Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 2018
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 juni
Abu Dhabi
Al Hudayriat Island Night Race
NE
Wedstrijd
UAE
1e etappe Boucles de la Mayenne
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Gauldal 3 dagars
NE
Individuele tijdrit
NOR
5e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Individuele tijdrit
POR
1e etappe Hammer Limburg
NE
Etappe
NED
Hengelo, Criterium
NE
Criterium
NED
1e etappe Izhevsk Stage Race
NE
Individuele tijdrit
RUS
Kiev
Horizon Park Race 1 for Peace - Green Race
1.2
Wedstrijd
UKR
1e etappe King's Cup 4
NE
Individuele tijdrit
THA
1e etappe Oklahoma City
NE
Criterium
USA
4e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
3e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Individuele tijdrit
POL
1e etappe Szlakiem walk mjr. Hubala
2.1
Etappe
POL
5e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1WE
Etappe
GER
3e etappe Tour de Korea
2.1
Etappe
KOR
1e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
8e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
2e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
6e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
1e etappe Tour of Bihor - Bellotto
2.2
Etappe
ROM
2e etappe Tour of Kosovo
NE
Etappe
KOS
1e etappe Volta a Coruña
NE
Etappe
ESP
1e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
2.Ncup
Etappe
CZE
02 juni
1e etappe Aberdare Cottages C70 Madaraka Day Challenge
NE
Etappe
KEN
Adelaide, Cyclocross
Zombie Park # 1
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross (V)
Zombie Park # 1
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross, Junioren
Zombie Park # 1
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross, Junioren (V)
Zombie Park # 1
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross, Nieuwelingen
Zombie Park # 1
NE
Wedstrijd
AUS
Aguilar de Campóo
Trofeo San Juan y San Pedro
NE
Wedstrijd
ESP
Bassano del Grappa
Trofeo Alcide De Gasperi
1.2
Wedstrijd
ITA
Berlin, Criterium
Lichterfelde
NE
Criterium
GER
2e etappe Boucles de la Mayenne
2.1
Etappe
FRA
Caesarea, Criterium
NE
Wedstrijd
ISR
1e etappe Campeonato Fray Bentos y Mercedes
NE
Etappe
URU
Celje
Tušev vzpon na Celjsko kočo
NE
Wedstrijd
SLO
1e etappe Clásica Independencia Provincia de Jaén
NE
Etappe
PER
2e etappe Gauldal 3 dagars
NE
Etappe
NOR
Glencoe, Criterium
Glencoe GP
1.CRT
Criterium
USA
6e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Etappe
POR
2e etappe Hammer Limburg
NE
Etappe
NED
Heist-op-den-Berg (b)
Heistse Pijl
1.1
Wedstrijd
BEL
1e etappe Johnson City, Omnium
Carter County Ominium
NE
Etappe
USA
2e etappe Johnson City, Omnium
Carter County Ominium
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
NE
Etappe
AUS
Kiev
Horizon Park Race 2 Maidan - Kiev Cup
1.2
Wedstrijd
UKR
Kiev (V)
Horizon Park - Kiev Olympic Race - Green Race
1.2
Wedstrijd
UKR
Mah�
Roche Caiman Race
NE
Wedstrijd
SEY
Matulji - Ucka
Trofej UČKA
NE
Wedstrijd
CRO
2e etappe Oklahoma City
NE
Criterium
USA
Papendrecht (V)
NE
Criterium
NED
Pistoia - Fiorano Modenese
GP Panariagroup / Lea
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
Ruy - La Bridoire, Junioren
La Classique des Alpes
1.1MJ
Wedstrijd
FRA
Siófok
Tour de Pelso - Balaton Maraton
NE
Wedstrijd
HUN
South American Games, Baan, Ploegkoers (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Steinfurt (a)
Steinfürter Abendrennen
NE
Criterium
GER
3e etappe Szlakiem walk mjr. Hubala
2.1
Individuele tijdrit
POL
2e etappe Szlakiem walk mjr. Hubala
2.1
Etappe
POL
6e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1WE
Etappe
GER
4e etappe Tour de Korea
2.1
Etappe
KOR
2e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
10e etappe Tour de l'Est International
NE
Etappe
CIV
3e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
7e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
2e etappe deel b Tour of Bihor - Bellotto
2.2
Individuele tijdrit
ROM
2e etappe deel a Tour of Bihor - Bellotto
2.2
Etappe
ROM
3e etappe Tour of Kosovo
NE
Etappe
KOS
2e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
1e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
1e etappe Trofej Kuči
NE
Etappe
2e etappe Volta a Coruña
NE
Etappe
ESP
Xueyan
24 Hour Taihu Bay Cycle Ring
NE
Wedstrijd
CHN
2e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
2.Ncup
Etappe
CZE
Zwevezele
Sint-Aldegondisprijs IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
Zwolle (V) (b)
Omloop van de IJsseldelta
1.2
Wedstrijd
NED
03 juni
2e etappe Aberdare Cottages C70 Madaraka Day Challenge
NE
Individuele tijdrit
KEN
Adelaide, Cyclocross
Zombie Park # 2
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross (V)
Zombie Park # 2
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross, Junioren
Zombie Park # 2
