Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender april 2019
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 april
1e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
02 april
2e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
1e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Individuele tijdrit
COL
03 april
Dwars door Vlaanderen (V)
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
À travers les Flandres / À travers la Belgique
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
1e etappe Giro di Sicilia
Ronde van Sicilië
2.1
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
3e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
2e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
04 april
2e etappe Giro di Sicilia
Ronde van Sicilië
2.1
Etappe
ITA
1e etappe Joe Martin Stage Race (V)
2.2
Etappe
USA
1e etappe Joe Martin Stage Race International
2.2
Etappe
USA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
4e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
3e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
05 april
Anoca Zone Youth Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
JR
Regionaal kampioenschap
Anoca Zone Youth Games, Op de weg, Junioren
JR
Regionaal kampioenschap
3e etappe Giro di Sicilia
Ronde van Sicilië
2.1
Etappe
ITA
2e etappe Joe Martin Stage Race (V)
2.2
Etappe
USA
2e etappe Joe Martin Stage Race International
2.2
Etappe
USA
1e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Etappe
BEL
1e etappe Memorial General Major F.V. Verovkin
NE
Etappe
BLR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
OCA Race
NE
Wedstrijd
OMA
Riad
Riad CC Season Closer
NE
Individuele tijdrit
KSA
1e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
5e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
Vitré
Route Adélie de Vitré
1.1
Wedstrijd
FRA
4e etappe Vuelta a Cundinamarca
NE
Etappe
COL
06 april
1e etappe 505 Cycling Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe 505 Cycling Classic
NE
Criterium
USA
Abbotsford
Bradner Long Road Race
NE
Wedstrijd
CAN
Boulder - Roubaix
NE
Wedstrijd
USA
1e etappe Clasica Byron Arriola
NE
Individuele tijdrit
GUA
2e etappe Clasica Byron Arriola
NE
Etappe
GUA
Cuéllar, Chrono
Subida al Castillo de Cuéllar
NE
Wedstrijd
ESP
Dzierżoniów
GP Dzierzoniowa
NE
Criterium
POL
Eijsden (V)
Volta Limburg Classic
NE
Wedstrijd
NED
Erpe
GP Maurice Cherretté
NE
Wedstrijd
BEL
Estella (c)
GP Miguel Indurain
1.1
Wedstrijd
ESP
4e etappe Giro di Sicilia
Ronde van Sicilië
2.1
Etappe
ITA
Gore - Invercargill
NE
Wedstrijd
NZL
Hel van het Mergelland
Volta Limburg Classic
1.1
Wedstrijd
NED
3e etappe Joe Martin Stage Race (V)
2.2
Individuele tijdrit
USA
3e etappe Joe Martin Stage Race International
2.2
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Joe Martin Stage Race National Race
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Joe Martin Stage Race National Race
NE
Etappe
USA
Khorasan
NE
Wedstrijd
IRI
La Nicolière, Chrono
NE
Individuele tijdrit
MRI
2e etappe deel b Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Etappe
BEL
2e etappe deel a Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Individuele tijdrit
BEL
1e etappe Lesneven (b)
Tour du Pays de Lesneven
NE
Etappe
FRA
2e etappe Memorial General Major F.V. Verovkin
NE
Individuele tijdrit
BLR
Milano - Busseto
Trofeo Auro Boreri
NE
Wedstrijd
ITA
Modi`in - Shoham
NE
Wedstrijd
ISR
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Junioren, Australië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Brazilië
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Brazilië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BRA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Australië
CN
Nationaal kampioenschap
AUS
Portimão
GP Portimão
NE
Wedstrijd
POR
San Juan
GP Clausura de San Juan
NE
Wedstrijd
ARG
Sobešlav, Criterium
NE
Criterium
CZE
1e etappe Sudak Stage Race
NE
Etappe
RUS
2e etappe Totnes - Vire Twinning Town Two Day
NE
Etappe
GBR
1e etappe Totnes - Vire Twinning Town Two Day
NE
Individuele tijdrit
GBR
1e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
2e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
6e etappe Tour of Thailand
2.1
Etappe
