Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender september 2022
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 september
3e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Etappe
COL
3e etappe Criterium Bikarmot Cup
NE
Criterium
ISL
1e etappe Flanders Tomorrow Tour
2.2U
Etappe
BEL
1e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.2
Ploegentijdrit
ITA
1e etappe Giro della Lunigiana, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
3e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Etappe
POR
4e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Etappe
POR
3e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.WWT
Etappe
NED
Kortemark
Kortemark Individueel - GP Gemeente Kortemark
NE
Wedstrijd
BEL
Ljubljana - Zagreb
Croatia - Slovenia
NE
Wedstrijd
SLO
Porto Novo
Dia do Municipio Porto Novo
NE
Wedstrijd
CPV
6e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
1e etappe Tour of Mesopotamia
2.2
Etappe
TUR
Afgelast
1e etappe Vuelta a Cantabria
NE
Etappe
ESP
12e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Tovar
NE
Etappe
VEN
1e etappe Vuelta de la Juventud Guatemala
NE
Etappe
GUA
02 september
4e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Etappe
COL
2e etappe Flanders Tomorrow Tour
2.2U
Etappe
BEL
1e etappe Gateway Cup
NE
Criterium
USA
2e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.2
Etappe
ITA
2e etappe deel a Giro della Lunigiana, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
2e etappe deel b Giro della Lunigiana, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
1e etappe GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
2.1MJ
Etappe
SUI
5e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Etappe
POR
1e etappe Green Mountain Stagerace
NE
Individuele tijdrit
USA
4e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.WWT
Etappe
NED
Hualien
The Road to Taiwan KOM Summer
NE
Wedstrijd
TPE
1e etappe Trois Jours de Cherbourg
NE
Etappe
FRA
Val di Sole, Downhill
CDM
Afdaling
ITA
2e etappe Vuelta a Cantabria
NE
Etappe
ESP
13e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Tovar
NE
Etappe
VEN
2e etappe Vuelta de la Juventud Guatemala
NE
Etappe
GUA
03 september
Booischot, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Booischot, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Charleville
NE
Etappe
IRL
3e etappe Flanders Tomorrow Tour
2.2U
Individuele tijdrit
BEL
4e etappe Flanders Tomorrow Tour
2.2U
Etappe
BEL
2e etappe Gateway Cup
NE
Etappe
USA
3e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.2
Etappe
ITA
3e etappe Giro della Lunigiana, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
2e etappe deel a GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
2.1MJ
Etappe
SUI
2e etappe deel b GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
2.1MJ
Etappe
SUI
6e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Etappe
POR
2e etappe Green Mountain Stagerace
NE
Etappe
USA
5e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.WWT
Individuele tijdrit
NED
1e etappe In the Steps of Romans
Cup of Doltcini International
2.2
Etappe
BUL
Larnaca, Chrono
Apoel Kition
NE
Individuele tijdrit
CYP
Lillehammer
Lillehammer GP
1.2
Wedstrijd
NOR
Mauku
Mauku Mountain Classic
NE
Wedstrijd
NZL
12e etappe Merida Cup
NE
Individuele tijdrit
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Canada
NE
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, België
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, België (V)
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Spisšká Nová Ves, Chrono
Grajnar Hill Climb
NE
Individuele tijdrit
SVK
Steenhuffel, Cyclocross, Cat. B
Palmcross
NE
Wedstrijd
BEL
Steenhuffel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Palmcross
NE
Wedstrijd
BEL
Steenhuffel, Cyclocross, Junioren
Palmcross
NE
Wedstrijd
BEL
Steenhuffel, Cyclocross, Junioren (V)
Palmcross
NE
Wedstrijd
BEL
Steenhuffel, Cyclocross, Nieuwelingen
Palmcross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Steenhuffel, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Palmcross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Steenhuffel, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Palmcross
NE
Wedstrijd
BEL
Steenhuffel, Cyclocross, U23
Palmcross
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Timaru 2 day Tour
South Canterbury Tour
NE
Etappe
NZL
1e etappe Timaru 2 day Tour
South Canterbury Tour
NE
Individuele tijdrit
NZL
2e etappe Timaru 2 day Tour
South Canterbury Tour
NE
Etappe
NZL
2e etappe Trois Jours de Cherbourg
NE
Etappe
FRA
Trophée des Grimpeurs
NE
Wedstrijd
MRI
Val di Sole, Mountainbike
CDM
Wereldbeker
ITA
3e etappe Vuelta a Cantabria
NE
Etappe
ESP
14e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Tovar
