Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender juni 2017
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 juni
Proloog Boucles de la Mayenne
2.1
Proloog
FRA
Kortenaken (b)
Kortenaken-Stok
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UZB
4e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
1e etappe Szlakiem walk mjr. Hubala
2.1
Etappe
POL
Proloog Tour de Kumano
2.2
Proloog
JPN
1e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
Proloog Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
2.2
Proloog
CZE
02 juni
Arbö Wienenergie-Röhsler Zeitfahrcup, Chrono
NE
Wedstrijd
AUT
Bassano del Grappa
Trofeo Alcide De Gasperi
1.2
Wedstrijd
ITA
1e etappe Boucles de la Mayenne
2.1
Etappe
FRA
1e etappe GP Beiras e Serra da Estrela
2.1
Etappe
POR
Gullegem
Gullegemkoerse - GP Sportaproost E.H. LAHOUSSE
NE
Wedstrijd
BEL
Hengelo, Criterium
1.CRT
Criterium
NED
1e etappe ITC Netherlands
NE
Ploegentijdrit
NED
Jeux des Petits Etats de l'Europe, Mountainbike
JR
Regionaal kampioenschap
LUX
Jeux des Petits Etats de l'Europe, Mountainbike (V)
JR
Regionaal kampioenschap
LUX
Kampioenschap van Andalusië, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Medvode, Criterium
NE
Criterium
SLO
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Israël
CN
Nationaal Kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Israël (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Israël
CN
Nationaal Kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Israël (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oezbekistan
CN
Nationaal kampioenschap
UZB
1e etappe Oklahoma City
1.CRT
Criterium
USA
Pistoia - Fiorano Modenese
GP Panariagroup / Lea
NE
Wedstrijd
ITA
5e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
2e etappe Szlakiem walk mjr. Hubala
2.1
Individuele tijdrit
POL
1e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
2e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
1e etappe Tour of Bihor - Bellotto
2.2
Etappe
ROM
1e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
2.2
Etappe
CZE
03 juni
Beasain
Loinaz Proba
NE
Wedstrijd
ESP
Berlin, Criterium
Lichterfelde
NE
Wedstrijd
GER
2e etappe Boucles de la Mayenne
2.1
Etappe
FRA
Cartago, Mountainbike
3
XCE
CRC
Cartago, Mountainbike (V)
3
XCE
CRC
Celje
Tušev vzpon na Celjsko kočo
NE
Wedstrijd
SLO
Courmayeur, Mountainbike
2
XCO
ITA
Courmayeur, Mountainbike (V)
2
XCO
ITA
Courmayeur, Mountainbike, Junioren
2
XCO
ITA
Courmayeur, Mountainbike, Junioren (V)
2
XCO
ITA
Dolga Vas, Mountainbike
SloXcup XC Kocevje
2
XCO
SLO
Dolga Vas, Mountainbike (V)
2
XCO
SLO
Dolga Vas, Mountainbike, Junioren
2
XCO
SLO
Dolga Vas, Mountainbike, Junioren (V)
2
XCO
SLO
1e etappe Fana Sykkelfestival
NE
Etappe
NOR
Games of Small States of Europe, Op de weg, Ind. tijdrit
JR
Regionaal kampioenschap
Games of Small States of Europe, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Glencoe, Criterium
Glencoe GP
NE
Criterium
USA
2e etappe GP Beiras e Serra da Estrela
2.1
Etappe
POR
Heist-op-den-Berg (b)
Heistse Pijl
1.1
Wedstrijd
BEL
Houthalen/Helchteren (a)
NE
Wedstrijd
BEL
Huntington (b)
McDonald's Tri-State Criterum
NE
Wedstrijd
USA
1e etappe Impact Stage Race
NE
Individuele tijdrit
CAN
2e etappe ITC Netherlands
NE
Ploegentijdrit
NED
Jelenia Góra, Mountainbike
HC
XCO
POL
Jelenia Góra, Mountainbike (V)
HC
XCO
POL
Jelenia Góra, Mountainbike, Junioren
1
XCO
POL
Jelenia Góra, Mountainbike, Junioren (V)
HC
XCO
POL
Jelenia Góra, Mountainbike, U23
HC
XCO
POL
2e etappe Johnson City, Omnium
Carter County Ominium
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Johnson City, Omnium
Carter County Ominium
NE
Etappe
USA
1e etappe Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
NE
Etappe
AUS
Kingstown - Calliaqua
Dasco Pharmacy Classic
NE
Individuele tijdrit
VIN
Matulji - Ucka
Trofej UČKA
NE
Klimwedstrijd
CRO
Melton Mowbray (V)
Melton Mowbray - CiCLE Classic
NE
Wedstrijd
GBR
6e etappe Merida Cup
NE
Individuele tijdrit
SVK
Nieuwendijk
Ronde van Nieuwendijk
NE
Criterium
NED
Odessa
Yuvl Criterium 2
NE
Criterium
UKR
2e etappe Oklahoma City
1.CRT
Criterium
USA
6e etappe Polska - Ukraina
Memorial Colonel Skopenko
NE
Etappe
POL
Poulsbo, Criterium
NE
Criterium
USA
Ruy - La Bridoire, Junioren
La Classique des Alpes
1.1MJ
Wedstrijd
FRA
Silkeborg
NE
Wedstrijd
DEN
Sinaai (b)
NE
Wedstrijd
BEL
Steinfurt (a)
Steinfürter Abendrennen
NE
Criterium
GER
3e etappe Szlakiem walk mjr. Hubala
2.1
Etappe
POL
2e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
3e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
3e etappe Tour of Bihor - Bellotto
2.2
Individuele tijdrit
ROM
2e etappe Tour of Bihor - Bellotto
2.2
Etappe
ROM
2e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Individuele tijdrit
NZL
1e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
1e etappe Vicuña - La Serena
NE
Etappe
CHI
Viljandi, Criterium
Viljandi Tänavasõit
NE
Criterium
EST
Wageningen, Criterium
De Wageningse Wielermuur
NE
Criterium
NED
Wiers
NE
Wedstrijd
BEL
Xueyan
24 Hour Taihu Bay Cycle Ring
NE
Wedstrijd
CHN