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross, Junioren (V)
Zombie Park # 2
NE
Wedstrijd
AUS
Adelaide, Cyclocross, Nieuwelingen
Zombie Park # 2
NE
Wedstrijd
AUS
Bierbeek, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Boezinge (V)
Dwars door de Westhoek
1.1WE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Boucles de la Mayenne
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Clásica Independencia Provincia de Jaén
NE
Etappe
PER
Proloog Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/HC
Proloog
FRA
Deurne, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
8e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Criterium
SRB
7e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Frantschach - Sankt Gertraud
NE
Individuele tijdrit
AUT
3e etappe Gauldal 3 dagars
NE
Etappe
NOR
Gits
Trofee van Vlaanderen
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Grande Prémio 'Jornal de Notícias'
NE
Etappe
POR
3e etappe Hammer Limburg
NE
Ploegentijdrit
NED
Haringe, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Hydra
Tour Hydrama
NE
Wedstrijd
GRE
2e etappe Izhevsk Stage Race
NE
Etappe
RUS
Jesseren, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Johnson City, Omnium
Carter County Ominium
NE
Criterium
USA
2e etappe Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
NE
Etappe
AUS
Kampioenschap van Mumbai, Op de weg, Elite, India
NE
Regionaal kampioenschap
IND
Kiev
Horizon Park 3 Classic - Speed Challenge
1.2
Wedstrijd
UKR
Kiev, Chrono (V)
VR Women
1.2
Individuele tijdrit
UKR
2e etappe King's Cup 4
NE
Criterium
THA
Kitchener
KW Classic
NE
Wedstrijd
CAN
Lapinkylä, Chrono
NE
Individuele tijdrit
FIN
Ligue de Analamanga
NE
Wedstrijd
MAD
Lugano
GP Lugano
1.1
Wedstrijd
SUI
6e etappe Merida Cup
NE
Koppeltijdrit
SVK
Nationale Olympische Spelen, Op de weg, U23, Mexico
NE
Wedstrijd
MEX
Nynäshamn
Falkenloppet
NE
Wedstrijd
SWE
3e etappe Oklahoma City
NE
Criterium
USA
Overpelt, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Port Louis
Snowy Maiden Race
NE
Wedstrijd
MRI
Potamos Germasogias - Mount Olympus
0 - 2000 Race
NE
Klimwedstrijd
CYP
Ronde van Limburg
NE
Wedstrijd
NED
Roosdaal, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Roosdaal, Nieuwelingen
Strijtemse Pijl
NE
Wedstrijd
BEL
Roskilde, Amateurs
Stjerneløbet
NE
Wedstrijd
DEN
San Martin
NE
Wedstrijd
MLT
San Salvador
Pre-Cn
NE
Wedstrijd
ESA
Sant'Ermete
Coppa della Pace
1.2
Wedstrijd
ITA
South American Games, Op de weg, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
South American Games, Op de weg, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Stekene
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Szlakiem walk mjr. Hubala
2.1
Etappe
POL
7e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
2.1WE
Individuele tijdrit
GER
5e etappe Tour de Korea
2.1
Etappe
KOR
3e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
4e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
8e etappe Tour du Cameroun
2.2
Etappe
CMR
3e etappe Tour of Bihor - Bellotto
2.2
Etappe
ROM
4e etappe Tour of Kosovo
NE
Etappe
KOS
4e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
3e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
2e etappe Trofej Kuči
NE
Etappe
3e etappe Volta a Coruña
NE
Etappe
ESP
Waver - Rijmenam
Memorial Philippe Vanconingsloo
1.2
Wedstrijd
BEL
3e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
2.Ncup
Etappe
CZE
Zwijndrecht (b)
NE
Wedstrijd
BEL
04 juni
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
Melton Mowbray (V)
Melton Mowbray - CiCLE Classic
NE
Wedstrijd
GBR
5e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
05 juni
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
Dombivli
ASL Eco Cyclothon
NE
Wedstrijd
IND
Schellebelle (V)
Grote Prijs De Wielkeszuigers - GP Euromat
NE
Wedstrijd
BEL
Schellebelle, Chrono (V)
NE
Individuele tijdrit
BEL
South American Games, Mountainbike
JR
Regionaal kampioenschap
South American Games, Mountainbike (V)
JR
Regionaal kampioenschap
8e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
06 juni
Brakwater, Chrono
Food Lovers Market Time Trial Series
NE
Individuele tijdrit
NAM
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
NE
Ploegentijdrit
FRA
10e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
Harderwijk
Parel van de Veluwe
NE
Wedstrijd
NED
Harderwijk (V)
NE
Criterium
NED
Kruibeke (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Ruddervoorde
St-Elooisprijs
NE
Wedstrijd
BEL
Stony Mountain, Criterium
NE
Criterium
CAN
1e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
07 juni
1e etappe Apple Race
NE
Etappe
ISR
Proloog Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Proloog
ITA
4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
Gatineau (V)
Grand Prix Cycliste de Gatineau
1.1WE
Wedstrijd
CAN
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