NE
Etappe
VEN
3e etappe Vuelta de la Juventud Guatemala
NE
Etappe
GUA
Walhain, Amateurs
GP Ets. Yvan Stacquet
NE
Wedstrijd
BEL
Wittenberg, Criterium
Rund um die Wittenberger Altstadt
1.CRT
Criterium
GER
Zutendaal (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Zutendaal, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
04 september
Aartselaar (V)
GP Beerens - Ster van Aartselaar
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Afritz
Bergpreis Afritz - Verditz
NE
Klimwedstrijd
AUT
Apertura Temporada del Uruguay
NE
Wedstrijd
URU
Baltimore
Maryland Classic
1.HC
Wedstrijd
USA
Brackwede
Brackweder Radrennen
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe Charleville
NE
Etappe
IRL
2e etappe Charleville
NE
Individuele tijdrit
IRL
Deinze
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Gateway Cup
NE
Etappe
USA
4e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.2
Etappe
ITA
4e etappe Giro della Lunigiana, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
3e etappe GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
2.1MJ
Etappe
SUI
7e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Etappe
POR
3e etappe Green Mountain Stagerace
NE
Etappe
USA
Hamburg (c)
GP der Haspa Hamburg-Volksdorf
NE
Wedstrijd
GER
6e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.WWT
Etappe
NED
Hong Kong (j)
Hong Kong Road Race 2
NE
Individuele tijdrit
HKG
2e etappe In the Steps of Romans
Cup of Doltcini International
2.2
Etappe
BUL
Kessel, Cyclocross, Cat. B
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel, Cyclocross, Elite/U23 (V)
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel, Cyclocross, Junioren
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel, Cyclocross, Junioren (V)
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel, Cyclocross, Nieuwelingen
Fort 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel, Cyclocross, Nieuwelingen
Fort 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Kessel, Cyclocross, U23
Fort
NE
Wedstrijd
BEL
Langdorp, Mountainbike, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BEL
Langdorp, Mountainbike, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Langdorp, Mountainbike, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Langdorp, Mountainbike, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Langdorp, Mountainbike, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Langdorp, Mountainbike, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Leh, Mountainbike
CDM
XCE
IND
Memorial Gustava Sumika - Farm Tour Hrabyne
NE
Wedstrijd
CZE
13e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Merksplas, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Molenbeek-Wersbeek, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Morteau - Pontarlier
Tour du Doubs, Trophée Stan Ockers
1.1
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Spanje
CC
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite/U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Ottestad
Gylne Gutuer
1.2
Wedstrijd
NOR
Palapye
Morupule Colliery
NE
Wedstrijd
BOT
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Mountainbike, XC, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Mountainbike, XC, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Santa Croce sull' Arno
GP Industria del Cuoio e delle Pelli
NE
Wedstrijd
ITA
Spisšká Nová Ves, Criterium
NE
Criterium
SVK
5e etappe Timaru 2 day Tour
South Canterbury Tour
NE
Etappe
NZL
4e etappe Timaru 2 day Tour
South Canterbury Tour
NE
Etappe
NZL
1e etappe Tour de la Côte d'Ivoire
NE
Etappe
CIV
1e etappe Tour of Britain
2.HC
Etappe
GBR
3e etappe Trois Jours de Cherbourg
NE
Etappe
FRA
Val di Sole, Mountainbike
CDM
XCO
ITA
Valkenswaard
Omloop van Valkenswaard
NE
Wedstrijd
NED
Valls
Memorial Xavier Tondo
NE
Wedstrijd
ESP
Verlaine, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Veurne
Veurne-Bulskamp
NE
Wedstrijd
BEL
Vieniba
Vienības
NE
Wedstrijd
LAT
4e etappe Vuelta a Cantabria
NE
Etappe
ESP
15e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a Tovar
NE
Etappe
VEN
4e etappe Vuelta de la Juventud Guatemala
NE
Etappe
GUA
Waregem, Chrono, U23
Memorial Igor Decraene, testtijdrit
NE
Individuele tijdrit
BEL
05 september
Erpe (b)
Erpe Individueel - GP John Hannes / GP Erpe Sportief
NE
Wedstrijd
BEL
Fort Portal
Obugaali Bwa Masaza Kyaka County
NE
Wedstrijd
UGA
4e etappe Gateway Cup
NE
Criterium
USA
4e etappe Green Mountain Stagerace
NE
Criterium
USA
Juriš na Vršič
NE
Wedstrijd
SLO
2e etappe Tour de la Côte d'Ivoire
NE
Etappe
CIV
2e etappe Tour of Britain
2.HC
Etappe
GBR
Wetteren, Dernycriterium
Derny Festival Wetteren
NE
Dernyrace
BEL
06 september
Brasschaat
N8 van Brasschaat
1.CRT
Criterium
BEL
