Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Olga Zabelinskaya
Voornaam: Olga
Achternaam: Zabelinskaya
Nationaliteit: Rusland
Geslacht:
Leeftijd: 43 jaar
Geboortedatum: 10-05-1980
Geboorteplaats:
Sankt Petersburg (Saint Petersburg City), Rusland
Voornaam: Olga
Achternaam: Zabelinskaya
Nationaliteit: Rusland
Geslacht:
Leeftijd: 43 jaar
Geboortedatum: 10-05-1980
Geboorteplaats:
Sankt Petersburg (Saint Petersburg City), Rusland
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Berichten
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Familiebanden
is een dochter van
Sergei Sukhoruchenkov
is een nicht van
Viktor Sukhoruchenkov
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
1997
1997
1
e in Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V), Onbekend
1997
5e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V), Voronezh (Voronezh), Rusland
1998
1998
2e in Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V), Onbekend
1998
2e in Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V), Onbekend
1998
2e in Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V), Onbekend
2001
2001
2e in 7e etappe Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile,
(Giro Rosa (V))
, Italië
2001
3e in Proloog Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile,
(Giro Rosa (V))
, Italië
2001
7e in Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio,
(Cittiglio (V))
, Cittiglio (Lombardia), Italië
2001
3e in Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23 (V), Frankrijk
2001
3e in Chrono Champenois - Trophée Européen,
(Bétheny, Chrono (V))
, Bétheny (Champagne-Ardenne), Frankrijk
2002
2002
2e in Rund Um die Rigi - Gersau,
(Gersau (V))
, Gersau (Schwyz), Zwitserland
2002
2e in 1e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V), Corbières (Languedoc-Roussillon), Frankrijk
2002
3e in 6e etappe Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V), Castelnaudary (Languedoc-Roussillon), Frankrijk
2002
1
e in Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, U23 (V), Italië
2003
2003
2e in 6e etappe Holland Ladies Tour (V), Nederland
2003
3e in Eindklassement Holland Ladies Tour (V), Nederland
2003
5e in Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V), Hamilton (Ontario), Canada
2006
2006
1
e in 7e etappe deel b Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V), Limousis (Languedoc-Roussillon), Frankrijk
2010
2010
10e in Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio,
(Cittiglio (V))
, Cittiglio (Lombardia), Italië
2010
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V), Cheboksary (Chuvashia), Rusland
2010
6e in 5e etappe Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile,
(Giro Rosa (V))
, Italië
2010
3e in 6e etappe Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile,
(Giro Rosa (V))
, Arcisate (Lombardia), Italië
2010
9e in 7e etappe Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile,
(Giro Rosa (V))
, Albese con Cassano (Lombardia), Italië
2010
9e in 9e etappe Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile,
(Giro Rosa (V))
, Stelvio (Trentino-Alto Adige), Italië
2010
9e in Eindklassement Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile,
(Giro Rosa (V))
, Italië
2010
4e in 1e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Altenburg (Thuringen), Duitsland
2010
2e in 2e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Gera (Thuringen), Duitsland
2010
4e in 3e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Greiz (Thuringen), Duitsland
2010
3e in 4e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Schleiz (Thuringen), Duitsland
2010
1
e in Eindklassement Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Duitsland
2010
3e in Proloog Route de France Féminine (V), Plouha (Bretagne), Frankrijk
2010
