Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Kalender maart 2019
Alle wedstrijden
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Wedstrijden in Afghanistan
Wedstrijden in Albanië
Wedstrijden in Algerije
Wedstrijden in Amerikaanse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Andorra
Wedstrijden in Angola
Wedstrijden in Anguilla
Wedstrijden in Antigua en Barbuda
Wedstrijden in Argentinië
Wedstrijden in Armenië
Wedstrijden in Aruba
Wedstrijden in Australië
Wedstrijden in Azerbeidzjan
Wedstrijden in Bahama's
Wedstrijden in Bahrein
Wedstrijden in Bangladesh
Wedstrijden in Barbados
Wedstrijden in Belarus
Wedstrijden in België
Wedstrijden in Belize
Wedstrijden in Benin
Wedstrijden in Bermuda
Wedstrijden in Bhutan
Wedstrijden in Bolivia
Wedstrijden in Bosnië en Herzegovina
Wedstrijden in Botswana
Wedstrijden in Brazilië
Wedstrijden in Britse Maagdeneilanden
Wedstrijden in Brunei
Wedstrijden in Bulgarije
Wedstrijden in Burkina Faso
Wedstrijden in Burundi
Wedstrijden in Cambodja
Wedstrijden in Canada
Wedstrijden in Caymaneilanden
Wedstrijden in Centraal-Afrikaanse Republiek
Wedstrijden in Chili
Wedstrijden in China
Wedstrijden in Colombia
Wedstrijden in Congo-Brazzaville
Wedstrijden in Congo-Kinshasa
Wedstrijden in Cookeilanden
Wedstrijden in Costa Rica
Wedstrijden in Cuba
Wedstrijden in Curaçao
Wedstrijden in Cyprus
Wedstrijden in Denemarken
Wedstrijden in Djibouti
Wedstrijden in Dominicaanse Republiek
Wedstrijden in Duitse Democratische Republiek
Wedstrijden in Duitsland
Wedstrijden in Ecuador
Wedstrijden in Egypte
Wedstrijden in El Salvador
Wedstrijden in Equatoriaal-Guinea
Wedstrijden in Eritrea
Wedstrijden in Estland
Wedstrijden in Ethiopië
Wedstrijden in Faeröereilanden
Wedstrijden in Fiji
Wedstrijden in Filipijnen
Wedstrijden in Finland
Wedstrijden in Frankrijk
Wedstrijden in Frans-Polynesië
Wedstrijden in Gabon
Wedstrijden in Gambia
Wedstrijden in Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Wedstrijden in Georgië
Wedstrijden in Ghana
Wedstrijden in Grenada
Wedstrijden in Griekenland
Wedstrijden in Groot-Brittannië
Wedstrijden in Guadelupe
Wedstrijden in Guam
Wedstrijden in Guatemala
Wedstrijden in Guernsey
Wedstrijden in Guinee
Wedstrijden in Guinee-Bissau
Wedstrijden in Guyana
Wedstrijden in Haïti
Wedstrijden in Honduras
Wedstrijden in Hongarije
Wedstrijden in Hongkong
Wedstrijden in Ierland
Wedstrijden in IJsland
Wedstrijden in India
Wedstrijden in Indonesië
Wedstrijden in Irak
Wedstrijden in Iran
Wedstrijden in Isle of Man
Wedstrijden in Israël
Wedstrijden in Italië
Wedstrijden in Ivoorkust
Wedstrijden in Jamaica
Wedstrijden in Japan
Wedstrijden in Jemen
Wedstrijden in Jersey
Wedstrijden in Joegoslavië
Wedstrijden in Jordanië
Wedstrijden in Kaapverdië
Wedstrijden in Kameroen
Wedstrijden in Kazachstan
Wedstrijden in Kenia
Wedstrijden in Kirgizië
Wedstrijden in Kiribati
Wedstrijden in Koeweit
Wedstrijden in Kosovo
Wedstrijden in Kroatië
Wedstrijden in La Réunion
Wedstrijden in Laos
Wedstrijden in Lesotho
Wedstrijden in Letland
Wedstrijden in Libanon
Wedstrijden in Liberia
Wedstrijden in Libië
Wedstrijden in Liechtenstein
Wedstrijden in Litouwen
Wedstrijden in Luxemburg
Wedstrijden in Macau
Wedstrijden in Macedonië
Wedstrijden in Madagaskar
Wedstrijden in Malawi
Wedstrijden in Maldiven
Wedstrijden in Maleisië
Wedstrijden in Mali
Wedstrijden in Malta
Wedstrijden in Marokko
Wedstrijden in Martinique
Wedstrijden in Mauretanië
Wedstrijden in Mauritius
Wedstrijden in Mexico
Wedstrijden in Micronesië
Wedstrijden in Moldavië
Wedstrijden in Monaco
Wedstrijden in Mongolië
Wedstrijden in Montenegro
Wedstrijden in Mozambique
Wedstrijden in Myanmar
Wedstrijden in Namibië
Wedstrijden in Nederland
Wedstrijden in Nederlandse Antillen
Wedstrijden in Nepal
Wedstrijden in Nicaragua
Wedstrijden in Nieuw-Caledonië
Wedstrijden in Nieuw-Zeeland
Wedstrijden in Niger
Wedstrijden in Nigeria
Wedstrijden in Noord-Korea
Wedstrijden in Noorwegen
Wedstrijden in Oekraïne
Wedstrijden in Oezbekistan
Wedstrijden in Oman
Wedstrijden in Onbekend
Wedstrijden in Oost-Timor
Wedstrijden in Oostenrijk
Wedstrijden in Pakistan
Wedstrijden in Palau
Wedstrijden in Palestina
Wedstrijden in Panama
Wedstrijden in Papoea-Nieuw-Guinea
Wedstrijden in Paraguay
Wedstrijden in Peru