4e etappe Criterium Bikarmot Cup
NE
Criterium
ISL
Fougères
Grand Prix de Fougères
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
10e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
1e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.1WE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Côte d'Ivoire
NE
Etappe
CIV
3e etappe Tour of Britain
2.HC
Etappe
GBR
Proloog Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.1
Proloog
ROM
16e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
07 september
1e etappe Challenge by La Vuelta (V)
Vuelta a España Feminina
2.WWT
Ploegentijdrit
ESP
Defence Day Race
NE
Wedstrijd
PAK
2e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
Ploegsteert
GP Frank Vandenbroucke
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
2e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.1WE
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Côte d'Ivoire
NE
Etappe
CIV
4e etappe Tour of Britain
2.HC
Etappe
GBR
1e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.1
Etappe
ROM
17e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
Wingene
Wingene Koerse IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
08 september
Breganze
Astico Brenta
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Challenge by La Vuelta (V)
Vuelta a España Feminina
2.WWT
Etappe
ESP
3e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
Izegem
Izegem Individueel - Izegem Koers
NE
Wedstrijd
BEL
Proloog Okolo Jiznich Cech
Tour of South Bohemia
2.2
Proloog
CZE
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
2e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
3e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.1WE
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Côte d'Ivoire
NE
Etappe
CIV
5e etappe Tour of Britain
2.HC
Etappe
GBR
2e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.1
Etappe
ROM
1e etappe Volta Provincia de Valencia
NE
Etappe
ESP
18e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
09 september
Bangabandhu Inter-University Sports Championship, Op de weg, Bangladesh
NE
Regionaal kampioenschap
BAN
3e etappe Challenge by La Vuelta (V)
Vuelta a España Feminina
2.WWT
Etappe
ESP
4e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
1e etappe Okolo Jiznich Cech
Tour of South Bohemia
2.2
Etappe
CZE
1e etappe Orlen, U23
2.Ncup
Etappe
POL
Porriño
La Nocturna Porriño
NE
Wedstrijd
ESP
Québec (b)
Grand Prix Cycliste de Québec
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
CAN
3e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
1e etappe San Roque
Doble San Roque - Chaguaya
NE
Etappe
BOL
1e etappe Sandnes
NE
Criterium
NOR
1e etappe Tour de Hokkaido
2.2
Etappe
JPN
4e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.1WE
Etappe
FRA
6e etappe Tour de la Côte d'Ivoire
NE
Etappe
CIV
6e etappe Tour of Britain
2.HC
Etappe
GBR
Afgelast
3e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.1
Etappe
ROM
2e etappe Volta Provincia de Valencia
NE
Etappe
ESP
19e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
1.WT/WT/PT
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Salamanca
NE
Etappe
ESP
1e etappe Watersley Ladies Tour, Junioren (V)
2.Ncup
Etappe
NED
1e etappe Watersley Womens Challenge, U23 (V)
2.2U
Etappe
NED
Winston-Salem, Criterium
Winston-Salem Cycling Classic
NE
Criterium
USA
10 september
A Travers les Hauts de France (V)
1.2
Wedstrijd
FRA
Angreau, U23
Angreau-Honelles - GP de Honnelles
NE
Wedstrijd
BEL
Begíjar
Vuelta a Jaen - Memorial Pedro Ortiz
NE
Wedstrijd
ESP
Berkel, Amateurs
Berkelse Wielerdag - Ster van Berkel
NE
Wedstrijd
NED
Bici Fest Ruta La Fresia
NE
Individuele tijdrit
CHI
4e etappe Challenge by La Vuelta (V)
Vuelta a España Feminina
2.WWT
Etappe
ESP
Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
CC
Europees kampioenschap
5e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
Geel
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Grand Naadam Mbat Olympics
NE
Ploegentijdrit
MGL
Huddinge
Sista Chansen
NE
Wedstrijd
SWE
Kahramanmaras
Germenica GP
1.2
Wedstrijd
TUR
Afgelast
Kangarilla
John Venturi Memorial
NE
Wedstrijd
AUS
Lützelbach, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GER
Lützelbach, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
GER
Lützelbach, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
GER
Lander
Wyo 131
NE
Wedstrijd
USA
Logan
Lotoja Classic
NE
Wedstrijd
USA
Montréal, Criterium
Critérium National
NE
Criterium
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Fiji
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FJI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Duitsland
CN
Individuele tijdrit
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Neerwinden, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Nieuwkerken-Waas
