Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender oktober 2023
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 oktober
Asian Games, BMX
JR
Wedstrijd
Asian Games, BMX (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Baal, Cyclocross, Cat. B
Sven Nys Cycling Center
NE
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Sven Nys Cycling Center
NE
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, Junioren
Sven Nys Cycling Center
NE
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, Junioren (V)
Sven Nys Cycling Center
NE
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, Nieuwelingen
Sven Nys Cycling Center 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, Nieuwelingen
Sven Nys Cycling Center 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Sven Nys Cycling Center
NE
Wedstrijd
BEL
Baal, Cyclocross, U23
Sven Nys Cycling Center
NE
Wedstrijd
BEL
Baltimore, Cyclocross
Charm City Cross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Baltimore, Cyclocross (V)
Charm City Cross # 2
C2
Wedstrijd
USA
Baltimore, Cyclocross, Junioren (a)
Charm City Cross # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Baltimore, Cyclocross, Junioren (V) (a)
Charm City Cross # 2
CJ
Wedstrijd
USA
9e etappe Clásico RCN
NE
Individuele tijdrit
COL
Gijón, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Gijón, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ESP
Gijón, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
Gijón, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
ESP
Holbæk
Holbæk CR
NE
Wedstrijd
DEN
Ichtegem
GP Jules Van Hevel IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Kirehe
NE
Etappe
RWA
6e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
La Senia
Trofeu Sant Bertomeu
NE
Wedstrijd
ESP
Marche-en-Famenne
Famenne Ardenne Classic
1.1
Wedstrijd
BEL
Masterton
Alfredton Circuit
NE
Wedstrijd
NZL
Mettmenstetten, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Mettmenstetten, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SUI
Mettmenstetten, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
SUI
Mettmenstetten, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Mettmenstetten, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Peru
CN
Nationaal kampioenschap
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Peru (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
CN
Nationaal kampioenschap
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tunesië
CN
Nationaal kampioenschap
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tunesië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Peru
CN
Nationaal kampioenschap
PER
Oggiono
Piccolo Giro di Lombardia
1.2
Wedstrijd
ITA
Oita-shi
Oita Cycle Road Race
1.2
Wedstrijd
JPN
Ostrava, Cyclocross, Junioren
# 2
CJ
Wedstrijd
CZE
Ostrava, Cyclocross, Junioren (V)
# 2
CJ
Wedstrijd
CZE
Ostrava, Cyclocross, Nieuwelingen
# 2
NE
Wedstrijd
CZE
Ostrava, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
# 2
NE
Wedstrijd
CZE
Ostrava, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
CZE
Ostrava, Cyclocross, U23 (V)
CU
Wedstrijd
CZE
Paris - Connerré
Paris - Connere
NE
Wedstrijd
FRA
Port Louis
Mauritius 100 KM Cycle Tour
NE
Wedstrijd
MRI
Selangor, Criterium
NE
Criterium
MAS
Snowshoe, Mountainbike-Marathon
CDM
Marathon
USA
Tarvisio, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ITA
Tarvisio, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ITA
Tarvisio, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ITA
Tatabánya
Turul Kupa
NE
Wedstrijd
HUN
4e etappe Tobago International
NE
Etappe
TRD
Tour de Vendée
Ronde van de Vendée
1.1
Wedstrijd
FRA
4e etappe Tour of Istanbul
2.2
Etappe
TUR
Ubatuba
Prova Cidade de Ubatuba
NE
Wedstrijd
BRA
2e etappe Valdivia
NE
Etappe
CHI
02 oktober
Legnano
Coppa Bernocchi
1.HC
Wedstrijd
ITA
Oostrozebeke, Criterium
Herfstcriterium
NE
Criterium
BEL
Petegem-aan-de-Leie
NE
Wedstrijd
BEL
Zepce
NE
Criterium
BIH
03 oktober
Asian Games, Op de weg, Ind. tijdrit
JR
Regionaal kampioenschap
Asian Games, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Binche
Binche - Tournai - Binche, Memorial Frank Vandenbroucke
1.1
Wedstrijd
BEL
Binche (V)
Binche - Chimay - Binche
1.1WE
Wedstrijd
BEL
1e etappe GP Chantal Biya
2.2
Etappe
CMR
Grand Tour de Santa Catarina
1.2
Wedstrijd
BRA
Grand Tour de Santa Catarina (V)
1.2
Wedstrijd
BRA
Münster (a)
Münsterland Giro
1.HC
Wedstrijd
GER
San Daniele
Coppa Citta di San Daniele
1.2
Wedstrijd
ITA
Tre Valli Varesine
Ronde van de Drie Valleien
1.HC
Wedstrijd
ITA
Tre Valli Varesine (V)
1.1WE
Wedstrijd
ITA
04 oktober
Asian Games, Op de weg (V)
JR
Regionaal kampioenschap
2e etappe GP Chantal Biya
2.2
Etappe
CMR
Leeuwarden
Bloeizone Elfsteden Fryslan
1.1
Wedstrijd
NED
Urubici
GP Urubici
1.2
Wedstrijd
BRA
Urubici (V)
GP Urubici
1.2
Wedstrijd
BRA
Zele
Kaj-KWB Prijs, Oostvlaamse Sluitingsprijs
NE
Wedstrijd
BEL
05 oktober
Asian Games, Op de weg
JR
Regionaal kampioenschap
Bornem (b)