THA
Trnava, Criterium
NE
Criterium
SVK
Veendam
Grote Omloop van de Veenkolonien
NE
Wedstrijd
NED
3e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
Ybbs, Chrono
NE
Individuele tijdrit
AUT
07 april
3e etappe 505 Cycling Classic
NE
Etappe
USA
7-11 Tour
NE
Wedstrijd
PHI
Analamanga
NE
Wedstrijd
MAD
Augsburg
Schwarzbräu-Straßenpreis
NE
Wedstrijd
GER
Backnang - Waldrems
NE
Wedstrijd
GER
Baw Baw
Baw Baw Classic
NE
Wedstrijd
AUS
Beringen, Mountainbike
NE
Wedstrijd
BEL
Cabildo
Aniversario Ciudad de Cabildo
NE
Wedstrijd
CHI
Campi Bisenzio (a)
Coppa Lanciotto Ballerini
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Clasica Byron Arriola
NE
Etappe
GUA
Cuéllar
GP Cuellar
NE
Wedstrijd
ESP
Düren
Rund um Düren
NE
Wedstrijd
GER
Dilsen, Junioren
Dilsen (Rotem)
NE
Wedstrijd
BEL
Eibar
Memorial Valenciaga
NE
Wedstrijd
ESP
Fully
GP L'Echappée - Prix des Vins Valloton, Memorial Jean Luisier
NE
Wedstrijd
SUI
GP Adria Mobil
1.2
Wedstrijd
SLO
Hong Kong, Criterium (a)
Hong Kong Criterium Series 4
NE
Criterium
HKG
4e etappe Joe Martin Stage Race (V)
2.2
Etappe
USA
4e etappe Joe Martin Stage Race International
2.2
Etappe
USA
3e etappe Joe Martin Stage Race National Race
NE
Criterium
USA
Kampioenschap van Budapest, Op de weg, Ind. tijdrit, Hongarije
NE
Wedstrijd
HUN
Koersel
NE
Wedstrijd
BEL
Koersel, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Kuantan
NE
Criterium
MAS
La Roue Tourangelle
1.1
Wedstrijd
FRA
Laissac, Mountainbike-Marathon
Roc Laissagais - Laissac
NE
Marathon
FRA
3e etappe Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
2.2
Etappe
BEL
3e etappe Lesneven (b)
Tour du Pays de Lesneven
NE
Etappe
FRA
2e etappe Lesneven (b)
Tour du Pays de Lesneven
NE
Ploegentijdrit
FRA
Mnich
Slezanski Mnich - Memorial Romana Regorowicza
NE
Wedstrijd
POL
Oploo
Ronde van Oploo
NE
Wedstrijd
NED
Oploo (V)
NE
Criterium
NED
Orapa
NE
Wedstrijd
BOT
Paris - Mantes-la-Jolie
Paris - Mantes-en-Yvelines
NE
Wedstrijd
FRA
Portimão
GP Portimão 2
NE
Wedstrijd
POR
Pune, Chrono
WSSM Time Trial
NE
Individuele tijdrit
IND
Reda
Coppa Caduti di Reda
NE
Wedstrijd
ITA
Ronde van Vlaanderen
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Ronde van Vlaanderen (V)
1.WWT
Wedstrijd
BEL
Ronde van Vlaanderen, Junioren
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
Roseau Woodbridge Bay - Petite Savanne Bellevue Chopin Dominica
NE
Wedstrijd
Shizuoka-shi
Challenge Cycle Road Race
NE
Wedstrijd
JPN
Simão Pereira
Desafio Estrada Real
NE
Wedstrijd
BRA
Slagelse
NE
Wedstrijd
DEN
Suchá nad Parnou
NE
Wedstrijd
SVK
2e etappe Sudak Stage Race
NE
Etappe
RUS
Thika
Gatamaiyu Forest Classic
NE
Wedstrijd
KEN
3e etappe Totnes - Vire Twinning Town Two Day
NE
Etappe
GBR
2e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
3e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
Treichville
NE
Wedstrijd
CIV
Twickenham (V)
Dave Peck Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Vincenza, U23
Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza
1.2
Wedstrijd
ITA
Vuelta a la Comarca y El Mar
NE
Wedstrijd
URU
4e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
Wels
Kirschblütenrennen
NE
Wedstrijd
AUT
08 april
Dottignies (V)
Gran Prix International Dottignies
1.2
Wedstrijd
BEL
3e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
4e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
1e etappe Tour of Thailand (V)
2.1WE
Etappe
THA
1e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ESP
09 april
1e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Antwerpen, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
4e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
5e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
2e etappe Tour of Thailand (V)
2.1WE
Etappe
THA
2e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
10 april
Ballymena, Chrono
Stan Finlay Memorial
NE
Individuele tijdrit
GBR
2e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
NE
Etappe
COL
1e etappe Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.1WE
Etappe
NED
1e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
1e etappe Randonnée Pascale des Montagnes
NE
Etappe
CMR
Schoten (a)
Scheldeprijs
1.HC
Wedstrijd
BEL
Schoten (b)