Nieuwkerken Waas Interclubkampioenschap van Vlaanderen 1 - GP Gemeentebelangen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Okolo Jiznich Cech
Tour of South Bohemia
2.2
Etappe
CZE
2e etappe Orlen, U23
2.Ncup
Etappe
POL
Paris, Mountainbike
CDM
XCE
FRA
Porrentruy
Tour du Jura
NE
Wedstrijd
SUI
4e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
2e etappe San Roque
Doble San Roque - Chaguaya
NE
Etappe
BOL
2e etappe Tour de Hokkaido
2.2
Etappe
JPN
5e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.1WE
Etappe
FRA
7e etappe Tour de la Côte d'Ivoire
NE
Etappe
CIV
7e etappe Tour of Britain
2.HC
Etappe
GBR
Afgelast
4e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.1
Etappe
ROM
Villaviciosa (a)
Circuito Nuestra Señora del Portal
NE
Wedstrijd
ESP
Vipava
Nanos
NE
Wedstrijd
SLO
3e etappe Volta Provincia de Valencia
NE
Etappe
ESP
20e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Salamanca
NE
Etappe
ESP
2e etappe Watersley Ladies Tour, Junioren (V)
2.Ncup
Individuele tijdrit
NED
2e etappe Watersley Womens Challenge, U23 (V)
2.2U
Individuele tijdrit
NED
Whistler
RBC Gran Fondo Whistler
NE
Wedstrijd
CAN
1e etappe Yorkshire 2 day
NE
Etappe
GBR
Zwickau
Sparkassen Cup Zwickau-Eckresbach
NE
Wedstrijd
GER
11 september
Abidjan
GP International d'Abidjan
NE
Wedstrijd
CIV
Accra
PruRide Accra Race
NE
Wedstrijd
GHA
Ayacucho
Aniversario Ciudad de Ayacucho
NE
Wedstrijd
ARG
Bensheim, Cyclocross
C2
Wedstrijd
GER
Bensheim, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
GER
Bensheim, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
GER
5e etappe Challenge by La Vuelta (V)
Vuelta a España Feminina
2.WWT
Etappe
ESP
Chur - Arosa
NE
Klimwedstrijd
SUI
Cinquale, Junioren
Trofeo Buffoni
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
Doylestown, Criterium
Bucks County Classic Criterium
NE
Criterium
USA
Durban
Tour Durban, Mr Price, aQuelle Tour
NE
Wedstrijd
RSA
Fourmies
GP de Fourmies
1.HC
Wedstrijd
FRA
Fourmies (V)
GP de Fourmies
1.2
Super Prestige Pernod
FRA
Freising
NE
Criterium
GER
2e etappe Grand Naadam Mbat Olympics
NE
Etappe
MGL
Grand Prix de la Somme
1.2
Wedstrijd
FRA
Königswiesen
Mühlviertler Hügelwelt Classic
NE
Wedstrijd
AUT
Kahramanmaras
Kahramanmaras GP
1.2
Wedstrijd
TUR
Afgelast
Klein Sinaai
NE
Wedstrijd
BEL
Kontich, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Kontich, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Kontich, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Kortrijk (d)
Kortrijk-Heule
NE
Wedstrijd
BEL
Las Rozas de Madrid, Cyclocross
NE
Wedstrijd
ESP
Las Rozas de Madrid, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
ESP
Las Rozas de Madrid, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
ESP
Las Rozas de Madrid, Cyclocross, U23 (V)
NE
Wedstrijd
ESP
Mémorial Hervé Flore
NE
Wedstrijd
MRI
Masterton
Alfredton Circuit
NE
Wedstrijd
NZL
Montenaken, Nieuwelingen
Montenaken-Gingelom
NE
Wedstrijd
BEL
Montréal (d)
Grand Prix Cycliste de Montréal
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
CAN
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap
JAM
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Jamaica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JAM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap
JAM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Jamaica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JAM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap
JAM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap
JAM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap
JAM
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Jamaica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Fiji
CN
Nationaal kampioenschap
FJI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
3e etappe Okolo Jiznich Cech
Tour of South Bohemia
2.2
Etappe
CZE
Overijse
NE
Wedstrijd
BEL
Palaichori, Chrono
NE
Individuele tijdrit
CYP
Poeke, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Ras na mBan (V)
NE
Individuele tijdrit
IRL
6e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
São Paulo (e)
Volta Do ABC Paulista
NE
Wedstrijd
BRA
2e etappe Sandnes
NE
Etappe
NOR
Sebnitz
Rund um Sebnitz
NE
Wedstrijd
GER
Tessenderlo (a)
Tessenderlo-Schoot
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
3e etappe Tour de Hokkaido
2.2
Etappe
JPN
6e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.1WE
Etappe
FRA
8e etappe Tour of Britain
2.HC
Etappe
GBR
Afgelast
5e etappe Turul României
Tour of Romania, Ronde van Roemenië
2.1
Etappe
ROM
Västeras (a)
Västmanlands 4-dagars / Anundsloppet
NE
Wedstrijd
SWE
Venado Tuerto
Clásica de Venado Tuerto
NE
Wedstrijd
ARG
4e etappe Volta Provincia de Valencia