6e in 3e etappe Route de France Féminine (V), Cloyes-sur-le-Loir (Centre), Frankrijk
2010
3e in 4e etappe Route de France Féminine (V), Frankrijk
2010
5e in 5e etappe Route de France Féminine (V), Saint-Dié-des-Vosges (Lorraine), Frankrijk
2010
3e in Eindklassement Route de France Féminine (V), Frankrijk
2010
9e in GP Ouest France, GP de Plouay - Classic Lorient Agglomération,
(Plouay (V))
, Plouay (Bretagne), Frankrijk
2010
3e in Chrono Champenois - Trophée Européen,
(Bétheny, Chrono (V))
, Bétheny (Champagne-Ardenne), Frankrijk
2011
2011
3e in 3e etappe Healthy Ageing Tour,
(Energiewacht Tour (V))
, Aduard (Groningen), Nederland
2011
5e in 4e etappe Emakumeen Bira,
(Emakumeen Euskal Bira (V))
, Orduña (Pais Vasco), Spanje
2011
9e in Eindklassement Emakumeen Bira,
(Emakumeen Euskal Bira (V))
, Spanje
2011
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V), Moscou (Moscou City), Rusland
2011
7e in 10e etappe Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile,
(Giro Rosa (V))
, San Francesco al Campo (Piemonte), Italië
2011
9e in 6e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Schmölln (Sachsen), Duitsland
2011
5e in 5e etappe Trophée d'Or Féminin (V), Frankrijk
2011
5e in Memorial Davide Fardelli,
(Rogno, Chrono (V))
, Rogno (Lombardia), Italië
2011
6e in 2e etappe Holland Ladies Tour (V), Gemert (Noord-Brabant), Nederland
2011
4e in Chrono Champenois - Trophée Européen,
(Bétheny, Chrono (V))
, Bétheny (Champagne-Ardenne), Frankrijk
2011
16e in Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V), København (Hovedstaden), Denemarken
2011
3e in Chrono des Nations,
(Chrono des Herbiers (V))
, Frankrijk
2012
2012
2e in Celtic Chrono,
(Belfast, Chrono (V))
, , Ierland
2012
3e in 1e etappe Tour de Free State (V), Brandfort (Free State), Zuid-Afrika
2012
9e in Eindklassement Tour de Free State (V), Zuid-Afrika
2012
2e in Eindklassement Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V), Sarnonico (Trentino-Alto Adige), Italië
2012
3e in 2e etappe deel b Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V), Sarnonico (Trentino-Alto Adige), Italië
2012
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V), Voronezh (Voronezh), Rusland
2012
7e in 2e etappe Giro d'Italia Donne,Giro d'Italia Femminile,
(Giro Rosa (V))
, Roma (Lazio), Italië
2012
9e in Proloog Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Zwickau (Sachsen), Duitsland
2012
10e in 2e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Schleiz (Thuringen), Duitsland
2012
10e in 5e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Duitsland
2012
3e in Olympische Spelen, Op de weg, Elite (V), London (Greater London), Groot-Brittannië
2012
3e in Olympische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V), London (Greater London), Groot-Brittannië
2012
3e in Chrono Champenois - Trophée Européen,
(Bétheny, Chrono (V))
, Bétheny (Champagne-Ardenne), Frankrijk
2013
2013
5e in Chrono Champenois - Trophée Européen,
(Bétheny, Chrono (V))
, Bétheny (Champagne-Ardenne), Frankrijk
2013
7e in Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V), Firenze (Toscana), Italië
2013
4e in Chrono des Nations,
(Chrono des Herbiers (V))
, Frankrijk
2014
2014
8e in 2e etappe Ladies Tour of Qatar (V), Madinat ash Shamal (Madinat ach Shamal), Qatar
2014
3e in 1e etappe Vuelta a Costa Rica (V), San Miguel de Sarapiquí (Alajuela), Costa Rica
2014
1
e in 2e etappe Vuelta a Costa Rica (V), San Rafael (Alajuela), Costa Rica
2014
3e in 4e etappe Vuelta a Costa Rica (V), Grecia (Alajuela), Costa Rica
2014
1
e in Eindklassement Vuelta a Costa Rica (V), Sábana (San Jose), Costa Rica
2014
1
e in Grand Prix GSB,
(San Salvador (V))
, Juayúa (Sonsonate), El Salvador
2014
4e in Grand Prix de Oriente,
(San Salvador (V) (a))
, San Salvador (San Salvador), El Salvador