Memorial Staf Segers Scheldeprijs IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
5e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
6e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
1e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
3e etappe Tour of Thailand (V)
2.1WE
Etappe
THA
3e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
11 april
Belzele
Belzele-Evergem
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
2e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
NE
Etappe
COL
2e etappe Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.1WE
Etappe
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, Belgi
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, Belgi
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
1e etappe Sea Otter Classic
NE
Etappe
USA
6e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
7e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
2e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
1e etappe Tour ta'Malta
NE
Individuele tijdrit
MLT
4e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
12 april
1e etappe Bermuda GP
NE
Individuele tijdrit
BER
4e etappe Circuit Cycliste Sarthe
Région Pays de Loire Tour
2.1
Etappe
FRA
1e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Clásica Ciudad de Anapoima
NE
Individuele tijdrit
COL
1e etappe Cottbuser Bundesliga Etappenfahrt, Junioren
2.1MJ
Etappe
GER
3e etappe Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.1WE
Etappe
NED
1e etappe Energiewacht Tour, Junioren (V)
Healthy Ageing Tour
2.Ncup
Etappe
NED
1e etappe GP Beiras e Serra da Estrela
2.1
Etappe
POR
Heist-op-den-Berg (e)
Heist-op-den-Berg/Zonderschot
NE
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Mexico (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
MEX
2e etappe Sea Otter Classic
NE
Etappe
USA
1e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
NE
Etappe
POL
7e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
8e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
3e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
2e etappe Tour of Walla Walla
NE
Etappe
USA
1e etappe Tour of Walla Walla
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour ta'Malta
NE
Etappe
MLT
1e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
5e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
13 april
Anniston
Sunny King
NE
Criterium
USA
Ballymena
Ballymena R.C. - Wallace Caldwell Memorial Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Bermuda GP
NE
Etappe
BER
2e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Individuele tijdrit
NZL
Centraal-Amerikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
1.2
Regionaal kampioenschap
Centraal-Amerikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
1.2
Regionaal kampioenschap
2e etappe Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
Clarens (a)
Maluti Double 90
NE
Ploegentijdrit
RSA
2e etappe Clasica International de Tulcan
NE
Etappe
ECU
Collecchio (a)
Trofeo Edil C
1.2
Wedstrijd
ITA
2e etappe deel b Cottbuser Bundesliga Etappenfahrt, Junioren
2.1MJ
Etappe
GER
2e etappe deel a Cottbuser Bundesliga Etappenfahrt, Junioren
2.1MJ
Individuele tijdrit
GER
4e etappe deel a Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.1WE
Individuele tijdrit
NED
4e etappe deel b Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.1WE
Etappe
NED
2e etappe Energiewacht Tour, Junioren (V)
Healthy Ageing Tour
2.Ncup
Etappe
NED
2e etappe GP Beiras e Serra da Estrela
2.1
Etappe
POR
Henefer
East Canyon-Echo Road Race
NE
Wedstrijd
USA
Hillingdon
Archer Spring Grand Prix
NE
Criterium
GBR
1e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Hooglede
Memorial Eddy Louagie
NE
Wedstrijd
BEL
La Haye-du-Puits
La Gainsbarre
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Larry Williams Classic
NE
Individuele tijdrit
BAR
Larvik
Ronde van Berg
NE
Wedstrijd
NOR
Lexmond
Ronde van Lexmond
NE
Wedstrijd
NED
Linden (a)
Linden-Lubbeek
NE
Wedstrijd
BEL
Nil-Saint-Vincent, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap Limburg -B-, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Rollegem, U23
GP Tombroek
NE
Wedstrijd
BEL
Ronde van Vlaanderen, U23
1.Ncup
Wedstrijd
BEL
Saalhausen, Mountainbike, Elite zonder contract
