Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Tony Doyle
Voornaam: Tony
Achternaam: Doyle
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Werd: 64 jaar
Geboortedatum: 19-05-1958
Geboorteplaats:
Hampton (Greater London), Groot-Brittannië
Overleden 30-04-2023
Plaats van overlijden
Voornaam: Tony
Achternaam: Doyle
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Werd: 64 jaar
Geboortedatum: 19-05-1958
Geboorteplaats:
Hampton (Greater London), Groot-Brittannië
Overleden 30-04-2023
Plaats van overlijden
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 1980-1995
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
1976
1976
1
e in Byfleet Criterium,
(Byfleet)
, Byfleet (Surrey), Groot-Brittannië
1976
4e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Groot-Brittannië, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
1976
1
e in Crabwood C.C. Medium Gear 25 Time Trial,
(Ringwood)
, Marchwood (Hampshire), Groot-Brittannië
1976
1
e in Peter Young Memorial Junior Road Race,
(Ottershaw)
, Ottershaw (Surrey), Groot-Brittannië
1976
1
e in Peak Forest Junior Road Race,
(Buxton, Junioren)
, Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië
1976
1
e in Coventry to Nottingham Junior Road Race,
(Nottingham, Junioren)
, Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië
1976
5e in Division Championship South West London, Op de weg, Groot-Brittannië, London (Greater London), Groot-Brittannië
1976
2e in Puntenklassement Peter Buckley Memorial Trophy Junior Road Series,
(Buxton, Junioren)
, Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië
1977
1977
1
e in Division Championship South West London, Op de weg, Groot-Brittannië, Leigh (Surrey), Groot-Brittannië
1977
1
e in National Championship,Track,Madison,Amateurs,Great Britain,
(Leicester)
, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
+
Glen Mitchell
1977
4e in Hyde Park Criterium,
(London)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1977
2e in Golden Wheel Trophy, Track Race,
(London)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1977
2e in 1e etappe Manchester - Rhyl - Manchester Two Day,
(Manchester)
, Rhyl (Denbighshire), Groot-Brittannië
1977
3e in 2e etappe Manchester - Rhyl - Manchester Two Day,
(Manchester)
, Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
1977
1
e in Eindklassement Manchester - Rhyl - Manchester Two Day,
(Manchester)
, Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
1977
9e in Corby Motors Grand Prix,
(Middleton)
, Middleton (Northamptonshire), Groot-Brittannië
1977
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Groot-Brittannië, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
1977
1
e in deel a West London C.A. 10 Time Trial,
(Wraysbury)
, Wraysbury (Windsor and Maidenhead), Groot-Brittannië
1977
1
e in Crabwood C.C. Medium Gear 25 Time Trial,
(Ringwood)
, Marchwood (Hampshire), Groot-Brittannië
1977
5e in Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Amateurs, San Cristóbal (Tachira), Venezuela
1978
1978
4e in 2e etappe Ras de Cymru,
(Abercynon)
, Aberdare (Mid Glamorgan), Groot-Brittannië
1978
1
e in 3e etappe Ras de Cymru,
(Abercynon)
, Aberdare (Mid Glamorgan), Groot-Brittannië
1978
1
e in Eindklassement Ras de Cymru,
(Abercynon)
, Aberdare (Mid Glamorgan), Groot-Brittannië
1978
1
e in 1e etappe Ras de Cymru,
(Abercynon)
, Aberdare (Mid Glamorgan), Groot-Brittannië
+
Glen Mitchell
1978
1
e in deel a Brighton Mitre C.C. Hove Park Kermesse,
(Brighton)
, Brighton (Brighton and Hove), Groot-Brittannië
1978
1
e in Brighton Sash Track Sprint,
(Brighton, Amateurs)
, Brighton (Brighton and Hove), Groot-Brittannië
1978
4e in Commonwealth Games, Baan, 10 Mijl, Edmonton (Alberta), Canada
1978
3e in Commonwealth Games, Baan, Achtervolging, Edmonton (Alberta), Canada
1978
3e in Commonwealth Games, Baan, Ploegenachtervolging, Edmonton (Alberta), Canada
1978
1
e in Farnham R.C. 10 Time Trial,
(Farnham)
, Farnham (Surrey), Groot-Brittannië
1978
1
e in George Tennant Memorial,
(Frant)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1978
1
e in Holdsworthy Pursuit Trophy,