2e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
2.2
Etappe
CZE
Zwevezele
Sint-Aldegondisprijs IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
04 juni
Averbode
Averbode IC 2 Sinksenkoers
NE
Wedstrijd
BEL
Baelen, Amateurs
Baelen-sur-Vesdre
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Boucles de la Mayenne
2.1
Etappe
FRA
Cartago, Mountainbike
1
XCO
CRC
Cartago, Mountainbike (V)
1
XCO
CRC
Cartago, Mountainbike, Junioren
1
XCO
CRC
Cartago, Mountainbike, Junioren (V)
1
XCO
CRC
Columbus, Mountainbike
CDM
XCE
USA
Comodoro Rivadivia, Mountainbike
2
XCO
ARG
Comodoro Rivadivia, Mountainbike (V)
2
XCO
ARG
Comodoro Rivadivia, Mountainbike, Junioren
2
XCO
ARG
Comodoro Rivadivia, Mountainbike, Junioren (V)
2
XCO
ARG
1e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Deurne, Dernycriterium
1.CRT
Criterium
BEL
2e etappe Fana Sykkelfestival
NE
Etappe
NOR
3e etappe Fana Sykkelfestival
NE
Etappe
NOR
Fort William, Downhill
CDM
Wereldbeker
GBR
Fort William, Downhill (V)
CDM
Wereldbeker
GBR
Fort William, Downhill, Junioren
CDM
Wereldbeker
GBR
Fort William, Downhill, Junioren (V)
CDM
Wereldbeker
GBR
Girona, Mountainbike
Copa Catalana Internacional
2
XCO
ESP
Girona, Mountainbike (V)
Copa Catalana Internacional
2
XCO
ESP
Girona, Mountainbike, Junioren
Copa Catalana Internacional
2
XCO
ESP
Girona, Mountainbike, Junioren (V)
Copa Catalana Internacional
2
XCO
ESP
3e etappe GP Beiras e Serra da Estrela
2.1
Etappe
POR
2e etappe Impact Stage Race
NE
Etappe
CAN
Interlagos de Itaúna
Desafio 3 H
NE
Wedstrijd
BRA
3e etappe ITC Netherlands
NE
Ploegentijdrit
NED
Jelenia Góra, Mountainbike-Marathon
3
Marathon
POL
Jelenia Góra, Mountainbike-Marathon (V)
3
Marathon
POL
3e etappe Johnson City, Omnium
Carter County Ominium
NE
Criterium
USA
2e etappe Kalgoorlie
Goldfields Classic, Menzies Classic
NE
Etappe
AUS
Kampioenschap van Andalusië, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Catalonië, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Galicië, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Murcia, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kitchener
KW Classic
NE
Wedstrijd
CAN
Lübeck
GP Lübeck
NE
Wedstrijd
GER
Lapinkylä, Chrono
NE
Wedstrijd
FIN
Macapá
Copa Amapa de Ciclismo
NE
Wedstrijd
BRA
7e etappe Merida Cup
NE
Wedstrijd
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mongolië
CN
Nationaal kampioenschap
MGL
Nynäshamn
Falkenloppet
NE
Wedstrijd
SWE
Oberhausen
nt. Grosser Preis der Möbelstadt Rück
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe Oklahoma City
1.CRT
Criterium
USA
Olocuilta
Pre-Nacional de Ruta
NE
Wedstrijd
ESA
Port Louis
GP Terra
NE
Wedstrijd
MRI
Poysdorf
GP Sportland Niederösterreich Poysdorf
NE
Wedstrijd
AUT
Ribeira de Pena, Mountainbike
2
XCO
POR
Ribeira de Pena, Mountainbike (V)
2
Wedstrijd
POR
Ronde van Limburg
NE
Wedstrijd
NED
Saint John
AWU Challenge Antigua Workers Union
NE
Wedstrijd
ANT
San Antonio de Padua Classic Event Guayama
NE
Wedstrijd
PUR
San Pedro de Macoris
Clasico Los Cocolos
NE
Wedstrijd
DOM
Sandnes
NE
Wedstrijd
NOR
Sant'Ermete
Coppa della Pace
1.2
Wedstrijd
ITA
4e etappe Szlakiem walk mjr. Hubala
2.1
Etappe
POL
3e etappe Tour de Kumano
2.2
Etappe
JPN
4e etappe Tour de Luxembourg
Ronde van Luxemburg
2.HC
Etappe
LUX
4e etappe Tour of Bihor - Bellotto
2.2
Etappe
ROM
4e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Derny
NZL
3e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
6e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
Walhain-Saint-Paul
GP Léon Robert
NE
Wedstrijd
BEL
Waver - Rijmenam
Memorial Philippe Vanconingsloo
1.2
Wedstrijd
BEL
3e etappe Závod Miru, U23
Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race - GP Priessnitz Spa
2.2
Etappe
CZE
Zadov, Mountainbike
Czech Strabag MTB cup
2
XCO
CZE
Zadov, Mountainbike (V)
Czech Strabag MTB cup
2
XCO
CZE
Zadov, Mountainbike, Junioren
Czech Strabag MTB cup
2
XCO
CZE
Zadov, Mountainbike, Junioren (V)
Czech Strabag MTB cup
2
XCO
CZE
05 juni
Baden
Memorial Leo Wirth
NE
Wedstrijd
GER
Borsbeek (a)
Stan Ockers Classic - Borsbeek Individueel
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
4e etappe Fana Sykkelfestival
NE
Etappe
NOR
Grâce-Hollogne
NE
Wedstrijd
BEL
Hammel
NE
Wedstrijd
DEN
Liedekerke
Liedekerkse Pijl, Liedekerke Interclub 1
NE
Wedstrijd
BEL
Luneray
NE
Wedstrijd
FRA
Renedo
Trofeo San Antonio Renedo de Pielagos
NE
Wedstrijd
ESP
5e etappe Tour of Taranaki
Queen's Birthday Tour
NE
Etappe
NZL
06 juni
3e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
1e etappe Izhevsk Stage Race
NE
Individuele tijdrit
RUS
1e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
07 juni
Brakwater, Chrono
Food Lovers Market Time Trial Series
NE
Individuele tijdrit
NAM
4e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Izhevsk Stage Race
NE
Etappe
RUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Proloog Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.1
Proloog
SVK
Oosterzele
NE
Wedstrijd
BEL
Ruddervoorde
St-Elooisprijs
NE
Wedstrijd
BEL
Stony Mountain, Criterium
NE
Criterium
CAN