Shark Attack Bike-Festival
NE
Wedstrijd
GER
Saalhausen, Mountainbike, Elite/U23 (V)
Shark Attack Bike-Festival
NE
Wedstrijd
GER
Saalhausen, Mountainbike, Junioren
Shark Attack Bike-Festival
NE
Wedstrijd
GER
Saalhausen, Mountainbike, Junioren (V)
Shark Attack Bike-Festival
NE
Wedstrijd
GER
Saalhausen, Mountainbike, Nieuwelingen
Shark Attack Bike-Festival
NE
Wedstrijd
GER
Saalhausen, Mountainbike, Nieuwelingen (V)
Shark Attack Bike-Festival
NE
Wedstrijd
GER
Saalhausen, Mountainbike, U23
Shark Attack Bike-Festival
NE
Wedstrijd
GER
1e etappe Schengen
NE
Individuele tijdrit
LUX
2e etappe Schengen
NE
Etappe
LUX
1e etappe Ster der Vlaamse Ardennen, Junioren
NE
Etappe
BEL
2e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
NE
Individuele tijdrit
POL
8e etappe Tour de Langkawi
Ronde van Langkawi
2.HC
Etappe
MAS
9e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
4e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
3e etappe Tour of Walla Walla
NE
Criterium
USA
3e etappe Tour ta'Malta
NE
Etappe
MLT
2e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
6e etappe Vuelta al País Vasco
Ronde van het Baskenland
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
Zele (e)
NE
Wedstrijd
BEL
14 april
ABCF Distance Road Race
NE
Wedstrijd
ANT
Amajari
Desafio Serra do Tepequém
NE
Wedstrijd
BRA
Amorebieta
Klasika Primavera
1.1
Wedstrijd
ESP
Banks DIH Malta Supreme Road Race
NE
Wedstrijd
GUY
Belém
Copa Seel
NE
Wedstrijd
BRA
Beranovac
NE
Wedstrijd
SRB
3e etappe Bermuda GP
NE
Criterium
BER
Blarney
Donal Crowley Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Boa Vista
Circuito Boa Vista
NE
Wedstrijd
BRA
Breezand (V)
NE
Criterium
NED
Brisbane
Tour de Brisbane
NE
Wedstrijd
AUS
Brisbane, Zesdaagse
Class 1
Zesdaagse
AUS
3e etappe Calder Stewart Elite Series
Benchmark Homes Tour
NE
Etappe
NZL
Centraal-Amerikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite
1.2
Regionaal kampioenschap
Centraal-Amerikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite (V)
1.2
Regionaal kampioenschap
3e etappe deel b Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
3e etappe deel a Circuit des Ardennes
2.2
Etappe
FRA
Copa Maxgo - Team Minga Bike Skorpion
CC Buches
NE
Wedstrijd
PAR
3e etappe Cottbuser Bundesliga Etappenfahrt, Junioren
2.1MJ
Etappe
GER
Dijon
Dijon - Auxonne - Dijon / Rougeot Classique
NE
Wedstrijd
FRA
Dilsen-Stokkem
NE
Wedstrijd
BEL
Drogheda (a)
Coombes Connor Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
4e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
5e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Criterium
SRB
5e etappe Energiewacht Tour (V)
Healthy Ageing Tour
2.1WE
Etappe
NED
3e etappe Energiewacht Tour, Junioren (V)
Healthy Ageing Tour
2.Ncup
Etappe
NED
3e etappe GP Beiras e Serra da Estrela
2.1
Etappe
POR
Guisborough
East-Cleveland Klondike Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
Guisborough (V)
East-Cleveland Klondike Grand Prix
NE
Wedstrijd
GBR
2e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Kortenaken, Junioren
Kortenaken-Stok
NE
Wedstrijd
BEL
Kyjov
Kyjovske Slovako
NE
Wedstrijd
CZE
3e etappe Larry Williams Classic
NE
Etappe
BAR
Les Franqueses del Vallès
GP Primavera KH7
NE
Wedstrijd
ESP
Linköping
Östgötaloppet
NE
Wedstrijd
SWE
Malta Supreme Road Race
NE
Wedstrijd
GUY
Montreux
L'Enfer du Chablais
NE
Wedstrijd
SUI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Mexico
CN
Nationaal kampioenschap
MEX
Paris - Roubaix
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
FRA
Paris - Roubaix, Junioren
Le Pavé de Roubaix
1.Ncup
Wedstrijd
FRA
Prizren
CC Prizren
NE
Wedstrijd
KOS
4e etappe Randonnée Pascale des Montagnes
NE
Etappe
CMR
Rhisnes, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Sabanitas
NE
Wedstrijd
PAN
Sakiai
NE
Wedstrijd
LTU
San Esteban
Copa San Esteban
NE
Wedstrijd
CHI
3e etappe Sea Otter Classic
NE
Etappe
USA
Senonchamps
NE
Wedstrijd
BEL
Steinfurt
Rund um Steinfurt
NE
Wedstrijd
GER
2e etappe Ster der Vlaamse Ardennen, Junioren
NE
Etappe
BEL
3e etappe Ster der Vlaamse Ardennen, Junioren
NE
Ploegentijdrit
BEL
Stok, Nieuwelingen
Kortenaken-Stok
NE
Wedstrijd
BEL
Sudak
NE
Klimwedstrijd
RUS
3e etappe Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour
NE
Etappe
POL
Tarján, Chrono
Stop Cukrászda
NE
Wedstrijd
HUN
3e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
10e etappe Tour du Maroc
Ronde van Marokko
2.2
Etappe
MAR
5e etappe Tour du Togo
NE
Etappe
TOG
4e etappe Tour of Walla Walla
NE
Etappe
USA
4e etappe Tour ta'Malta
NE
Etappe
MLT
Tropovci
Pokal Občine Tišina
NE
Wedstrijd
SLO
Ubatuba
Gran Cup Brasil
NE
Wedstrijd
BRA
Vicenza - Bionde
NE
Wedstrijd
ITA
Villa Mercedes
Gran Fondo La Pedrera
NE
Wedstrijd
ARG
5e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
3e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
Wieze
Wieze-Lebbeke IC 2
NE
Wedstrijd
BEL
15 april
3e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
4e etappe Ster der Vlaamse Ardennen, Junioren
NE
Etappe
BEL
4e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
16 april
4e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
1e etappe International Presidency Turkey Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
TUR
Oakenclough (V)
Oakenclough Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Paris - Camembert
Paris - Camembert, Trophée Lepetit,Paris - Vimoutiers
1.1
Wedstrijd
FRA
5e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
Werelduurrecord
NE
Uurrecord
17 april
1e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
1e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
Brabantse Pijl
1.HC
Wedstrijd
BEL
Brabantse Pijl (V)
1.1WE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
1e etappe GP Sochi
NE
Etappe
RUS
5e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
2e etappe International Presidency Turkey Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
TUR
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Eerstejaars, Belg
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. Tijdrit, nieuwelingen, Tweedejaars, Belg
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, België
NE
Regionaal kampioenschap
BEL
1e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Iskandar Johor
2.2
Etappe
MAS
6e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Individuele tijdrit
URU
1e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
18 april
2e etappe deel a 500 Millas del Norte
NE
Individuele tijdrit
URU
2e etappe deel b 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
2e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
1e etappe Bangladesh National Cycling Competition
NE
Individuele tijdrit
BAN
1e etappe Beograd - Banja Luka I
2.1
Etappe
SRB
Chambéry (V)
NE
Wedstrijd
FRA
Durango
Memorial Aitor Bugallo
NE
Wedstrijd
ESP
2e etappe GP Sochi
NE
Individuele tijdrit
RUS
6e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
3e etappe International Presidency Turkey Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
TUR
2e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Iskandar Johor
2.2
Etappe
MAS
1e etappe Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
7e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
19 april
3e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
3e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
2e etappe Beograd - Banja Luka I
2.1
Etappe
SRB
3e etappe GP Sochi
NE
Etappe
RUS
7e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
4e etappe International Presidency Turkey Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
TUR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Chili
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Chili
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Chili
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
CHI
1e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
São Felipe
NE
Wedstrijd
CPV
3e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour of Iskandar Johor
2.2
Etappe
MAS
2e etappe Trophée de la Caribe
NE
Individuele tijdrit
MTQ
8e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
20 april
1e etappe 3 Dage i Nord
NE
Etappe
DEN
4e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
Al Mirfa
NE
Wedstrijd
UAE
4e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
3e etappe Beograd - Banja Luka I
2.1
Etappe
SRB
Boldesti-Scaeni
Drumul Vinului
NE
Wedstrijd
ROM
Castel d'Ario
Memorial Vincenzo Mantovani
NE
Wedstrijd
ITA
Emmen (b)