(Holsworthy, Achtervolging, Amateurs)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1978
2e in Golden Wheel Trophy, Track Race,
(London)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1978
1
e in Brian Robinson Grand Prix,
(London (ap))
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1978
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Groot-Brittannië, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
1978
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
1978
3e in Archer Grand Prix,
(London)
, Beaconsfield (Buckinghamshire), Groot-Brittannië
1978
6e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië, Swainby (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1978
3e in County of Cleveland Grand Prix, Track,
(Middlesbrough)
, Middlesbrough (Redcar and Cleveland), Groot-Brittannië
1979
1979
2e in 5e etappe Circuit des Mines,
(Circuit de Lorraine)
, Frankrijk
1979
3e in Eindklassement Circuit des Mines,
(Circuit de Lorraine)
, Frankrijk
1979
2e in Eindklassement Circuit des Ardennes, Frankrijk
1979
2e in 3e etappe Circuit des Ardennes, Frankrijk
1979
1
e in Grand Prix Etterbeek,
(Etterbeek, Amateurs)
, Etterbeek (Brussels Hoofdstedelijk Gewest), België
1979
1
e in National Championship,Track,Madison,Amateurs,Great Britain,
(Leicester)
, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
+
Glen Mitchell
1979
1
e in 2e etappe Tour de Longwy,
(Longwy)
, Longwy (Lorraine), Frankrijk
1979
1
e in Eindklassement Tour de Longwy,
(Longwy)
, Longwy (Lorraine), Frankrijk
1979
3e in Grand Prix de France Time Trial,
(Nantes, Chrono)
, Nantes (Pays de la Loire), Frankrijk
1979
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Amateurs, Groot-Brittannië, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
1979
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
1979
1
e in G.P.Nangeroni,
(Pétange, Amateurs)
, Pétange (Luxembourg), Luxemburg
1979
1
e in Crabwood C.C. Medium Gear 25 Time Trial,
(Ringwood)
, Marchwood (Hampshire), Groot-Brittannië
1980
1980
2e in Grovewood - Chaffoteaux Madison,
(London)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1980
3e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië, Boroughbridge (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1980
4e in 5e etappe Sealink International Grand Prix, Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
1980
2e in Proloog Sealink International Grand Prix, Rotterdam (Zuid-Holland), Nederland
1980
1
e in Marlboro 25 Time Trial,
(Surrey)
, Newbury (Berkshire), Groot-Brittannië
1980
1
e in Crabwood C.C. Medium Gear 25 Time Trial,
(Ringwood)
, Marchwood (Hampshire), Groot-Brittannië
1980
1
e in Grand Prix des Regions du Strasbourg,
(Strasbourg)
, Strasbourg (Alsace), Frankrijk
1980
1
e in Bath Road Club Hilly Time Trial,
(Bath, Chrono)
, Bradfield (Berkshire), Groot-Brittannië
1980
1
e in Athus, Amateurs, Athus (Luxembourg), België
1980
5e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Groot-Brittannië, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
1980
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
1980
1
e in Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Besançon (Franche-Comte), Frankrijk
1981
1981
2e in Eastway Circuit - March Hare, Elite, Criterium,
(Stratford)
, Stratford (Greater London), Groot-Brittannië
1981
1
e in Ross Wheelers, Couple Time Trial,
(Ross)
, Ross (Herefordshire), Groot-Brittannië
+
Barry Smallworth
1981
1
e in 2e etappe Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1981
2e in 3e etappe Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1981
3e in 4e etappe Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Eindklassement Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Championship Revenge Pursuit,
(London)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1981
3e in Proloog 1e etappe Penn Wolverhampton Two Day,
(Penn)
, Wolverhampton (Wolverhampton), Groot-Brittannië
1981
11e in Delyn Borough Council - Town Centre, Elite, Criterium,
(Delyn)
, Delyn (Denbighshire), Groot-Brittannië
1981
2e in Staffordshire Moorlands, Elite, Criterium,
(Leek)
, Leek (Staffordshire), Groot-Brittannië
1981