1e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
2e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
08 juni
5e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
1e etappe Cube Prologue, Chrono
NE
Etappe
ISL
Gippingen
GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie
1.HC
Wedstrijd
SUI
3e etappe Izhevsk Stage Race
NE
Criterium
RUS
Jurmala, Chrono
NE
Individuele tijdrit
LAT
Kraków
Zloty Pierscien Krakowa
NE
Wedstrijd
POL
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
1e etappe Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Etappe
AUT
1e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.1
Etappe
SVK
1e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.2
Etappe
CAN
1e etappe Tour de LaSalle
NE
Etappe
NED
2e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
1e etappe Trofeo der Gemeinde Gersheim, Junioren
2.Ncup
Etappe
GER
1e etappe Volta Provincia de Castello
NE
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
09 juni
1e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
6e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Danao City, Mountainbike
Asian Invitational MTB Race
Class 3
XCO
PHI
Danao City, Mountainbike, Junioren
Asian Invitational MTB Race
Class 3
XCO
PHI
1e etappe La Sportbreizh
NE
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe La Sportbreizh
NE
Etappe
FRA
Ljubljana, Chrono (V)
Nagrade Ljubljana
1.2
Wedstrijd
SLO
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Filipijnen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
PHI
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Filipijnen
CN
Nationaal Kampioenschap
PHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Algerije
CN
Nationaal kampioenschap
ALG
2e etappe Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Etappe
AUT
2e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.1
Etappe
SVK
2e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.2
Etappe
CAN
Sofija
Kupa Doltcini
NE
Wedstrijd
BUL
2e etappe Tour de LaSalle
NE
Etappe
NED
3e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
1e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
1e etappe Tulsa
Tulsa Tough
2.CRT
Etappe
USA
2e etappe Volta Provincia de Castello
NE
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Klimtijdrit
COL
10 juni
Aguilar de Campóo
Trofeo San Juan y San Pedro
NE
Wedstrijd
ESP
Andon
GP d'Andon
NE
Wedstrijd
FRA
Arlington
CSC Invitational, Clarendon Cup
1.CRT
Criterium
USA
2e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
Biala, Mountainbike
Puchar Burmistrza w Kolarstwie Górskim
Class 3
XCO
POL
Biala, Mountainbike (V)
Puchar Burmistrza w Kolarstwie Górskim
Class 3
XCO
POL
Biala, Mountainbike, Junioren
Puchar Burmistrza w Kolarstwie Górskim
Class 3
XCO
POL
Biala, Mountainbike, Junioren (V)
Puchar Burmistrza w Kolarstwie Górskim
Class 3
XCO
POL
Caesarea, Criterium
NE
Wedstrijd
ISR
7e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Danao City, Downhill
Asian Invitational MTB Race
3
Afdaling
PHI
Danao City, Downhill (V)
Asian Invitational MTB Race
3
Afdaling
PHI
Delta Bike Tour
NE
Wedstrijd
SRB
9e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
10e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Erpe-Mere
Dwars door de Vlaamse Ardennen
1.2
Wedstrijd
BEL
Ghoy
GP des Commerçants
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Hatzenbühl
Sparkasse Germersheim-Kandel
NE
Criterium
GER
Jablonné v Podještěd, Mountainbike-Marathon
International MTB Marathon Malevil Cup
Class 3
XCO
CZE
Jablonné v Podještěd, Mountainbike-Marathon (V)
International MTB Marathon Malevil Cup
Class 3
XCO
CZE
3e etappe La Sportbreizh
NE
Etappe
FRA
8e etappe Merida Cup
NE
Individuele tijdrit
SVK
Milan
Cone-Azalia Classic Road Race
NE
Wedstrijd
USA
Missoula, Mountainbike
Class 2
XCO
USA
Missoula, Mountainbike (V)
Class 2
XCO
USA
Missoula, Mountainbike, Junioren
Class 2
XCO
USA
Missoula, Mountainbike, Junioren (V)
Class 2
XCO
USA
1e etappe Nasu
NE
Etappe
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Filipijnen
CN
Nationaal Kampioenschap
PHI
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Filipijnen (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
PHI
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Hongarije
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
HUN
Nationale Olympische Spelen, Op de weg, U23, Mexico
NE
Regionaal kampioenschap
MEX
Nutts Corner
Bobby Crilly Classic
NE
Wedstrijd
GBR
3e etappe Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Etappe
AUT
Odense
Fyen Rundt
1.2
Wedstrijd
DEN
3e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.1
Etappe
SVK
3e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.2
Etappe
CAN
Tapso
Vuelta a Tapso - Clasica Sebastian Curro Herrera
NE
Wedstrijd
ARG
3e etappe Tour de LaSalle
NE
Etappe
NED
2e etappe Tour de Louisiane
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Tour de Louisiane
NE
Wedstrijd
USA
Tour de Nez
Mighty Tour de Nez
NE
Wedstrijd
USA
Proloog 1e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Proloog
SUI
