Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender augustus 2023
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 augustus
1e etappe 100th Anniversary Tour of the Republic
2.2
Etappe
TUR
Goodwood, Criterium (V)
Goodwood Circuit Criterium
NE
Criterium
GBR
1e etappe Izhevsk Stage Race, U23
Russian Team Ch
NE
Etappe
RUS
Kapellen
NE
Wedstrijd
BEL
Kreiz Breizh (V)
1.1WE
Wedstrijd
FRA
Steenwijk, Criterium
Spektakel van Steenwijk
1.CRT
Criterium
NED
2e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
02 augustus
2e etappe 100th Anniversary Tour of the Republic
2.2
Etappe
TUR
2e etappe Izhevsk Stage Race, U23
Russian Team Ch
NE
Etappe
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Riga
NE
Criterium
LAT
Stadl-Paura
4-er Mannschaftszeitfahren
NE
Ploegentijdrit
AUT
3e etappe Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
5e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
Vorbuse, Chrono
NE
Individuele tijdrit
EST
03 augustus
3e etappe 100th Anniversary Tour of the Republic
2.2
Etappe
TUR
3e etappe Izhevsk Stage Race, U23
Russian Team Ch
NE
Individuele tijdrit
RUS
Oostvoorne, Criterium
Profronde van Oostvoorne
1.CRT
Criterium
NED
1e etappe Randers Bike Week
NE
Individuele tijdrit
DEN
Santa Antao Sul
NE
Regionaal kampioenschap
CPV
2e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
6e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
POL
04 augustus
4e etappe 100th Anniversary Tour of the Republic
2.2
Etappe
TUR
4e etappe Izhevsk Stage Race, U23
Russian Team Ch
NE
Etappe
RUS
1e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Etappe
BEL
2e etappe Randers Bike Week
NE
Criterium
DEN
Saint-Amand-Montrond, Criterium
Arc-en-Ciel Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
Proloog 1e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Proloog
GUA
3e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
7e etappe Tour de Pologne
Tour of Poland
2.WT/WT/PT
Etappe
POL
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
05 augustus
5e etappe 100th Anniversary Tour of the Republic
2.2
Etappe
TUR
Aniversario Club Ateneo Mariano Morens
NE
Wedstrijd
ARG
Campo dos Goytacazes
Prova São Salvador
NE
Wedstrijd
BRA
Commonwealth Youth Championships, Op de weg, Ind. tijdrit
JR
Individuele tijdrit
Commonwealth Youth Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Dun-le-Palestel, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
1e etappe Gold Coast
Darren Smith Cycle Classic
NE
Etappe
AUS
5e etappe Izhevsk Stage Race, U23
Russian Team Ch
NE
Etappe
RUS
3e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Etappe
BEL
2e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Individuele tijdrit
BEL
Littleton, Criterium
NE
Criterium
USA
Los Muermos, Chrono
NE
Individuele tijdrit
CHI
1e etappe Lubartow
NE
Etappe
POL
Mehlingen
NE
Wedstrijd
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Overijse
Overijse-Tombeek W.K Molenhoek
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Panorama Tour
NE
Etappe
RSA
3e etappe Randers Bike Week
NE
Etappe
DEN
1e etappe Spich
Rund in Spich
NE
Etappe
GER
Tasman Wheelers Winter 5
NE
Wedstrijd
NZL
1e etappe Tour de Bowness Stage Race
NE
Etappe
CAN
2e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
4e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Winston-Salem, Criterium
Winston-Salem Cycling Classic
NE
Criterium
USA
06 augustus
3e etappe Campeonato Invierno de Montevideo
NE
Etappe
URU
Colonia Independencia
Desafio Ybytyruzu
NE
Wedstrijd
PAR
2e etappe Gold Coast
Darren Smith Cycle Classic
NE
Etappe
AUS
GP 20 de Julio
NE
Wedstrijd
COL
Hasselt (g)
Hasselt Rapertingen
NE
Wedstrijd
BEL
Kansanshi
Mine 2 Mine Race
NE
Wedstrijd
ZAN
Komárom
Brigetio Road Race
NE
Wedstrijd
HUN
4e etappe Liège - La Gleize, Junioren
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ
Etappe
BEL
Lokeren
Lokeren - Heieinde
NE
Wedstrijd
BEL
Los Muermos
Copa Los Lagos
NE
Wedstrijd
CHI
2e etappe Lubartow
NE
Individuele tijdrit
POL
10e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Oiartzun (a)
Xanisteban Saria
NE
Wedstrijd
ESP
Oostnieuwkerke
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Panorama Tour
NE
Etappe
RSA
Pordenone (V)
Giro della Provincia di Pordenone
NE
Wedstrijd
ITA
Quito, Criterium
NE
Criterium
ECU