Wedstrijden in Polen
Wedstrijden in Portugal
Wedstrijden in Puerto Rico
Wedstrijden in Qatar
Wedstrijden in Roemenië
Wedstrijden in Rusland
Wedstrijden in Rwanda
Wedstrijden in Saint Kitts en Nevis
Wedstrijden in Saint Lucia
Wedstrijden in Salomonseilanden
Wedstrijden in Samoa
Wedstrijden in San Marino
Wedstrijden in Sao Tome & Principe
Wedstrijden in Saudi-Arabië
Wedstrijden in Senegal
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Servië
Wedstrijden in Seychellen
Wedstrijden in Sierra Leone
Wedstrijden in Singapore
Wedstrijden in Sint Vincent en de Grenadines
Wedstrijden in Slovenië
Wedstrijden in Slowakije
Wedstrijden in Soedan
Wedstrijden in Spanje
Wedstrijden in Sri Lanka
Wedstrijden in Suriname
Wedstrijden in Swaziland
Wedstrijden in Syrie
Wedstrijden in Tadzjikistan
Wedstrijden in Taiwan
Wedstrijden in Tanzania
Wedstrijden in Thailand
Wedstrijden in Togo
Wedstrijden in Trinidad en Tobago
Wedstrijden in Tsjaad
Wedstrijden in Tsjechië
Wedstrijden in Tsjechoslowakije
Wedstrijden in Tunesië
Wedstrijden in Turkije
Wedstrijden in Turkmenistan
Wedstrijden in Uganda
Wedstrijden in Uruguay
Wedstrijden in USSR
Wedstrijden in Venezuela
Wedstrijden in Verenigde Arabische Emiraten
Wedstrijden in Verenigde Staten
Wedstrijden in Vietnam
Wedstrijden in West-Duitsland
Wedstrijden in Zambia
Wedstrijden in Zimbabwe
Wedstrijden in Zuid-Afrika
Wedstrijden in Zuid-Korea
Wedstrijden in Zweden
Wedstrijden in Zwitserland
01 maart
1e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
NE
Etappe
SRI
Ein Bokek (V)
Scorpions' Pass Time Trial
1.2
Individuele tijdrit
ISR
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Arabische Emiraten
CN
Nationaal kampioenschap
UAE
6e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
1e etappe Tour of Southern Highlands
NE
Individuele tijdrit
USA
2e etappe Tour of Southern Highlands
NE
Criterium
USA
1e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
6e etappe UAE Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
UAE
5e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
2.2
Etappe
DOM
3e etappe Vuelta al Altiplano Marquense
NE
Etappe
GUA
Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
02 maart
Abbotsford
Hougen
NE
Etappe
CAN
1e etappe Ahmedabad
Arvind Sabarmati Sugar Free Cyclothon Ahmedabad
NE
Individuele tijdrit
IND
2e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
NE
Etappe
SRI
Annaclone
NE
Wedstrijd
IRL
Auburn, Chrono
Icebreaker
NE
Wedstrijd
USA
1e etappe Azerbaijan Season Opener, Junioren
NE
Etappe
AZE
2e etappe Azerbaijan Season Opener, Junioren
NE
Individuele tijdrit
AZE
Benguerir
ACJRC
NE
Wedstrijd
MAR
Classic de l'Ardèche Rhône Crussol
Les Boucles du Sud Ardèche - Souvenir Francis Delpech
1.1
Wedstrijd
FRA
Cust
Barry Richardson Memorial
NE
Wedstrijd
NZL
1e etappe Kerman Tour
NE
Ploegentijdrit
IRI
1e etappe La Farola
Premio Internacional La Farola
NE
Etappe
CUB
1e etappe Lago Vista
La Primavera at Lago Vista
NE
Etappe
USA
Omloop Het Nieuwsblad
Omloop Het Volk
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Omloop Het Nieuwsblad (V)
Omloop Het Volk
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Ouverture Saison de Côte Ivoire
NE
Wedstrijd
CIV
1e etappe Pemberton
Pemberton Classic
NE
Criterium
AUS
Ronde van Groningen
NE
Wedstrijd
NED
1e etappe Russian Spring Races
NE
Etappe
RUS
Saint-Hilaire-du-Harcouët
GP D'Ouverture de la Ville de Saint-Hilaire-du-Harcouët
NE
Wedstrijd
FRA
San Michele di Piave
Memorial Giuseppe Polese
NE
Wedstrijd
ITA
7e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
Tour of Arava (V)
1.2
Wedstrijd
ISR
3e etappe Tour of Southern Highlands
NE
Etappe
USA
2e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
7e etappe UAE Tour
2.WT/WT/PT
Etappe
UAE
Villers-le-Temple
GP Raygeo
NE
Wedstrijd
BEL
6e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
2.2
Etappe
DOM
4e etappe Vuelta al Altiplano Marquense
NE
Etappe
GUA
Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Omnium, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
03 maart
2e etappe Ahmedabad
Arvind Sabarmati Sugar Free Cyclothon Ahmedabad
NE
Etappe
IND
3e etappe Air Force Cycle Tour
Guwan Hamuda Papedi Savarjia
NE
Etappe
SRI
Brussel/Bruxelles - Opwijk, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Brustem (a)