4e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
2e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
2e etappe Tulsa
Tulsa Tough
2.CRT
Criterium
USA
Vändra
Vändra Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
3e etappe Volta Provincia de Castello
NE
Etappe
ESP
11 juni
Šid
Ulicama Save Šumanovića
NE
Wedstrijd
SRB
Aartselaar
Grote Prijs van ´t Heiken Ereprijs material
NE
Wedstrijd
BEL
Andorra (b)
Trofeu Vila d'Andorra la Vella Memorial Jordi Perez
NE
Wedstrijd
AND
Arlington
U.S. Air Force Classic, Crystal City Classic
1.CRT
Criterium
USA
3e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
Bertrange
NE
Wedstrijd
LUX
Bright, Cyclocross
NE
Wedstrijd
AUS
Bright, Cyclocross (V)
NE
Wedstrijd
AUS
Bright, Cyclocross, Junioren
NE
Wedstrijd
AUS
Bright, Cyclocross, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
AUS
Bright, Cyclocross, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
AUS
8e etappe Critérium du Dauphiné
Critérium du Dauphiné Libéré
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Dalby, Mountainbike
Dalby Forest
Class 2
XCO
GBR
Dalby, Mountainbike (V)
Dalby Forest
Class 2
XCO
GBR
Danao City, Mountainbike (V)
Asian Invitational MTB Race
Class 3
XCO
PHI
El Manteco
NE
Wedstrijd
VEN
Galway
Brian MacNamara
NE
Wedstrijd
IRL
Gehrden
Bürgerpreis der Stadt Gehrden
NE
Wedstrijd
GER
Gessate
Trofeo Stefano Fumagalli
NE
Wedstrijd
ITA
Gippingen, Elite zonder contract
GP Kanton Aargau, Radsporttage Gippingen
NE
Wedstrijd
SUI
Gränichen, Mountainbike
HC
XCO
SUI
Gränichen, Mountainbike (V)
HC
XCO
SUI
Gränichen, Mountainbike, Elite/U23
Swisspower Cup
HC
XCO
SUI
Gränichen, Mountainbike, Junioren
HC
XCO
SUI
Gränichen, Mountainbike, Junioren (V)
HC
XCO
SUI
2e etappe Hatzenbühl
Sparkasse Germersheim-Kandel
NE
Etappe
GER
Horsens
GP Horsens
1.2
Wedstrijd
DEN
José De Anchieta
Desafio PD José De Anchieta
NE
Wedstrijd
BRA
Köln (a)
Rund um Köln
1.1
Wedstrijd
GER
Kildare (c)
Paddy Flanagan Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Kotem
Kotem-Maasmechelen
NE
Wedstrijd
BEL
La Ligua
Circuito Las Chacarillas
NE
Wedstrijd
CHI
4e etappe La Sportbreizh
NE
Etappe
FRA
Leogang, Downhill
CDM
Afdaling
AUT
Leogang, Downhill (V) (a)
CDM
Wereldbeker
AUT
Leogang, Downhill, Junioren
CDM
Wereldbeker
AUT
Leogang, Downhill, Junioren (V)
CDM
Wereldbeker
AUT
Linden
Albert Rose Memorial
NE
Wedstrijd
GUY
Mazamet (a)
Boucles du Tarn
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Nasu
NE
Etappe
JPN
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Letland
CN
Nationaal Kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Letland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Rusland
CN
Nationaal Kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Marathon, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Filipijnen
CN
XCO
PHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Andorra
CN
Nationaal kampioenschap
AND
Nijlen (V)
Diamond Tour
1.1WE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Oberösterreich Rundfahrt
2.2
Etappe
AUT
4e etappe Okolo Slovenska
Tour de Slovaquie, Tour of Slovakia
2.1
Etappe
SVK
Oro Station, Mountainbike
Canada Cup XCO at Horseshoe Resort
Class 2
XCO
CAN
Oro Station, Mountainbike (V)
Canada Cup XCO at Horseshoe Resort
Class 2
XCO
CAN
Port Louis
Snowy Maiden Race
NE
Wedstrijd
MRI
Porvoo
Porvoon ajot
NE
Wedstrijd
FIN
Roden (V)
NE
Criterium
NED
Roden, Criterium
NE
Criterium
NED
4e etappe Ronde de l'Oise
2.2
Etappe
FRA
Ruiselede
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Saguenay, U23
Coupe des nations Ville Saguenay
2.2
Etappe
CAN
San Juan, Mountainbike
3
XCE
PUR
San Juan, Mountainbike
Class 2
XCO
PUR
San Juan, Mountainbike (V)
Class 2
XCO
PUR
San Juan, Mountainbike, Junioren
Class 2
XCO
PUR
San Juan, Mountainbike, Junioren (V)
Class 2
XCO
PUR
Schladming, Mountainbike
Alpentour trophy
S1
XCO
AUT
Schladming, Mountainbike (V)
Alpentour trophy
S1
XCO
AUT
Solbiate Arno, Junioren
GP dell'Arno
1.1MJ
Wedstrijd
ITA
Ta'Penellu Circuit
NE
Wedstrijd
MLT
Tongeren
Ronde van Limburg
1.1
Wedstrijd
BEL
4e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
Tour de Gyömrö
NE
Wedstrijd
HUN
4e etappe Tour de LaSalle
NE
Etappe
NED
3e etappe Tour de Louisiane
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
5e etappe Tour of Britain (V)
The Women's Tour
2.WWT
Etappe
GBR
3e etappe Tour of Malopolska
2.2
Etappe
POL
3e etappe Tulsa
Tulsa Tough
2.CRT
Criterium
USA
Vall de Boi, Mountainbike
Class 2
XCO
ESP
Vall de Boi, Mountainbike (V)
Class 2
XCO
ESP
Vall de Boi, Mountainbike, Junioren
Class 2
XCO
ESP
Vall de Boi, Mountainbike, Junioren (V)
Class 2
XCO
ESP
Villa Mercedes
Gran Fondo La Pedrera
NE
Wedstrijd
ARG
4e etappe Volta Provincia de Castello
NE
Etappe
ESP
7e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
Wolvertem
GROTE PRIJS FAMILIE VAN DOORSLAER
NE
Wedstrijd
BEL
Yzerfontein
The Blue Ribbon Yzerfontein Cycle Experience
NE
Wedstrijd
RSA
12 juni
4e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
Kemzeke
Memorial Andre De Blieck
NE
Wedstrijd
BEL
Kester
Ereprijs Rene Deridder.
