Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender september 2019
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 september
Afritz
Bergpreis Afritz - Verditz
NE
Klimwedstrijd
AUT
Aohan Qi, Cyclocross
C1
Wedstrijd
CHN
Aohan Qi, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
CHN
Apertura Temporada del Uruguay
NE
Wedstrijd
URU
Billy's Food Mart Race
NE
Wedstrijd
ANT
Bulskamp
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Camp de Occidente
NE
Etappe
NIC
Capitan Sarmiento
GP Hermanos Macchi
NE
Wedstrijd
ARG
Colchester (f)
Jef Schils Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Couvin
NE
Criterium
BEL
4e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.HC
Etappe
GER
Dierbach
GP der Weingüter von Dierbach / Rail.cc
NE
Wedstrijd
GER
Dordabis (a)
NE
Wedstrijd
NAM
Fleurus
Memorial Albert Fauville IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Gateway Cup
NE
Etappe
USA
4e etappe Giro della Lunigiana, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
3e etappe GP Rüebliland, Junioren
Ruebliland
2.1MJ
Etappe
SUI
3e etappe Green Mountain Stagerace
NE
Etappe
USA
Hamburg (c)
GP der Haspa Hamburg-Volksdorf
NE
Wedstrijd
GER
Kleeberg, Cyclocross
# 1
NE
Wedstrijd
NED
Kleeberg, Cyclocross (V)
# 1
NE
Wedstrijd
NED
Kleeberg, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
NED
Kleeberg, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
NED
Kleeberg, Cyclocross, Nieuwelingen (V)
NE
Wedstrijd
NED
Legionowo - Radzymin
Cud nad Wisla
NE
Wedstrijd
POL
Leuven
GP Jef Scherens
1.1
Wedstrijd
BEL
Ljubljana - Zagreb
Croatia - Slovenia
1.2
Wedstrijd
SLO
Macclesfield
Stamps Road Race
NE
Wedstrijd
AUS
Meerhout
Meerhout Interclub 2
NE
Wedstrijd
BEL
17e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
2e etappe Mpumalanga Tour
NE
Etappe
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite/Open, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nogent-sur-Oise
1.2
Wedstrijd
FRA
Oosterhout
Hart van Oosterhout
NE
Wedstrijd
NED
Palapye
Morupule Colliery
NE
Wedstrijd
BOT
Plouay (a)
GP Ouest France, GP Plouay
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
FRA
Poroszló
Tisza-Tó Maraton
NE
Wedstrijd
HUN
Premio Albergaria
NE
Wedstrijd
POR
Roanoke, Cyclocross (a)
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Roanoke, Cyclocross (V) (a)
# 2
C2
Wedstrijd
USA
Roanoke, Cyclocross, Junioren
# 2
CJ
Wedstrijd
USA
4e etappe Svanesund
Svanesunds 3-dagars
NE
Etappe
SWE
3e etappe Syysetapit
NE
Etappe
FIN
Tjeldstø, Chrono
Sotramila
NE
Individuele tijdrit
NOR
1e etappe Ton Hoa Sen Cup
NE
Etappe
VIE
3e etappe Tour de DMZ, Junioren
2.Ncup
Etappe
KOR
8e etappe Tour of the Great South Coast
NE
Criterium
AUS
Vieniba
Vienības
NE
Wedstrijd
LAT
9e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Tenerife
NE
Etappe
ESP
Windsor
Tour de Via Italia
NE
Wedstrijd
CAN
02 september
Erpe (b)
Erpe Individueel - GP John Hannes / GP Erpe Sportief
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Gateway Cup
NE
Etappe
USA
4e etappe Green Mountain Stagerace
NE
Criterium
USA
Motilla del Palancar
Trofeo San Gil Abad
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Mpumalanga Tour
NE
Etappe
RSA
2e etappe Ton Hoa Sen Cup
NE
Etappe
VIE
4e etappe Tour de DMZ, Junioren
2.Ncup
Etappe
KOR
1e etappe Tour of Xingtai
2.2
Etappe
CHN
1e etappe Vuelta a Cantabria
NE
Etappe
ESP
Wakken, Criterium
Champagne Criterium Almo Haerynck Interieur
NE
Criterium
BEL
Wetteren, Dernycriterium
Derny Festival Wetteren
NE
Dernyrace
BEL
Wetteren, Dernycriterium (V)
Derny Festival Wetteren
NE
Criterium
BEL
03 september
Amiens, Criterium
GP Jean Renaux
1.CRT
Criterium
FRA
Brasschaat
N8 van Brasschaat
1.CRT
Criterium
BEL
Figline Valdarno
Giro del Valdarno
1.12
Wedstrijd
ITA
Proloog Holland Ladies Tour (V)
2.WWT
Proloog
NED
4e etappe Mpumalanga Tour
NE
Etappe
RSA
3e etappe Ton Hoa Sen Cup
NE
Etappe
VIE
5e etappe Tour de DMZ, Junioren
2.Ncup
Etappe
KOR
2e etappe Tour of Xingtai
2.2
Etappe
CHN
2e etappe Vuelta a Cantabria
NE
Etappe
ESP
10e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ESP
04 september
13e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
1e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.2
Ploegentijdrit
ITA
1e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.WWT
Etappe
NED
Nicosia
Cyclo Cup
NE
Wedstrijd
CYP
Ploegsteert
GP Frank Vandenbroucke
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
4e etappe Ton Hoa Sen Cup
NE
Individuele tijdrit
VIE
3e etappe Tour of Xingtai
2.2
Etappe
CHN
