Toggle navigation
Actueel
Home
Wedstrijden nu
Laatste uitslagen
Agenda
Jarig vandaag
Nieuw en aangevuld
Coureurs
Zoeken Coureurs
Rankings
Bijnamen
Familiebanden
Monumenten
Jarig vandaag
Condoleanceregister
Ploegen
Zoeken Ploegen
Ploegleiders en VIPs
Fietsen
Lijst van stagiaires
Wedstrijden
Zoeken Wedstrijden
Laatste uitslagen
Wedstrijden nu
Kalender
Ontbrekende uitslagen
Nieuws
Nieuwsoverzicht
Agenda
Links
Plus
Forum
Spellen
Leden
Cities Database
Audio/Video
Links
Stats
Hallo bezoeker
Login
|
Aanmelden
|
|
Dave Lloyd
Voornaam: Dave
Achternaam: Lloyd
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Leeftijd: 74 jaar
Geboortedatum: 12-10-1949
Geboorteplaats:
Oswestry (Shropshire), Groot-Brittannië
Voornaam: Dave
Achternaam: Lloyd
Nationaliteit: Groot-Brittannië
Geslacht:
Leeftijd: 74 jaar
Geboortedatum: 12-10-1949
Geboorteplaats:
Oswestry (Shropshire), Groot-Brittannië
Coureurs
Ploegen
Uitslagen
Stats
Fotoalbum
Bevoegdheden
Je kunt zelf gegevens op deze pagina toevoegen en corrigeren als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Prof
Professional 1973-1976 1985-1987
Uitslagen
Alle wedstrijden br>
Toon:
Alle wedstrijden
Alleen UCI-wedstrijden
Afghanistan
Albanië
Algerije
Amerikaanse Maagdeneilanden
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua en Barbuda
Argentinië
Armenië
Aruba
Australië
Azerbeidzjan
Bahama's
Bahrein
Bangladesh
Barbados
Belarus
België
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnië en Herzegovina
Botswana
Brazilië
Britse Maagdeneilanden
Brunei
Bulgarije
Burkina Faso
Burundi
Cambodja
Canada
Caymaneilanden
Centraal-Afrikaanse Republiek
Chili
China
Colombia
Congo-Brazzaville
Congo-Kinshasa
Cookeilanden
Costa Rica
Cuba
Curaçao
Cyprus
Denemarken
Djibouti
Dominicaanse Republiek
Duitse Democratische Republiek
Duitsland
Ecuador
Egypte
El Salvador
Equatoriaal-Guinea
Eritrea
Estland
Ethiopië
Faeröereilanden
Fiji
Filipijnen
Finland
Frankrijk
Frans-Polynesië
Gabon
Gambia
Gemenebest van Onafhankelijke Staten
Georgië
Ghana
Grenada
Griekenland
Groot-Brittannië
Guadelupe
Guam
Guatemala
Guernsey
Guinee
Guinee-Bissau
Guyana
Haïti
Honduras
Hongarije
Hongkong
Ierland
IJsland
India
Indonesië
Irak
Iran
Isle of Man
Israël
Italië
Ivoorkust
Jamaica
Japan
Jemen
Jersey
Joegoslavië
Jordanië
Kaapverdië
Kameroen
Kazachstan
Kenia
Kirgizië
Kiribati
Koeweit
Kosovo
Kroatië
La Réunion
Laos
Lesotho
Letland
Libanon
Liberia
Libië
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Macau
Macedonië
Madagaskar
Malawi
Maldiven
Maleisië
Mali
Malta
Marokko
Martinique
Mauretanië
Mauritius
Mexico
Micronesië
Moldavië
Monaco
Mongolië
Montenegro
Mozambique
Myanmar
Namibië
Nederland
Nederlandse Antillen
Nepal
Nicaragua
Nieuw-Caledonië
Nieuw-Zeeland
Niger
Nigeria
Noord-Korea
Noorwegen
Oekraïne
Oezbekistan
Oman
Onbekend
Oost-Timor
Oostenrijk
Pakistan
Palau
Palestina
Panama
Papoea-Nieuw-Guinea
Paraguay
Peru
Polen
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Roemenië
Rusland
Rwanda
Saint Kitts en Nevis
Saint Lucia
Salomonseilanden
Samoa
San Marino
Sao Tome & Principe
Saudi-Arabië
Senegal
Servië
Servië
Seychellen
Sierra Leone
Singapore
Sint Vincent en de Grenadines
Slovenië
Slowakije
Soedan
Spanje
Sri Lanka
Suriname
Swaziland
Syrie
Tadzjikistan
Taiwan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad en Tobago
