Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Bart Aernouts
Voornaam: Bart
Achternaam: Aernouts
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 41 jaar
Geboortedatum: 23-06-1982
Geboorteplaats:
Essen (Antwerpen), België
Voornaam: Bart
Achternaam: Aernouts
Nationaliteit: België
Geslacht:
Leeftijd: 41 jaar
Geboortedatum: 23-06-1982
Geboorteplaats:
Essen (Antwerpen), België
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Berichten
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 2002-2015
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
1998
1998
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
1999
1999
1
e in Kasterlee, Cyclocross, Junioren, Kasterlee (Antwerpen), België
1999
2e in Gent Blaarmeersen, Cyclocross, Junioren, Gent Blaarmeersen (Oost-Vlaanderen), België
1999
1
e in # 1,
(Houthalen/Helchteren, Cyclocross, Junioren)
, Houthalen/Helchteren (Limburg), België
1999
1
e in Hittnau, Cyclocross, Junioren, Hittnau (Zürich), Zwitserland
1999
1
e in Heusden-Zolder, Cyclocross, Junioren, Heusden-Zolder (Limburg), België
1999
1
e in Duinencross,
(Koksijde, Cyclocross, Junioren)
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
1999
2e in Sint-Jozef,
(Rijkevorsel, Cyclocross, Junioren)
, Rijkevorsel (Antwerpen), België
1999
1
e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross, Junioren)
, Hoogstraten (Antwerpen), België
1999
1
e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross, Junioren)
, Kalmthout (Antwerpen), België
1999
1
e in Zingem, Cyclocross, Junioren, Zingem (Oost-Vlaanderen), België
1999
1
e in Azencross,
(Loenhout, Cyclocross, Junioren)
, Loenhout (Antwerpen), België
2000
2000
1
e in GP Montferland,
(Zeddam, Cyclocross, Junioren)
, Zeddam (Gelderland), Nederland
2000
1
e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België, Gent Blaarmeersen (Oost-Vlaanderen), België
2000
1
e in # 1,
(Nommay, Cyclocross, Junioren)
, Nommay (Franche-Comte), Frankrijk
2000
1
e in Noorderwijk, Cyclocross, Junioren, Noorderwijk (Antwerpen), België
2000
1
e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren, Sint Michielsgestel (Noord-Brabant), Nederland
2000
1
e in Krawatencross,
(Lille, Cyclocross, Junioren)
, Lille (Antwerpen), België
2000
1
e in Harnes, Cyclocross, U23, Harnes (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2000
1
e in Eeklo, Cyclocross, Junioren, Eeklo (Oost-Vlaanderen), België
2000
1
e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross, Junioren)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2000
1
e in Gavere, Cyclocross, U23, Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2000
22e in GP Groenendaal,
(Sint Michielsgestel, Cyclocross)
, Sint Michielsgestel (Noord-Brabant), Nederland
2000
21e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2000
12e in GP Rouwmoer,
(Essen, Cyclocross)
, Essen (Antwerpen), België
2000
3e in Azencross,
(Loenhout, Cyclocross, U23)
, Loenhout (Antwerpen), België
2001
2001
32e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23, Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2001
9e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2001
17e in GP Groenendaal,
(Sint Michielsgestel, Cyclocross)
, Sint Michielsgestel (Noord-Brabant), Nederland
2001
3e in Gavere, Cyclocross, U23, Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2001
15e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2001
11e in GP Rouwmoer,
(Essen, Cyclocross)
, Essen (Antwerpen), België
2002
2002
14e in GP Sven Nys,
(Baal, Cyclocross)
, Baal (Vlaams-Brabant), België
2002
3e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, België, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2002
14e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23, Zolder (Limburg), België
2002
14e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2002
6e in Ruddervoorde, Cyclocross, U23, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2002
1
e in Eversel, Cyclocross, Cat. B, Eversel (Limburg), België
2002
23e in Koppenberg, Cyclocross, Koppenberg (Oost-Vlaanderen), België