4e etappe Randers Bike Week
NE
Etappe
DEN
2e etappe Spich
Rund in Spich
NE
Criterium
GER
Tapalque, Criterium
NE
Criterium
ARG
2e etappe Tour de Bowness Stage Race
NE
Klimwedstrijd
CAN
3e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
5e etappe Tour de la Province de Namur
NE
Etappe
BEL
Vayrac, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Zevenbergen, Omnium
Profronde van Zevenbergen / Wielerweekend Moerdijk
1.CRT
Criterium
NED
Zunzgen
GP Oberbaselbiet
NE
Wedstrijd
SUI
07 augustus
Commonwealth Youth Championships, Op de weg
JR
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Youth Championships, Op de weg (V)
JR
Regionaal kampioenschap
3e etappe Panorama Tour
NE
Etappe
RSA
3e etappe Tour de Bowness Stage Race
NE
Criterium
CAN
4e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
Wereldkampioenschap, BMX
JR
Wedstrijd
Wereldkampioenschap, BMX (V)
JR
Wedstrijd
08 augustus
Balmberg
Rüttenen - Balmberg
NE
Wedstrijd
SUI
Commonwealth Youth Championships, Baan, Puntenkoers (V)
JR
Regionaal kampioenschap
4e etappe Criterium Bikarmot Cup
NE
Criterium
ISL
De Lier
Ronde van de Lier
NE
Wedstrijd
NED
Montpinchon
GP de Saint-Laurent
NE
Wedstrijd
FRA
4e etappe Panorama Tour
NE
Individuele tijdrit
RSA
1e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
5e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit
CM
Wereldkampioenschap
09 augustus
Bendigo
Commonwealth Youth Games,Track,Pursuit,
JR
Regionaal kampioenschap
AUS
Commonwealth Youth Championships, Baan, Scratch, Junioren (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Youth Championships, Baan, Sprint, Junioren
JR
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Youth Championships, Baan, Sprint, Junioren (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Marcolès, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
2e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Individuele tijdrit
POL
6e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
Proloog Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Proloog
ROM
Proloog Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Proloog
POR
Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, Team Relay, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CM
Wereldkampioenschap
10 augustus
Bendigo
Commonwealth Youth Games,Track,1 Km,
JR
Regionaal kampioenschap
AUS
Bendigo
Commonwealth Youth Games,Track,Scratch,
JR
Regionaal kampioenschap
AUS
Bendigo
Commonwealth Youth Games,Track,Points Race,
JR
Regionaal kampioenschap
AUS
Briga
Trofeo Sportivi di Briga
NE
Wedstrijd
ITA
Castillon-la-Bataille, Criterium
1.CRT
Criterium
FRA
Commonwealth Youth Championships, Baan, 500 m (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Youth Championships, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Youth Championships, Baan, Keirin, Junioren
JR
Regionaal kampioenschap
Commonwealth Youth Championships, Baan, Keirin, Junioren (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Hadsten, Criterium
NE
Criterium
DEN
Halen (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Pardubice, Criterium
NE
Criterium
CZE
3e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
7e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
1e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Etappe
ROM
1e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
Wereldkampioenschap, BMX
CM
Wedstrijd
Wereldkampioenschap, BMX (V)
CM
Wedstrijd
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23 (V)
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
11 augustus
Lokeren
Lokeren Doorselaar
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
5e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
1e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
8e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
Proloog Tour of Mongolia
NE
Proloog
MGL
2e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Etappe
ROM
2e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, U23
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, U23 (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CM
Wereldkampioenschap tijdrijden
12 augustus
Biron (V)
La Perigord
1.2
Wedstrijd
FRA
Booischot
NE
Wedstrijd
BEL
Concord, Criterium
NE
Criterium
USA
GP de Guatemala
1.2
Wedstrijd
GUA
Mathias