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe GP Chantal Biya
2.2
Etappe
CMR
Paris - Bourges
1.1
Wedstrijd
FRA
Piemonte
Giro del Piemonte, Gran Piemonte
1.HC
Wedstrijd
ITA
1e etappe Tour of Hainan
2.HC
Etappe
CHN
Urubici
GP Internacional de Santa Catarina
1.2
Wedstrijd
BRA
Urubici (V)
GP Internacional de Santa Catarina
1.2
Wedstrijd
BRA
06 oktober
1e etappe Courts Mammouth Tour
NE
Etappe
MRI
4e etappe GP Chantal Biya
2.2
Etappe
CMR
Proloog Hellhole Gravel Grind Stage Race
NE
Proloog
USA
Kitakyushu
Tour de Kyushu Kokura Castle Criterium
1.CRT
Criterium
JPN
Mont Sainte-Anne, Downhill
CDM
Afdaling
CAN
Seychelles, Chrono
NE
Individuele tijdrit
SEY
1e etappe Tour de Barbados BIM
NE
Etappe
BAR
2e etappe Tour of Hainan
2.HC
Etappe
CHN
07 oktober
1e etappe Aywaille, Junioren
La Philippe Gilbert
2.1MJ
Etappe
BEL
Bad Salzdetfurth, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
GER
Bad Salzdetfurth, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
GER
Bad Salzdetfurth, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
GER
Bad Salzdetfurth, Cyclocross, Junioren (V)
# 1
CJ
Wedstrijd
GER
2e etappe Courts Mammouth Tour
NE
Etappe
MRI
Giro di Lombardia
Il Lombardia
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ITA
5e etappe GP Chantal Biya
2.2
Etappe
CMR
1e etappe Hellhole Gravel Grind Stage Race
NE
Etappe
USA
Indianapolis, Cyclocross
Major Taylor 'Cross Cup # 1
C2
Wedstrijd
USA
Indianapolis, Cyclocross (V)
Major Taylor 'Cross Cup # 1
C2
Wedstrijd
USA
Indianapolis, Cyclocross, Junioren
Major Taylor 'Cross Cup # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Indianapolis, Cyclocross, Junioren (V)
Major Taylor 'Cross Cup # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Kobarid
NE
Wedstrijd
SLO
Lommel
Lommel-Kolonie
NE
Wedstrijd
BEL
Mlada Boleslav, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
CZE
Mlada Boleslav, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
CZE
Mlada Boleslav, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
CZE
Mlada Boleslav, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
CZE
Mlada Boleslav, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Mont Sainte-Anne, Mountainbike
CDM
XCO
CAN
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, IJsland
CN
Nationaal Kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, IJsland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, IJsland
CN
Nationaal Kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, IJsland
CN
Nationaal Kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, IJsland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Suriname
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Suriname (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUR
Pontevedra, Cyclocross
C1
Wedstrijd
ESP
Pontevedra, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
ESP
Pontevedra, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
Pontevedra, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
ESP
Profondeville
La Flèche Mosane
NE
Wedstrijd
BEL
Rekkem
NE
Wedstrijd
BEL
Santiago del Estero
CDM
Wedstrijd
ARG
Sint-Truiden, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Bernissem
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Truiden, Cyclocross, Junioren
Bernissem
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Truiden, Cyclocross, Junioren (V)
Bernissem
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Truiden, Cyclocross, Nieuwelingen
Bernissem 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Truiden, Cyclocross, Nieuwelingen
Bernissem 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Truiden, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Bernissem
NE
Wedstrijd
BEL
South Shields, Cyclocross
Gypsies Green
C2
Wedstrijd
GBR
South Shields, Cyclocross (V)
Gypsies Green
C2
Wedstrijd
GBR
South Shields, Cyclocross, Junioren
Gypsies Green
CJ
Wedstrijd
GBR
South Shields, Cyclocross, Junioren (V)
Gypsies Green
CJ
Wedstrijd
GBR
Torregrosa
Gran Clasica Modest Capell
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe Tour de Barbados BIM
NE
Etappe
BAR
1e etappe Tour de Kyushu
2.1
Etappe
JPN
3e etappe Tour of Hainan
2.HC
Etappe
CHN
Tour of Kemala Banyuwangi
NE
Wedstrijd
INA
Wolvertem (b)
Imde-Wolvertem
NE
Wedstrijd
BEL
08 oktober
Arapongas
GP Gustavo Pattero
NE
Wedstrijd
BRA
2e etappe Aywaille, Junioren
La Philippe Gilbert
2.1MJ
Etappe
BEL
Bükkszentlászló - Bükkszentkereszt
Uveghuta Kupa
NE
Klimwedstrijd
HUN
Bad Salzdetfurth, Cyclocross
# 2
C2
Wedstrijd
GER
Bad Salzdetfurth, Cyclocross (V)
# 2
C2
Wedstrijd
GER
Bad Salzdetfurth, Cyclocross, Junioren
# 2
CJ
Wedstrijd
GER
Bad Salzdetfurth, Cyclocross, Junioren (V)
# 2
CJ
Wedstrijd
GER
Bath
White Lake Cheese Autumn Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Beringen, Cyclocross
C2
Wedstrijd
BEL
Beringen, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
BEL
Beringen, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
Bishkek
King of Issyk - Ata
NE
Wedstrijd
KGZ
Brumath, Cyclocross
C1
Wedstrijd
FRA