1.HC
Wedstrijd
SUI
Jurmala, Chrono
NE
Individuele tijdrit
LAT
deel a Kirkby Mallory, Criterium
Mallory Park Criterium
NE
Criterium
GBR
Kortenaken
Kortenaken-Stok
NE
Wedstrijd
BEL
Kraków
Zloty Pierscien Krakowa
NE
Criterium
POL
1e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de LaSalle
NE
Etappe
NED
1e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
2e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
1e etappe Volta Provincia de Castello
NE
Etappe
ESP
08 juni
3e etappe Apple Race
NE
Individuele tijdrit
ISR
2e etappe Apple Race
NE
Etappe
ISR
1e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
Gatineau, Chrono (V)
La visite chrono du Gatineau
1.1WE
Individuele tijdrit
CAN
1e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Ljubljana, Chrono (V)
Nagrade Ljubljana
1.2
Individuele tijdrit
SLO
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Colombia
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Colombia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
COL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
2e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de LaSalle
NE
Etappe
NED
1e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
1e etappe Trnava Tour
NE
Etappe
SVK
2e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
1e etappe Tulsa
Tulsa Tough
NE
Criterium
USA
3e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Individuele tijdrit
RUS
1e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
NE
Etappe
ESP
2e etappe Volta Provincia de Castello
NE
Etappe
ESP
09 juni
Andon
GP d'Andon
NE
Wedstrijd
FRA
Ülenurme - Haaslava
NE
Wedstrijd
EST
4e etappe Apple Race
NE
Etappe
ISR
Arlington
CSC Invitational, Clarendon Cup
1.CRT
Criterium
USA
2e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
Banfora
GP des Cascades
NE
Wedstrijd
BUR
2e etappe Campeonato Fray Bentos y Mercedes
NE
Etappe
URU
1e etappe Clasico Generalisimo Francisco de Miranda
NE
Etappe
VEN
6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
Dessel, Mountainbike, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BEL
Dessel, Mountainbike, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Dessel, Mountainbike, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Dessel, Mountainbike, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Dessel, Mountainbike, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Erpe-Mere
Dwars door de Vlaamse Ardennen
1.2
Wedstrijd
BEL
Ghoy
GP des Commerçants
NE
Wedstrijd
BEL
Gippingen, Elite zonder contract
GP Kanton Aargau, Radsporttage Gippingen
NE
Wedstrijd
SUI
1e etappe Hatzenbühl
Sparkasse Germersheim-Kandel
NE
Criterium
GER
2e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Ksar el Kebir
OSCC
NE
Criterium
MAR
Louis Trichardt
Kremetart
NE
Wedstrijd
RSA
Mopertingen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Nasu
NE
Criterium
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nieuwendijk
Ronde van Nieuwendijk
NE
Wedstrijd
NED
Nutts Corner
Bobby Crilly Classic
NE
Wedstrijd
GBR
Odessa
Odessa GP 1
NE
Klimtijdrit
UKR
Paysandú (c)
NE
Wedstrijd
URU
Race to Remember
NE
Wedstrijd
RWA
3e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
Singen, Halve Fond
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe Tour de LaSalle
NE
Individuele tijdrit
NED
4e etappe Tour de LaSalle
NE
Etappe
NED
1e etappe Tour de Louisiane
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour de Louisiane
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
NE
Ploegentijdrit
SUI
1e etappe Tour du Nord PSC Cup
NE
Individuele tijdrit
MRI
2e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
2e etappe Trnava Tour
NE
Etappe
SVK
3e etappe deel a Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
3e etappe deel b Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Individuele tijdrit
GER
2e etappe Tulsa
Tulsa Tough
NE
Criterium
USA
2e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
NE
Etappe
ESP
3e etappe Volta Provincia de Castello
NE
Etappe
ESP
1e etappe Westrac Stage Race
NE
Etappe
BIZ
2e etappe Westrac Stage Race
NE
Criterium
BIZ
10 juni
Aartselaar
Grote Prijs van ´t Heiken Ereprijs material
NE
Wedstrijd
BEL
Alken, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Anyksciai
NE
Wedstrijd
LTU
Arlington
U.S. Air Force Classic, Crystal City Classic
1.CRT
Criterium
USA
3e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
Bertrange
NE
Wedstrijd
LUX
Biron
Tour du Perigord, A Travers les Bastides
NE
Wedstrijd
FRA
Buenos Aires (a)
Aniversario CC La Nación
NE
Wedstrijd
ARG
Castlecoote
Donamon GP
NE
Wedstrijd
IRL
2e etappe Clasico Generalisimo Francisco de Miranda
NE
Etappe
VEN
7e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/HC
Etappe
FRA
Gehrden
Bürgerpreis der Stadt Gehrden
NE
Wedstrijd
GER
Gessate
Trofeo Stefano Fumagalli
NE
Wedstrijd
ITA
Gilze-Rijen