NE
Wedstrijd
BEL
Numansdorp
NE
Criterium
NED
3e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
13 juni
5e etappe deel b Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Individuele tijdrit
ITA
5e etappe deel a Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
Belsele
Kampioenschap van het Waasland
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Individuele tijdrit
COL
4e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
Villasana de Mena
GP San Antonio
NE
Wedstrijd
ESP
14 juni
Albrandswaard
NE
Criterium
NED
6e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
2e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Etappe
COL
Gelsenkirchen, Criterium
Citynacht von Gelsenkirchen
NE
Criterium
GER
Nässjö
NE
Wedstrijd
SWE
1e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Criterium
USA
Roskilde, Amateurs
Stjerneløbet
NE
Wedstrijd
DEN
1e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
1e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
1e etappe Tour de Korea
2.1
Etappe
KOR
5e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Individuele tijdrit
RUS
4e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Individuele tijdrit
LAT
15 juni
7e etappe Baby Giro
Giro Ciclistico d'Italia
2.2U
Etappe
ITA
3e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Etappe
COL
1e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
3e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Etappe
USA
1e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
2e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
1e etappe Tour de Congo
NE
Etappe
COD
2e etappe Tour de Korea
2.1
Etappe
KOR
6e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
1e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
1e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
1e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
3e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Etappe
RUS
1e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
NE
Etappe
ESP
16 juni
4e etappe Clásica Carmen de Viboral
NE
Etappe
COL
2e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
Kamabai
Kamabai Cycling Tour
NE
Wedstrijd
SLE
1e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Les Gets, Downhill (V)
Crankworx Les Gets
1
Afdaling
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Angola
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ANG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cuba
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Cuba (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Cuba
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Finland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FIN
4e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Criterium
USA
1e etappe RBB Tour - Memorial Jiriho Hudinka
NE
Individuele tijdrit
CZE
2e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
3e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
3e etappe deel a Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Individuele tijdrit
CAN
3e etappe deel b Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
2e etappe Tour de Congo
NE
Etappe
COD
Tour de Grandview
Wendy's international cycling classic
NE
Wedstrijd
USA
3e etappe Tour de Korea
2.1
Etappe
KOR
7e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
2e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
2e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
4e etappe Udmurt Republic Stage Race
NE
Criterium
RUS
2e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
NE
Etappe
ESP
17 juni
Binderveld
Binderveld-Nieuwerkerken
NE
Wedstrijd
BEL
Brugnera
Memorial Denis Zanette e Daniele Del Ben, Sacilela
NE
Wedstrijd
ITA
Cesis, Mountainbike
Cesis fo Sigulda
2
XCO
LAT
Cesis, Mountainbike (V)
Cesis fo Sigulda
2
XCO
LAT
Durach, Criterium
NE
Wedstrijd
GER
Evansville (a)
River City Bicycle Classic
NE
Wedstrijd
USA
Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)
1.1WE
Wedstrijd
ITA
Gottignies
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
Haapsalu
NE
Wedstrijd
EST
Kampioenschap van Madrid, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
Kampioenschap van Valencia, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
NE
Regionaal kampioenschap
ESP
2e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
La Clusaz, Mountainbike
Roc des Alpes
3
XCO
FRA
La Clusaz, Mountainbike (V)
Roc des Alpes
3
XCO
FRA
Les Gets, Downhill
Crankworx Les Gets
1
Afdaling
FRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cuba
CN
Nationaal kampioenschap
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Cuba (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CUB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Montenegro
CN
Nationaal kampioenschap
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guyana
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Israël
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Finland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Cuba
CN
Nationaal kampioenschap
CUB
5e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Etappe
USA
Obornikach Wroclaw
Memoriał Józefa Grundmana
1.2
Wedstrijd
POL
Pietermaritsburg, Mountainbike (b)
Cascades - Pietermaritzburg
1
XCO
RSA
Pietermaritsburg, Mountainbike (V) (b)
Cascades - Pietermaritzburg
1
XCO
RSA
Pietermaritsburg, Mountainbike, Junioren
Cascades MTB Park
1
XCO
RSA
Pietermaritsburg, Mountainbike, Junioren (V)
Cascades MTB Park
1
XCO
RSA
2e etappe RBB Tour - Memorial Jiriho Hudinka
NE
Etappe
CZE
Ribeiro
Díptico Ciclista do Ribeiro, Volta ao Ribeiro, GP Xacobeo
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
Selva Val Gardena, Mountainbike-Marathon
MTB Alpine Cup - HERO Tyrol du Sud Dolomites
3
Marathon
ITA
Selva Val Gardena, Mountainbike-Marathon (V)
MTB Alpine Cup - HERO Tyrol du Sud Dolomites
3
Marathon
ITA
1e etappe Siófok
Tour de Pelso - Balaton Maraton
NE
Etappe
HUN
Sigulda, Mountainbike, Junioren
CN
XCO
LAT
Sigulda, Mountainbike, Junioren (V)
2
XCO
LAT
4e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
4e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
3e etappe Tour de Congo
NE
Etappe
COD
4e etappe Tour de Korea
2.1
Etappe
KOR
8e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Etappe
SUI
3e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Individuele tijdrit
FRA
4e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
3e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Individuele tijdrit
FRA
3e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
3e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
1e etappe Tour of Washington County
NE
Etappe
USA
3e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
NE
Etappe
ESP
Windhaag bei Perg, Mountainbike
Asvö Österreich Grand Prix
1
XCO
AUT
18 juni
's Gravenwezel
NE
Wedstrijd
BEL
Banbridge
Noel Teggart Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Bedrichov, Mountainbike
Czech Strabag MTB cup
1
XCO
CZE
Bedrichov, Mountainbike (V)
Czech Strabag MTB cup
1
XCO
CZE
Brugge
Ride Bruges - Bruges Classic - Elfstedenronde
1.1
Wedstrijd
BEL
4e etappe GP Abimota
NE
Etappe
POR
Gunnedah - Tamworth
NE
Wedstrijd
AUS
Harlem
Harlem Skyscraper Classic
NE
Wedstrijd
USA
Iaşi, Mountainbike
Cetatuia XCO
2
XCO
ROM
Iaşi, Mountainbike (V)
Cetatuia XCO
2
XCO
ROM
Iaşi, Mountainbike, Junioren
Cetatuia XCO
2
XCO
ROM
Jemeppe
Jemeppe-sur-Sambre
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Kroz Srbiju
Tour of Serbia, Ronde van Servië
2.2
Etappe
SRB
Leon
Clásica León - San Luis - León
NE
Wedstrijd
MEX