2002
2e in GP Groenendaal,
(Sint Michielsgestel, Cyclocross, U23)
, Sint Michielsgestel (Noord-Brabant), Nederland
2002
3e in # 2,
(Lichtaart, Cyclocross, Cat. B (a))
, Lichtaart (Antwerpen), België
2002
2e in Gavere, Cyclocross, U23, Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2002
1
e in Heusden-Zolder, Cyclocross, Cat. B, Heusden-Zolder (Limburg), België
2002
6e in Gieten, Cyclocross, U23, Gieten (Drenthe), Nederland
2002
11e in GP Rouwmoer,
(Essen, Cyclocross)
, Essen (Antwerpen), België
2002
3e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross, U23)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2002
2e in Azencross,
(Loenhout, Cyclocross, U23)
, Loenhout (Antwerpen), België
2002
5e in Diegem, Cyclocross, U23, Diegem (Brabant), België
2003
2003
14e in GP Sven Nys,
(Baal, Cyclocross)
, Baal (Vlaams-Brabant), België
2003
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, België, Wielsbeke (West-Vlaanderen), België
2003
2e in Vlaamse Aardbeiencross,
(Hoogstraten, Cyclocross, U23)
, Hoogstraten (Antwerpen), België
2003
5e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23, Monopoli (Puglia), Italië
2003
1
e in Nootdorp,
(Pijnacker, Cyclocross, U23)
, Pijnacker (Zuid-Holland), Nederland
2003
3e in Harnes, Cyclocross, U23, Harnes (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2003
3e in GP Adrie van der Poel,
(Hoogerheide, Cyclocross, U23)
, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2003
2e in Eindklassement Superprestige, Cyclocross, U23, Onbekend
2003
4e in Vorselaar, Cyclocross, U23, Vorselaar (Antwerpen), België
2003
11e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2003
3e in Ruddervoorde, Cyclocross, U23, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2003
7e in Koppenberg, Cyclocross, U23, Koppenberg (Oost-Vlaanderen), België
2003
11e in Europees Kampioenschap, Cyclocross, U23, Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2003
11e in Jaarmarktcross,
(Niel, Cyclocross)
, Niel (Antwerpen), België
2003
2e in Gavere, Cyclocross, U23, Gavere (Oost-Vlaanderen), België
2003
29e in Wetzikon, Cyclocross, Wetzikon (Zürich), Zwitserland
2003
1
e in Huijbergen, Cyclocross, U23, Huijbergen (Noord-Brabant), Nederland
2003
2e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross, U23)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2003
17e in GP Rouwmoer,
(Essen, Cyclocross)
, Essen (Antwerpen), België
2003
8e in Azencross,
(Loenhout, Cyclocross, U23)
, Loenhout (Antwerpen), België
2004
2004
15e in GP Sven Nys,
(Baal, Cyclocross)
, Baal (Vlaams-Brabant), België
2004
2e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, U23, België, Lille (Antwerpen), België
2004
13e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, U23, Pontchâteau (Pays de la Loire), Frankrijk
2004
2e in Harnes, Cyclocross, U23, Harnes (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2004
2e in Nootdorp,
(Pijnacker, Cyclocross, U23)
, Pijnacker (Zuid-Holland), Nederland
2004
1
e in Eindklassement Gazet van Antwerpen Trofee, Cyclocross, U23, België
2004
11e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2004
2e in Harderwijk, Cyclocross, Harderwijk (Gelderland), Nederland
2004
1
e in Val Joly,
(Fourmies, Cyclocross)
, Fourmies (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2004
2e in Kayl, Cyclocross, Kayl (Luxembourg), Luxemburg
2004
1
e in # 1,
(Steinmaur, Cyclocross)
, Steinmaur (Zürich), Zwitserland
2004
9e in Nootdorp,
(Pijnacker, Cyclocross)
, Pijnacker (Zuid-Holland), Nederland
2004
20e in Duinencross,
(Koksijde, Cyclocross)
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2004
18e in Wetzikon, Cyclocross, Wetzikon (Zürich), Zwitserland
2004
15e in GP Mamma e Papa' Guerciotti,
(Milano, Cyclocross)
, Milano (Lombardia), Italië
2004
16e in Kersttrofee,
(Hofstade, Cyclocross)
, Hofstade (Brabant), België
2005
2005
12e in # 1,
(Aigle, Cyclocross)
, Aigle (Vaud), Zwitserland
2005
13e in # 1,
(Nommay, Cyclocross)
, Nommay (Franche-Comte), Frankrijk
2005
20e in GP Adrie van der Poel,