Midden Brabant - Poort Omloop
1.2
Wedstrijd
NED
Gilze-Rijen (V)
NE
Criterium
NED
Gylne Gutuer
NE
Wedstrijd
NOR
2e etappe Hatzenbühl
Sparkasse Germersheim-Kandel
NE
Etappe
GER
José De Anchieta
Desafio PD José De Anchieta
NE
Wedstrijd
BRA
Köln (a)
Rund um Köln
1.1
Wedstrijd
GER
Kildare (c)
Paddy Flanagan Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
3e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Kuurne, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Linden
Albert Rose Memorial
NE
Criterium
GUY
Maringá
Copa Cidade Cancao
NE
Wedstrijd
BRA
Mazamet (a)
Boucles du Tarn
NE
Wedstrijd
FRA
7e etappe Merida Cup
NE
Individuele tijdrit
SVK
Morkhoven, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Mtarfa, Chrono
NE
Individuele tijdrit
MLT
2e etappe Nasu
NE
Etappe
JPN
Nijlen (V)
Diamond Tour
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Oil Workers Trade Union OWTU Cycling Race
NE
Wedstrijd
TRD
Oliveira de Azemeis
Clássica Memorial Bruno Neves
NE
Wedstrijd
POR
Perwez
GP Perwez IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
Porvoo
Porvoon ajot
NE
Wedstrijd
FIN
Poysdorf
GP Sportland Niederösterreich Poysdorf
NE
Wedstrijd
AUT
4e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
Solbiate Arno, Junioren
GP dell'Arno
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
Tongeren
Ronde van Limburg
1.1
Wedstrijd
BEL
Tour de Gyömrö
NE
Wedstrijd
HUN
5e etappe Tour de LaSalle
NE
Criterium
NED
3e etappe Tour de Louisiane
NE
Criterium
USA
Tour de Ribas
NE
Ploegentijdrit
UKR
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Tour du Nord PSC Cup
NE
Etappe
MRI
3e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
3e etappe Trnava Tour
NE
Etappe
SVK
4e etappe Trofeo Karlsberg, Junioren
Saarland Trofeo
2.Ncup
Etappe
GER
3e etappe Tulsa
Tulsa Tough
NE
Criterium
USA
3e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
NE
Etappe
ESP
4e etappe Volta Provincia de Castello
NE
Etappe
ESP
Wervik, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Wolvertem (a)
Meise-Wolvertem
NE
Wedstrijd
BEL
Zedelgem
NE
Wedstrijd
BEL
11 juni
4e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
Doncaster, Criterium
Doncaster Town Centre Criterium
NE
Criterium
GBR
Numansdorp
NE
Wedstrijd
NED
Riethoven, Criterium (V)
NE
Criterium
NED
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
Ursel, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BEL
12 juni
5e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
Belsele
Kampioenschap van het Waasland
NE
Wedstrijd
BEL
Goodwood, Criterium (V)
R.C. Ravenna - Goodwood Criterium
NE
Criterium
GBR
Renedo
Trofeo San Antonio Renedo de Pielagos
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
9e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
13 juni
6e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
1e etappe Cube Prologue, Chrono
NE
Individuele tijdrit
ISL
De Haan
NE
Wedstrijd
BEL
11e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
1e etappe GP Abimota
NE
Ploegentijdrit
POR
Nässjö
NE
Wedstrijd
SWE
1e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
1e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
Villasana de Mena
GP San Antonio
NE
Wedstrijd
ESP
14 juni
7e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
Cluj-Napoca
Trofeo Ardealul
NE
Wedstrijd
ROM
2e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
1e etappe Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Klimtijdrit
AUT
1e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
2e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
Proloog Vuelta Yucatán
NE
Proloog
MEX
15 juni
Aarschot (c)
Dwars door het Hageland
1.1
Wedstrijd
BEL
8e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
Boom, Dernycriterium
NE
Dernyrace
BEL
Buchten, Criterium
Profspektakel Buchten
1.CRT
Criterium
NED
3e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
1e etappe King's Cup 5
NE
Individuele tijdrit
THA
2e etappe La Sportbreizh
NE
Etappe
FRA
1e etappe La Sportbreizh
NE
Individuele tijdrit
FRA
1e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cuba
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cuba (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CUB
2e etappe Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Etappe
AUT
2e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
3e etappe deel a Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Individuele tijdrit
CAN
3e etappe deel b Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
Tour de Grandview
Wendy's international cycling classic
NE
Wedstrijd
USA
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
3e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
3e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
16 juni
Asunción
Aniversario Paraguay Cycles Club
NE
Wedstrijd
PAR