NE
Etappe
ESP
21e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Salamanca
NE
Etappe
ESP
3e etappe Watersley Ladies Tour, Junioren (V)
2.Ncup
Etappe
NED
3e etappe Watersley Womens Challenge, U23 (V)
2.2U
Etappe
NED
Wiekevorst, Cyclocross, Cat. B
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Elite/U23 (V)
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Junioren
# 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars # 1
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Wiekevorst, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Yorkshire 2 day
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Yorkshire 2 day
NE
Etappe
GBR
12 september
6e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
7e etappe Tour de l'Ardèche (V)
Tour Cycliste Féminin Ardèche Sud Rhone Alpes
2.1WE
Etappe
FRA
13 september
1e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
NE
Etappe
COL
Desselgem
GP Briek Schotte
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
11e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
Proloog Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.1
Proloog
SVK
1e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
14 september
2e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
NE
Etappe
COL
8e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
Giro della Toscana
1.1
Wedstrijd
ITA
GP de Wallonie
1.HC
Wedstrijd
BEL
GP de Wallonie (V)
1.2
Wedstrijd
BEL
1e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Australië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
1e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.1
Etappe
SVK
Retie
Herdenkingsprijs Jean-Pierre Monseré
NE
Wedstrijd
BEL
Retie, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Pauwels
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
8e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
15 september
Alsasua
Prueba Alsasua
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
NE
Individuele tijdrit
COL
9e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Individuele tijdrit
RUS
1e etappe Giro di Basilicata, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
Afgelast
2e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
2e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.1
Etappe
SVK
Peccioli
Coppa Sabatini
1.HC
Wedstrijd
ITA
3e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
1e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Honduras
NE
Ploegentijdrit
HON
Westkerke, Elite zonder contract
NE
Wedstrijd
BEL
Westkerke, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Zacapu
Clásica Zacapu
NE
Wedstrijd
MEX
16 september
10e etappe Friendship People North-Caucasus Stage Race
NE
Etappe
RUS
Koolskamp
Kampioenschap van Vlaanderen
1.1
Wedstrijd
BEL
3e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
New Haven
New Haven GP
NE
Wedstrijd
USA
3e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.1
Etappe
SVK
1e etappe Tour de la Semois (V)
2.2
Etappe
BEL
4e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Individuele tijdrit
LUX
1e etappe Tour de Moselle
NE
Etappe
FRA
2e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Honduras
NE
Etappe
HON
Yehualtepec
Clasica Circuito Reserva de la Biosfera
NE
Wedstrijd
MEX
17 september
Blangy-sur-Bresle
GP Saint-Denis
NE
Wedstrijd
FRA
Brooksville Stage Race
NE
Wedstrijd
USA
1e etappe Clasica de Guayaquil
NE
Etappe
ECU
Gelrode, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Grobbendonk - Herentals
GP Rik Van Looy IC 1
1.2
Wedstrijd
BEL
Grote-Brogel, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Hillingdon (f)
Hillingdon Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Kampenhout
GP Raymond Impanis - Van Petegem / Kampenhout Interclub - Primus Classic
1.HC
Wedstrijd
BEL
1e etappe Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
2.1MJ
Etappe
BEL
Kleeberg, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
NED
Kleeberg, Cyclocross (V)
# 1
C2
Wedstrijd
NED
Kleeberg, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
NED
Kleeberg, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Knesselare, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Knesselare, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Knesselare, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Knesselare, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Knesselare, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Knesselare, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Knesselare, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Knesselare, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Marco Pantani Memorial
1.1
Wedstrijd
ITA
Afgelast
Munte
GP Café St. Elooi
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Australië