4e in Davies & Jeggo Motors, Elite, Road Race,
(Newport)
, Newport (Shropshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
1981
3e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Groot-Brittannië, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
1981
8e in Harrogate Cycling Festival, Joe Manby, Elite, Road Race,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Harrogate Cycling Festival, Nunbrook Wheelers, Elite, Hilly Time Trial,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Eindklassement Ron Kitching - Great Yorkshire Classic, Elite, Stage Race,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in 1e etappe Ron Kitching - Great Yorkshire Classic, Elite, Stage Race,
(Harrogate)
, Sutton (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1981
3e in 2e etappe Ron Kitching - Great Yorkshire Classic, Elite, Stage Race,
(Harrogate)
, Sutton (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1981
5e in T.E. Jones, Elite, Criterium,
(Shrewsbury)
, Shrewsbury (Shropshire), Groot-Brittannië
1981
5e in Eindklassement Prestige Pernod Trophy, Elite, Road, Series,
(Southport)
, Southport (Sefton), Groot-Brittannië
1981
2e in P.C.A. Gala, Elite, Race,
(Wolverhampton)
, Wolverhampton (Wolverhampton), Groot-Brittannië
1982
1982
13e in Zwijndrecht, België
1982
3e in Eastway Circuit - March Hare, Elite, Criterium,
(Stratford)
, Stratford (Greater London), Groot-Brittannië
1982
1
e in Good Friday Challenge Pursuit,
(London)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1982
1
e in 2e etappe Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1982
1
e in Eindklassement Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1982
1
e in Proloog 1e etappe Penn Wolverhampton Two Day,
(Penn)
, Wolverhampton (Wolverhampton), Groot-Brittannië
1982
12e in Tour of Delyn, Elite, Road Race,
(Delyn)
, Mold (Flintshire), Groot-Brittannië
1982
7e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1982
1
e in South East London Division - Crystal Palace,
(London)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1982
6e in T.E. Jones, Elite, Criterium,
(Shrewsbury)
, Shrewsbury (Shropshire), Groot-Brittannië
1982
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Groot-Brittannië, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
1982
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
1982
3e in Lancaster Grand Prix, Elite, Road Race,
(Lancaster)
, Lancaster (Lancashire), Groot-Brittannië
1982
3e in Uxbridge Packing Co Grand Prix, Elite, Criterium,
(Hillingdon)
, Hillingdon (Greater London), Groot-Brittannië
1982
7e in Eindklassement Prestige Pernod Trophy, Elite, Road, Series,
(Southport)
, Southport (Sefton), Groot-Brittannië
1982
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Herning (Midtjyllen), Denemarken
1983
1983
1
e in Bath Two Valleys Road Race,
(Bath)
, Bath (Bath and North East Somerset), Groot-Brittannië
1983
4e in Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zürich (Zürich), Zwitserland
1983
3e in Eastbourne - London, London (Greater London), Groot-Brittannië
1983
3e in Porthole Grand Prix Time Trial,
(Bowness on Windermere)
, Bowness on Windermere (Cumbria), Groot-Brittannië
1983
3e in 1e etappe Bill Cox Memorial Two Day,
(Gravesend)
, Hoo (Medway), Groot-Brittannië
1983
3e in 2e etappe Bill Cox Memorial Two Day,
(Gravesend)
, Offham (Kent), Groot-Brittannië
1983
4e in 3e etappe Bill Cox Memorial Two Day,
(Gravesend)
, Offham (Kent), Groot-Brittannië
1983
1
e in Eindklassement Bill Cox Memorial Two Day,
(Gravesend)
, Offham (Kent), Groot-Brittannië
1983
2e in Mercian - Asphalt Grand Prix, Elite, Road Race,
(Cannock)
, Worcester (Worcestershire), Groot-Brittannië
1983
3e in Proloog Sealink International Grand Prix, Ventnor (Isle of Wight), Groot-Brittannië
1983
2e in 2e etappe Sealink International Grand Prix, Bracknell (Bracknell Forest), Groot-Brittannië
1983
2e in 3e etappe Sealink International Grand Prix, Bath (Bath and North East Somerset), Groot-Brittannië
1983
1
e in 5e etappe deel a Sealink International Grand Prix, Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië
1983