Brumath, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
FRA
Brumath, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
FRA
Brumath, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
FRA
Circuito Montanhês
NE
Wedstrijd
BRA
Clasico Centro Oriental
NE
Wedstrijd
VEN
3e etappe Courts Mammouth Tour
NE
Etappe
MRI
2e etappe Hellhole Gravel Grind Stage Race
NE
Etappe
USA
Indianapolis, Cyclocross
Major Taylor 'Cross Cup # 2
C2
Wedstrijd
USA
Indianapolis, Cyclocross (V)
Major Taylor 'Cross Cup # 2
C2
Wedstrijd
USA
Indianapolis, Cyclocross, Junioren
Major Taylor 'Cross Cup # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Indianapolis, Cyclocross, Junioren (V) (a)
Major Taylor 'Cross Cup # 2
CJ
Wedstrijd
USA
1e etappe International Presidency Turkey Tour
2.1
Etappe
TUR
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Cyclocross, Masters A, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Cyclocross, Masters B, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Cyclocross, Masters C, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Cyclocross, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Cyclocross, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Cyclocross, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Cyclocross, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Kampioenschap van Wallonië FCWB, Cyclocross, Nieuwelingen, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Komárom, Chrono
Brigetio
NE
Individuele tijdrit
HUN
Marín, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Marín, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ESP
Marín, Cyclocross, Junioren
C2
Wedstrijd
ESP
Marín, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
ESP
Meckenbeuren
NE
Wedstrijd
GER
Mont Sainte-Anne, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
CAN
Montecatini Terme
GP Ezio del Rosso
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite/U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite/U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite/U23, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite/U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Suriname
CN
Nationaal kampioenschap
SUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Suriname (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Suriname
CN
Nationaal kampioenschap
SUR
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
NE
Nationaal kampioenschap
IRL
Nossegem, Cyclocross, Cat. B
Patattencross
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Patattencross
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Junioren
Patattencross
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Junioren (V)
Patattencross
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Nieuwelingen
Patattencross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Patattencross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Patattencross
NE
Wedstrijd
BEL
Nossegem, Cyclocross, U23
Patattencross
NE
Wedstrijd
BEL
Osoppo, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ITA
Osoppo, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ITA
Osoppo, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ITA
Paratus Classic
NE
Wedstrijd
NAM
Paris - Tours
1.HC
Wedstrijd
FRA
Paris - Tours, U23
1.2
Wedstrijd
FRA
Praia
Sprint Praia
NE
Wedstrijd
CPV
Puente Tocinos
Peña La Pájara
NE
Wedstrijd
ESP
Santana
GP Santana
NE
Wedstrijd
POR
Santiago del Estero
CDM
Wedstrijd
ARG
Selce, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SVK
Selce, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SVK
Selce, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
SVK
Selce, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SVK
Selce, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Sierra Leone Season Opener
NE
Wedstrijd
SLE
Täby, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
SWE
Täby, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
SWE
Täby, Cyclocross, U23
CU
Wedstrijd
SWE
Täby, Cyclocross, U23 (V)
CU
Wedstrijd
SWE
1e etappe Torneo Mateare
NE
Etappe
NIC
3e etappe Tour de Barbados BIM
NE
Etappe
BAR
2e etappe Tour de Kyushu
2.1
Etappe
JPN
1e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Hainan
2.HC
Etappe
CHN
Vuelta Franco
NE
Wedstrijd
PAR
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Yaoundé
GP d'Ongola
NE
Wedstrijd
CMR
09 oktober
2e etappe International Presidency Turkey Tour
2.1
Etappe
TUR
1e etappe Jelajah Malaysia
Tour of Malaysia
2.2
Etappe
MAS
Afgelast
Ponteland (V)
Curlew Cup Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Tour de Kyushu
2.1
Etappe
JPN
2e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Hainan
2.HC
Etappe
CHN
10 oktober
Arroyito
Clasica Ciudad de Arroyito
NE
Wedstrijd
ARG
Heist-op-den-Berg (c)
Heist-Goor
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe International Presidency Turkey Tour
2.1
Etappe
TUR
Ponsacco
Coppa Mobilio Ponsacco - Linea
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe Tour of Wenzhou (V)