Lost River Classic
NE
Wedstrijd
USA
3e etappe Queensland Time Trial Series
NE
Individuele tijdrit
AUS
1e etappe Ronde des Vallées, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
2e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
Sucha Beskidzka
Memorial Henryka Lasaka
1.2
Wedstrijd
POL
Tasman Wheelers Winter Series Nelson 6
NE
Individuele tijdrit
NZL
9e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Individuele tijdrit
GUA
1e etappe Tour of Mongolia
NE
Etappe
MGL
3e etappe Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2
Etappe
ROM
3e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
CM
XCO
Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, U23
CM
Wereldkampioenschap
13 augustus
Avranches - Saint-Martin-de-Landelles
La Poly Normande
1.1
Wedstrijd
FRA
Bekegem
NE
Wedstrijd
BEL
Bellheim
Grosser Silber-Pils Erdinger Preiss
NE
Wedstrijd
GER
Bristol (V)
Bath C.C. Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe Campeonato Invierno de Montevideo
NE
Etappe
URU
Carcabuey
Vuelta a Carcabuey
NE
Wedstrijd
ESP
Düsseldorf
Rund um die Kö
NE
Wedstrijd
GER
GP Chapin
1.2
Wedstrijd
GUA
Hosszúhetény
Zengo GP
NE
Wedstrijd
HUN
Kilmessan
Collins/Christle Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Loudun (V)
Classic Féminine Vienne Poitou-Charentes, Picto-Charentaise
1.2
Wedstrijd
FRA
10e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Oudenaarde, Mountainbike
CDM
Wedstrijd
BEL
Poggiana
GP di Poggiana
1.2
Wedstrijd
ITA
3e etappe Ronde des Vallées, Junioren
2.1MJ
Etappe
FRA
2e etappe Ronde des Vallées, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
Stary Sacz
Memorial Jana Magiery
1.2
Wedstrijd
POL
Tallinn
Tallinna rahvasoit
NE
Wedstrijd
EST
10e etappe Tour de la Guadeloupe
2.2
Etappe
GUA
2e etappe Tour of Mongolia
NE
Ploegentijdrit
MGL
Tour Valle de Sula
NE
Wedstrijd
HON
4e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
Wereldkampioenschap, BMX
CM
Wedstrijd
Wereldkampioenschap, BMX
CM
Wedstrijd
Wereldkampioenschap, BMX
CM
Wedstrijd
Wereldkampioenschap, BMX (V)
CM
Wedstrijd
Wereldkampioenschap, BMX, Junioren
CM
Wedstrijd
Wereldkampioenschap, BMX, Junioren (V)
CM
Wedstrijd
Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Op de weg, U23 (V)
CM
Wereldkampioenschap
Windhoek, Chrono
Windhoek Nedbank Team Time Trial
NE
Ploegentijdrit
NAM
14 augustus
Heugnes
GP Christian Fenioux
NE
Wedstrijd
FRA
Kotem
Kotem-Maasmechelen
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
3e etappe Tour of Mongolia
NE
Etappe
MGL
1e etappe deel b Tour of Samoa
NE
Etappe
SAM
1e etappe deel a Tour of Samoa
NE
Etappe
SAM
5e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
15 augustus
1e etappe Battle of Warsaw 1920
Bitwa Warszawska 1920 Radzymin
NE
Criterium
POL
1e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Etappe
COL
Dachau, Criterium
NE
Criterium
GER
Heusden
Heusden Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
Huesca
GP San Lorenzo
NE
Wedstrijd
ESP
Leuven
GP Jef Scherens
1.1
Wedstrijd
BEL
Noorderwijk (V)
GP Yvonne Reynders
1.2
Wedstrijd
BEL
Perbais
Perbais-Walhain - GP Flahaut
NE
Wedstrijd
BEL
Quillan
Critérium cycliste international de Quillan
1.CRT
Criterium
FRA
5e etappe Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen
NE
Etappe
BEL
1e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Belarus
NE
Criterium
BLR
1e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
4e etappe Tour of Mongolia
NE
Etappe
MGL
2e etappe deel a Tour of Samoa
NE
Etappe
SAM
2e etappe deel b Tour of Samoa
NE
Etappe
SAM
6e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
1e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
16 augustus
Azerbaijan Cup
NE
Individuele tijdrit
AZE
2e etappe Battle of Warsaw 1920
Bitwa Warszawska 1920 Radzymin
NE
Etappe
POL
2e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Etappe
COL
Fermo
GP Capodarco
1.2
Wedstrijd
ITA
1e etappe One Belt One Road, Junioren
2.Ncup
Etappe
HUN
2e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Belarus
NE
Etappe
BLR
2e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
5e etappe Tour of Mongolia
NE
Individuele tijdrit
MGL
3e etappe Tour of Samoa
NE
Individuele tijdrit
SAM
2e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
NE
Ploegentijdrit
ESP
17 augustus
