Cyclocross, Nieuwelingen
Waremme
NE
Wedstrijd
BEL
Oleye, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Waremme
NE
Wedstrijd
BEL
Trujillo
GP Primer Grito de la Independencia
NE
Wedstrijd
PER
8e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
2e etappe Vuelta a la Bebida
NE
Etappe
ARG
24 December
Colmenar Viejo
NE
Wedstrijd
ESP
9e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
25 December
10e etappe Vuelta a Costa Rica
2.2
Etappe
CRC
26 December
Beernem, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Beernem, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Beernem, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Beernem, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Beernem, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Beernem, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
GP Aserradero Bucci
NE
Wedstrijd
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Norg, Cyclocross
Kerstcross
NE
Wedstrijd
NED
Norg, Cyclocross (V)
Kerstcross
NE
Wedstrijd
NED
Norg, Cyclocross, Junioren
Kerstcross
NE
Wedstrijd
NED
Norg, Cyclocross, Nieuwelingen
Kerstcross
NE
Wedstrijd
NED
Norg, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Kerstcross
NE
Wedstrijd
NED
Pfaffnau, Cyclocross
GP Luzern
C2
Wedstrijd
SUI
Pfaffnau, Cyclocross (V)
GP Luzern
C2
Wedstrijd
SUI
Pfaffnau, Cyclocross, Junioren
GP Luzern
NE
Wedstrijd
SUI
Pfaffnau, Cyclocross, Nieuwelingen
GP Luzern
NE
Wedstrijd
SUI
Pfaffnau, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
GP Luzern
NE
Wedstrijd
SUI
Zolder, Cyclocross
GP Eric De Vlaeminck
CDM
Wereldbeker
BEL
Zolder, Cyclocross (V)
CDM
Wereldbeker
BEL
Zolder, Cyclocross, Junioren
CDM
Wereldbeker
BEL
Zolder, Cyclocross, U23
CDM
Wereldbeker
BEL
27 December
Cali
Circuito Feria de Cali
NE
Wedstrijd
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
28 December
Loenhout, Cyclocross
Azencross
C1
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross (V)
Azencross
C1
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross, Junioren
Azencross
CJ
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross, Junioren (V)
Azencross
NE
Wedstrijd
BEL
Loenhout, Cyclocross, U23
Azencross
CU
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
29 December
Benschop, Cyclocross, Nieuwelingen
Bereveldrit
NE
Wedstrijd
NED
Bredene, Cyclocross
C2
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Nieuwelingen (b)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Bredene, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Kerniel, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Kerniel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Kerniel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kerniel, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Kerniel, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Kerniel, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
30 December
Diegem, Cyclocross
C1
Superprestige
BEL
Diegem, Cyclocross (V)
C1
Superprestige
BEL
Diegem, Cyclocross, Junioren
CJ
Superprestige
BEL
Diegem, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Diegem, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Diegem, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Flamanville, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Flamanville, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Flamanville, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
FRA
Flamanville, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
FRA
Hamme, Cyclocross, Junioren
Slekkencross
NE
Wedstrijd
BEL
Hamme, Cyclocross, Junioren (V)
Slekkencross
NE
Wedstrijd
BEL
Hamme, Cyclocross, Nieuwelingen
Slekkencross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Hamme, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Slekkencross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Vallecito
Doble Difunta Corréa
NE
Wedstrijd
ARG
Vorden, Cyclocross
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
Vorden, Cyclocross (V)
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
Vorden, Cyclocross, Junioren
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
Vorden, Cyclocross, Junioren (V)
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
Vorden, Cyclocross, Nieuwelingen
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
Vorden, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Kasteelcross
NE
Wedstrijd
NED
31 December
Burnie, Criterium
NE
Criterium
AUS
Carrick
Carrick Cycles New Year's Eve Time Trial
NE
Individuele tijdrit
IRL
Fietsen zoeken foto's
Je kunt ze zelf uploaden