CN
Wedstrijd
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Barbados
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Barbados (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Peru
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Peru (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Peru
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PER
Niéna
GP Colonel Assimi Goita
NE
Wedstrijd
MLI
4e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.1
Etappe
SVK
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Masters A, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Masters B, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Masters C, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Amateurs, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Masters D, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Nieuwelingen, eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, Nieuwelingen, tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Cyclocross, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Roanoke, Cyclocross
# 1
C1
Wedstrijd
USA
Roanoke, Cyclocross (V)
# 1
C1
Wedstrijd
USA
Roanoke, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
USA
Roanoke, Cyclocross, Junioren (V)
# 1
CJ
Wedstrijd
USA
Schörfling, Chrono
King of the Lake
NE
Individuele tijdrit
AUT
Skopje
Trofej Skopje
NE
Wedstrijd
MKD
Proloog Tour de la Réunion
NE
Proloog
FRA
2e etappe Tour de la Semois (V)
2.2
Etappe
BEL
5e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
2e etappe deel b Tour de Moselle
NE
Etappe
FRA
2e etappe deel a Tour de Moselle
NE
Etappe
FRA
Twizel - Timaru
NE
Wedstrijd
NZL
3e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
Vorselaar, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Vorselaar, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Vorselaar, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Vorselaar, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Vorselaar, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Vorselaar, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Vorselaar, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Vorselaar, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Vuelta a Honduras
NE
Etappe
HON
4e etappe Vuelta a Honduras
NE
Etappe
HON
Winterberg, Mountainbike
CDM
XCE
GER
18 september
Abu Dhabi, Chrono
Al Hudayriat Time Trial
NE
Wedstrijd
UAE
Asunción
Copa Costanera
NE
Wedstrijd
PAR
Bangalore
Team Time Trial
NE
Ploegentijdrit
IND
Bergen (a)
Fanahytten Opp
NE
Wedstrijd
NOR
2e etappe Clasica de Guayaquil
NE
Etappe
ECU
Dongen (a)
Ronde van Midden Brabant
NE
Wedstrijd
NED
Focsani
Turul Vrancei
NE
Wedstrijd
ROM
Gooik (a)
Gooikse Pijl
1.1
Wedstrijd
BEL
Greve
NE
Wedstrijd
DEN
Isbergues
GP d'Isbergues
1.1
Wedstrijd
FRA
Isbergues (V)
GP d'Isbergues
1.2
Wedstrijd
FRA
Jysk/Fynsk Mesterskab, Op de weg, Elite, Denemarken
NE
Wedstrijd
DEN
Kampioenschap van Baiano, Op de weg, Elite, Brazilië
NE
Regionaal kampioenschap
BRA
2e etappe Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
BEL
3e etappe Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
2.1MJ
Etappe
BEL
Kleeberg, Cyclocross (a)
# 2
NE
Wedstrijd
NED
Kleeberg, Cyclocross (V) (a)
# 2
NE
Wedstrijd
NED
Kleeberg, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Kruibeke, Cyclocross
Polderscross
C2
Wedstrijd
BEL
Kruibeke, Cyclocross (V)
Polderscross
C2
Wedstrijd
BEL
Kruibeke, Cyclocross, Junioren
Polderscross
CJ
Wedstrijd
BEL
Kruibeke, Cyclocross, Nieuwelingen
Polderscross 2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Kruibeke, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
Poldercross 1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Kruibeke, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
Polderscross
NE
Wedstrijd
BEL
Kufstein
NE
Wedstrijd
AUT
Maringá
Copa Cidade Cancao
NE
Wedstrijd
BRA
Meerle
Meerle-Hoogstraten
NE
Wedstrijd
BEL
Minamiuonuma, Criterium
NE
Criterium
JPN
Montevideo
Cruz del Sur de Montevideo
NE
Wedstrijd
URU
1e etappe Narts - Sleds - of Adygeya
NE
Individuele tijdrit
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Polen
NE
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Barbados
CN
Nationaal kampioenschap
BAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Barbados (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Peru
CN
Nationaal kampioenschap
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Peru (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Peru
CN
Nationaal kampioenschap
PER
Parike, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Passendale
GROTE KERMISPRIJS
NE
Wedstrijd
BEL
Pont
Chrono de la Sionge - Tour du Canton de Fribourg
NE
Individuele tijdrit
SUI
Prudnik, Criterium