9e etappe deel b Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Individuele tijdrit
ITA
9e etappe deel a Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2
Etappe
ITA
Binderveld
Binderveld-Nieuwerkerken
NE
Wedstrijd
BEL
Blatna
Memoriálu Christiana Battaglii
NE
Wedstrijd
CZE
Brugnera
Memorial Denis Zanette e Daniele Del Ben, Sacilela
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Campeonato Fray Bentos y Mercedes
NE
Etappe
URU
Carabobo
Clásico Ciclístico Batalla de Carabobo
NE
Wedstrijd
VEN
4e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
1e etappe Impact Stage Race
NE
Individuele tijdrit
CAN
3e etappe La Sportbreizh
NE
Etappe
FRA
2e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
8e etappe Merida Cup
NE
Klimtijdrit
SVK
Proloog Mountain Stage Race Kazakstan
NE
Proloog
KAZ
Nakskov
Nakskov CC
NE
Individuele tijdrit
DEN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cuba
CN
Nationaal kampioenschap
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cuba (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mongolië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TRD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TRD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Trinidad en Tobago (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TRD
3e etappe Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Etappe
AUT
Obornikach Wroclaw
Memoriał Józefa Grundmana
1.2
Wedstrijd
POL
Odense
Fyen Rundt
1.1
Wedstrijd
DEN
Ribeiro
Díptico Ciclista do Ribeiro, Volta ao Ribeiro, GP Xacobeo
NE
Wedstrijd
ESP
1e etappe Roden (V)
NE
Etappe
NED
3e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
5e etappe Sofija
Kupa Doltcini
NE
Etappe
BUL
4e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
4e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
4e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
1e etappe Tour of Washington County
NE
Etappe
USA
17 juni
Šid
Ulicama Save Šumanovića
NE
Wedstrijd
SRB
Banbridge
Noel Teggart Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Beveren (V)
Kieldrecht-Prosperpolder
NE
Wedstrijd
BEL
Brugge
Ride Bruges - Bruges Classic - Elfstedenronde
1.1
Wedstrijd
BEL
5e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
Grammene
NE
Wedstrijd
BEL
Gunnedah - Tamworth
NE
Wedstrijd
AUS
Harlem
Harlem Skyscraper Classic
NE
Wedstrijd
USA
Horsens
GP Horsens
1.1
Wedstrijd
DEN
2e etappe Impact Stage Race
NE
Etappe
CAN
Kiel (a)
Förde Sparkassen, Kieler Woche Radrennen
NE
Wedstrijd
GER
2e etappe King's Cup 5
NE
Criterium
THA
Krynki, Criterium, Amateurs
Memoriał Edwarda Dudzińskiego
NE
Criterium
POL
La Ligua
Circuito Las Chacarillas
NE
Wedstrijd
CHI
4e etappe La Sportbreizh
NE
Etappe
FRA
Letlhakane
Karowe Diamond Mine Race - Lucara CM Challenge
NE
Wedstrijd
BOT
3e etappe Lidice
NE
Etappe
CZE
Loudun (V)
Classic Féminine Vienne Poitou-Charentes, Picto-Charentaise
NE
Wedstrijd
FRA
Milicz
International GP Doliny Baryczy Milicz
1.2
Wedstrijd
POL
Mill (V)
NE
Criterium
NED
1e etappe Mountain Stage Race Kazakstan
NE
Etappe
KAZ
Mungia
GP Mungia - Memorial Agustin Sagasti
NE
Wedstrijd
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, El Salvador (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Trinidad en Tobago
CN
Nationaal kampioenschap
TRD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters A, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters B, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters C, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
4e etappe Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Etappe
AUT
Oostrozebeke (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Ouderkerk aan den IJssel (V)
NE
Criterium
NED
Pares
Pares circuit Race - Harley's Maintenance Road Race
NE
Criterium
ANT
Redange-sur-Attert
GP Kropemann
NE
Wedstrijd
LUX
Rio de Janeiro
Giro 100 K
NE
Wedstrijd
BRA
2e etappe Roden (V)
NE
Etappe
NED
Romsée
Romsée - Stavelot - Romsée IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Roque Perez
GP Aniversario de Roque Pérez
NE
Wedstrijd
ARG
4e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
6e etappe Sofija
Kupa Doltcini
NE
Etappe
BUL
Solwezi
Kalumbila Challenge
NE
Wedstrijd
ZAN
Steinmaur, Criterium
NE
Criterium
SUI
1e etappe Summer Spartan Youth Races, U23
NE
Individuele tijdrit
RUS
Tielt-Winge, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
9e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
SUI
5e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
5e etappe Tour of Slovenia
2.1
Individuele tijdrit
SLO
2e etappe Tour of Washington County
NE
Criterium
USA
3e etappe Tour of Washington County
NE
Individuele tijdrit
USA
18 juni
2e etappe Mountain Stage Race Kazakstan
NE
Etappe
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
2e etappe Summer Spartan Youth Races, U23
NE
Ploegentijdrit
RUS
1e etappe Tour of Mevlana