2e in Eindklassement Sealink International Grand Prix, Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië
1983
2e in Puntenklassement Sealink International Grand Prix, Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië
1983
6e in 2e etappe Penn Wolverhampton Two Day,
(Penn)
, Wolverhampton (Wolverhampton), Groot-Brittannië
1983
1
e in Hope Valley Classic,
(Pontesbury)
, Pontesbury (Shropshire), Groot-Brittannië
1983
3e in Greater Manchester Grand Prix, Elite, Road Race,
(Manchester)
, Birch (Rochdale), Groot-Brittannië
1983
2e in Proloog Tour of Britain,
(Milk Race)
, Bournemouth (Bournemouth), Groot-Brittannië
1983
2e in 2e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Coventry (West Midlands), Groot-Brittannië
1983
6e in 4e etappe deel a Tour of Britain,
(Milk Race)
, Ipswich (Suffolk), Groot-Brittannië
1983
6e in 6e etappe deel a Tour of Britain,
(Milk Race)
, Burntwood (Staffordshire), Groot-Brittannië
1983
2e in 6e etappe deel b Tour of Britain,
(Milk Race)
, Burntwood (Staffordshire), Groot-Brittannië
1983
3e in 10e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Middlesbrough (Redcar and Cleveland), Groot-Brittannië
1983
12e in Eindklassement Tour of Britain,
(Milk Race)
, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1983
3e in Puntenklassement Tour of Britain,
(Milk Race)
, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1983
4e in Combinatieklassement Tour of Britain,
(Milk Race)
, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1983
2e in Clarks Cables Trophy, Elite, Criterium,
(Birmingham)
, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1983
5e in Delyn Borough Council - Town Centre, Elite, Criterium,
(Delyn)
, Delyn (Denbighshire), Groot-Brittannië
1983
4e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1983
5e in Harrogate Cycling Festival Joe Manby - A.P.R.,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1983
1
e in Gravesend Town Centre, Elite, Derny-Paced Criterium,
(Gravesend)
, Gravesend (Kent), Groot-Brittannië
1983
1
e in Clarence Wheelers Jubilee, Elite, Road Race,
(Hartley Wintney)
, Hartley Wintney (Hampshire), Groot-Brittannië
1983
7e in Hove Park, Elite, Criterium,
(Hove)
, Hove (Brighton and Hove), Groot-Brittannië
1983
2e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
1983
1
e in deel c Kellogg's Cycling Championship, Elite, Criterium,
(Glasgow)
, Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië
1983
1
e in deel b Bath Road Club Hilly Time Trial,
(Bath, Chrono)
, Bradfield (Berkshire), Groot-Brittannië
1983
5e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Groot-Brittannië, Groot-Brittannië
1983
1
e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
+
Danny Clark
1983
1
e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
+
Danny Clark
1983
4e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
1983
4e in Zürich, Zesdaagse, Zürich (Zürich), Zwitserland
1983
2e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, København (Hovedstaden), Denemarken
1983
4e in Herning, Zesdaagse, Herning (Midtjyllen), Denemarken
1984
1984
2e in Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Barcelona (Cataluña), Spanje
1984
2e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
1984
4e in Milano, Zesdaagse, Milano (Lombardia), Italië
1984
6e in 1e etappe Mercian - Asphalt Grand Prix - Elite Two Day, Worfield (Shropshire), Groot-Brittannië
1984
3e in 2e etappe Mercian - Asphalt Grand Prix - Elite Two Day, Walsall (Walsall), Groot-Brittannië
1984
5e in Eindklassement Mercian - Asphalt Grand Prix - Elite Two Day, Walsall (Walsall), Groot-Brittannië
1984
1
e in Proloog Sealink International Grand Prix, Skelmersdale (Lancashire), Groot-Brittannië
1984
6e in 2e etappe Sealink International Grand Prix, Oldham (Oldham), Groot-Brittannië
1984
1
e in 3e etappe Sealink International Grand Prix, Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië
1984
2e in Eindklassement Sealink International Grand Prix, Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië
1984
6e in 7e etappe Sealink International Grand Prix, Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië
1984