1e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
3e etappe Vuelta a Cantabria
NE
Etappe
ESP
11e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
Wingene
Wingene Koerse IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
05 september
2e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.2
Etappe
ITA
2e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.WWT
Etappe
NED
Izegem
Izegem Individueel - Izegem Koers
NE
Wedstrijd
BEL
Pan American Championships, Baan, Keirin, Elite
CJ
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CJ
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CJ
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Ploegsprint, Elite
CJ
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CJ
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Scratch, Elite
CJ
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Scratch, Elite (V)
CJ
Regionaal kampioenschap
2e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
5e etappe Ton Hoa Sen Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe VI Clásica Elite Guatemala
NE
Etappe
GUA
1e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
1e etappe Volta Provincia de Valencia
NE
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
12e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
06 september
3e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.2
Etappe
ITA
Proloog Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.2
Proloog
ITA
Hafjell, Chrono
Hafjell GP
1.2
Individuele tijdrit
NOR
3e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.WWT
Etappe
NED
Kayseri
GP Velo Erciyes
1.2
Wedstrijd
TUR
Pan American Championships, Baan, Achtervolging, Elite
CJ
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Omnium
CJ
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Omnium (V)
CJ
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Sprint, Elite
CJ
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Sprint, Elite (V)
CJ
Regionaal kampioenschap
3e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
Scenic Avenue Race I (V)
1.2
Wedstrijd
CHN
Snowshoe, Downhill
CDM
Afdaling
USA
Snowshoe, Mountainbike
CDM
XCO
USA
Snowshoe, Mountainbike
Snowshoe Short circuit
CDM
Wedstrijd
USA
6e etappe Ton Hoa Sen Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe Tour de Hokkaido
2.2
Etappe
JPN
1e etappe Trois Jours de Cherbourg
NE
Etappe
FRA
2e etappe VI Clásica Elite Guatemala
NE
Etappe
GUA
2e etappe Volta a Portugal do Futuro
NE
Etappe
POR
2e etappe Volta Provincia de Valencia
NE
Individuele tijdrit
ESP
3e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Individuele tijdrit
COL
13e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
07 september
Ülenurme - Haaslava
NE
Wedstrijd
EST
1e etappe Charleville
NE
Etappe
IRL
Clasica en Honor de la Virgen del Valle
NE
Wedstrijd
VEN
3e etappe Cowbell Cycling League
NE
Etappe
GHA
Deloraine - Launceston
NE
Wedstrijd
AUS
Diegem
NE
Wedstrijd
BEL
Fengfeng, Cyclocross
C1
Wedstrijd
CHN
Fengfeng, Cyclocross (V)
C1
Wedstrijd
CHN
4e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.2
Etappe
ITA
1e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.2
Etappe
ITA
1e etappe Gunma CSC Exchange Battle
NE
Etappe
JPN
4e etappe Holland Ladies Tour (V)
2.WWT
Etappe
NED
Huddinge
Sista Chansen
NE
Wedstrijd
SWE
Imielin, Criterium
Mayor´s Cup Imielin
NE
Criterium
POL
Juriš na Vršič
NE
Wedstrijd
SLO
Kallo, Elite/U23 (V)
Grote Prijs Gemeente Kallo
NE
Wedstrijd
BEL
Kemmel, U23
Kemmel IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
Lake Vidraru
King of Transfagarasan
NE
Wedstrijd
ROM
Lander
Wyo 131
NE
Wedstrijd
USA
Lillehammer
Lillehammer GP
1.2
Wedstrijd
NOR
Logan
Lotoja Classic
NE
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite/U23, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Griekenland
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oostenrijk
CN
Regionaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Neerwinden, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Pan American Championships, Baan, 500 m, Elite (V)
CJ
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CJ
Regionaal kampioenschap
Pan American Championships, Baan, Ploegkoers, Elite (V)
CJ
Regionaal kampioenschap
Paris - Brussel
Brussels Cycling Classic
1.HC
Wedstrijd
BEL
5e etappe Ras na mBan (V)
NE
Etappe
IRL
4e etappe Ras na mBan (V)
NE
Individuele tijdrit
IRL
Rochester, Cyclocross
# 1
C1
Wedstrijd
USA
Rochester, Cyclocross (V)
# 1
C1
Wedstrijd
USA
Rochester, Cyclocross, Junioren
# 1
CJ
Wedstrijd