1e etappe Arctic Race of Norway
2.HC
Etappe
NOR
3e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Etappe
COL
Hoeleden
Hoeleden Dries
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe One Belt One Road, Junioren
2.Ncup
Etappe
HUN
3e etappe One Belt One Road, Junioren
2.Ncup
Individuele tijdrit
HUN
3e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Belarus
NE
Individuele tijdrit
BLR
3e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
6e etappe Tour of Mongolia
NE
Etappe
MGL
4e etappe deel b Tour of Samoa
NE
Etappe
SAM
4e etappe deel a Tour of Samoa
NE
Etappe
SAM
7e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
3e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Xàtiva
Trofeu Fira d'Agost
NE
Wedstrijd
ESP
18 augustus
2e etappe Arctic Race of Norway
2.HC
Etappe
NOR
1e etappe Baltic Chain Tour
2.2
Etappe
4e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Etappe
COL
1e etappe Copa Norte-Nordeste de Ciclismo
NE
Individuele tijdrit
BRA
1e etappe Glåmdal
NE
Etappe
NOR
Kortrijk (V)
Kortrijk Koerse
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Nalchik, Criterium
NE
Criterium
RUS
1e etappe Premier League Iran 1
NE
Etappe
IRI
4e etappe Tour du Limousin
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Belarus
NE
Etappe
BLR
4e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Etappe
DEN
8e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
4e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
19 augustus
1e etappe 3 Stage Race
NE
Etappe
ANT
2e etappe 3 Stage Race
NE
Etappe
ANT
1e etappe A Golpe de Pedal
NE
Individuele tijdrit
CHI
3e etappe Arctic Race of Norway
2.HC
Etappe
NOR
2e etappe Baltic Chain Tour
2.2
Etappe
1e etappe Brusque
Volta de Brusque
NE
Individuele tijdrit
BRA
2e etappe Clásico Virgen de la Consolación de Táriba
Tariba
NE
Etappe
VEN
Collie
Collie - Donnybrook - Collie
NE
Wedstrijd
AUS
2e etappe Copa Norte-Nordeste de Ciclismo
NE
Etappe
BRA
2e etappe Glåmdal
NE
Etappe
NOR
Kayseri
GP Kaisarea
1.2
Wedstrijd
TUR
Kayseri (V)
GP Kaisarea
1.2
Wedstrijd
TUR
11e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Murtosa - Anadia, U23
NE
Wedstrijd
POR
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Chili
CN
Nationaal Kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Chili (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Chili
CN
Nationaal Kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Chili (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Australië
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Australië (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, Chili
CN
Nationaal Kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Seychellen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SEY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Seychellen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SEY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Seychellen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SEY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Oetingen (V)
GP Oetingen
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Overijse
Druivenkoers
1.1
Wedstrijd
BEL
Pijnacker, Criterium, Amateurs
NE
Criterium
NED
2e etappe Premier League Iran 1
NE
Individuele tijdrit
IRI
Regan Rodrigues Memorial
NE
Wedstrijd
GUY
Rustenburg
ATKV Buffelspoort Road Challenge
NE
Wedstrijd
RSA
1e etappe Saint-Brieuc Agglo-Tour
NE
Etappe
FRA
Stolberg, Criterium
Stolberg-Breinig - BSR Radsporttag
NE
Wedstrijd
GER
1e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Belarus
NE
Etappe
BLR
5e etappe Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC
Individuele tijdrit
DEN
Vigo (a)
GP Cidade de Vigo
NE
Wedstrijd
ESP
9e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Etappe
POR
5e etappe Vuelta a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC
Etappe
ESP
20 augustus
3e etappe 3 Stage Race
NE
Etappe
ANT
2e etappe A Golpe de Pedal
NE
Etappe
CHI
Ampleforth
Ryedale Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Ampleforth (V)
Ryedale Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
4e etappe Arctic Race of Norway
2.HC
Etappe
NOR
Avermes, Criterium
Portes de l'Allier
1.CRT
Criterium
FRA
3e etappe Baltic Chain Tour
2.2
Etappe
2e etappe Brusque
Volta de Brusque
NE
Etappe