2.2
Individuele tijdrit
TUR
19 juni
Geluwe
GP van de stad Geluwe IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Halle - Ingooigem
1.1
Wedstrijd
BEL
Hapert (V)
NE
Criterium
NED
3e etappe Mountain Stage Race Kazakstan
NE
Etappe
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
3e etappe Summer Spartan Youth Races, U23
NE
Criterium
RUS
2e etappe Tour of Mevlana
2.2
Etappe
TUR
10e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
20 juni
1e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes
NE
Ploegentijdrit
ITA
Brakwater, Chrono
Food Lovers Market Time Trial Series
NE
Individuele tijdrit
NAM
4e etappe Mountain Stage Race Kazakstan
NE
Individuele tijdrit
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, IJsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, IJsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nicosia
Cyclo Cup
NE
Wedstrijd
CYP
4e etappe Summer Spartan Youth Races, U23
NE
Etappe
RUS
3e etappe Tour of Mevlana
2.2
Etappe
TUR
21 juni
2e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes
2.1
Etappe
ITA
deel 2 Bath, Criterium (V)
Odd Down Summer Series
NE
Criterium
GBR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Afvalrace, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
1e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Ploegentijdrit
FRA
2e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
4e etappe Tour of Mevlana
2.2
Etappe
TUR
1e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
22 juni
3e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes
2.1
Etappe
ITA
1e etappe Clásica Club Deportivo Boyacá
NE
Etappe
COL
Mediterrane Spelen, Op de weg, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Eritrea
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kosovo
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kosovo
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Polen (V)
CN
Olympisch kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Servië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
1e etappe Newry 3 day
NE
Etappe
GBR
Roeselare
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
2e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
23 juni
4e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes
2.1
Etappe
ITA
Bassenge
GP Color Code IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Campeonato Fray Bentos y Mercedes
NE
Etappe
URU
2e etappe Clásica Club Deportivo Boyacá
NE
Etappe
COL
Elversele
Elversele-Temse
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Fairpark Crit Races
Renasant Criterium
NE
Criterium
USA
Haapsalu
NE
Wedstrijd
EST
Ilkley, Criterium (V)
Ilkley Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Mendoza
Lago Mendoza
NE
Wedstrijd
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Dromou - Gynaikes
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kosovo
CN
Nationaal kampioenschap
KOS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Montenegro
CN
Nationaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Antigua en Barbuda
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belize
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belize (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bosnië en Herzegovina
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guyana
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rwanda
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rwanda (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Belize
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Bosnië en Herzegovina
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Israël
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kroatië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Rwanda
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Bosnië en Herzegovina
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Israël
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Montenegro
CN
Nationaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Kosovo
CN
Nationaal kampioenschap
KOS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
2e etappe Newry 3 day
NE
Etappe
GBR
Noordwijk (V)
NE
Wedstrijd
NED
Roosdaal, Junioren
Strijtem
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Rowlands Gill (V)
Tour of the Reservoir Two Day
NE
Etappe
GBR
Tasman Wheelers Winter Series Nelson 3
NE
Wedstrijd
NZL
Terrey Hills, Cyclocross
JJ Melbourne Hills Memorial Res, Sydney #1
NE
Wedstrijd
AUS
Terrey Hills, Cyclocross (V)
JJ Melbourne Hills Memorial Res, Sydney #1
NE
Wedstrijd
AUS
Terrey Hills, Cyclocross, Junioren
JJ Melbourne Hills Memorial Res, Sydney #1
NE
Wedstrijd
AUS
Terrey Hills, Cyclocross, Nieuwelingen
JJ Melbourne Hills Memorial Res, Sydney #1
NE
Wedstrijd
AUS
Tolosa (b)
Memorial Jose Maria Anza
NE
Wedstrijd
ESP
4e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