3e in Goole Vermuyden C.C. - Town Centre, Elite, Criterium,
(Goole)
, Goole (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1984
5e in deel a Anglia Television, Elite, Town Centre Criterium,
(Milton Keynes)
, Milton Keynes (Milton Keynes), Groot-Brittannië
1984
2e in deel b Anglia Television, Elite, Town Centre Criterium,
(Milton Keynes)
, Peterborough (Peterborough), Groot-Brittannië
1984
2e in deel c Anglia Television, Elite, Town Centre Criterium,
(Milton Keynes)
, Ipswich (Suffolk), Groot-Brittannië
1984
3e in deel d Anglia Television, Elite, Town Centre Criterium,
(Milton Keynes)
, Norwich (Norfolk), Groot-Brittannië
1984
2e in Eindklassement Anglia Television, Elite, Town Centre Criterium,
(Milton Keynes)
, Norwich (Norfolk), Groot-Brittannië
1984
1
e in Sprintklassement Anglia Television, Elite, Town Centre Criterium,
(Milton Keynes)
, Norwich (Norfolk), Groot-Brittannië
1984
3e in Fellbach, Fellbach (Baden-Wurttemberg), Duitsland
1984
3e in Ludwigsburg, Ludwigsburg (Baden-Wurttemberg), Duitsland
1984
1
e in Elswick-Falcon York Festival, Elite, Criterium,
(York)
, York (York), Groot-Brittannië
1984
1
e in Security Grille Protections Track Madison,
(Herne Hill)
, Herne Hill (Greater London), Groot-Brittannië
+
Glen Mitchell
1984
7e in Delyn Borough Council - Town Centre, Elite, Criterium,
(Delyn)
, Delyn (Denbighshire), Groot-Brittannië
1984
9e in Derby City Centre, Elite, Criterium,
(Derby)
, Derby (Derbyshire), Groot-Brittannië
1984
4e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Groot-Brittannië, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1984
6e in deel a Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium,
(Manchester)
, Manchester (Manchester), Groot-Brittannië
1984
5e in Harrogate Cycling Festival - Bluemel-Saracen, Elite, Criterium,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1984
4e in deel c Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium,
(Manchester)
, Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië
1984
1
e in Julies Cycles Pursuit Challenge Track Race,
(Leicester)
, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
1984
9e in deel f Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium,
(Manchester)
, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1984
5e in Stockton Cycling Festival Grand Prix, Elite, Race,
(Stockton)
, Stockton (Stockton-on-Tees), Groot-Brittannië
1984
8e in deel g Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium,
(Manchester)
, Glasgow (Glasgow City), Groot-Brittannië
1984
8e in Eindklassement Kelloggs Cycling Championship, Elite, Criterium,
(Manchester)
, Glasgow (Glasgow City), Groot-Brittannië
1984
4e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
1984
4e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
1984
3e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
1984
3e in Zürich, Zesdaagse, Zürich (Zürich), Zwitserland
1984
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Zürich (Zürich), Zwitserland
+
Gary Wiggins
1984
4e in Maastricht, Zesdaagse, Maastricht (Limburg), Nederland
1985
1985
3e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
1985
2e in Cambridge, Cambridge (Cambridgeshire), Groot-Brittannië
1985
3e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1985
2e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Onbekend
1985
2e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
1985
3e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
1985
1
e in Maastricht, Zesdaagse, Maastricht (Limburg), Nederland
+
Danny Clark
1985
2e in Paris, Zesdaagse, Paris (Ile-de-France), Frankrijk
1985
1
e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
+
Gary Wiggins
1985
1
e in Eastbourne - London, Bexley (Bexley), Groot-Brittannië
1985
1
e in 1e etappe Mercian - Asphalt Grand Prix - Elite Two Day, Bridgnorth (Shropshire), Groot-Brittannië
1985
1
e in 2e etappe Mercian - Asphalt Grand Prix - Elite Two Day, Great Wyrley (Staffordshire), Groot-Brittannië
1985
1
e in Eindklassement Mercian - Asphalt Grand Prix - Elite Two Day, Great Wyrley (Staffordshire), Groot-Brittannië
1985
3e in 1e etappe Sealink International Grand Prix, Rotherdam (Rotherham), Groot-Brittannië