(Hoogerheide, Cyclocross)
, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2005
40e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Sankt Wendel (Saarland), Duitsland
2005
19e in Cyclo-cross du Mingant,
(Lanarvily, Cyclocross)
, Lanarvily (Bretagne), Frankrijk
2005
12e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2005
12e in Tabor, Cyclocross, Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2005
8e in Nootdorp,
(Pijnacker, Cyclocross)
, Pijnacker (Zuid-Holland), Nederland
2005
23e in Wetzikon, Cyclocross, Wetzikon (Zürich), Zwitserland
2005
14e in GP Mamma e Papa' Guerciotti,
(Milano, Cyclocross)
, Milano (Lombardia), Italië
2005
10e in Ziklo Kross,
(Igorre, Cyclocross)
, Igorre (Pais Vasco), Spanje
2005
5e in Kersttrofee,
(Hofstade, Cyclocross)
, Hofstade (Brabant), België
2005
19e in Hooglede, Cyclocross, Hooglede (West-Vlaanderen), België
2006
2006
18e in Liévin, Cyclocross (a), Liévin (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2006
16e in GP Adrie van der Poel,
(Hoogerheide, Cyclocross)
, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2006
18e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Zeddam (Gelderland), Nederland
2006
9e in Herk-de-Stad (a), Herk-de-Stad (Limburg), België
2006
12e in # 1,
(Aigle, Cyclocross)
, Aigle (Vaud), Zwitserland
2006
12e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2006
10e in Tabor, Cyclocross, Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2006
26e in Treviso, Cyclocross, Treviso (Veneto), Italië
2006
8e in Nootdorp,
(Pijnacker, Cyclocross)
, Pijnacker (Zuid-Holland), Nederland
2006
8e in Duinencross,
(Koksijde, Cyclocross)
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2006
6e in Ziklo Kross,
(Igorre, Cyclocross)
, Igorre (Pais Vasco), Spanje
2006
10e in GP Mamma e Papa' Guerciotti,
(Milano, Cyclocross)
, Milano (Lombardia), Italië
2006
2e in Huijbergen, Cyclocross, Huijbergen (Noord-Brabant), Nederland
2006
4e in Kersttrofee,
(Hofstade, Cyclocross)
, Hofstade (Brabant), België
2007
2007
22e in # 1,
(Nommay, Cyclocross)
, Nommay (Franche-Comte), Frankrijk
2007
11e in GP Adrie van der Poel,
(Hoogerheide, Cyclocross)
, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2007
25e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Hooglede (West-Vlaanderen), België
2007
2e in Zierikzee, Amateurs, Zierikzee (Zeeland), Nederland
2007
12e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2007
12e in Tabor, Cyclocross, Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2007
3e in Vlaamse Houdlandcross,
(Eernegem, Cyclocross)
, Eernegem (West-Vlaanderen), België
2007
8e in Duinencross,
(Koksijde, Cyclocross)
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2007
10e in Ziklo Kross,
(Igorre, Cyclocross)
, Igorre (Pais Vasco), Spanje
2007
2e in Wetzikon, Cyclocross, Wetzikon (Zürich), Zwitserland
2007
1
e in Huijbergen, Cyclocross, Huijbergen (Noord-Brabant), Nederland
2007
8e in Kersttrofee,
(Hofstade, Cyclocross)
, Hofstade (Brabant), België
2008
2008
5e in Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België, Hofstade (Brabant), België
2008
11e in Liévin, Cyclocross (a), Liévin (Nord-Pas-de-Calais), Frankrijk
2008
10e in GP Adrie van der Poel,
(Hoogerheide, Cyclocross)
, Hoogerheide (Noord-Brabant), Nederland
2008
14e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Treviso (Veneto), Italië
2008
1
e in Schmerikon, Cyclocross, Schmerikon (Schwyz), Zwitserland
2008
5e in Vlaamse Industrieprijs Bosduin,
(Kalmthout, Cyclocross)
, Kalmthout (Antwerpen), België
2008
15e in Tabor, Cyclocross, Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2008
17e in Nootdorp,
(Pijnacker, Cyclocross)
, Pijnacker (Zuid-Holland), Nederland
2008
15e in Ziklo Kross,
(Igorre, Cyclocross)
, Igorre (Pais Vasco), Spanje
2008
12e in # 1,
(Nommay, Cyclocross)
, Nommay (Franche-Comte), Frankrijk
2008
9e in GP Eric De Vlaeminck,
(Zolder, Cyclocross)
, Zolder (Limburg), België
2009
2009
2e in Ronde van Nieuwendijk,
(Nieuwendijk)
, Nieuwendijk (Zuid-Holland), Nederland
2009
3e in Steenbergcross,