2.2
Etappe
CHN
Afgelast
11 oktober
Giro del Veneto
Ronde van Venetië
1.HC
Wedstrijd
ITA
4e etappe International Presidency Turkey Tour
2.1
Etappe
TUR
1e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Afgelast
Kumanovo
Trophy 11 October
NE
Wedstrijd
MKD
Lotenhulle (a)
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
1e etappe Vuelta a Nariño
NE
Etappe
COL
12 oktober
2e etappe Al Ain
Falcon Daman Series
NE
Etappe
UAE
1e etappe Al Ain
Falcon Daman Series
NE
Etappe
UAE
As Pontes de Garcia Rodriguez, Cyclocross
C1
Wedstrijd
ESP
As Pontes de Garcia Rodriguez, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
ESP
As Pontes de Garcia Rodriguez, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
As Pontes de Garcia Rodriguez, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
ESP
5e etappe International Presidency Turkey Tour
2.1
Etappe
TUR
5e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Chongming Island (V)
2.WWT
Etappe
CHN
1e etappe Tour of Guangxi
2.WT/WT/PT
Etappe
CHN
1e etappe Vuelta a Costa Rica (V)
2.2
Etappe
CRC
2e etappe Vuelta a Nariño
NE
Individuele tijdrit
COL
13 oktober
Al Thakira, Chrono
NE
Individuele tijdrit
QTR
Bazhong
CDM
Wedstrijd
CHN
8e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
6e etappe International Presidency Turkey Tour
2.1
Etappe
TUR
Santiago del Estero
CDM
Wedstrijd
ARG
6e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Chongming Island (V)
2.WWT
Etappe
CHN
2e etappe Tour of Guangxi
2.WT/WT/PT
Etappe
CHN
1e etappe Tour of Matabungkay
NE
Individuele tijdrit
PHI
2e etappe Tour of Matabungkay
NE
Etappe
PHI
2e etappe Vuelta a Costa Rica (V)
2.2
Individuele tijdrit
CRC
3e etappe Vuelta a Nariño
NE
Etappe
COL
Waterloo, Cyclocross
Trek CXC Cup # 1
C2
Wedstrijd
USA
Waterloo, Cyclocross (V)
Trek CXC Cup # 1
C2
Wedstrijd
USA
Waterloo, Cyclocross, Junioren
Trek CXC Cup # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Waterloo, Cyclocross, Junioren (V)
Trek CXC Cup # 1
CJ
Wedstrijd
USA
14 oktober
Albánchez, Chrono, Elite/U23
Albanchez de Magina
NE
Individuele tijdrit
ESP
Caribbean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, U23 (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Düsseldorf, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GER
Düsseldorf, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
GER
Düsseldorf, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
GER
Düsseldorf, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
GER
Durban
Durbie Dash Challenge
NE
Wedstrijd
RSA
7e etappe International Presidency Turkey Tour
2.1
Etappe
TUR
Jicin, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CZE
Jicin, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
CZE
Jicin, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
CZE
Jicin, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Jicin, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Matamoros
Izucar de Matamoros
NE
Wedstrijd
MEX
Montfoort, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Montfoort, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Cyprus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Cyprus (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CYP
Ribadumia, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Ribadumia, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ESP
Ribadumia, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
Ribadumia, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
ESP
Santiago del Estero
CDM
Wedstrijd
ARG
Thornton-in-Craven, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GBR
Thornton-in-Craven, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
GBR
Thornton-in-Craven, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
GBR
Thornton-in-Craven, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
GBR
7e etappe Tour de la Nouvelle-Calédonie
Tour du Caillou
NE
Ploegentijdrit
FRA
3e etappe Tour of Chongming Island (V)
2.WWT
Etappe
CHN
3e etappe Tour of Guangxi
2.WT/WT/PT
Etappe
CHN
3e etappe Tour of Matabungkay
NE
Etappe
PHI
1e etappe Trans Himalaya Race
2.2
Etappe
CHN
1e etappe Tylliria Tour
NE
Individuele tijdrit
CYP
Utsunomiya-shi, Criterium
Japan Cup
1.CRT
Criterium
JPN
Proloog Volta Angola
NE
Proloog
ANG
3e etappe Vuelta a Costa Rica (V)
2.2
Etappe
CRC
4e etappe Vuelta a Nariño
NE
Etappe
COL
15 oktober
Beograd
Liberation Race
NE
Wedstrijd
SRB
Biassono
Coppa d'Inverno
NE
Wedstrijd
ITA
Caribbean Championships, Op de weg, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Op de weg, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Caribbean Championships, Op de weg, U23 (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Chrono des Herbiers
Chrono des Nations
1.1
Wedstrijd
FRA
Chrono des Herbiers (V)
Chrono des Nations
1.1WE
Individuele tijdrit
FRA
Chrono des Herbiers, Junioren
Chrono des Nations
1.1MJ
Individuele tijdrit
FRA
Chrono des Herbiers, Junioren (V)
Chrono des Nations
1.1WJ
Individuele tijdrit
FRA
Chrono des Herbiers, U23