Brustem Sint-Truiden
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Cheddi Jagan Memorial
NE
Etappe
GUY
Durtol
Tour des communes de la vallée du Bédat
NE
Wedstrijd
FRA
Gent - Staden
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Kerman Tour
NE
Etappe
IRI
Kingstown (c)
Round-D-Town Race
NE
Wedstrijd
VIN
Kuurne - Brussel - Kuurne
1.HC
Wedstrijd
BEL
Kuurne - Brussel - Kuurne, Junioren
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
2e etappe La Farola
Premio Internacional La Farola
NE
Etappe
CUB
La Gacilly
Route Bretonne
NE
Wedstrijd
FRA
2e etappe Lago Vista
La Primavera at Lago Vista
NE
Etappe
USA
Maldegem (d)
Maldegem-Kleit
NE
Wedstrijd
BEL
Olías del Rey
Trofeo Olias Industrial
NE
Wedstrijd
ESP
Oud-Heverlee
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Pemberton
Pemberton Classic
NE
Etappe
AUS
Perwez
GP du Warichet
NE
Wedstrijd
BEL
Rehoboth
NE
Wedstrijd
NAM
Rodos
International Rhodes GP
1.2
Wedstrijd
GRE
2e etappe Russian Spring Races
NE
Etappe
RUS
1e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
Saint Antoine, Criterium
Snowy Cup
NE
Wedstrijd
MRI
Talanga
Vuelta Talanga
NE
Wedstrijd
HON
Tielt-Winge (V)
Omloop van het Hageland - Tielt-Winge
1.1WE
Wedstrijd
BEL
8e etappe Tour de Rwanda
2.1
Etappe
RWA
4e etappe Tour of Southern Highlands
NE
Etappe
USA
3e etappe Tucson
Tucson Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
Valence (a)
La Drôme Classic
1.1
Wedstrijd
FRA
Vienne, U23
Vienne Classic Espoirs
NE
Wedstrijd
FRA
6e etappe Volta a la Marina
NE
Etappe
ESP
7e etappe Vuelta a la Independencia Nacional
Vuelta de República Dominicana
2.2
Etappe
DOM
Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
CM
Wereldkampioenschap
Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
CM
Wereldkampioenschap
04 maart
3e etappe Kerman Tour
NE
Etappe
IRI
3e etappe La Farola
Premio Internacional La Farola
NE
Etappe
CUB
Losail, Criterium
Losail Night Criterium
NE
Criterium
QTR
2e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
1e etappe Tour of Good Hope
2.2
Etappe
RSA
Zaraza
Aniversario Carnavales de Zaraza
NE
Wedstrijd
VEN
05 maart
Fayt-le-Franc
Memorial José Samyn
1.1
Wedstrijd
BEL
1e etappe Kangjin Memorial Tour
NE
Etappe
KOR
4e etappe Kerman Tour
NE
Etappe
IRI
Le Samyn (V)
Le Samyn des Dames
1.2
Wedstrijd
BEL
3e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
Speightstown, Criterium
NE
Criterium
BAR
2e etappe Tour of Good Hope
2.2
Etappe
RSA
06 maart
4e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
3e etappe Tour of Good Hope
2.2
Individuele tijdrit
RSA
Umag Komunela
Trofej Umag
1.2
Wedstrijd
CRO
Proloog Vuelta a Chiloé
2.2
Individuele tijdrit
CHI
07 maart
1e etappe Clásico Nacional de Ciclismo de Cuba
NE
Etappe
CUB
2e etappe Kangjin Memorial Tour
NE
Etappe
KOR
5e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
4e etappe Tour of Good Hope
2.2
Etappe
RSA
1e etappe Vuelta a Chiloé
2.2
Etappe
CHI
08 maart
2e etappe Clásico Nacional de Ciclismo de Cuba
NE
Etappe
CUB
Hadera, Criterium
Gal Vazana Park Eco Criterium
NE
Criterium
ISR
3e etappe Kangjin Memorial Tour
NE
Criterium
KOR
OCA Race
NE
Wedstrijd
OMA
6e etappe deel b Rutas de America
NE
Individuele tijdrit
URU
6e etappe deel a Rutas de America
NE
Etappe
URU
5e etappe Tour of Good Hope
2.2
Etappe
RSA
1e etappe Tour of Phuket
NE
Individuele tijdrit
THA
1e etappe Tour of Rhodes
2.2
Etappe
GRE
2e etappe Vuelta a Chiloé
2.2
Etappe
CHI
09 maart
Alanya
GP Velo Alanya
1.2
Wedstrijd
TUR
Alanya (V)
GP Velo Alanya
1.2
Wedstrijd
TUR
Bazel, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Clásico Nacional de Ciclismo de Cuba
NE
Etappe
CUB
Gladstone
Rice Mountain Classic
NE
Wedstrijd
NZL
Hindelbank
Frühlingsrennen
NE
Wedstrijd
SUI
Keelung
Northcoast - Yang Ming Mountain KOM
NE
Wedstrijd
TPE
Liverpool
Eddie Soens Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
Porec
Porec Trophy, Trofej Plava Laguna 1
1.2
Wedstrijd
CRO
3e etappe Russian Spring Races
NE
Etappe
RUS
7e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
Sabadell
Trofeu Joan Escolá
NE
Wedstrijd
ESP
San Geminiano - Siena
Monte Paschi Eroica - Strade Bianche
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ITA
San Geminiano - Siena (V)
Strade Bianche
1.WWT
Wedstrijd
ITA
Strijen (V)
Omloop van Strijen