2014
2e in Grand Prix El Salvador (V), El Salvador
2014
1
e in Proloog Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (V), Nuevo Cuscatlán (La Libertad), El Salvador
2014
4e in 1e etappe Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (V), Nahuizalco (Sonsonate), El Salvador
2014
2e in 2e etappe Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (V), Olocuilta (La Paz), El Salvador
2014
3e in 3e etappe Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (V), Santa Ana (Chalatenango), El Salvador
2014
5e in 4e etappe Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (V), El Boqueron (Sonsonate), El Salvador
2014
10e in 5e etappe Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (V), San Luis Talpa (La Paz), El Salvador
2014
3e in Eindklassement Vuelta Ciclista Femenina a el Salvador (V), San Luis Talpa (La Paz), El Salvador
2014
7e in Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio,
(Cittiglio (V))
, Cittiglio (Lombardia), Italië
2014
1
e in 2e etappe Tour of Zhoushan Island I (V), Shengsi (Zhejiang), China
2016
2016
2e in 2e etappe Tour of Zhoushan Island I (V), Shengsi (Zhejiang), China
2016
2e in Eindklassement Tour of Zhoushan Island I (V), China
2016
2e in Nagrade Ljubljana,
(Ljubljana, Chrono (V))
, Ljubljana (Bohinj), Slovenië
2016
4e in 1e etappe Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V), Pracul (Trentino-Alto Adige), Italië
2016
1
e in 2e etappe Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Erfurt (Thuringen), Duitsland
2016
2e in Olympische Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V), Onbekend
2016
2e in Chrono Champenois - Trophée Européen,
(Bétheny, Chrono (V))
, Bétheny (Champagne-Ardenne), Frankrijk
2016
3e in Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V), Plumelec (Bretagne), Frankrijk
2017
2017
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Rusland (V), Rusland
2017
8e in Liège - Bastogne - Liège,
(Liège (V))
, Liège (Liege), België
2017
3e in Proloog Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V), Gera (Thuringen), Duitsland
2017
3e in Europees Kampioenschap, Op de weg, Elite (V), Herning (Midtjyllen), Denemarken
2018
2018
3e in deel 5 Wereldbeker, Baan, Ploegkoers, Elite (V), Minsk (Minsk), Belarus
2018
3e in deel 5 Wereldbeker, Baan, Ploegkoers, Elite (V), Minsk (Minsk), Belarus
2018
1
e in 1e etappe Tour of Eftalia Hotels and Velo Alanya (V), Turkije
2018
1
e in 2e etappe Tour of Eftalia Hotels and Velo Alanya (V), Turkije
2018
1
e in Eindklassement Tour of Eftalia Hotels and Velo Alanya (V), Turkije
2018
1
e in 1e etappe deel a Tour of Thailand (V), Khon Kaen (Khon Kaen), Thailand
+
Gulnaz Khatuntseva Badykova
+
Karina Kasenova
+
Elyzaveta Oshurkova
+
Evgeniya Sergeyevna Augustinas-Romanyuta
2018
1
e in Eindklassement Tour of Thailand (V), Thailand
2018
2e in 4e etappe Gracia Orlova (V), Frydek-Mistek (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië
2018
1
e in 3e etappe Gracia Orlova (V), Havirov (Moravskoslezsky Kraj), Tsjechië
2018
2e in Eindklassement Gracia Orlova (V), Tsjechië
2018
3e in 4e etappe Emakumeen Bira,
(Emakumeen Euskal Bira (V))
, Iurreta (Pais Vasco), Spanje
2018
1
e in Nagrade Ljubljana,
(Ljubljana, Chrono (V))
, Ljubljana (Bohinj), Slovenië
2018
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V), Rusland
2018
2e in Chrono Champenois - Trophée Européen,
(Bétheny, Chrono (V))
, Bétheny (Champagne-Ardenne), Frankrijk
2018
1
e in Chrono des Nations,
(Chrono des Herbiers (V))
, Frankrijk
2019
2019
2e in Asian Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Elite (V), Onbekend
2019
3e in Asian Cycling Championships, Baan, Omnium, Elite (V), Onbekend
2019
1
e in Asian Cycling Championships, Baan, Puntenkoers, Elite (V), Onbekend
2019
1
e in Aphrodite Cycling Race Time Trial (V), Cyprus