1985
2e in 9e etappe Sealink International Grand Prix, Bromsgrove (Worcestershire), Groot-Brittannië
1985
1
e in 10e etappe Sealink International Grand Prix, Knowsley (Merseyside), Groot-Brittannië
1985
5e in Eindklassement Sealink International Grand Prix, Knowsley (Merseyside), Groot-Brittannië
1985
2e in Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Bassano del Grappa (Veneto), Italië
1986
1986
3e in Europees Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Onbekend
1986
1
e in Eindklassement Ripley Castle,
(Ron Kitching Classic)
, Groot-Brittannië
1986
2e in Bassano del Grappa, Zesdaagse, Bassano del Grappa (Veneto), Italië
1986
1
e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
+
Danny Clark
1986
3e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
1986
1
e in East Coast Classic,
(Beverley (b))
, Beverley (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1986
2e in Cork (b), Cork (Cork), Ierland
1986
1
e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
+
Danny Clark
1986
1
e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
+
Danny Clark
1986
1
e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
+
Danny Clark
1986
3e in Köln, Zesdaagse, Köln (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1986
1
e in Launceston, Zesdaagse, Launceston (Tasmania), Australië
+
Danny Clark
1986
2e in Maastricht, Zesdaagse, Maastricht (Limburg), Nederland
1986
2e in Paris, Zesdaagse, Paris (Ile-de-France), Frankrijk
1986
1
e in 1e etappe Ripley Castle,
(Ron Kitching Classic)
, Groot-Brittannië
1986
3e in Stuttgart, Zesdaagse, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
1986
1
e in Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Onbekend
1986
1
e in Westminster, Westminster (Westminster), Groot-Brittannië
1986
2e in 3e etappe deel b Tour of Ireland, Cork (Cork), Ierland
1986
1
e in Grenoble, Zesdaagse, Grenoble (Rhone-Alpes), Frankrijk
+
Francesco Moser
1987
1987
1
e in Bassano del Grappa, Zesdaagse, Bassano del Grappa (Veneto), Italië
+
Moreno Argentin
+
Roman Hermann
1987
2e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
1987
1
e in Donington Park, Elite, Criterium,
(Castle Donington, Criterium)
, Castle Donington (Leicestershire), Groot-Brittannië
1987
3e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1987
1
e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
+
Danny Clark
1987
2e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
1987
1
e in Maastricht, Zesdaagse, Maastricht (Limburg), Nederland
+
Danny Clark
1987
2e in Stuttgart, Zesdaagse, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
1987
3e in Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Onbekend
1987
2e in Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Wien (Wien), Oostenrijk
1987
2e in Zürich, Zesdaagse, Zürich (Zürich), Zwitserland
1987
3e in Antwerpen, Zesdaagse, Antwerpen (Antwerpen), België
1987
2e in Grenoble, Zesdaagse, Grenoble (Rhone-Alpes), Frankrijk
1988
1988
2e in Bassano del Grappa, Zesdaagse, Bassano del Grappa (Veneto), Italië
1988
1
e in Berlin,
(Berlin, Zesdaagse)
, Berlin (Berlin), Duitsland
+
Danny Clark
1988
1
e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
+
Danny Clark
1988
1
e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
+
Danny Clark
1988
1
e in Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Onbekend
+
Danny Clark
1988
3e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
1988
2e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
1988
2e in Köln, Zesdaagse, Köln (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
1988
1
e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
+
Danny Clark
1988
1
e in Münster, Zesdaagse, Münster (Nordrhein-Westfalen), Duitsland
+
Danny Clark
1988
1
e in Northampton, Northampton (Massachusetts), Verenigde Staten
1988
1
e in Paris, Zesdaagse, Paris (Ile-de-France), Frankrijk
+
Danny Clark
1988
1
e in Rotterdam, Zesdaagse, Rotterdam (Zuid-Holland), Nederland
+
Danny Clark
1988
2e in Stuttgart, Zesdaagse, Stuttgart (Baden-Wurttemberg), Duitsland
1988