BRA
5e etappe Campeonato Invierno de Montevideo
NE
Etappe
URU
Casentino
Giro del Casentino
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Copa Norte-Nordeste de Ciclismo
NE
Etappe
BRA
Curia, U23
NE
Criterium
POR
Etten-Leur, Criterium
Profronde van Etten-Leur
1.CRT
Criterium
NED
3e etappe Glåmdal
NE
Etappe
NOR
Hamburg
Cyclassics Hamburg, HEW Cyclassics - Vattenfall, BemerCyclassics
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
GER
Heerhugowaard
NE
Wedstrijd
NED
Ivanic-Grad
Memorijal Stjepan Grgac
NE
Wedstrijd
CRO
Kilifi
Kilifi Challenge
NE
Wedstrijd
KEN
Kláštor pod Znievom
NE
Wedstrijd
SVK
Langemark (c)
Langemark-Madonna
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, IJsland
CN
Nationaal kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
CN
Nationaal kampioenschap
SEY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Seychellen
CN
Nationaal kampioenschap
SEY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Porvoo
Porvoon ajot
NE
Wedstrijd
FIN
4e etappe Queensland Time Trial Series
NE
Individuele tijdrit
AUS
3e etappe Saint-Brieuc Agglo-Tour
NE
Etappe
FRA
2e etappe Saint-Brieuc Agglo-Tour
NE
Individuele tijdrit
FRA
San Luis Potosí
Clásica Feria San Luis Rey
NE
Wedstrijd
MEX
4e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
1e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
2e etappe deel a Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
2e etappe deel b Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
Proloog 1e etappe Tour of Abay
NE
Proloog
KAZ
6e etappe Tour of Belarus
NE
Etappe
BLR
Vigo (e)
GP Cidade de Vigo
NE
Wedstrijd
ESP
10e etappe Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1
Individuele tijdrit
POR
Zottegem
Dr Tistaertprijs, GP Stad Zottegem, Egmont Race
1.1
Wedstrijd
BEL
Zreče
Skok na Roglo
NE
Wedstrijd
SLO
21 augustus
Charlottenlund
NE
Wedstrijd
DEN
Le Pertre, U23
Circuit des 2 Provinces - Le Pertre
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
3e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Abay
NE
Etappe
KAZ
22 augustus
Gambassi
G.P.Chianti Colline d´Elsa
NE
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Indonesië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
INA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
Proloog Shelekhov Stage Race
NE
Proloog
RUS
3e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
4e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Abay
NE
Etappe
KAZ
Wervik (a)
Omloop van de Grensstreek IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Zottegem (V)
Gp Egmont
1.2
Wedstrijd
BEL
23 augustus
1e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
De Klinge
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.HC
Individuele tijdrit
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Portsmouth
Portsmouth evening circuits
NE
Criterium
GBR
1e etappe Shelekhov Stage Race
NE
Etappe
RUS
Torhout
GP Stad Torhout IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
5e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Abay
NE
Etappe
KAZ
1e etappe Tour of Scandinavia - Battle of the North (V)
2.WWT
Etappe
NOR
Vresse, U23
NE
Klimwedstrijd
BEL
24 augustus
Aarschot, Criterium
Knoet Criterium
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
2e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.HC
Etappe
GER
Proloog 1e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.2
Proloog
ITA
Linköping
Wolfram GP
NE
Wedstrijd
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Indonesië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
INA
2e etappe Shelekhov Stage Race
NE
Etappe
RUS
5e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
6e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
3e etappe deel a Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
3e etappe deel b Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Tour of Scandinavia - Battle of the North (V)
2.WWT
Etappe
NOR
1e etappe Vuelta al Magdalena
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta de la Juventud Costa Rica
Vuelta del Porvenir
NE
Etappe
CRC
25 augustus
Almelo, Criterium
Profronde van Almelo, Nacht van Almelo
NE
Criterium
NED
Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
NE
Regionaal kampioenschap
3e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