Omloop door het Land van Kleine Hein
NE
Wedstrijd
NED
Fayetteville, Chrono
Iron Pig
NE
Individuele tijdrit
USA
1e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
4e etappe GP Sochi
NE
Etappe
RUS
Hohenstein-Ernstthal (a)
Sachsenringradrennen
NE
Wedstrijd
GER
Indianapolis
Marian Midwest Cycling Classic
NE
Wedstrijd
USA
5e etappe International Presidency Turkey Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
TUR
Liège, U23
Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23
1.2
Wedstrijd
BEL
Meerkerk
Omloop van de Alblasserwaard, Arno Wallaard Memorial
1.2
Wedstrijd
NED
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Chili (V)
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
2e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Saint-Eutrope - Quimper
Tour du Finistère
1.1
Wedstrijd
FRA
Sainte-Martine
GP Sainte-Martine
NE
Wedstrijd
CAN
San Ignacio (a)
Holy Saturday Classic
NE
Wedstrijd
BIZ
4e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour of East Taiwan
NE
Etappe
TPE
1e etappe Tour of the North
NE
Etappe
GBR
3e etappe Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
9e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
21 april
2e etappe 3 Dage i Nord
NE
Etappe
DEN
5e etappe 500 Millas del Norte
NE
Etappe
URU
Amstel Gold Race
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
NED
Amstel Gold Race (V)
1.WWT
Wedstrijd
NED
5e etappe Arden Challenge
NE
Etappe
BEL
Banja Luka
Gilles Carceroni Trophy
NE
Wedstrijd
BIH
4e etappe Beograd - Banja Luka I
2.1
Etappe
SRB
Beselare
GP Dussessoye André Beselare-Zonnebeke
NE
Wedstrijd
BEL
Buenos Aires (a)
Aniversario CC La Nación
NE
Wedstrijd
ARG
Colombo
NE
Wedstrijd
SRI
Dommeldange (a)
GP Marc Angel
NE
Wedstrijd
LUX
6e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Durana
Trofeo Eusebio Velez
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
2e etappe Gorey - Three Day
NE
Individuele tijdrit
IRL
5e etappe GP Sochi
NE
Criterium
RUS
Haaltert (V)
GP Jong Maar Moedig
NE
Wedstrijd
BEL
Hiroshima
West Japan Road Classic
NE
Wedstrijd
JPN
8e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Hong Kong, Criterium (b)
Hong Kong Criterium Series 5
NE
Criterium
HKG
6e etappe International Presidency Turkey Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
TUR
Kallo, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Luanda
NE
Wedstrijd
ANG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Chili
CN
Nationaal kampioenschap
CHI
Orizabita
Clásica Orizabita
NE
Wedstrijd
MEX
3e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Saint George
Easter Race
NE
Wedstrijd
GRD
Saint-Malo-des-Trois-Fontaines
Ronde du Porhoët
NE
Wedstrijd
FRA
San Vendemiano, U23
GP Industria e Commercio - Tr. Città di San Vendemiano
1.2
Wedstrijd
ITA
5e etappe Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour of East Taiwan
NE
Etappe
TPE
2e etappe Tour of the North
NE
Individuele tijdrit
GBR
3e etappe Tour of the North
NE
Etappe
GBR
4e etappe Trophée de la Caribe
NE
Etappe
MTQ
10e etappe Vuelta a Uruguay
2.2
Etappe
URU
22 april
3e etappe 3 Dage i Nord
NE
Etappe
DEN
Athína, Criterium
Memorial Kyriakos Oprhanides
NE
Criterium
GRE
1e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Etappe
ITA
4e etappe Gorey - Three Day
NE
Etappe
IRL
Hannut
GP Fernand Destoquay
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Kiesen
GP Mobiliar
NE
Wedstrijd
SUI
Lannilis
Tro-Bro Léon
1.1
Wedstrijd
FRA
Lattomeri
Lattomeri ajo
NE
Wedstrijd
FIN
Nieuwkerken-Waas (b)
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Ras Mumhan
Tour of Munster
NE
Etappe
IRL
Retie
NE
Wedstrijd
BEL
Schönaich
NE
Wedstrijd
GER
Schoonbroek
Schoonbroek-Retie
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Pieters-Rode, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour of the North
NE
Etappe
GBR
Villa di Villa
Giro del Belvedere
1.2
Wedstrijd
ITA
Vougy
GP de Vougy
NE
Wedstrijd
FRA
Waddinxveen (V)
NE
Criterium
NED
Werkendam
Ronde van Werkendam
NE
Wedstrijd
NED
23 april
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
2e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Etappe
ITA
Hakendover (a)
NE
Wedstrijd
BEL
10e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Negrar