2e in Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Gent (Oost-Vlaanderen), België
1988
3e in Antwerpen, Zesdaagse, Antwerpen (Antwerpen), België
1989
1989
1
e in 8e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1989
2e in Derbyshire, Criterium, Derbyshire (Derbyshire), Groot-Brittannië
1989
1
e in Hanley Town Centre, Elite, Criterium,
(Hanley)
, Hanley (Stoke-on-Trent), Groot-Brittannië
1989
1
e in Köln, Zesdaagse, Köln (Nordrhein-Westfalen), West-Duitsland
+
Danny Clark
1989
1
e in Tour of the Marshes,
(Maldon)
, Maldon (Essex), Groot-Brittannië
1989
1
e in Thurcroft, Thurcroft (Rotherham), Groot-Brittannië
1989
2e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
1989
1
e in F.I.C.P. Kampioenschappen van de Winter, Baan, Ploegkoers, Elite, Gent (Oost-Vlaanderen), België
+
Danny Clark
1989
2e in Dortmund, Zesdaagse, Dortmund (Nordrhein-Westfalen), West-Duitsland
1990
1990
2e in Bordeaux, Zesdaagse, Bordeaux (Aquitaine), Frankrijk
1990
1
e in Munich,
(München, Zesdaagse)
, München (Bayern), Duitsland
+
Danny Clark
1991
1991
1
e in Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent,
(Gent, Zesdaagse)
, Gent (Oost-Vlaanderen), België
+
Etienne De Wilde
1991
3e in Moscou, Zesdaagse, Moscou (Moscou City), Rusland
1991
1
e in Newport Nocturne,
(Newport, Criterium)
, Newport (Newport), Groot-Brittannië
1991
1
e in Tredegar, Tredegar (Blaenau Gwent), Groot-Brittannië
1991
2e in Grenoble, Zesdaagse, Grenoble (Rhone-Alpes), Frankrijk
1992
1992
1
e in Kent Criterium,
(Ashford, Criterium)
, Ashford (Kent), Groot-Brittannië
1992
2e in Aylesbury Summer Road Race,
(Aylesbury)
, Aylesbury (Buckinghamshire), Groot-Brittannië
1992
3e in Bremen, Zesdaagse, Bremen (Bremen), Duitsland
1992
3e in Tom Simpson Memorial Grand Prix, Elite, Race,
(Harworth)
, Harworth (Nottinghamshire), Groot-Brittannië
1993
1993
2e in Copenhagen,
(København, Zesdaagse)
, København (Hovedstaden), Denemarken
1993
1
e in 7e etappe An Post Ras,
(Ras Tailteann)
, Enniscorthy (Wexford), Ierland
1994
1994
2e in Commonwealth Games, Baan, Ploegenachtervolging, Canada
1994
1
e in Dormans Land, Dormans Land (Surrey), Groot-Brittannië
1994
3e in Seis Horas de Euskadi,
(Donostia/San Sebastián, Ploegkoers)
, Donostia/San Sebastián (Pais Vasco), Spanje
1999
1999
1
e in Northampton, Northampton (Massachusetts), Verenigde Staten
2011
2011
5e in Sorrento Cycling Club 10 Mile Time Trial,
(Kilpedder, Chrono)
, Kilpedder (Wicklow), Ierland
Ploegen
1980
KP Crisps - Viscount - Shimano (Groot-Brittannië) vanaf 01-08
1981
KP Crisps - Viscount - Shimano (Groot-Brittannië)
1982
Viscount Cycles - Shimano (Groot-Brittannië)
1983
RMC - Security Grille Protections (Groot-Brittannië)
1984
RMC - Security Grille Protections (Groot-Brittannië)
1985
RMC - Security Grille Protections (Groot-Brittannië)
1986
Ever Ready - Ammaco (Groot-Brittannië)
1987
Ever Ready - Ammaco (Groot-Brittannië)
1988
Ever Ready - Ammaco (Groot-Brittannië)
1989
Ever Ready - Gold Seal (Groot-Brittannië)
1990
Ever Ready - Halfords (Groot-Brittannië)
1991
individueel (Onbekend) tot 30-04
1991
The European (Groot-Brittannië) vanaf 01-05
1992
The European (Groot-Brittannië) tot 30-04
1992
Saracen Cycles (Groot-Brittannië) vanaf 01-05 tot 15-09
1992
Assos - Saracen Cycles (Groot-Brittannië) vanaf 15-09
1993
Assos - Saracen Cycles (Groot-Brittannië) tot 28-02
1993
Neilson - Tivoli (Groot-Brittannië) vanaf 01-03
1994
Neilson - Tivoli (Groot-Brittannië) tot 31-03
1994
Creatabolin C10 - Futurama (Groot-Brittannië) vanaf 01-04
1995
Creatabolin C10 - Futurama (Groot-Brittannië) tot 31-01
1995
All Media Services (Groot-Brittannië) vanaf 15-02 tot 31-05
Fotoalbum Tony Doyle
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1980
Foto: Courtesy Didier Graczyk
1981
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1982
Foto: © Unknown
1983
Foto: © Unknown
1984
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1986
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1988
Foto: © Fabian Creeten
1991
Foto: © Willem Dingemanse
1992
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1994
Foto: Courtesy Guy Dedieu
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close