3e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.HC
Etappe
GER
2e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.2
Etappe
ITA
1e etappe Hotter 'N Hell Hundred
Wichita Falls Stage Race
NE
Criterium
USA
1e etappe Odessa and Dubossary Freeway race
NE
Individuele tijdrit
MDA
Pal Arinsal
CDM
Afdaling
AND
3e etappe Shelekhov Stage Race
NE
Etappe
RUS
Spiere
Spiere-Helkijn
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Svanesund
Svanesunds 3-dagars
NE
Individuele tijdrit
SWE
6e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
7e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Gippsland
NE
Criterium
AUS
3e etappe Tour of Scandinavia - Battle of the North (V)
2.WWT
Etappe
NOR
1e etappe Tour of Yigido
2.2
Individuele tijdrit
TUR
2e etappe Vuelta al Magdalena
NE
Etappe
COL
2e etappe Vuelta de la Juventud Costa Rica
Vuelta del Porvenir
NE
Individuele tijdrit
CRC
1e etappe Vuelta Ribera del Duero, Junioren
2.1MJ
Etappe
ESP
26 augustus
Šenčur
Šenčurja
NE
Wedstrijd
SLO
4e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Braunau
NE
Individuele tijdrit
AUT
Carnago
GP Industria Artigianato e Commercio Carnaghese
NE
Wedstrijd
ITA
4e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.HC
Etappe
GER
Garmin Gravel Worlds
NE
Wedstrijd
USA
3e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.2
Etappe
ITA
Helsinki
Tour de Helsinki
NE
Wedstrijd
FIN
2e etappe Hotter 'N Hell Hundred
Wichita Falls Stage Race
NE
Criterium
USA
Indianapolis, Criterium
IU Health Momentum Indy
NE
Criterium
USA
Kandovan
Kandovan Tour
1.2
Wedstrijd
IRI
Meulebeke
Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Odessa and Dubossary Freeway race
NE
Etappe
MDA
Pal Arinsal
CDM
XCO
AND
3e etappe Svanesund
Svanesunds 3-dagars
NE
Etappe
SWE
2e etappe Svanesund
Svanesunds 3-dagars
NE
Etappe
SWE
7e etappe deel b Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
7e etappe deel a Tour de l'Avenir
2.Ncup
Individuele tijdrit
FRA
8e etappe deel a Tour de la Guyane Française
NE
Individuele tijdrit
FRA
8e etappe deel b Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
Proloog Tour of Bulgaria
2.2
Proloog
BUL
3e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
2e etappe Tour of Gippsland
NE
Individuele tijdrit
AUS
4e etappe Tour of Scandinavia - Battle of the North (V)
2.WWT
Individuele tijdrit
NOR
2e etappe Tour of Yigido
2.2
Etappe
TUR
Tovar
NE
Wedstrijd
VEN
Vertova, Junioren (a)
Trofeo Comune di Vertova
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
1e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
NE
Ploegentijdrit
ESP
3e etappe Vuelta al Magdalena
NE
Etappe
COL
3e etappe Vuelta de la Juventud Costa Rica
Vuelta del Porvenir
NE
Etappe
CRC
2e etappe deel a Vuelta Ribera del Duero, Junioren
2.1MJ
Ploegentijdrit
ESP
2e etappe deel b Vuelta Ribera del Duero, Junioren
2.1MJ
Etappe
ESP
27 augustus
Abidjan - Alépé
NE
Wedstrijd
CIV
Achterhoek
Ronde van Achterhoek
1.2
Wedstrijd
NED
1e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.1
Etappe
IRI
Balkan Championships, Op de weg, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
5e etappe Benelux Tour
Renewi Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
Biron
Tour du Perigord, A Travers les Bastides
NE
Wedstrijd
FRA
Brackwede
Brackweder Radrennen
NE
Wedstrijd
GER
Braunau
NE
Wedstrijd
AUT
Brisbane
Lifecycle classic
NE
Wedstrijd
AUS
Brumana
Zadourian Brothers Time Trial
NE
Individuele tijdrit
LBA
Bucuresti-Noi
L'Etape Romania by Le Tour de France
NE
Wedstrijd
ROM
6e etappe Campeonato Invierno de Montevideo
NE
Etappe
URU
Chur - Arosa
NE
Klimwedstrijd
SUI
5e etappe Deutschland Tour
Ronde van Duitsland
2.HC
Etappe
GER
4e etappe Giro della Toscana Int. Femminile (V)
Memorial Michela Fanini
2.2
Etappe
ITA
Grenada Uphill Time Trial
NE
Klimtijdrit
GRD
Hohenstein-Ernstthal
Rund um den Sachsenring
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe Hotter 'N Hell Hundred
Wichita Falls Stage Race
NE
Criterium
USA
Jeux des Iles de l'Océan Indien, Op de weg, Ploegentijdrit
JR
Regionaal kampioenschap
Jeux des Iles de l'Océan Indien, Op de weg, Ploegentijdrit (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Jwaneng
GM Charity Race
NE
Wedstrijd
BOT
Kaunas
Perkuno Kelias
NE
Wedstrijd
LTU
Knesselaere, U23