(Erpe-Mere, Cyclocross)
, Erpe-Mere (Oost-Vlaanderen), België
2009
1
e in Harderwijk, Cyclocross, Harderwijk (Gelderland), Nederland
2010
2010
1
e in GP Groenendaal,
(Sint Michielsgestel, Cyclocross)
, Sint Michielsgestel (Noord-Brabant), Nederland
2010
37e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Tabor (Jihocesky Kraj), Tsjechië
2010
3e in Kleicross,
(Lebbeke, Cyclocross)
, Lebbeke (Oost-Vlaanderen), België
2010
2e in Steenbergcross,
(Erpe-Mere, Cyclocross)
, Erpe-Mere (Oost-Vlaanderen), België
2010
3e in GP Pelt,
(Neerpelt, Cyclocross)
, Neerpelt (Limburg), België
2010
2e in Ruddervoorde, Cyclocross, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2010
2e in Nacht van Woerden,
(Woerden, Cyclocross)
, Woerden (Zuid-Holland), Nederland
2010
4e in Zonhoven, Cyclocross, Zonhoven (Limburg), België
2010
1
e in Faè di Oderzo,
(Faè, Cyclocross)
, Faè (Veneto), Italië
2010
3e in Scheldecross,
(Antwerpen, Cyclocross)
, Antwerpen (Antwerpen), België
2011
2011
17e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Sankt Wendel (Saarland), Duitsland
2011
4e in Cauberg Cyclo-cross,
(Valkenburg aan de Geul, Cyclocross)
, Valkenburg aan de Geul (Limburg), Nederland
2011
3e in Internationale Sluitingsprijs,
(Oostmalle, Cyclocross)
, Oostmalle (Antwerpen), België
2011
2e in Ruddervoorde, Cyclocross, Ruddervoorde (West-Vlaanderen), België
2011
1
e in Nacht van Woerden,
(Woerden, Cyclocross)
, Woerden (Zuid-Holland), Nederland
2011
3e in Duinencross,
(Koksijde, Cyclocross)
, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2011
2e in Vlaamse Druivencross,
(Overijse, Cyclocross)
, Overijse (Vlaams-Brabant), België
2012
2012
1
e in Rucphen, Cyclocross, Rucphen (Noord-Brabant), Nederland
2012
5e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Koksijde (West-Vlaanderen), België
2012
1
e in Nacht van Woerden,
(Woerden, Cyclocross)
, Woerden (Zuid-Holland), Nederland
2012
3e in Zonhoven, Cyclocross, Zonhoven (Limburg), België
2012
2e in Jaarmarktcross,
(Niel, Cyclocross)
, Niel (Antwerpen), België
2013
2013
15e in Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite, Louisville (Kentucky), Verenigde Staten
2013
5e in Profronde van Etten-Leur,
(Etten-Leur, Criterium)
, Etten-Leur (Noord-Brabant), Nederland
2013
5e in Hoogstraten, Dernycriterium, Hoogstraten (Antwerpen), België
2013
3e in Nacht van Woerden,
(Woerden, Cyclocross)
, Woerden (Zuid-Holland), Nederland
Ploegen
2000
Sportgroep Koksijde - CP Maes (België)
2001
Rabobank (A) (Nederland)
2002
Rabobank CT (Nederland)
2003
Rabobank TT3 (Nederland)
2004
Rabobank CT (Nederland)
2005
Rabobank CT (Nederland)
2006
Rabobank CT (Nederland)
2007
Rabobank CT (Nederland)
2008
Rabobank CT (Nederland)
2009
Rabobank CT (Nederland)
2010
Rabobank - Giant (Nederland)
2011
Rabobank - Giant (Nederland)
2012
Rabobank - Giant (Nederland)
2012
AA Drink - Leontien.nl (Nederland) vanaf 01-03
2013
AA Drink - Leontien.nl (Nederland)
2014
AA Drink - Leontien.nl (Nederland) tot 31-08
2014
Corendon - Kwadro (België) vanaf 01-09
2015
Corendon - Kwadro (België) tot 28-02
Berichten
(0)
11-02-2015
Aernouts is bezig aan laatste weken als crosser
Fotoalbum Bart Aernouts
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2000
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2001
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2002
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2003
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2004
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2005
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2006
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2007
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2009
Foto: Courtesy Hugo Tack
2010
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2011
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2012
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2012
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2013
Foto: © Corendon - Kwadro
2015
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close