Letlhakane
Karowe Diamond Mine Race - Lucara CM Challenge
NE
Wedstrijd
BOT
Lohr, Mountainbike
KMC HAIBIKE Festival - Int. MTB Bundesliga
1
XCO
GER
Lohr, Mountainbike (V)
KMC HAIBIKE Festival - Int. MTB Bundesliga
1
XCO
GER
Lohr, Mountainbike, Junioren
KMC HAIBIKE Festival - Int. MTB Bundesliga
1
XCO
GER
Lohr, Mountainbike, Junioren (V)
KMC HAIBIKE Festival - Int. MTB Bundesliga
1
XCO
GER
Lohr, Mountainbike, U23
KMC HAIBIKE Festival - Int. MTB Bundesliga
1
XCO
GER
Lostorf, Mountainbike
Argovia Vittoria-Fischer Bike Cup Lostorf
1
XCO
SUI
Lostorf, Mountainbike (V)
Argovia Vittoria-Fischer Bike Cup Lostorf
1
XCO
SUI
Lostorf, Mountainbike, Junioren
Argovia Vittoria-Fischer Bike Cup Lostorf
1
XCO
SUI
Lostorf, Mountainbike, Junioren (V)
Argovia Vittoria-Fischer Bike Cup Lostorf
1
XCO
SUI
Lostorf, Mountainbike, U23
Argovia Vittoria-Fischer Bike Cup Lostorf
1
XCO
SUI
Lostorf, Mountainbike, U23 (V)
Argovia Vittoria-Fischer Bike Cup Lostorf
1
XCO
SUI
Majestic Criterium
NE
Criterium
USA
9e etappe Merida Cup
NE
Individuele tijdrit
SVK
Mijas, Chrono
Villa de Mijas
NE
Klimtijdrit
ESP
Mungia
GP Mungia - Memorial Agustin Sagasti
NE
Wedstrijd
ESP
Naqali
NE
Wedstrijd
FJI
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Portugal
CN
Nationaal Kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Spanje
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal Kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Angola
CN
Nationaal kampioenschap
ANG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
CN
Nationaal kampioenschap
FIN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongkong (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belize
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belize (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bermuda (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guatemala (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Guyana (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Belize
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Belize (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Guatemala (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Belize
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Belize (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Belize
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Hongkong (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters A, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters B, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Masters C, België
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
6e etappe Nature Valley Grand Prix
North Star GP
NE
Etappe
USA
Nevada City
Nevada City Classic
NE
Wedstrijd
USA
Nicosia
Cyclo Cup
NE
Wedstrijd
CYP
OECS Cycling Challenge
NE
Regionaal kampioenschap
Oedelem
Grote Prijs PATS´s COFFEE
NE
Wedstrijd
BEL
Oeiras, Mountainbike
3
XCO
POR
Oeiras, Mountainbike (V)
3
XCO
POR
Oeiras, Mountainbike, Junioren
3
XCO
POR
Oeiras, Mountainbike, Junioren (V)
3
XCO
POR
Oro Station, Mountainbike
2
XCO
CAN
Oro Station, Mountainbike (V)
2
XCO
CAN
Petorca, Downhill
Master of Time Downhill
2
Afdaling
CHI
Petorca, Downhill (V)
Master of Time Downhill
2
Afdaling
CHI
3e etappe RBB Tour - Memorial Jiriho Hudinka
NE
Etappe
CZE
Redange-sur-Attert
GP Kropemann
NE
Wedstrijd
LUX
Rheinbach
NE
Wedstrijd
GER
Romsée
Romsée - Stavelot - Romsée IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Route du Sud
Route d'Occitanie / Tour Midi Pyrénées / Tour du Tarn
2.1
Etappe
FRA
Samobor, Mountainbike
1
XCO
CRO
Samobor, Mountainbike (V)
1
XCO
CRO
Schladming, Downhill
Gravity Games - iXS European Downhill Cup
1
Afdaling
AUT
Schladming, Downhill (V)
Gravity Games - iXS European Downhill Cup
1
Afdaling
AUT
2e etappe Siófok
Tour de Pelso - Balaton Maraton
NE
Etappe
HUN
Sinaia
Infernul Muntelui
NE
Wedstrijd
ROM
Stamfordham
Beaumont Trophy
1.2
Wedstrijd
GBR
Steinmaur, Criterium
NE
Criterium
SUI
5e etappe Ster Elektrotoer
Ster ZLM Toer
2.1
Etappe
NED
5e etappe Tour de Beauce
GP de Beauce
2.2
Etappe
CAN
4e etappe Tour de Congo
NE
Etappe
COD
5e etappe Tour de Korea
2.1
Etappe
KOR
9e etappe Tour de Suisse
Ronde van Zwitserland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
SUI
5e etappe Tour des Pays de Savoie
Le Tour de Savoie Mont Blanc
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Tour Nivernais Morvan
NE
Etappe
FRA
4e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
4e etappe Tour of Slovenia
2.1
Etappe
SLO
2e etappe Tour of Washington County
NE
Criterium
USA
3e etappe Tour of Washington County
NE
Individuele tijdrit
USA
Varde, Mountainbike
2
XCO
DEN
Varde, Mountainbike (V)
2
XCO
DEN
Varde, Mountainbike, Junioren
2
XCO
DEN
Varde, Mountainbike, Junioren (V)
2
XCO
DEN
4e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida
NE
Etappe
ESP
8e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Individuele tijdrit
MEX
Zawonia
Korona Kocich Gór
1.2
Wedstrijd
POL
19 juni
Beech Mountain, Downhill
Beech Mountain Resort PRO GRT
2
Afdaling
USA
Beech Mountain, Downhill (V)
Beech Mountain Resort PRO GRT
2
Afdaling
USA
5e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
20 juni
Geluwe
GP van de stad Geluwe IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
6e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
21 juni
Braybrook, Cyclocross (a)
Cranwell Park, Melbourne #2
NE
Wedstrijd
AUS
Halle - Ingooigem
1.1
Wedstrijd
BEL
Ilkley, Criterium
NE
Criterium
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Letland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Estland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Letland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Polen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Letland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NED
Tienen, Elite/U23
Stadsprijs Tienen
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Tour de Congo
NE
Etappe
COD
7e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
1e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
22 juni
Ilkley, Criterium (V)
Ilkley Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Individuele tijdrit
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
CN
Individuele tijdrit
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Dominicaanse Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Dominicaanse Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Letland
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Letland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
8e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
2e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
1e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
23 juni
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Bosnië en Herzegovina
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BIH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Eritrea
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ethiopië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ETH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Atom.Chronometrisi
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Mongolië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MGL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Panama
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Panama (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kosovo
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Litouwen (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Servië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Japan