NE
Wedstrijd
NED
Afgelast
1e etappe Tour of Murrieta
NE
Criterium
USA
2e etappe Tour of Phuket
NE
Etappe
THA
2e etappe Tour of Rhodes
2.2
Etappe
GRE
Tralee
Lacey Cup Road Race
NE
Wedstrijd
IRL
3e etappe Vuelta a Chiloé
2.2
Etappe
CHI
10 maart
Alanya
GP Justiniano Hotels
1.2
Wedstrijd
TUR
Alanya (V)
GP Justiniano Hotels
1.2
Wedstrijd
TUR
Alcantarilla
Trofeo Guerrita
NE
Wedstrijd
ESP
Bordeaux - Saintes
NE
Wedstrijd
FRA
Caherconlish
Ras Luimni
NE
Wedstrijd
IRL
Cape Town
Cape Town Tour - Cape Argus Pick 'n Pay Tour
NE
Wedstrijd
RSA
Cape Town (V)
Cape Town Tour - Cape Argus Pick 'n Pay Tour
NE
Wedstrijd
RSA
Capilla del Senor
100 KM Capillenses
NE
Wedstrijd
ARG
2e etappe Cheddi Jagan Memorial
NE
Etappe
GUY
4e etappe Clásico Nacional de Ciclismo de Cuba
NE
Etappe
CUB
Coatepeque
Clasica de Verano
NE
Wedstrijd
GUA
Corridonia
Trofeo Gruppo Meccaniche Luciani
NE
Wedstrijd
ITA
1e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Wedstrijd
SRB
Haringe - Poperinge
Ereprijs Elza Braem
NE
Wedstrijd
BEL
Herford (a)
Herford Frühjahrsrennen
NE
Wedstrijd
GER
Ichtegem (V)
Omloop van de Westhoek - Memorial Stive Vermaut
1.1WE
Wedstrijd
BEL
Jeneffe, Amateurs
Jeneffe-en-Hesbaye
NE
Wedstrijd
BEL
Kailua, Chrono
Castle to Hanauma Bay
NE
Individuele tijdrit
USA
Kampioenschap van Sabadell, Op de weg, Elite, Spanje
NE
Wedstrijd
ESP
Larciano
GP Industria & Artigianato
1.HC
Wedstrijd
ITA
Lillers
GP de Lillers
1.2
Wedstrijd
FRA
Macapá (a)
Corrida Antonio Assmar
NE
Wedstrijd
BRA
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Togo
CN
Nationaal kampioenschap
TOG
Newry
John Haldane Memorial
NE
Wedstrijd
GBR
1e etappe Nicaragua
Apertura Temporada de Nicaragua
NE
Etappe
NIC
Ouagadougou
GP Fédération Burkanibé de Cyclisme FBC
NE
Wedstrijd
BUR
Ouverture Saison Madagascar
NE
Wedstrijd
MAD
Póvoa de Varzim
Clássica da Primavera
NE
Wedstrijd
POR
Pachacamac
GP Apu Pachacamac
NE
Wedstrijd
PER
1e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Potamia
Geraki Road Race
NE
Wedstrijd
CYP
Roeselare
Roeselare Profkoers/Ind. - GP JP Monseré
1.1
Wedstrijd
BEL
Rucphen
Dorpenomloop Rucphen
1.2
Wedstrijd
NED
4e etappe Russian Spring Races
NE
Etappe
RUS
8e etappe Rutas de America
NE
Etappe
URU
Santa Cruz - Caniço
NE
Wedstrijd
POR
Tokyo, Criterium
Meiji Jingu Outer Gardens Satoru Hiroshi
NE
Criterium
JPN
2e etappe Torneo CC Bicileo Trujillo, Elite/U23
NE
Etappe
PER
2e etappe Tour of Murrieta
NE
Etappe
USA
3e etappe Tour of Phuket
NE
Etappe
THA
3e etappe Tour of Rhodes
2.2
Etappe
GRE
4e etappe Vuelta a Chiloé
2.2
Individuele tijdrit
CHI
1e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
Zebbug
Zebbug By-Pass Mosta CC
NE
Wedstrijd
MLT
Zepperen
NE
Wedstrijd
BEL
11 maart
5e etappe Clásico Nacional de Ciclismo de Cuba
NE
Etappe
CUB
2e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
12 maart
6e etappe Clásico Nacional de Ciclismo de Cuba
NE
Etappe
CUB
3e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
13 maart
Monash, Criterium (a)
NE
Criterium
AUS
4e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
1e etappe Redlands Bicycle Classic
NE
Individuele tijdrit
USA
Templeuve
GP Café Le Central / Le Sixties
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Tirreno - Adriatico
NE
Ploegentijdrit
ITA
1e etappe Vuelta al Valle del Cauca
NE
Etappe
COL
Wanzele
Wanzeel Koerse
NE
Wedstrijd
BEL
14 maart
7e etappe Clásico Nacional de Ciclismo de Cuba
NE
Etappe
CUB
Proloog Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Proloog
CRO
5e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
FRA
2e etappe Redlands Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
2e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
1e etappe Vuelta a Costa Rica, Amateurs
NE
Etappe
CRC
2e etappe Vuelta al Valle del Cauca
NE
Etappe
COL
15 maart
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
1e etappe Cardinal Omnium
NE
Individuele tijdrit
USA
8e etappe Clásico Nacional de Ciclismo de Cuba
NE
Etappe
CUB
1e etappe Clasica Jonathan Caicedo
NE
Individuele tijdrit
ECU
Drentse 8 (V)
1.2
Wedstrijd
NED
1e etappe Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Etappe
CRO
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, U23
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, U23 (V)
CC
Regionaal kampioenschap
