Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Antonio Angulo
Voornaam: Antonio
Achternaam: Angulo Sampedro
Nationaliteit: Spanje
Geslacht:
Leeftijd: 32 jaar
Geboortedatum: 18-02-1992
Geboorteplaats:
El Llano (Cantabria), Spanje
Voornaam: Antonio
Achternaam: Angulo Sampedro
Nationaliteit: Spanje
Geslacht:
Leeftijd: 32 jaar
Geboortedatum: 18-02-1992
Geboorteplaats:
El Llano (Cantabria), Spanje
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Berichten
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 2015-
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
2010
2010
9e in 1e etappe Vuelta Caja Cantabria al Besaya (J),
(Vuelta al Besaya, Junioren)
, Mercadal (Cantabria), Spanje
2011
2011
1
e in Insalus Saria,
(Lizarza)
, Lizarza (Pais Vasco), Spanje
2011
4e in Premio Primavera,
(Amorebieta (b))
, Amorebieta (Pais Vasco), Spanje
2011
3e in Kampioenschap van Cantabrië, Op de weg, U23, Spanje, Santander (Cantabria), Spanje
2011
3e in Premio La Trinidad,
(Trucios-Turtzioz)
, Trucios-Turtzioz (Pais Vasco), Spanje
2012
2012
3e in Circuito de Pascua Pitillas,
(Pitilias)
, Pitilias (Navarra), Spanje
2012
4e in Clasica Ciudad Torredonjimeno,
(Torredonjimeno)
, Torredonjimeno (Andalucia), Spanje
2012
4e in Klasika Lemoiz,
(Lemoiz)
, Lemoiz (Pais Vasco), Spanje
2013
2013
2e in Insalus Saria,
(Lizarza)
, Lizarza (Pais Vasco), Spanje
2013
3e in Gran Premio San José - Mem. P. Echevarria,
(Astillero)
, Astillero (Cantabria), Spanje
2013
3e in Laukiz Saria,
(Laukiz)
, Laukiz (Pais Vasco), Spanje
2013
3e in Gran Premio Kutxabank,
(Urretxu)
, Urretxu (Pais Vasco), Spanje
2013
1
e in Memorial Jose Maria Anza,
(Tolosa (b))
, Tolosa (Pais Vasco), Spanje
2013
4e in Prueba Loinaz Memorial Ion Lazcano,
(Beasain)
, Beasain (Pais Vasco), Spanje
2013
4e in Clásica Santiago en Cos,
(Cos)
, Cos (Cantabria), Spanje
2013
1
e in Xanisteban Saria,
(Oiartzun (a))
, Oiartzun (Pais Vasco), Spanje
2013
3e in Trofeo Ciudad de Santander,
(Santander)
, Santander (Cantabria), Spanje
2013
4e in Leintz Bailalari Itzulia,
(Aretxabaleta)
, Aretxabaleta (Pais Vasco), Spanje
2013
1
e in Gran Premio San Antolin - Memorial Oier Elorriaga,
(Lekeitio)
, Lekeitio (Pais Vasco), Spanje
2013
2e in Andra Mari Sari,
(Urdúliz)
, Urdúliz (Pais Vasco), Spanje
2013
5e in Eindklassement General Classification,
(Trofeo Lehendakari)
, Spanje
2014
2014
2e in G.P.Caja Cantabria,
(Santander)
, Santander (Cantabria), Spanje
2014
2e in Trofeo Ciudad de Santander,
(Santander)
, Santander (Cantabria), Spanje
2014
3e in Gran Premio San José - Mem. P. Echevarria,
(Astillero)
, Astillero (Cantabria), Spanje
2014
4e in Memorial Jose Maria Anza,
(Tolosa (b))
, Tolosa (Pais Vasco), Spanje
2014
1
e in Circuito de Escalante,
(Escalante)
, Escalante (Cantabria), Spanje
2014
2e in Andra Mari Sari,
(Urdúliz)
, Urdúliz (Pais Vasco), Spanje
2014
3e in 2e etappe Volta a Galicia, A Coruña (Galicia), Spanje
2015
2015
1
e in Circuito Guadiana, Don Benito,
(Guadiana)
, Guadiana (Andalucia), Spanje
2015
6e in Zumaiako Saria,
(Zumaia (a))
, Zumaia (Pais Vasco), Spanje
2015
4e in GP Macario,
(Alcalá de Henares)
, Alcalá de Henares (Madrid), Spanje
2015
2e in Trofeo San José - Iberdrola,
(Muelas del Pan)
, Muelas del Pan (Castilla y Leon), Spanje
2015
4e in Memorial Valenciaga,
(Eibar)
, Eibar (Pais Vasco), Spanje
2015
3e in Memorial Pascual Momparler,
(Villanueva de Castellón)