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Guatemala (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kazachstan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
9e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
3e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
2e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
24 juni
Brakwater, Chrono
Food Lovers Market Time Trial Series
NE
Individuele tijdrit
NAM
1e etappe Campeonato de Invierno CC Sanducero
NE
Etappe
URU
Edegem, Dernycriterium
Kristallen Derny
NE
Dernyrace
BEL
Elversele
Elversele-Temse
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Fitchburg Longsjo Classic
NE
Criterium
USA
Hrastnik
Vzpon na Kal
NE
Wedstrijd
SLO
2e etappe Kansas City
Tour of Kansas City
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
1e etappe Kansas City
Tour of Kansas City
NE
Etappe
USA
10e etappe Merida Cup
NE
Etappe
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bosnië en Herzegovina
CN
Nationaal kampioenschap
BIH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
CN
Nationaal kampioenschap
BUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ethiopië
CN
Nationaal kampioenschap
ETH
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ivoorkust
CN
Nationaal kampioenschap
CIV
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Panama (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen (V)
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Antigua en Barbuda
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Antigua en Barbuda (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, China
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, El Salvador (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GEO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ghana
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GHA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongkong
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HKG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Macedonië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rwanda
CN
Nationaal kampioenschap
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rwanda (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Antigua en Barbuda
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, El Salvador (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GEO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Italië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Kroatië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Rwanda
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Dominicaanse Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Israël
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Israël (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kosovo
CN
Nationaal kampioenschap
KOS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Oekraïne (V)
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Roemenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slowakije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Tsjechië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Port Harcourt, Criterium
NE
Criterium
NGR
1e etappe Ruta del Centro
NE
Etappe
MEX
Tasman Wheelers Winter Series Nelson 3
NE
Wedstrijd
NZL
Tolosa (b)
Memorial Jose Maria Anza
NE
Wedstrijd
ESP
10e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
4e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Individuele tijdrit
COL
Wernigerode
Wernigeröder Radsporttage, Harzer Bergpreis
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
25 juni
Bladel
Ster van Bladel
NE
Criterium
NED
Chorrera
NE
Wedstrijd
PAN
Coast Road, Chrono
NE
Individuele tijdrit
MLT
Ellignies-Sainte-Anne
GP Delavalle
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Fitchburg Longsjo Classic
NE
Criterium
USA
Formosa
GP Laguna Blanca
NE
Wedstrijd
ARG
Ganda
NE
Wedstrijd
ANG
Grazen, Nieuwelingen
Grazen-Geetbets
NE
Wedstrijd
BEL
Heusden-Zolder
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Kansas City
Tour of Kansas City
NE
Criterium
USA
Mönchengladbach, Criterium
NE
Criterium
GER
Madeira, Criterium
NE
Criterium
USA
Moorslede
Moorslede-Slyskapelle / GP DE KOEKUIT
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Antigua en Barbuda
CN
Nationaal kampioenschap
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Antigua en Barbuda (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus
CN
Nationaal kampioenschap
BLR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belize
CN
Nationaal kampioenschap
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belize (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Bulgarije
CN
Nationaal kampioenschap
BUL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
CN
Nationaal kampioenschap
DEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Dominicaanse Republiek (V)
CN
Nationaal kampioenschap
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, El Salvador (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Eritrea
CN
Nationaal kampioenschap
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Eritrea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ERI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
EST
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
CN
Nationaal kampioenschap
FRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
Protathlima Ellados Dromou - Andres
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
Protathlima Ellados Dromou - Gynaikes
CN
Nationaal kampioenschap
GRE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
CN
Nationaal kampioenschap
GUA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guyana
CN
Nationaal kampioenschap
GUY
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije (V)
CN
Nationaal kampioenschap
HUN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Jamaica
CN
Nationaal kampioenschap
JAM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
CN
Nationaal kampioenschap
JPN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
CN
Nationaal kampioenschap
KAZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland
CN
Nationaal kampioenschap
LAT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
CN
Nationaal kampioenschap
LTU
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Macedonië
CN
Nationaal kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Macedonië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap
MRI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
CN
Nationaal kampioenschap
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
CN
Nationaal kampioenschap
NOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
CN
Nationaal kampioenschap
UKR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Panama
CN
Nationaal kampioenschap
PAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
CN
Nationaal kampioenschap
POL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
CN
Nationaal kampioenschap
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RUS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rwanda
CN
Nationaal kampioenschap
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rwanda (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Saint Lucia
CN
Nationaal kampioenschap
LCA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië
CN
Nationaal kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SRB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
CN
Nationaal kampioenschap
SVK