6e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
3e etappe Redlands Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
3e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
2e etappe Vuelta a Costa Rica, Amateurs
NE
Etappe
CRC
3e etappe Vuelta al Valle del Cauca
NE
Individuele tijdrit
COL
16 maart
Aracaju
Prova TV Atalai - Cidade Aracaju
NE
Wedstrijd
BRA
Baku, Chrono
Baku City Cup
NE
Individuele tijdrit
AZE
Cagua
Clasico Amigos del Ciclismo
NE
Wedstrijd
VEN
2e etappe Cardinal Omnium
NE
Etappe
USA
9e etappe Clásico Nacional de Ciclismo de Cuba
NE
Individuele tijdrit
CUB
2e etappe Clasica Jonathan Caicedo
NE
Etappe
ECU
Ichtegem, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Etappe
CRO
Nokere, Junioren
Nokere Koerse
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Oud-Vossemeer
Ronde van Oud-Vossemeer
NE
Wedstrijd
NED
Oud-Vossemeer (V)
NE
Criterium
NED
7e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
4e etappe Redlands Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
5e etappe Russian Spring Races
NE
Etappe
RUS
1e etappe Shuzenji
NE
Etappe
JPN
Sint-Maria-Lierde
GP Koen Barbé
NE
Wedstrijd
BEL
Slobozia
Memorialul Bernd Bilal
NE
Wedstrijd
ROM
4e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
3e etappe Vuelta a Costa Rica, Amateurs
NE
Etappe
CRC
4e etappe Vuelta al Valle del Cauca
NE
Etappe
COL
Yangon, Criterium
NE
Criterium
MYA
Zamora (a)
Trofeo Excmo, Ayuntamiento de Zamora
NE
Wedstrijd
ESP
17 maart
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
Asteasu
Aiztondo Klasika
NE
Wedstrijd
ESP
Astillero
Gran Premio San José - Mem. P. Echevarria
NE
Wedstrijd
ESP
Bangalore, Chrono
NE
Wedstrijd
IND
Blue Mountain Time Trial Series, Chrono
NE
Individuele tijdrit
JAM
Bornem (d)
Bornem-Hingene
NE
Wedstrijd
BEL
Boussu-lez-Walcourt, Mountainbike, Elite zonder contract
Lac de l'Eau d'Heure
NE
Wedstrijd
BEL
Boussu-lez-Walcourt, Mountainbike, Elite/U23 (V)
Lac de l'Eau d'Heure
NE
Wedstrijd
BEL
Boussu-lez-Walcourt, Mountainbike, Junioren
Lac de l'Eau d'Heure
NE
Wedstrijd
BEL
Boussu-lez-Walcourt, Mountainbike, Junioren (V)
Lac de l'Eau d'Heure
NE
Wedstrijd
BEL
Boussu-lez-Walcourt, Mountainbike, Nieuwelingen
Lac de l'Eau d'Heure
NE
Wedstrijd
BEL
Boussu-lez-Walcourt, Mountainbike, U23
Lac de l'Eau d'Heure
NE
Wedstrijd
BEL
Budingen (a)
Budingen-Zoutleeuw
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Cardinal Omnium
NE
Criterium
USA
Casablanca
Club AJDFSD
NE
Wedstrijd
MAR
Circuit du Morbihan
Trophée Jean Floc'h
NE
Wedstrijd
FRA
10e etappe Clásico Nacional de Ciclismo de Cuba
NE
Etappe
CUB
3e etappe Clasica Jonathan Caicedo
NE
Etappe
ECU
Den Hout
Omloop Van De Houtse Linies
NE
Wedstrijd
NED
Dottignies
GP Mémorial Alfred Gadenne IC 1
NE
Wedstrijd
BEL
Durban
Deloitte Challenge
NE
Wedstrijd
RSA
Hong Kong (l)
Hong Kong Road Race 4
NE
Wedstrijd
HKG
Ichtegem
GP Gilbert Molle
NE
Wedstrijd
BEL
3e etappe Jadranska Magistrala
Istrian Spring Trophy
2.2
Etappe
CRO
Kampioenschap van Jammu and Kashmir State, Op de weg, Elite, India
NE
Regionaal kampioenschap
IND
Kemzeke
Omloop van het Waasland
NE
Wedstrijd
BEL
La Mesa
NE
Wedstrijd
PAN
Leuze, Amateurs
Leuze-Eghezée
NE
Wedstrijd
BEL
Mendoza - San Juan
NE
Wedstrijd
ARG
Mitrovica
CC Trepça
NE
Wedstrijd
KOS
Muelas del Pan
Trofeo San José - Iberdrola
NE
Wedstrijd
ESP
Nantes
Nantes-Segré
NE
Wedstrijd
FRA
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Macedonië
CN
Nationaal Kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Macedonië
CN
Nationaal Kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Macedonië
CN
Nationaal Kampioenschap
MKD
Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Mauritius
CN
Nationaal kampioenschap
MRI
2e etappe Nicaragua
Apertura Temporada de Nicaragua
NE
Etappe
NIC
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Oceania Cycling Championships, Op de weg, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
8e etappe Paris - Nice
2.WT/WT/PT
Etappe
FRA
Paris - Troyes
1.2
Wedstrijd
FRA
Psevdas
NE
Wedstrijd
CYP
5e etappe Redlands Bicycle Classic
NE
Etappe
USA
Ronde van Drenthe
1.HC
Wedstrijd
NED
Ronde van Drenthe (V)
1.WWT
Wedstrijd
NED
6e etappe Russian Spring Races
NE
Etappe
RUS
São Miguel de Rio Torto
Classica da Arrabida
1.2
Wedstrijd
POR
2e etappe Shuzenji