Memorial Bjorn Lambrecht IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
La Route des Géants, Junioren
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
Los Ranchos
GP Omar Fredes
NE
Wedstrijd
ARG
Malveira
Circuito da Malveira
NE
Criterium
POR
Merksem
Schaal Sels - Johan Museeuw Classic
NE
Wedstrijd
BEL
Moaña
Domaio Heroica - Ciclista Monje
NE
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Ierland (V)
CM
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Opgrimbie
De Graal van Grömme
NE
Wedstrijd
BEL
Pal Arinsal
CDM
Wedstrijd
AND
1e etappe Pilis Kupa Hegyi Idofutam
NE
Individuele tijdrit
HUN
Rovescala
GP Colli Rovescalesi
NE
Wedstrijd
ITA
Spremberger Vorstadt
NE
Wedstrijd
GER
Sule Kangangi Memorial Eldama Ravine Classic
NE
Wedstrijd
KEN
4e etappe Svanesund
Svanesunds 3-dagars
NE
Etappe
SWE
Tlaxcala
Clásica Miguel Arroyo
NE
Wedstrijd
MEX
8e etappe Tour de l'Avenir
2.Ncup
Etappe
FRA
9e etappe Tour de la Guyane Française
NE
Etappe
FRA
1e etappe deel a Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
1e etappe deel b Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
4e etappe Tour of Gippsland
NE
Etappe
AUS
5e etappe Tour of Scandinavia - Battle of the North (V)
2.WWT
Etappe
NOR
3e etappe Tour of Yigido
2.2
Etappe
TUR
Vertova, Junioren
Trofeo Emilio Paganessi
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
2e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta al Magdalena
NE
Etappe
COL
4e etappe Vuelta de la Juventud Costa Rica
Vuelta del Porvenir
NE
Etappe
CRC
3e etappe Vuelta Ribera del Duero, Junioren
2.1MJ
Etappe
ESP
Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Afvalrace, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Afvalrace, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Scratch, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
CM
Wereldkampioenschap
28 augustus
2e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.1
Etappe
IRI
Nafarros
Circuito de Nafarros
NE
Criterium
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
Stekene (c)
Stekene-Heikant
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de l'Avenir (V)
2.2U
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
3e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
29 augustus
3e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.1
Etappe
IRI
Proloog Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
NE
Proloog
COL
8e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oezbekistan
CN
Wedstrijd
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oezbekistan (V)
CN
Wedstrijd
UZB
2e etappe Tour de l'Avenir (V)
2.2U
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
4e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
30 augustus
Almazán
Trofeo Villa de Almazan
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.1
Etappe
IRI
1e etappe Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
NE
Etappe
COL
Geraardsbergen
Stadsprijs Geraardsbergen - Muur Classic
1.2
Wedstrijd
BEL
Jeux des Iles de l'Océan Indien, Op de weg, Ind. tijdrit
Indian Ocean Island Games, Road, Ind. Time Trial
JR
Regionaal kampioenschap
Jeux des Iles de l'Océan Indien, Op de weg, Ind. tijdrit (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Oudenburg (a)
Memorial Danny Jonckheere Oudenburg IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de l'Avenir (V)
2.2U
Etappe
FRA
4e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
Ulldecona
Volta Ciclista al Montsiá
NE
Wedstrijd
ESP
5e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
31 augustus
5e etappe Azerbaïjan Tour - Tour of Iran
2.1
Etappe
IRI
2e etappe Clásica Marinilla
Clásica Ramón Emilio Arcila
NE
Etappe
COL
1e etappe Flanders Tomorrow Tour
2.2U
Etappe
BEL
1e etappe Giro del Friuli Venezia Giulia
2.2
Etappe
ITA
1e etappe deel b Giro della Lunigiana, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
1e etappe deel a Giro della Lunigiana, Junioren
2.1MJ
Etappe
ITA
Kortemark
Kortemark Individueel - GP Gemeente Kortemark
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de l'Avenir (V)
2.2U
Etappe
FRA
5e etappe Tour of Bulgaria
2.2
Etappe
BUL
6e etappe Vuelta a España
Ronde van Spanje
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
Gegevens coureur incompleet?
Schrijf een memootje!