Chrono des Nations
1.2
Individuele tijdrit
FRA
Chynov, Cyclocross
NE
Wedstrijd
CZE
Chynov, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Chynov, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Chynov, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Chynov, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Clonmel, Cyclocross
C2
Wedstrijd
IRL
Clonmel, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
IRL
Clonmel, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
IRL
Eversel, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Eversel, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Florida
Vuelta de los Puentes
NE
Wedstrijd
URU
8e etappe International Presidency Turkey Tour
2.1
Etappe
TUR
Kinangop Plateau
Eddie Njoroge Memorial - Aberdares Classic
NE
Wedstrijd
KEN
Libramont, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Libramont, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Libramont, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Libramont, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Melgaço, Cyclocross
C2
Wedstrijd
POR
Melgaço, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
POR
Melgaço, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
POR
Melgaço, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
POR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Bulgarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Cyprus
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Cyprus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CYP
Oisterwijk, Cyclocross
C2
Wedstrijd
NED
Oisterwijk, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
NED
Oisterwijk, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
NED
Oisterwijk, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Oisterwijk, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Pergamino
Carrera del Millon
NE
Wedstrijd
ARG
Podbrezová, Cyclocross
Horná Mičiná # 1
C2
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross (V)
Horná Mičiná # 1
C2
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross, Junioren
Horná Mičiná # 1
CJ
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross, Nieuwelingen
Horná Mičiná # 1
NE
Wedstrijd
SVK
Podbrezová, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SVK
Portoroz
Kralj in Kraljica Borsta
NE
Wedstrijd
SLO
Steinmaur, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
SUI
Steinmaur, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SUI
Steinmaur, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
SUI
Steinmaur, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SUI
Steinmaur, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
2e etappe Torneo Mateare
NE
Etappe
NIC
4e etappe Tour of Guangxi
2.WT/WT/PT
Etappe
CHN
4e etappe Tour of Matabungkay
NE
Etappe
PHI
2e etappe Tylliria Tour
NE
Etappe
CYP
Utsunomiya-shi
Japan Cup
1.HC
Wedstrijd
JPN
Venezia - Bassano del Grappa
Veneto Classic
1.HC
Wedstrijd
ITA
1e etappe Volta Angola
NE
Etappe
ANG
4e etappe Vuelta a Costa Rica (V)
2.2
Etappe
CRC
5e etappe Vuelta a Nariño
NE
Etappe
COL
Waterloo, Cyclocross
Trek CXC Cup # 2
CDM
Wereldbeker
USA
Waterloo, Cyclocross (V)
Trek CXC Cup # 2
CDM
Wereldbeker
USA
16 oktober
2e etappe Aguazul
Clásica Aguazul
NE
Etappe
COL
5e etappe Tour of Guangxi
2.WT/WT/PT
Etappe
CHN
2e etappe Trans Himalaya Race
2.2
Etappe
CHN
2e etappe Volta Angola
NE
Etappe
ANG
17 oktober
Nationale Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Korea
JR
Regionaal kampioenschap
KOR
1e etappe Premier League Iran 2
NE
Etappe
IRI
Putte-Kapellen
Nationale Sluitingsprijs
NE
Wedstrijd
BEL
Tenkodogo
Cycliste Centre-Est
NE
Wedstrijd
BUR
6e etappe Tour of Guangxi
2.WT/WT/PT
Etappe
CHN
Tour of Guangxi (V)
1.WWT
Wedstrijd
CHN
3e etappe Trans Himalaya Race
2.2
Etappe
CHN
1e etappe Uzbekistan Cup
NE
Individuele tijdrit
UZB
3e etappe Volta Angola
NE
Etappe
ANG
18 oktober
Nationale Spelen, Op de weg, Elite, Zuid-Korea
NE
Regionaal kampioenschap
KOR
2e etappe Premier League Iran 2
NE
Etappe
IRI
1e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.1
Etappe
ROM
Afgelast
Uzbekistan Cup
NE
Ploegentijdrit
UZB
4e etappe Volta Angola
NE
Individuele tijdrit
ANG
19 oktober
Ardooie, Cyclocross
Kermiscross
C2
Wedstrijd
BEL
Ardooie, Cyclocross (V)
Kermiscross
C2
Wedstrijd
BEL
1e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
1e etappe Cycle Sunshine Coast
NE
Etappe
AUS
3e etappe Uzbekistan Cup
NE
Etappe
UZB
5e etappe Volta Angola
NE
Etappe
ANG
20 oktober
2e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
2e etappe Cycle Sunshine Coast
NE
Individuele tijdrit
AUS
1e etappe Tour of Chiang Mai
NE
Etappe
THA
1e etappe Tour of Tea Horse
NE
Etappe
CHN
4e etappe Uzbekistan Cup
NE
Criterium
UZB
6e etappe Volta Angola
NE
Etappe
ANG
21 oktober
Abingdon
Richard Kell Memorial Series
NE
Wedstrijd
GBR
Bowral
NE
Criterium
AUS
3e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
3e etappe Cycle Sunshine Coast
NE
Etappe
AUS
4e etappe Cycle Sunshine Coast
NE
Etappe
AUS