1e etappe Tour of the Reservoir
NE
Etappe
GBR
1e etappe Vuelta Valle del Cachapoal
NE
Individuele tijdrit
CHI
2e etappe Vuelta Valle del Cachapoal
NE
Etappe
CHI
Wernigerode
Wernigeröder Radsporttage, Harzer Bergpreis
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
24 juni
5e etappe Adriatica Ionica Race - Following the Serenissima Routes
2.1
Etappe
ITA
Brisbane
Lifecycle classic
NE
Wedstrijd
AUS
Casablanca
Club AJDFSD
NE
Criterium
MAR
3e etappe Clásica Club Deportivo Boyacá
NE
Individuele tijdrit
COL
Donnerberg
Donnersbergkreis
NE
Wedstrijd
GER
Enniscorthy
Eddie Tobin Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
2e etappe Fairpark Crit Races
Renasant Criterium
NE
Criterium
USA
Grindsted
NE
Wedstrijd
DEN
Heusden-Zolder
NE
Wedstrijd
BEL
Lebanon Season Opener
NE
Wedstrijd
LBA
Mönchengladbach, Criterium
NE
Criterium
GER
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, België
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, België (V)
NE
Nationaal Kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Antigua en Barbuda
CN
Nationaal kampioenschap
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Benin
CN
Nationaal kampioenschap
BEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
CN
Nationaal kampioenschap
BUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, El Salvador (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Eritrea
CN
Nationaal kampioenschap
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Dromou - Andres
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, IJsland
CN
Nationaal kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ivoorkust
CN
Nationaal kampioenschap
CIV
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rwanda
CN
Nationaal kampioenschap
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rwanda (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië
CN
Nationaal kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
NE
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tunesië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Guatemala (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tunesië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kosovo
CN
Nationaal kampioenschap
KOS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kroatië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Rwanda
CN
Nationaal kampioenschap
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Servië
CN
Nationaal kampioenschap
SCG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SCG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nevada City
Nevada City Classic
NE
Wedstrijd
USA
3e etappe Newry 3 day
NE
Etappe
GBR
Paris - Chauny
1.1
Wedstrijd
FRA
Rekkem, Junioren
De Arend der Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Roseau - Portsmouth - Roseau
Dominica
NE
Wedstrijd
2e etappe Rowlands Gill (V)
Tour of the Reservoir Two Day
NE
Etappe
GBR
Terrey Hills, Cyclocross
JJ Melbourne Hills Memorial Res, Sydney #2
NE
Wedstrijd
AUS
Terrey Hills, Cyclocross (V)
JJ Melbourne Hills Memorial Res, Sydney #2
NE
Wedstrijd
AUS
Terrey Hills, Cyclocross, Junioren (a)
JJ Melbourne Hills Memorial Res, Sydney #2
NE
Wedstrijd
AUS
Terrey Hills, Cyclocross, Nieuwelingen (a)
JJ Melbourne Hills Memorial Res, Sydney #2
NE
Wedstrijd
AUS
Tienen
Tienen-Oplinter Grote Prijs Café "De Kroeg"
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
5e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour of the Reservoir
NE
Etappe
GBR
3e etappe Vuelta Valle del Cachapoal
NE
Etappe
CHI
Warmenhuizen
Ronde van Warmenhuizen
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
25 juni
Luyksgestel (V)
NE
Criterium
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Azerbeidzjan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ethiopië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ETH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Azerbeidzjan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, IJsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISL
5e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
Wachtebeke (a)
NE
Wedstrijd
BEL
26 juni
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AZE
Sint Jansteen
NE
Wedstrijd
NED
6e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
1e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Klimtijdrit
COL
11e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
27 juni
Drieslinter, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
12e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
Ilkley, Criterium
NE
Criterium
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Azerbeidzjan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Azerbeidzjan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AZE
Oetingen
Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.