, Villanueva de Castellón (Comunidad Valenciana), Spanje
2015
1
e in Eindklassement Copa de España, Elite/U23, Spanje
2015
1
e in Kampioenschap van Cantabrië, Op de weg, Elite zonder contract, Spanje, Spanje
2015
5e in Korona Kocich Gór,
(Zawonia)
, Zawonia (Dolnośląskie), Polen
2016
2016
1
e in Gran Premio San José - Mem. P. Echevarria,
(Astillero)
, Astillero (Cantabria), Spanje
2016
4e in Memorial Aitor Bugallo,
(Durango)
, Durango (Pais Vasco), Spanje
2016
1
e in Memorial Xavier Tondo,
(Valls)
, Valls (Cataluña), Spanje
2016
4e in Clasica Ciudad Torredonjimeno,
(Torredonjimeno)
, Torredonjimeno (Andalucia), Spanje
2016
1
e in Memorial Pascual Momparler,
(Villanueva de Castellón)
, Villanueva de Castellón (Comunidad Valenciana), Spanje
2016
2e in Santikutz Klasika - Prueba Santa Cruz,
(Legazpia)
, Legazpia (Pais Vasco), Spanje
2016
2e in GP Macario,
(Alcalá de Henares)
, Alcalá de Henares (Madrid), Spanje
2016
1
e in Eindklassement Copa de España, Elite/U23, Spanje
2016
2e in 2e etappe Volta a Coruña, Brion (Galicia), Spanje
2016
1
e in 3e etappe Volta a Coruña, Ferrol (Galicia), Spanje
2016
3e in Eindklassement Volta a Coruña, Spanje
2016
1
e in Trofeo San Antonio Renedo de Pielagos,
(Renedo)
, Renedo (Cantabria), Spanje
2016
4e in Eindklassement Vuelta a Segovia, Spanje
2016
1
e in 3e etappe Vuelta Ciclista a Leon, Astorga (Castilla y Leon), Spanje
2016
1
e in 4e etappe Vuelta Ciclista a Leon, Spanje
2016
2e in 1e etappe Trofeo Bahamontes,
(Vuelta a Toledo)
, Camarena (Castilla-La Mancha), Spanje
2016
3e in Eindklassement Trofeo Bahamontes,
(Vuelta a Toledo)
, Spanje
2016
2e in 2e etappe Volta Provincia de Valencia, Olocau (Comunidad Valenciana), Spanje
2016
2e in 1e etappe Vuelta a Cantabria, Vioño (Cantabria), Spanje
2016
4e in Eindklassement Vuelta a Cantabria, Spanje
2016
1
e in 3e etappe Vuelta a Cantabria, Santander (Cantabria), Spanje
2016
1
e in 2e etappe Volta Ciclista Internacional a Lleida, Lleida (Cataluña), Spanje
2017
2017
1
e in 2e etappe Volta à Bairrada, Portugal
2017
1
e in Eindklassement Volta à Bairrada, Portugal
2017
4e in Grande Premio de Mortágua,
(Mortágua)
, Mortágua (Viseu), Portugal
2018
2018
2e in GP Villa de Mojados,
(Valladolid)
, Valladolid (Castilla y Leon), Spanje
2018
1
e in 2e etappe Vuelta a la Provincia de Alicante, La Nucía (Comunidad Valenciana), Spanje
2018
2e in 1e etappe Trofeo Ciudad de Lorca Vuelta Guadalentin, Puerto Lumbreras (Murcia), Spanje
2018
3e in Eindklassement Trofeo Ciudad de Lorca Vuelta Guadalentin, Spanje
2018
1
e in 1e etappe Volta a Coruña, Ponte (Galicia), Spanje
2018
2e in 2e etappe Volta a Coruña, Curtis (Galicia), Spanje
2018
5e in Eindklassement Volta a Coruña, Spanje
2018
5e in Prueba Loinaz Memorial Ion Lazcano,
(Beasain)
, Beasain (Pais Vasco), Spanje
2018
3e in 5e etappe Vuelta Ciclista a Leon, Astorga (Castilla y Leon), Spanje
2018
2e in Memorial Juan Manuel Santisteban,
(Colindres)
, Colindres (Cantabria), Spanje
2018
2e in 2e etappe Challenge Vetusta,
(Oviedo)
, Oviedo (Asturias), Spanje
2018
1
e in 1e etappe Vuelta a Cantabria, Spanje
2018
2e in Eindklassement Vuelta a Cantabria, Spanje
2018
1
e in 2e etappe Volta a Galicia, Spanje
2018
2e in 3e etappe Volta a Galicia, Spanje
2019
2019
6e in 2e etappe Ronde van Aragon,
(Vuelta a Aragón)
, Canfranc (Aragon), Spanje
2019
1
e in Clássica Memorial Bruno Neves,
(Oliveira de Azemeis)