NE
Etappe
JPN
5e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
1e etappe Tour de Taiwan
2.1
Etappe
TPE
Treviso (a)
Popolarissima di Treviso
1.2
Wedstrijd
ITA
4e etappe Vuelta a Costa Rica, Amateurs
NE
Etappe
CRC
Windhoek
Matchless
NE
Wedstrijd
NAM
Zarzal
Clasica de Zarzal
NE
Wedstrijd
COL
18 maart
Abu Dhabi, Criterium
NE
Criterium
UAE
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Junioren
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
CC
Regionaal kampioenschap
6e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Etappe
ITA
2e etappe Tour de Taiwan
2.1
Etappe
TPE
19 maart
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite
CC
Regionaal kampioenschap
Afrikaans Kampioenschap, Op de weg, Elite (V)
CC
Regionaal kampioenschap
7e etappe Tirreno - Adriatico
2.WT/WT/PT
Individuele tijdrit
ITA
3e etappe Tour de Taiwan
2.1
Etappe
TPE
1e etappe Tour du Sahel de Mauritanie
NE
Etappe
MTN
20 maart
Esplechin
GP P. Dewailly
NE
Wedstrijd
BEL
Nokere
Nokere Koerse
1.HC
Wedstrijd
BEL
Nokere (V)
Nokere Koerse
1.1WE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Tour de Taiwan
2.1
Etappe
TPE
2e etappe Tour du Sahel de Mauritanie
NE
Etappe
MTN
1e etappe Volta ao Alentejo
2.2
Etappe
POR
Proloog Vuelta General Alvear
NE
Proloog
ARG
21 maart
1e etappe BDO Tour of Northland
NE
Etappe
NZL
Ontur
GP Ciclista Primavera CC Onturense
NE
Wedstrijd
ESP
5e etappe Tour de Taiwan
2.1
Etappe
TPE
3e etappe Tour du Sahel de Mauritanie
NE
Etappe
MTN
2e etappe Volta ao Alentejo
2.2
Etappe
POR
1e etappe Vuelta General Alvear
NE
Etappe
ARG
1e etappe Winter Stage Race Kazakstan
NE
Individuele tijdrit
KAZ
22 maart
2e etappe BDO Tour of Northland
NE
Etappe
NZL
Handzame
Handzame Challenge IC - Youngster Coast Challenge
1.2
Wedstrijd
BEL
Handzame
Handzame Classic - Bredene-Koksijde Classic
1.HC
Wedstrijd
BEL
Kabul
Race for Peace and Harmony
NE
Wedstrijd
AFG
Kuwait City
KOC Race
NE
Wedstrijd
KUW
Riad
Riyadh Cycling Club March Race
NE
Wedstrijd
KSA
Proloog Tour d'Egypte
2.2
Proloog
EGY
Proloog Tour de Tochigi
2.2
Proloog
JPN
4e etappe Tour du Sahel de Mauritanie
NE
Etappe
MTN
3e etappe Volta ao Alentejo
2.2
Individuele tijdrit
POR
2e etappe Vuelta General Alvear
NE
Etappe
ARG
2e etappe Winter Stage Race Kazakstan
NE
Ploegentijdrit
KAZ
23 maart
Ards
Ards C.C. - Tour of the Ards Peninsula
NE
Wedstrijd
GBR
Arendonk, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Arendonk, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Barcelona, Mountainbike
CDM
XCE
ESP
1e etappe Batna - Arris
Mémorial chahid Mustapha Ben Boulaid
NE
Etappe
ALG
3e etappe BDO Tour of Northland
NE
Etappe
NZL
Bruinisse
Wielerronde van Bruinisse
NE
Wedstrijd
NED
Christchurch - Akaroa
Le Race
NE
Wedstrijd
NZL
Delicias
Jessica Jurado Criterium
NE
Criterium
MEX
Douala
GP d'Eau
NE
Wedstrijd
CMR
1e etappe Groß Dölln
Rund um das Driving Center Groß Dölln
NE
Etappe
GER
Milano - San Remo
Milaan - San Remo
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
ITA
Montenaken, Chrono, U23
Testtijdrit
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Pakistan Day Race
NE
Etappe
PAK
1e etappe Pakistan Day Race
NE
Individuele tijdrit
PAK
3e etappe Pakistan Day Race
NE
Ploegentijdrit
PAK
1e etappe Pedro Juan Caballero
Copa Paraguay Bikes
NE
Individuele tijdrit
PAR
7e etappe Russian Spring Races
NE
Etappe
RUS
Saint-Etienne
GP Saint-Etienne Loire
NE
Wedstrijd
FRA
1e etappe Tour d'Egypte
2.2
Etappe
EGY
1e etappe Tour de Tochigi
2.2
Etappe
JPN
5e etappe Tour du Sahel de Mauritanie
NE
Etappe
MTN
4e etappe deel a Volta ao Alentejo
2.2
Etappe
POR
4e etappe deel b Volta ao Alentejo
2.2
Individuele tijdrit
POR
3e etappe Vuelta General Alvear
NE
Etappe
ARG
3e etappe Winter Stage Race Kazakstan
NE
Etappe
KAZ
24 maart
Abbotsford
Atomic Long Race
NE
Wedstrijd
CAN
Annemasse - Bellegarde et retour
NE
Wedstrijd
FRA
Bamako
GP Sotelma MoovAfrica - Malitel
NE
Wedstrijd
MLI
2e etappe Batna - Arris
Mémorial chahid Mustapha Ben Boulaid
NE
Etappe
ALG
4e etappe BDO Tour of Northland
NE
Etappe
NZL
Belmopan
Belmopan Cycling Classic
NE
Wedstrijd
BIZ
Buxerolles
GP Ville de Buxerolles
NE
Wedstrijd
FRA
Canelones (a)
Vuelta de Canelones
NE
Wedstrijd
URU
Cittiglio (V)
Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio
1.WWT
Wedstrijd
ITA
Contern