1.2
Wedstrijd
BEL
Oetingen, Junioren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Ravels, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
7e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
2e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
28 juni
Honselersdijk
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Azerbeidzjan
CN
Nationaal kampioenschap
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Dominicaanse Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Dominicaanse Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Letland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Oostende (b)
Oostende-Konterdam
NE
Wedstrijd
BEL
Oplinter
Oplinter-Tienen
NE
Wedstrijd
BEL
Parabiago (b)
Trofeo Antonietto Rancilio
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Tour de Congo
NE
Etappe
COD
8e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
3e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
2e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
29 juni
2e etappe Giro d'Hernandarias
NE
Etappe
PAR
1e etappe Giro d'Hernandarias
NE
Ploegentijdrit
PAR
1e etappe Lawrence
Tour of Lawrence
NE
Individuele tijdrit
USA
Madeira, Criterium
NE
Criterium
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Angola
CN
Olympisch kampioenschap tijdrijden
ANG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GEO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guatemala (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Koeweit
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KUW
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Koeweit (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KUW
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Marokko (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Panama
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Panama (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GEO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Marokko (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Panama
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Say No to Drugs
NE
Wedstrijd
AFG
Stadtlohn, Criterium
NE
Criterium
GER
1e etappe Tour du Pays Roannais
NE
Etappe
FRA
9e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
1e etappe Tour of Fiji
NE
Etappe
FJI
4e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
3e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
30 juni
1e etappe Fitchburg Longsjo Classic
NE
Criterium
USA
Gingelom (a)
Jeuk-Gingelom
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Giro d'Hernandarias
NE
Individuele tijdrit
PAR
1e etappe Hiroshima
West Japan Road Classic
NE
Etappe
JPN
Hrastnik
Vzpon na Kal
NE
Wedstrijd
SLO
Knysna
Knysna Tour
NE
Wedstrijd
RSA
Kruiningen
Ronde van Kruiningen
NE
Wedstrijd
NED
Lavumisa
Kukhanya - Shiselweni Road Race
NE
Wedstrijd
SWZ
2e etappe Lawrence
Tour of Lawrence
NE
Criterium
USA
Lobos (a)
Lobos circuito
NE
Criterium
ARG
Mariembourg, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Mediterrane Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Dominicaanse Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, IJsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Koeweit
CN
Nationaal kampioenschap
KUW
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Koeweit (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KUW
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Marokko (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico
NE
Wedstrijd
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Panama (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Iran
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Jamaica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Dominicaanse Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Guatemala (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Israël
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Jamaica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Letland
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Letland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Marokko
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Marokko (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Israël
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
New York City (b)
GP Mengoni
NE
Wedstrijd
USA
Nispen (V)
NE
Criterium
NED
Afgelast
Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
1.2
Wedstrijd
BEL
Poulsbo, Criterium
NE
Criterium
USA
Rotheux-Rimière, Junioren
Tour du Condroz
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Tour du Pays Roannais
NE
Etappe
FRA
10e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour of Fiji
NE
Etappe
FJI
Varsseveld (V)
NE
Criterium
NED
5e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
Het leukste wielerspel?
De Wielerstrijd