Heerde, Cyclocross
C2
Wedstrijd
NED
Heerde, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
NED
Heerde, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
NED
Heerde, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Heerde, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Holé Vrchy, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
CZE
Holé Vrchy, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
CZE
Holé Vrchy, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
CZE
Holé Vrchy, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
CZE
Holé Vrchy, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Jesolo, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ITA
Jesolo, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ITA
Jesolo, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ITA
Kasumigaura, Chrono
NE
Individuele tijdrit
JPN
Lévis, Cyclocross
C2
Wedstrijd
CAN
Lévis, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
CAN
Lévis, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
CAN
Lévis, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
CAN
Luzern
HIlliminator
NE
Wedstrijd
SUI
Mason, Cyclocross
Kings CX After Dark # 1
C1
Wedstrijd
USA
Mason, Cyclocross (V)
Kings CX After Dark # 1
C1
Wedstrijd
USA
Mason, Cyclocross, Junioren
Kings CX After Dark # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Mason, Cyclocross, Junioren (V)
Kings CX After Dark # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Estland
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Letland
CN
Nationaal Kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Letland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Estland
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Estland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Letland
CN
Nationaal Kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Letland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Estland
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Estland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Letland
CN
Nationaal Kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Letland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
LAT
Pan American Games, Mountainbike, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Mountainbike, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Quelneuc, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Quelneuc, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
FRA
Quelneuc, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
FRA
Quelneuc, Cyclocross, Junioren (V)
# 1
CJ
Wedstrijd
FRA
Quelneuc, Cyclocross, U23
# 1
CU
Wedstrijd
FRA
1e etappe San José
Carrera de la Leche
NE
Etappe
URU
2e etappe Tour of Chiang Mai
NE
Etappe
THA
2e etappe Tour of Tea Horse
NE
Etappe
CHN
Valencia
Trofeu Vicente Arquimbau
NE
Wedstrijd
ESP
7e etappe Volta Angola
NE
Etappe
ANG
22 oktober
4e etappe Clásica Ciudad de Girardot
NE
Etappe
COL
5e etappe Cycle Sunshine Coast
NE
Etappe
AUS
Durban (a)
Amashova National Classic
NE
Wedstrijd
RSA
Hong Kong
Hong Kong Cyclothon
1.1
Wedstrijd
HKG
Iraqi Clubs League 4
NE
Wedstrijd
IRQ
Kasumigaura
NE
Wedstrijd
JPN
La Unión
Trofeo Ciudad de la Union
NE
Wedstrijd
ESP
Mason, Cyclocross (a)
Kings CX After Dark # 2
C2
Wedstrijd
USA
Mason, Cyclocross (V) (a)
Kings CX After Dark # 2
C2
Wedstrijd
USA
Mason, Cyclocross, Junioren (a)
Kings CX After Dark # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Mason, Cyclocross, Junioren (V) (a)
Kings CX After Dark # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Orp-le-Grand, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Orp-le-Grand, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Orp-le-Grand, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Orp-le-Grand, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Overijse, Cyclocross
Vlaamse Druivencross
C1
Superprestige
BEL
Overijse, Cyclocross (V)
Vlaamse Druivencross
C1
Superprestige
BEL
Overijse, Cyclocross, Junioren
Vlaamse Druivencross
CJ
Superprestige
BEL
Pan American Games, BMX
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, BMX (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Op de weg, Ind. tijdrit
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Quelneuc, Cyclocross (a)
# 2
C2
Wedstrijd
FRA
Quelneuc, Cyclocross (V) (a)
# 2
C2
Wedstrijd
FRA
Quelneuc, Cyclocross, Junioren (a)
# 2
CJ
Wedstrijd
FRA
Quelneuc, Cyclocross, Junioren (V) (a)
# 2
CJ
Wedstrijd
FRA
Quelneuc, Cyclocross, U23 (a)
# 2
CU
Wedstrijd
FRA
Salvador
GP Bahia
NE
Wedstrijd
BRA
2e etappe San José
Carrera de la Leche
NE
Etappe
URU
Schneisingen, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Schneisingen, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SUI
Schneisingen, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
SUI
Schneisingen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Schneisingen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Sellin
Rund auf Rügen
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe Torneo Mateare