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
CN
Nationaal kampioenschap
ESP
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
CN
Nationaal kampioenschap
SWE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië (V)
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
GBR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, IJsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, IJsland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ROM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
VEN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, IJsland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ISL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Antigua en Barbuda
CN
Nationaal kampioenschap
ANT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Belize
CN
Nationaal kampioenschap
BIZ
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Costa Rica (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
CN
Nationaal kampioenschap
GER
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, El Salvador (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Georgië
CN
Nationaal kampioenschap
GEO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Ierland
CN
Nationaal kampioenschap
IRL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kroatië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Luxemburg
CN
Nationaal kampioenschap
LUX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Moldavië
CN
Nationaal kampioenschap
MDA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Rwanda
CN
Nationaal kampioenschap
RWA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Servië
CN
Nationaal kampioenschap
SCG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Servië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SCG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slovenië
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Slovenië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
CN
Nationaal kampioenschap
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, België (V)
NE
Nationaal kampioenschap
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Canada
CN
Nationaal kampioenschap
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Costa Rica
CN
Nationaal kampioenschap
CRC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Dominicaanse Republiek
CN
Nationaal kampioenschap
DOM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, El Salvador
CN
Nationaal kampioenschap
ESA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Italië
CN
Nationaal kampioenschap
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Nicaragua
CN
Nationaal kampioenschap
NIC
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Venezuela
CN
Nationaal kampioenschap
VEN
Puerto Cortez
NE
Wedstrijd
HON
3e etappe Ruta del Centro
NE
Etappe
MEX
2e etappe Ruta del Centro
NE
Individuele tijdrit
MEX
Tienen
Tienen-Oplinter Grote Prijs Café "De Kroeg"
NE
Wedstrijd
BEL
11e etappe Tour of America's Dairyland
NE
Criterium
USA
5e etappe Vuelta a Boyacà
NE
Etappe
COL
9e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
Warmenhuizen
Ronde van Warmenhuizen
NE
Wedstrijd
NED
4e etappe Zollernalbkreis
NE
Etappe
GER
26 juni
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, China
CN
Nationaal kampioenschap
CHN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Azerbeidzjan (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Kroatië
CN
Nationaal kampioenschap
CRO
NatWest Island Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
NatWest Island Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
JR
Individuele tijdrit
27 juni
Brescia
Trofeo Città di Brescia, Memorial Rino Fiori
1.2
Wedstrijd
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Azerbeidzjan (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kosovo
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Canada (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Canada
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CAN
NatWest Island Games, Mountainbike, XC, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
NatWest Island Games, Mountainbike, XC, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Otley, Criterium (V)
Otley Grand Prix
NE
Criterium
GBR
Sint Jansteen
NE
Wedstrijd
NED
Proloog Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.2
Proloog
HUN
1e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
28 juni
1e etappe deel b Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.2
Etappe
POL
1e etappe deel a Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.2
Etappe
POL
Drieslinter, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kosovo
CN
Nationaal kampioenschap
KOS
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ALB
NatWest Island Games, Op de weg, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
NatWest Island Games, Op de weg, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
Oetingen
Trofee Jong Maar Moedig I.W.T.
1.2
Wedstrijd
BEL
Otley, Criterium
NE
Criterium
GBR
Serskamp
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.2
Etappe
HUN
2e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
5e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
29 juni
2e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.2
Etappe
POL
Honselersdijk
NE
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Turkije
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Verenigde Staten (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Verenigde Staten
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
USA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap
ALB
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Albanië
CN
Nationaal kampioenschap
ALB
NatWest Island Games, Mountainbike, Criterium
JR
Regionaal kampioenschap
NatWest Island Games, Mountainbike, Criterium (V)
JR
Criterium
Oostende (b)
Oostende-Konterdam
NE
Wedstrijd
BEL
Oplinter
Oplinter-Tienen
NE
Wedstrijd
BEL
Parabiago (b)
Trofeo Antonietto Rancilio
NE
Wedstrijd
ITA
2e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.2
Etappe
HUN
1e etappe Volta a Portugal do Futuro
2.2U
Etappe
POR
3e etappe Vuelta a Segovia
NE
Etappe
ESP
30 juni
Bürserberg, Downhill
iXS German Downhill Cup
2
Afdaling
AUT
Bürserberg, Downhill (V)
iXS German Downhill Cup
2
Afdaling
AUT
3e etappe Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
2.2
Etappe
POL
1e etappe Giro Rosa (V)
Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile
2.WWT
Ploegentijdrit
ITA
Katici, Mountainbike
GP Logos
3
XCO
SRB
Katici, Mountainbike (V)
GP Logos
3
XCO
SRB
1e etappe King's Cup 4
NE
Individuele tijdrit
THA
Los Alamos
Tour de Los Alamos
NE
Wedstrijd
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Tsjechië
CN
Nationaal kampioenschap
CZE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Korea
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Korea (V)
CN
Nationaal kampioenschap
KOR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
POR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zimbabwe (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Zimbabwe
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ZIM
NatWest Island Games, Op de weg, Criterium, Elite
JR
Regionaal kampioenschap
NatWest Island Games, Op de weg, Criterium, Elite (V)
JR
Regionaal kampioenschap
1e etappe Newry 3 day
NE
Etappe
GBR
Stadtlohn, Criterium
NE
Criterium
GER
3e etappe Tour de Hongrie
Tour of Hungary
2.2
Etappe
HUN
2e etappe Volta a Portugal do Futuro
2.2U
Etappe
POR
Meehelpen aan deze website?
Stuur ons een berichtje