Memorial Stanisława Szozdy
NE
Criterium
POL
Roanoke, Cyclocross (a)
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Roanoke, Cyclocross (V) (a)
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Roanoke, Cyclocross, Junioren
# 2
CJ
Wedstrijd
USA
Roanoke, Cyclocross, Junioren (V) (a)
# 2
CJ
Wedstrijd
USA
Sovizzo
Piccola Sanremo, G.P. Sovizzo
NE
Wedstrijd
ITA
Stabroek
Victor Macedo Memorial
NE
Wedstrijd
GUY
1e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Moselle
NE
Etappe
FRA
Ubatuba
Prova Cidade de Ubatuba
NE
Wedstrijd
BRA
4e etappe Volta a Galicia
NE
Etappe
ESP
5e etappe Vuelta a Honduras
NE
Etappe
HON
Wangen, Criterium
NE
Criterium
GER
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CDM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23 (V)
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
19 september
Minamiuonuma
Minamiuonuma Road-Japan Pro Tour
NE
Wedstrijd
JPN
2e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
20 september
1e etappe Chita Stage Race
NE
Individuele tijdrit
RUS
Collecchio
Coppa Collecchio
NE
Wedstrijd
ITA
12e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
Nieuwerkerken (a)
Nieuwerkerken-Aalst
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour Riojano - Tour del Oeste
NE
Etappe
ARG
Vichte
Textielprijs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Vuelta al Magdalena
NE
Etappe
COL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CN
Wereldkampioenschap tijdrijden
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
21 september
Accra, Criterium
Kwame Nkurumah Day - Osagyefo Criterium
NE
Wedstrijd
GHA
2e etappe Chita Stage Race
NE
Etappe
RUS
Eernegem (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Lichtervelde
Omloop van het Houtland
1.1
Wedstrijd
BEL
Maldegem
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Narts - Sleds - of Adygeya
NE
Ploegentijdrit
RUS
4e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour Riojano - Tour del Oeste
NE
Etappe
ARG
2e etappe Vuelta al Magdalena
NE
Etappe
COL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
22 september
Bignona
NE
Wedstrijd
SEN
3e etappe Chita Stage Race
NE
Klimtijdrit
RUS
1e etappe Dr. Evil Classic, Mountainbike
NE
Etappe
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
1e etappe Pre-Vuelta Guatemala
NE
Etappe
GUA
Stekene
GP Eugeen Roggeman - Stekene Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour Riojano - Tour del Oeste
NE
Etappe
ARG
3e etappe Tour Riojano - Tour del Oeste
NE
Individuele tijdrit
ARG
1e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Etappe
CRC
3e etappe Vuelta al Magdalena
NE
Etappe
COL
23 september
4e etappe Chita Stage Race
NE
Criterium
RUS
1e etappe CSC Stage Race
NE
Etappe
JPN
2e etappe Dr. Evil Classic, Mountainbike
NE
Etappe
RSA
2e etappe Pre-Vuelta Guatemala
NE
Etappe
GUA
Riad
Riyadh CC September Race
NE
Wedstrijd
KSA
6e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour Riojano - Tour del Oeste
NE
Etappe
ARG
2e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Etappe
CRC
4e etappe Vuelta al Magdalena
NE
Etappe
COL
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, U23
CM
Wereldkampioenschap
Zwevezele
Zwevezele Koerse Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
24 september
1e etappe Baltic Cup
NE
Etappe
LTU
Belém (a)
Prova Coronel Fontoura
NE
Wedstrijd
BRA
Berlare
Berlare IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
Bogotá
CDM
Wedstrijd
COL
Camacha
GP da Camacha
NE
Wedstrijd
POR
2e etappe CSC Stage Race
NE
Etappe
JPN
3e etappe Dr. Evil Classic, Mountainbike
NE
Etappe
RSA
9e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Individuele tijdrit
SRB
Herne
NE
Wedstrijd
BEL
Ingooigem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Kieldrecht, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kieldrecht, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Kwahu Oda
West Africa King of the Mountain
NE
Wedstrijd
GHA
Meerhout
Meerhout-Zittaart
NE
Wedstrijd
BEL
Mlada Boleslav
Skodovacke Okruhy
NE
Wedstrijd
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Paris - Vierzon
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe Pre-Vuelta Guatemala
NE
Etappe
GUA
Rochester, Cyclocross
# 1
C1
Wedstrijd
USA
Rochester, Cyclocross (V)
# 1
C1
Wedstrijd
USA
Rochester, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
USA
Rochester, Cyclocross, Junioren (V)
# 1
CJ
Wedstrijd
USA
Rotselaar, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Saint-Denis
GP des Commerçants
NE
Wedstrijd
BEL
Tønder
NE
Wedstrijd
DEN
Tienen
Tienen-Potterie / Open
NE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
7e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
Varsenare
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Vuelta a España Sub 23