NE
Etappe
NIC
3e etappe Tour of Chiang Mai
NE
Etappe
THA
3e etappe Tour of Tea Horse
NE
Etappe
CHN
Trnava, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
SVK
Trnava, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
SVK
Trnava, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
SVK
Trnava, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Trnava, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
23 oktober
4e etappe Tour of Chiang Mai
NE
Individuele tijdrit
THA
4e etappe Tour of Tea Horse
NE
Etappe
CHN
24 oktober
Pan American Games, Baan, Omnium
JR
Regionaal kampioenschap
5e etappe Tour of Tea Horse
NE
Etappe
CHN
Woerden, Cyclocross
Nacht van Woerden
C2
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross (V)
Nacht van Woerden
C2
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross, Junioren
Nacht van Woerden
CJ
Wedstrijd
NED
Woerden, Cyclocross, Nieuwelingen
Nacht van Woerden
NE
Wedstrijd
NED
25 oktober
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Vietnam
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VIE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Vietnam (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VIE
Proloog 1e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Proloog
BOL
26 oktober
Pan American Games, Baan, Omnium (V)
JR
Regionaal kampioenschap
2e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Etappe
BOL
1e etappe Vuelta a Ecuador (V)
2.2
Individuele tijdrit
ECU
1e etappe Vuelta al Norte
NE
Etappe
CRC
27 oktober
Hualien - Wuling
Taiwan K.O.M.
NE
Wedstrijd
TPE
Pan American Games, Baan, Keirin
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Baan, Keirin (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Baan, Ploegenachtervolging
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Baan, Ploegenachtervolging (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Baan, Ploegkoers, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Baan, Ploegkoers, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Baan, Ploegsprint
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Baan, Ploegsprint (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Baan, Sprint
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Baan, Sprint (V)
JR
Regionaal kampioenschap
1e etappe Riad
Riyadh Cycling Club October Race
NE
Individuele tijdrit
KSA
2e etappe Riad
Riyadh Cycling Club October Race
NE
Etappe
KSA
1e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
3e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Etappe
BOL
2e etappe Vuelta a Ecuador (V)
2.2
Etappe
ECU
2e etappe Vuelta al Norte
NE
Etappe
CRC
1e etappe Vuelta Ciudad de Cutral Co.
NE
Etappe
ARG
28 oktober
Aarhus, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
DEN
Aarhus, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
DEN
Aarhus, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
DEN
Alphen, Cyclocross, Junioren
Dwars door 't Zand
NE
Wedstrijd
NED
Alphen, Cyclocross, Junioren (V)
Dwars door 't Zand
NE
Wedstrijd
NED
Alphen, Cyclocross, Nieuwelingen
Dwars door 't Zand
NE
Wedstrijd
NED
Alphen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Dwars door 't Zand
NE
Wedstrijd
NED
Brionne, Cyclocross
C2
Wedstrijd
FRA
Brionne, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
FRA
Brionne, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
FRA
Brugherio, Cyclocross
Memorial Berionni & Perego
C1
Wedstrijd
ITA
Brugherio, Cyclocross (V)
Memorial Berionni & Perego
C1
Wedstrijd
ITA
Brugherio, Cyclocross, Junioren
Memorial Berionni & Perego
CJ
Wedstrijd
ITA
Clasico Pipian Martinez
NE
Wedstrijd
CUB
Derby, Cyclocross
Moorways
C2
Wedstrijd
GBR
Derby, Cyclocross (V)
Moorways
C2
Wedstrijd
GBR
Derby, Cyclocross, Junioren
Moorways
CJ
Wedstrijd
GBR
Derby, Cyclocross, Junioren (V)
Moorways
CJ
Wedstrijd
GBR
Falmouth, Cyclocross
Really Rad Festival # 1
C1
Wedstrijd
USA
Falmouth, Cyclocross (V)
Really Rad Festival # 1
C1
Wedstrijd
USA
Falmouth, Cyclocross, Junioren
Really Rad Festival # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Falmouth, Cyclocross, Junioren (V)
Really Rad Festival # 1
CJ
Wedstrijd
USA
Mazabuka
Sugar Sweet Race
NE
Wedstrijd
ZAN
Mutiny Crystal Road Race
NE
Wedstrijd
NZL
Plzen, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
CZE
Plzen, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Plzen, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
CZE
Plzen, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
CZE
Plzen, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
Randolph - Duckie - Singh Memorial
NE
Wedstrijd
GUY
Ruddervoorde, Cyclocross
C1
Superprestige
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross (V)
C1
Superprestige
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross, Junioren
CJ
Superprestige
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Ruddervoorde, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Seciu
Mon Amour
NE
Wedstrijd
ROM