GP Palio del Recioto
1.2
Wedstrijd
ITA
2e etappe XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli
NE
Etappe
LAT
24 april
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Flèche Wallonne
Waalse Pijl
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Flèche Wallonne (V)
Waalse Pijl
1.WWT
Wedstrijd
BEL
3e etappe Giant Liga
NE
Etappe
CZE
3e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Etappe
ITA
Herne (b)
NE
Wedstrijd
BEL
11e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Individuele tijdrit
VIE
25 april
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Individuele tijdrit
Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
1e etappe Clásica de Fusagasugá
NE
Individuele tijdrit
COL
4e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Etappe
ITA
12e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nerviano
Coppa Caduti Nervianesi
NE
Wedstrijd
ITA
Pardubice
Memoriál Josefa Křivky
NE
Wedstrijd
CZE
Rishon Le Zion, Criterium
Igudan Criterium
NE
Wedstrijd
ISR
1e etappe Tour de Aïn Defla
NE
Etappe
ALG
1e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour de Mersin
2.2
Etappe
TUR
1e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.1
Etappe
ESP
26 april
Al Bida` al Gharbiyah
NE
Wedstrijd
QTR
Asian Cycling Championships, Op de weg, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Asian Cycling Championships, Op de weg, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Borsele (V) (a)
Omloop van Borsele
NE
Individuele tijdrit
NED
1e etappe Borsele, Junioren (V)
Omloop van Borsele
2.Ncup
Etappe
NED
2e etappe Clásica de Fusagasugá
NE
Etappe
COL
Clubkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
5e etappe Giro del Trentino
Ronde van Trentino - Tour of the Alps
2.HC
Etappe
ITA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
ARG
Spartanburg, Criterium
USA CRITS Speed Week
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour de Mersin
2.2
Etappe
TUR
2e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.1
Etappe
ESP
27 april
Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Athens, Criterium
Terrapin Twilight
NE
Criterium
USA
Borsele (V)
Omloop van Borsele
1.1WE
Wedstrijd
NED
2e etappe Borsele, Junioren (V)
Omloop van Borsele
2.Ncup
Etappe
NED
Casterton
Wal Smith Memorial - Casterton 50
NE
Wedstrijd
AUS
3e etappe Clásica de Fusagasugá
NE
Etappe
COL
Dudince, Criterium
NE
Criterium
SVK
Götene
Kinnekulle Cyclassic
NE
Wedstrijd
SWE
Harelbeke, Junioren (a)
E3 Harelbeke
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
Herning
NE
Wedstrijd
DEN
13e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Hungerburg, Chrono
Hungerburg Classic
NE
Klimtijdrit
AUT
1e etappe IL Sverre
NE
Etappe
NOR
Jehonville, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
Kangarilla
John Venturi Memorial
NE
Wedstrijd
AUS
Lossiküla
Sangaste Valgete Teede Rattaralli
NE
Wedstrijd
EST
Maribor, Downhill
CDM
Afdaling
SLO
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Paraguay (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BOL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Paraguay (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BOL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Bolivia (V)
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
BOL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap tijdrijden
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Omaruru
NE
Wedstrijd
NAM
Otepää
Otepää GP
NE
Wedstrijd
EST
Padrón
Clásica de Pascua CC Padrones
NE
Wedstrijd
ESP
Prix de l'U.V.G. - Sprinter Club Lignon
NE
Wedstrijd
SUI
Settat
USC
NE
Wedstrijd
MAR
Sombor
Nagrada Sombora
NE
Wedstrijd
SRB
Stasegem
Driebergenprijs IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Tax Day Circuit Race
NE
Wedstrijd
USA
3e etappe Tour de Aïn Defla
NE
Etappe
ALG
3e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Tour de Mersin
2.2
Etappe
TUR
1e etappe Tour du Jura
2.2
Etappe
FRA
Turku
TS Kortteli ajot
NE
Wedstrijd
FIN
3e etappe Vuelta Castilla y Leon
2.1
Etappe
ESP
28 april
Affligem
GP Affligem Grote Paasprijs : Interclub
NE
Wedstrijd
BEL
Ardooie
GP Theo Eeckhout
NE
Wedstrijd
BEL
Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Borsele, Junioren
EPZ Omloop van Borsele