Vuelta a Hispania
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Etappe
CRC
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
CN
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, U23 (V)
CM
Wereldkampioenschap
25 september
2e etappe Baltic Cup
NE
Etappe
LTU
Belize City
Albert/Regent Street Criterium
NE
Criterium
BIZ
Beringen, Cyclocross
C2
Wedstrijd
BEL
Beringen, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
BEL
Beringen, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
BEL
Bogotá
CDM
Wedstrijd
COL
Boulzicourt, Cyclocross
C2
Wedstrijd
FRA
Boulzicourt, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
FRA
Boulzicourt, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
FRA
Hong Kong, Criterium
Hong Kong Criterium Series 3
NE
Criterium
HKG
Illnau, Cyclocross
C2
Wedstrijd
SUI
Illnau, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
SUI
Illnau, Cyclocross, Junioren
CJ
Wedstrijd
SUI
Illnau, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
SUI
Illnau, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
SUI
Kasterlee, Cyclocross, Cat. B
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Nieuwelingen
1° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Nieuwelingen
2° jaars
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Kasterlee, Cyclocross, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Lisse
Ronde van Lisse
NE
Wedstrijd
NED
Lusaka
Car Free Day
NE
Wedstrijd
ZAN
Maebashi
NE
Klimwedstrijd
JPN
Manta
Gran Fondo New York
NE
Wedstrijd
ECU
14e etappe Merida Cup
NE
Klimwedstrijd
SVK
3e etappe Narts - Sleds - of Adygeya
NE
Etappe
RUS
Panama City
Criterium Circuito Internacional
NE
Wedstrijd
PAN
Paris - Chauny
1.1
Wedstrijd
FRA
2e etappe Pilis Kupa Hegyi Idofutam
NE
Etappe
HUN
Port Louis
Mauritius 100 KM Cycle Tour
NE
Wedstrijd
MRI
Rochester, Cyclocross
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Rochester, Cyclocross (V)
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Rochester, Cyclocross, Junioren (a)
# 2
CJ
Wedstrijd
USA
Rochester, Cyclocross, Junioren (V) (a)
# 2
CJ
Wedstrijd
USA
Schoonaarde
Ryde for Dylan Beeckman
NE
Criterium
BEL
9e etappe Tour de la Réunion
NE
Etappe
FRA
Ulster Hill Climb Championship, Op de weg, Elite, Ierland
NE
Regionaal kampioenschap
IRL
2e etappe Vuelta a España Sub 23
Vuelta a Hispania
NE
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a San Carlos
NE
Etappe
CRC
Wendelsheim
Märchensee Kriterium
NE
Criterium
GER
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wieluń, Criterium
NE
Criterium
POL
26 september
3e etappe Vuelta a España Sub 23
Vuelta a Hispania
NE
Etappe
ESP
27 september
Castelfranca di Sopra
Ruota d'Oro - Castelfranca di Sopra GP Festa del Perdono
1.2
Wedstrijd
ITA
1e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
Sint-Laureins
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour of Binzhou
2.2
Etappe
CHN
Afgelast
4e etappe Vuelta a España Sub 23
Vuelta a Hispania
NE
Etappe
ESP
28 september
Arab Clubs' Cycling Championship, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
Berlare
Memorial Fred De Bruyne - Berlare Ind
NE
Wedstrijd
BEL
Holé Vrchy, Cyclocross
# 1
C2
Wedstrijd
CZE
Holé Vrchy, Cyclocross (V)
C2
Wedstrijd
CZE
Holé Vrchy, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd
CZE
Holé Vrchy, Cyclocross, Nieuwelingen
# 1
NE
Wedstrijd
CZE
Holé Vrchy, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
CZE
2e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
1e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2U
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Pharmacie Centrale
NE
Etappe
TUN
5e etappe Vuelta a España Sub 23
Vuelta a Hispania
NE
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta a Nariño
NE
Etappe
COL
29 september
Arab Clubs' Cycling Championship, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
3e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
Lissone
Coppa Agostoni
1.1
Wedstrijd
ITA
1e etappe President Tour of Iran
2.1
Etappe
IRI
2e etappe deel b Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2U
Etappe
FRA
2e etappe deel a Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2U
Ploegentijdrit
FRA
2e etappe Tour de la Pharmacie Centrale
NE
Etappe
TUN
2e etappe Vuelta a Nariño
NE
Etappe
COL
30 september
4e etappe Kroz Hrvatsku
Tour of Croatia, Tour de Croatie
2.1
Etappe
CRO
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
2e etappe President Tour of Iran
2.1
Etappe
IRI
3e etappe Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
2.2U
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Pharmacie Centrale
NE
Etappe
TUN
3e etappe Vuelta a Nariño
NE
Klimwedstrijd
COL
Wielerevenement?
Plaats hier je gratis advertentie