Topolcianky, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
SVK
Topolcianky, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
SVK
Topolcianky, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
SVK
Topolcianky, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
Topolcianky, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
# 1
NE
Wedstrijd
SVK
2e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
4e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Etappe
BOL
3e etappe Vuelta a Ecuador (V)
2.2
Etappe
ECU
3e etappe Vuelta al Norte
NE
Etappe
CRC
29 oktober
Aarhus, Cyclocross (a)
# 2
C2
Wedstrijd
DEN
Aarhus, Cyclocross (V) (a)
# 2
C2
Wedstrijd
DEN
Aarhus, Cyclocross, Junioren (b)
# 2
CJ
Wedstrijd
DEN
Beykoz
NE
Wedstrijd
TUR
Dwangwa
Tour de Dwangwa
NE
Wedstrijd
MWI
Falmouth, Cyclocross (a)
Really Rad Festival # 2
C2
Wedstrijd
USA
Falmouth, Cyclocross (V) (a)
Really Rad Festival # 2
C2
Wedstrijd
USA
Falmouth, Cyclocross, Junioren (a)
Really Rad Festival # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Falmouth, Cyclocross, Junioren (V)
Really Rad Festival # 2
CJ
Wedstrijd
USA
Herenthout, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Herenthout, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Herenthout, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Herenthout, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Herenthout, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Herenthout, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Herenthout, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Herenthout, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Les Franqueses del Vallès, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ESP
Les Franqueses del Vallès, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ESP
Les Franqueses del Vallès, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ESP
Les Franqueses del Vallès, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
ESP
Maasmechelen, Cyclocross
CDM
Wereldbeker
BEL
Maasmechelen, Cyclocross (V)
CDM
Wereldbeker
BEL
Maasmechelen, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
Maasmechelen, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
BEL
Madrid, Criterium
NE
Criterium
ESP
Malmédy, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Malmédy, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Malmédy, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Malmédy, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Mhlume
Kusekhaya Lowveld Invitational
NE
Wedstrijd
SWZ
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Litouwen
CN
Nationaal Kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Litouwen
CN
Nationaal Kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Litouwen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Litouwen
CN
Nationaal Kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Litouwen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Vietnam
CN
Nationaal kampioenschap
VIE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Vietnam (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VIE
Ouistreham, Cyclocross
C2
Wedstrijd
FRA
Ouistreham, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
FRA
Ouistreham, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
FRA
Ouistreham, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
FRA
Pan American Games, Op de weg
JR
Regionaal kampioenschap
Pan American Games, Op de weg (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Salvirola, Cyclocross
C2
Wedstrijd
ITA
Salvirola, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
ITA
Salvirola, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
ITA
Salvirola, Cyclocross, Junioren (V)
CJ
Wedstrijd
ITA
San Francisco
Circuito de la Feria
NE
Wedstrijd
MEX
Singapore City
Tour de France Singapore Criterium
1.CRT
Criterium
SIN
Topolcianky, Cyclocross (a)
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
Topolcianky, Cyclocross (V) (a)
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
Topolcianky, Cyclocross, Junioren (a)
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
Topolcianky, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
Topolcianky, Cyclocross, Nieuwelingen (V) (a)
# 2
NE
Wedstrijd
SVK
6e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
3e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
Proloog Tour of Southland
NE
Ploegentijdrit
NZL
1e etappe Tour of Southland
NE
Etappe
NZL
5e etappe Vuelta a Cochabamba
NE
Etappe
BOL
4e etappe Vuelta a Ecuador (V)
2.2
Etappe
ECU
4e etappe Vuelta al Norte
NE
Etappe
CRC
3e etappe Vuelta Ciudad de Cutral Co.
NE
Individuele tijdrit
ARG
4e etappe Vuelta Ciudad de Cutral Co.
NE
Etappe
ARG
Wabern
Gurten Classic
NE
Wedstrijd
SUI
30 oktober
4e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
2e etappe Tour of Southland
NE
Derny
NZL
31 oktober
5e etappe Tour du Faso
2.2
Etappe
BUR
3e etappe Tour of Southland
NE
Etappe
NZL
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link