GP Ostfenster, GP Ost Manufaktur
NE
Wedstrijd
LUX
Curitiba
Volta Aniversario de Curitiba
NE
Wedstrijd
BRA
Damme, Junioren
Guido Reybrouck Classic
1.1MJ
Wedstrijd
BEL
Denain
GP de Denain
1.HC
Wedstrijd
FRA
Florennes
GP Scieur-Lambot
NE
Wedstrijd
BEL
Florianópolis
Subida do Morro da Cruz
NE
Wedstrijd
BRA
Greve
NE
Wedstrijd
DEN
2e etappe Groß Dölln
Rund um das Driving Center Groß Dölln
NE
Etappe
GER
Huijbergen
NE
Wedstrijd
NED
La Ligua
Aniversario Club Ciclista La Ligua
NE
Wedstrijd
CHI
Laveno Mombello - Cittiglio, Junioren (V)
Trofeo Da Moreno, Piccolo Trofeo Alfredo Binda
1.Ncup
Wedstrijd
ITA
Leonding
Internationales Eröffnungsrennen
NE
Wedstrijd
AUT
Milton Keynes, Criterium (V)
Milton Keynes Criterium
NE
Criterium
GBR
Mol
Zuidkempense Pijl, GP Wilfried Peeters - Mol Sluis
NE
Wedstrijd
BEL
Montecassiano
GP San Giuseppe
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Nicaragua
Apertura Temporada de Nicaragua
NE
Etappe
NIC
Oaxaca (a)
Clásica Benito Juárez
NE
Wedstrijd
MEX
2e etappe Pedro Juan Caballero
Copa Paraguay Bikes
NE
Etappe
PAR
8e etappe Russian Spring Races
NE
Etappe
RUS
1e etappe Sacrifice Race, Elite/U23
Agonas Thysias
NE
Individuele tijdrit
GRE
Saint-Maurice-le-Girard, Junioren
Bernaudeau Junior
1.1MJ
Wedstrijd
FRA
Sherwood, Mountainbike
Sherwood Pines
NE
Wedstrijd
GBR
Strijpen, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Tenterden
Wally Gimber Trophy
NE
Wedstrijd
GBR
Tihany
Félsziget Kupa
NE
Wedstrijd
HUN
2e etappe Tour d'Egypte
2.2
Etappe
EGY
2e etappe Tour de Tochigi
2.2
Etappe
JPN
Ursel, U23
NE
Wedstrijd
BEL
Valencia
Clasico Ciudad de Valencia, Clasico Indeval
NE
Wedstrijd
VEN
Villanueva de Castellón
Memorial Pascual Momparler
NE
Wedstrijd
ESP
5e etappe Volta ao Alentejo
2.2
Etappe
POR
2e etappe Vuelta a Nuevo León
NE
Etappe
MEX
4e etappe Vuelta General Alvear
NE
Etappe
ARG
4e etappe Winter Stage Race Kazakstan
NE
Criterium
KAZ
25 maart
2e etappe Sacrifice Race, Elite/U23
Agonas Thysias
NE
Etappe
GRE
3e etappe Tour d'Egypte
2.2
Etappe
EGY
1e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
26 maart
Cascavelle
Circuit de Médine
NE
Wedstrijd
MRI
Kavaja
Kupa 26 Marsi
NE
Wedstrijd
ALB
4e etappe Tour d'Egypte
2.2
Etappe
EGY
2e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
27 maart
Driedaagse van De Panne
Brugge - De Panne
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
1e etappe Presidential Gapyeong Tour
대통령기 가평군일주 전국도로사이클대회
NE
Etappe
KOR
1e etappe deel a Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
1e etappe deel b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
NE
Ploegentijdrit
ITA
3e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
3e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
28 maart
1e etappe Brest
NE
Individuele tijdrit
BLR
De Panne - Koksijde (V)
Driedaagse Brugge - De Panne
1.WWT
Wedstrijd
BEL
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Nieuwelingen, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Nieuwelingen, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
2e etappe Presidential Gapyeong Tour
대통령기 가평군일주 전국도로사이클대회
NE
Klimwedstrijd
KOR
2e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
4e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
4e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
1e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
29 maart
Aphrodite Cycling Race Time Trial (V)
1.2
Individuele tijdrit
CYP
2e etappe Brest
NE
Etappe
BLR
Proloog 1e etappe Clasica Internacional Las Brumas
NE
Proloog
ESA
Harelbeke
E3 Prijs Harelbeke
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Jordan Season Opener
NE
Wedstrijd
JOR
Marseille, Mountainbike, Junioren
NE
Wedstrijd
FRA
3e etappe Presidential Gapyeong Tour
대통령기 가평군일주 전국도로사이클대회
NE
Criterium
KOR
Ramot Menashe
Tour of Ramot Menashe
NE
Wedstrijd
ISR
1e etappe San Dimas Stage Race
NE
Klimtijdrit
USA
3e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
1e etappe Sunshine GP
NE
Etappe
USA
1e etappe Tour de Bintan
NE
Individuele tijdrit
INA
5e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
5e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
2e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
30 maart
Almería
Clasica Bajo Andarax
NE
Wedstrijd
ESP
Amay
GP Claudy Sohet
NE
Wedstrijd
BEL