1.1MJ
Wedstrijd
NED
3e etappe Borsele, Junioren (V)
Omloop van Borsele
2.Ncup
Etappe
NED
Cagua
Clasico Amigos del Ciclismo
NE
Wedstrijd
VEN
Calabogie
Calabogie Road Classic
NE
Wedstrijd
CAN
Chrzastowice
Puchar Wojta Gminy Chrzastowice
NE
Criterium
POL
Clubkampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Commerce, Criterium
NE
Criterium
USA
Copa Maxicatzin
NE
Wedstrijd
MEX
Cuesmes, Mountainbike, Elite zonder contract
NE
Wedstrijd
BEL
Cuesmes, Mountainbike, Elite/U23 (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Cuesmes, Mountainbike, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Cuesmes, Mountainbike, Junioren (V)
NE
Wedstrijd
BEL
Cuesmes, Mountainbike, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Cuesmes, Mountainbike, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Durban
Tour Durban, Mr Price, aQuelle Tour
NE
Wedstrijd
RSA
East Japan Road Classic
NE
Wedstrijd
JPN
Flacq
GP D\\\'Altéo
NE
Wedstrijd
MRI
Götene
Kinnekulleloppet, Kalas Cup Landsväg
NE
Wedstrijd
SWE
Gabarone
Capital Bank Classic
NE
Wedstrijd
BOT
Habana
Clásica Habana Sur
NE
Wedstrijd
CUB
14e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
Hong Kong (m)
Hong Kong Road Race 5
NE
Nationaal kampioenschap tijdrijden
HKG
2e etappe IL Sverre
NE
Etappe
NOR
Jesseren, Junioren
Jesseren - Borgloon
NE
Wedstrijd
BEL
Kempton Park
East Rand Classic - Emperors Palace Classic
NE
Wedstrijd
RSA
Koewacht
Wim Hendriks Trofee
NE
Wedstrijd
NED
Krupina
NE
Wedstrijd
SVK
Liège
Luik - Bastenaken - Luik
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Liège (V)
Liège - Bastogne - Liège
1.WWT
Wedstrijd
BEL
Lunsar
Tour de Lunsar
NE
Wedstrijd
SLE
Marlton
BLP 2209 Grand Prix
NE
Wedstrijd
USA
Medininku
NE
Wedstrijd
LTU
Molenstede, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Mriehel By-Pass, Chrono
NE
Individuele tijdrit
MLT
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
CN
Nationaal kampioenschap
ARG
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Paraguay (V)
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Bolivia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nieuw-Zeeland
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nieuw-Zeeland (V)
CN
Nationaal kampioenschap
NZL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Paraguay (V)
CN
Koppelwedstrijd
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Bolivia
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Bolivia (V)
CN
Nationaal kampioenschap
BOL
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, U23, Paraguay
CN
Nationaal kampioenschap
PAR
Pétfürdő
Péti Nagydíj
NE
Wedstrijd
HUN
Polkowice - Wrocław
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Polski Via Ordra
1.2
Wedstrijd
POL
Pontedecimo
Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen
1.1
Wedstrijd
ITA
Progreso
Copa Perla
NE
Wedstrijd
HON
Rumst, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Rutland - Melton
Rutland - Melton International Cicle Classic/East Midlands Classic
1.2
Wedstrijd
GBR
Settat
Settat - AGCS
NE
Wedstrijd
MAR
Simo
Simo Klimscheffskij's muistajo
NE
Wedstrijd
FIN
Sint-Joris, Junioren
Sint-Joris Beernem
NE
Wedstrijd
BEL
Sint-Pieters-Rode, Elite/U23
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Tour de Mersin
2.2
Etappe
TUR
2e etappe Tour du Jura
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Etappe
THA
Veiuto
Vuya Road Loop Veiuto
NE
Wedstrijd
FJI
Vezin, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Villequier-Aumont, Junioren
NE
Wedstrijd
FRA
Vlissegem
NE
Wedstrijd
BEL
Wortegem (V)
Wortegem-Petegem
NE
Wedstrijd
BEL
Zulzeke, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
29 april
15e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
5e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Etappe
THA
30 april
Proloog Carpathia Couriers Path
2.2U
Proloog
POL
16e etappe Ho Chi Minh City Television Cup
NE
Etappe
VIE
6e etappe Tour de Bretagne
2.2
Etappe
FRA
Proloog Tour de Romandie
Ronde van Romandië
2.WT/WT/PT
Proloog
SUI
4e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Individuele tijdrit
THA
3e etappe Tour of Egat Kanchanaburi
Tour of Friendship
NE
Etappe
THA
Heb je zelf een website over wielrennen?
Maak hier een link