2019
1
e in Aphrodite's Sanctuary Cycling Race (V), Cyprus
2019
1
e in Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V), Onbekend
2019
1
e in Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite (V), Onbekend
2019
2e in Nagrade Ljubljana,
(Ljubljana, Chrono (V))
, Ljubljana (Bohinj), Slovenië
2019
2e in Chrono Kristin Armstrong,
(Boise (V))
, Boise (Idaho), Verenigde Staten
2019
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan (V), Oezbekistan
2019
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan (V), Oezbekistan
2019
2e in deel 2 Wereldbeker, Baan, Omnium, Elite (V), Glasgow (Glasgow City), Groot-Brittannië
2019
2e in deel 4 Wereldbeker, Baan, Scratch, Elite (V), Cambridge (Northland), Nieuw-Zeeland
2020
2020
1
e in Asian Cycling Championships, Baan, Puntenkoers, Elite (V), Jecheon (Ch'ungch'ong-bukto), Zuid-Korea
2021
2021
2e in GP Gundogmus,
(Alanya (V))
, Turkije
2021
1
e in Germenica GP,
(Kahramanmaras (V))
, Turkije
2021
1
e in Grand Prix Kayseri,
(Kayseri (V))
, Turkije
2021
9e in Olympische Spelen, Op de weg, Elite (V), Tokyo (Tokyo), Japan
2022
2022
1
e in Islamic Solidarity Games, Baan, Puntenkoers (V), Onbekend
2022
1
e in Islamic Solidarity Games, Op de weg, Ind. tijdrit (V), Onbekend
2022
1
e in Islamic Solidarity Games, Op de weg (V), Onbekend
2023
2023
2e in Aphrodite Cycling Race Time Trial (V), Cyprus
2023
4e in Aphrodite Cycling race - Women For Future (V), Cyprus
2023
5e in Trofej Umag,
(Umag Komunela (V))
, Kroatië
2023
5e in 3e etappe Tour of the Gila (V), Tyrone (New Mexico), Verenigde Staten
2023
1
e in Mountain I,
(Oqtosh - Chorvoq (V))
, Oezbekistan
2023
4e in Mountain II,
(Oqtosh - Chorvoq (V))
, Oezbekistan
2023
2e in Tour of Bostonliq I,
(Boston (V))
, Oezbekistan
2023
2e in Tour of Bostonliq II,
(Boston (V))
, Oezbekistan
2023
2e in Asian Cycling Championships, Op de weg, Ploegentijdrit, Bangkok (Krung Thep), Thailand
2023
1
e in Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V), Bangkok (Krung Thep), Thailand
2023
3e in Asian Cycling Championships, Baan, Ploegkoers, Elite (V), Nilai (Negeri Sembilan), Maleisië
2023
2e in Asian Cycling Championships, Baan, Puntenkoers, Elite (V), Nilai (Negeri Sembilan), Maleisië
2023
3e in Eindklassement Princess Anna Vasa Tour (V), Polen
2023
2e in 3e etappe Princess Anna Vasa Tour (V), Polen
2023
1
e in GP Kaisarea,
(Kayseri (V))
, Turkije
2023
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan (V), Oezbekistan
2023
1
e in Asian Games, Op de weg, Ind. tijdrit (V), Hangzhou (Zhejiang), China
Ploegen
2001
Carpe Diem - Itera (Rusland)
2002
Itera (Rusland)
2003
Velodames - Colnago (Rusland)
2004
Nürnberger - Fuji (Duitsland)
2006
Fenixs - Colnago (Italië) tot 30-06
2010
Safi - Pasta Zara - Selle Italia (Litouwen) vanaf 15-06
2011
Diadora - Pasta Zara (Verenigde Staten)
2012
Rusvelo - Novikombank (Rusland)
2013
Rusvelo (Rusland)
2014
Rusvelo (Rusland)
2016
BePink - Tecnofilm (Italië) vanaf 15-03
2017
BePink - Cogeas (Italië)
2018
Cogeas - Mettler (Rusland)
2019
Cogeas - Mettler - Look (Zwitserland)
2020
Cogeas - Mettler - Look (Rusland)
2021
Cogeas - Mettler - Look (Rusland)
2022
Roland - Israel - Premier Tech (Zwitserland)
Berichten
(0)
26-07-2010
Iris Slappendel gewinnt die 6. Etappe und Olga Zablinskaya die 23. Thüringen Rundfahrt 2010
Fotoalbum Olga Zabelinskaya
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
2004
Foto: © Safi - Pasta Zara - Selle Italia
2010
Foto: © Teamwebsite
2011
Foto: Courtesy Guy Dedieu
2011
Foto: Courtesy Willem Dingemanse
2012
Foto: Courtesy Marcel Segessemann
2013
Foto: © Rusvelo
2014
Foto: © bepink.eu
2016
Foto: © BePink - Cogeas
2017
Foto: © Cogeas - Mettler
2018
Foto: © Roland - Israel - Premier Tech
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close