, Nogueira do Cravo (Coimbra), Portugal
2019
2e in 2e etappe GP Abimota, Mortágua (Viseu), Portugal
2019
1
e in 3e etappe GP Abimota, Vouzela (Viseu), Portugal
2019
2e in Eindklassement GP Abimota, Portugal
2019
3e in 1e etappe GP de Ciclismo de Torres Vedras,
(Troféu Joaquim Agostinho)
, Sobral de Monte Agraço (Lisboa), Portugal
2019
2e in Circuito da Moita - Oeste,
(Moita)
, Moita (Santarem), Portugal
2020
2020
6e in 3e etappe Tour du Limousin, Chamberet (Limousin), Frankrijk
2020
10e in Eindklassement Tour du Limousin, Frankrijk
2020
16e in Paris - Tours, Frankrijk
2021
2021
2e in 6e etappe Volta ao Alentejo, Évora (Évora), Portugal
2021
5e in 2e etappe GP de Ciclismo de Torres Vedras,
(Troféu Joaquim Agostinho)
, Torres Vedras (Lisboa), Portugal
2021
6e in 1e etappe Arctic Race of Norway, Tromsø (Troms), Noorwegen
2021
7e in 3e etappe Tour du Limousin, Lubersac (Limousin), Frankrijk
2021
8e in Eindklassement Tour du Limousin, Frankrijk
2021
17e in Coppa Sabatini,
(Peccioli)
, Italië
2021
4e in 1e etappe Tour of Croatia, Tour de Croatie,
(Kroz Hrvatsku)
, Varazdin (Varazdinska), Kroatië
2021
8e in 2e etappe Tour of Croatia, Tour de Croatie,
(Kroz Hrvatsku)
, Otocac (Primorsko-Goranska), Kroatië
2021
9e in 3e etappe Tour of Croatia, Tour de Croatie,
(Kroz Hrvatsku)
, Makarska (Dubrovacko-Neretvanska), Kroatië
2021
6e in 4e etappe Tour of Croatia, Tour de Croatie,
(Kroz Hrvatsku)
, Crikvenica (Primorsko-Goranska), Kroatië
2022
2022
9e in 6e etappe International Presidency Turkey Tour, Eceabat (Canakkale), Turkije
2022
3e in 4e etappe Tour de Bretagne, Guillac (Bretagne), Frankrijk
2022
5e in 7e etappe Tour de Bretagne, Lannion (Bretagne), Frankrijk
2022
5e in Eindklassement Tour de Bretagne, Frankrijk
2022
7e in 3e etappe Boucles de la Mayenne, Gontier (Provence-Alpes-Cote d'Azur), Frankrijk
2022
9e in 1e etappe Arctic Race of Norway, Mo i Rana (Nordland), Noorwegen
2023
2023
3e in 1e etappe Tour du Gabon,
(La Tropicale Amissa Bongo)
, Oyem (Woleu-Ntem), Gabon
2023
8e in 4e etappe Tour du Gabon,
(La Tropicale Amissa Bongo)
, Lambaréné (Moyen-Ogooue), Gabon
2023
10e in 5e etappe Tour du Gabon,
(La Tropicale Amissa Bongo)
, Libreville (Estuaire), Gabon
2023
1
e in 1e etappe GP Beiras e Serra da Estrela, Gouveia (Guarda), Portugal
+
Pelayo Sanchez Mayo
+
Antonio Eric Fagundez Lima
+
Daniel Navarro García
+
Ander Okamika Bengoetxea
+
Mario Aparicio Muñoz
+
Óscar Pelegri Ferrandis
2023
5e in 1e etappe Arctic Race of Norway, Alta (Finnmark), Noorwegen
2023
4e in 2e etappe International Presidency Turkey Tour, Kalkan (Antalya), Turkije
Ploegen
2012
Azysa - Telco'm - Conor (Spanje)
2013
Café Baqué - Conservas Campos (Spanje)
2014
Café Baqué - Conservas Campos (Spanje)
2015
Gomur (Spanje)
2015
Cycling Academy Team (Israël) vanaf 10-06
2017
La Alumínios - Metalusa - BlackJack (Portugal)
2019
Efapel - Xisto (Portugal)
2020
Euskadi - DBA (Spanje)
2021
Euskaltel - DBA (Spanje)
2022
Euskaltel - Grupo Hafesa (Spanje)
2023
Burgos - BH (Spanje)
2024
Burgos - BH (Spanje)
Berichten
(0)
04-11-2022
Antonio Angulo al Burgos-BH
Fotoalbum Antonio Angulo
Foto: © Antonio Angulo Sampedro
2016
Foto: © Efapel - Xisto
2019
Foto: © Euskadi - DBA
2020
Foto: © Euskaltel - DBA
2021
Foto: © Euskaltel - Grupo Hafesa
2022
Foto: © Burgos - BH
2023
Foto: © Burgos - BH
2024
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close