Aphrodite's Sanctuary Cycling Race (V)
1.2
Wedstrijd
CYP
Ascheffel
NE
Wedstrijd
GER
3e etappe Brest
NE
Criterium
BLR
2e etappe Clasica Internacional Las Brumas
NE
Etappe
ESA
2e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Criterium
SRB
1e etappe GP Gicate
NE
Etappe
ANG
Harzé, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
Hlohovec
Trofeo Cinelli
NE
Wedstrijd
CZE
La Haie-Fouassière
Classic Loire Atlantique
1.1
Wedstrijd
FRA
Landivisiau
Landivisiau Prix Gilbert Bousquet
NE
Wedstrijd
FRA
Mellery, Amateurs
NE
Wedstrijd
BEL
1e etappe Memorial Utochkina
NE
Etappe
UKR
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Oostenrijk
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite/U23, Oostenrijk (V)
CN
Nationaal kampioenschap
AUT
Renwick (a)
Graperide
NE
Wedstrijd
NZL
Rotselaar, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
9e etappe Russian Spring Races
NE
Etappe
RUS
2e etappe San Dimas Stage Race
NE
Etappe
USA
Santiago
Batalla 30 de Marzo
NE
Wedstrijd
DOM
4e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
2e etappe Sunshine GP
NE
Criterium
USA
Talent Detection Race
NE
Wedstrijd
RWA
2e etappe Tour de Bintan
NE
Etappe
INA
1e etappe Tour de Husker
NE
Etappe
USA
2e etappe Tour de Husker
NE
Individuele tijdrit
USA
6e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
1e etappe Tour du Canton de l'Estuaire
NE
Etappe
FRA
6e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
3e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
1e etappe Vuelta Dagupan
NE
Etappe
PHI
31 maart
Aldergrove
Aldergrove Long
NE
Wedstrijd
CAN
Antigua & Barbuda Season Opener
NE
Wedstrijd
ANT
Around Windsor Park Roseau Dominica
NE
Wedstrijd
Bergara (a)
Subida a Gorla
NE
Wedstrijd
ESP
Bishkek
Bishkek Spring Race
NE
Individuele tijdrit
KGZ
Brno
Brno - Velka Bites - Brno
NE
Wedstrijd
CZE
Capernwray (V)
Capernwray Road Race
NE
Wedstrijd
GBR
Carlow
Des Hanlon Memorial
NE
Wedstrijd
IRL
Carmelo
Tour Carmelitano
NE
Wedstrijd
URU
Cholet
GP Chôlet - Pays de Loire
1.1
Wedstrijd
FRA
3e etappe Clasica Internacional Las Brumas
NE
Etappe
ESA
3e etappe Dunavski Kup
Danube Cup
NE
Etappe
SRB
Gent - Ieper
Kattekoers - Gent-Wevelgem Sub 23
1.Ncup
Wedstrijd
BEL
Gent - Wevelgem
1.WT/WT/PT
Wedstrijd
BEL
Gent - Wevelgem (V)
1.WWT
Wedstrijd
BEL
Gent - Wevelgem, Junioren
La Route des Géants
1.Ncup
Wedstrijd
BEL
Gent - Wevelgem, Junioren (V)
1.Ncup
Wedstrijd
BEL
2e etappe GP Gicate
NE
Etappe
ANG
Guégon
Les Boucles Guégonnaises
NE
Wedstrijd
FRA
Hermosillo
NE
Wedstrijd
MEX
Jianghu
Jianghuai Tour
NE
Wedstrijd
CHN
3e etappe Kazantzakia
Καζαντζάκεια
NE
Criterium
GRE
Knesselare, Nieuwelingen
NE
Wedstrijd
BEL
Les Genevez
GP Courtine
NE
Wedstrijd
SUI
Meer
Meer-Hoogstraten
NE
Wedstrijd
BEL
2e etappe Memorial Utochkina
NE
Individuele tijdrit
UKR
Merken
Rund um Merken
NE
Wedstrijd
GER
Monaco (c)
Criterium de Monaco
NE
Criterium
MCO
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Junioren, Zuid-Afrika (V)
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Zuid-Afrika
CN
Nationaal kampioenschap
RSA
Neerijse, Junioren
NE
Wedstrijd
BEL
4e etappe Nicaragua
Apertura Temporada de Nicaragua
NE
Individuele tijdrit
NIC
Rødekro
NE
Wedstrijd
DEN
10e etappe Russian Spring Races
NE
Etappe
RUS
3e etappe San Dimas Stage Race
NE
Criterium
USA
5e etappe Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
2.1
Etappe
ITA
Singapore, Criterium
Share the Road Criterium
NE
Criterium
SIN
Sint-Truiden (d)
NE
Wedstrijd
BEL
Sovizzo
Piccola Sanremo, G.P. Sovizzo
NE
Wedstrijd
ITA
3e etappe Sunshine GP
NE
Etappe
USA
Szekszàrd
Péter Sajó Memorial
NE
Wedstrijd
HUN
Temse, Amateurs
Temse-Velle
NE
Wedstrijd
BEL
Tindur, Criterium
Ofurhjóladagur Kringlunnar
NE
Criterium
ISL
Torhout (f)
Torhout-Wijnendale
NE
Wedstrijd
BEL
Torredonjimeno
Clasica Ciudad Torredonjimeno
NE
Wedstrijd
ESP
3e etappe Tour de Bintan
NE
Etappe
INA
3e etappe Tour de Husker
NE
Criterium
USA
7e etappe Tour de Normandie
Ronde van Normandië
2.2
Etappe
FRA
2e etappe Tour du Canton de l'Estuaire
NE
Etappe
FRA
7e etappe Volta a Catalunya
Ronde van Catalonië
2.WT/WT/PT
Etappe
ESP
4e etappe Vuelta al Tolima
NE
Etappe
COL
2e etappe Vuelta Dagupan
NE
Etappe
PHI
Werken, Nieuwelingen
Tweedaagse van de Calvebeek
NE
Wedstrijd
BEL
Meespelen in de fotokwis
Helemaal gratis