Tsjaad
Tsjechië
Tsjechoslowakije
Tunesië
Turkije
Turkmenistan
Uganda
Uruguay
USSR
Venezuela
Verenigde Arabische Emiraten
Verenigde Staten
Vietnam
West-Duitsland
Zambia
Zimbabwe
Zuid-Afrika
Zuid-Korea
Zweden
Zwitserland
1970
1970
5e in Halton Circuit Road Race,
(Halton)
, Halton (Cheshire), Groot-Brittannië
1971
1971
6e in deel a Harry Quinn Road Race,
(Bickerstaffe (a))
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1971
3e in Liverpool & West Cheshire 100 Time Trial,
(Chester, Chrono)
, Chester (Cheshire), Groot-Brittannië
1971
3e in 2e etappe Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1971
7e in Eindklassement Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1971
2e in Newsham Park,
(Liverpool, Criterium (d))
, Liverpool (Liverpool), Groot-Brittannië
1971
1
e in Circuit of the Dales - Mountain Time Trial,
(Ingleton, Chrono)
, Ingleborough (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1971
4e in Rhos on Sea C.C. Road Race,
(Colwyn Bay)
, Mochdre (Conwy), Groot-Brittannië
1971
3e in Anfield 100 Time Trial,
(Liverpool, Chrono)
, Shawbury (Shropshire), Groot-Brittannië
1971
1
e in Stafford Grand Prix,
(Staffordshire)
, Stafford (Staffordshire), Groot-Brittannië
1971
1
e in Manx Mountain Time Trial,
(Manx Mountain, Chrono)
, Douglas , Isle of Man
1971
2e in Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië, Llangollen (Denbighshire), Groot-Brittannië
1972
1972
1
e in 5e etappe Grand Prix d'Annaba,
(Annaba)
, Annaba (Skikda), Algerije
1972
1
e in deel b Harry Quinn Road Race,
(Bickerstaffe (a))
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1972
3e in Congleton 700th Anniversary Charter,
(Congleton (b))
, Congleton (Cheshire), Groot-Brittannië
1972
5e in 1e etappe Hereford & District Times Two Day,
(Hereford)
, Hereford (Herefordshire), Groot-Brittannië
1972
2e in 2e etappe Hereford & District Times Two Day,
(Hereford)
, Hereford (Herefordshire), Groot-Brittannië
1972
1
e in Eindklassement Hereford & District Times Two Day,
(Hereford)
, Hereford (Herefordshire), Groot-Brittannië
1972
1
e in Bergklassement Hereford & District Times Two Day,
(Hereford)
, Hereford (Herefordshire), Groot-Brittannië
1972
2e in Grand Prix of Essex,
(Halstead)
, Halstead (Essex), Groot-Brittannië
1972
1
e in Cheshire Roads Club 50 Time Trial,
(Goostrey, Chrono)
, Cheshire (Cheshire), Groot-Brittannië
1972
2e in 2e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Tewkesbury (Gloucestershire), Groot-Brittannië
1972
3e in Willaston Circuit - A.P.R.,
(Douglas)
, Douglas , Isle of Man
1972
5e in Manx International,
(Douglas, Amateurs)
, Douglas , Isle of Man
1972
1
e in Manx Mountain Time Trial,
(Manx Mountain, Chrono)
, Douglas , Isle of Man
1972
3e in 6e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, New Brighton (Merseyside), Groot-Brittannië
1972
8e in 8e etappe Tour of Britain,
(Milk Race)
, Bridlington (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1972
2e in 9e etappe deel b Tour of Britain,
(Milk Race)
, Scarborough (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1972
7e in Eindklassement Tour of Britain,
(Milk Race)
, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1972
6e in Combinatieklassement Tour of Britain,
(Milk Race)
, Blackpool (Blackpool), Groot-Brittannië
1972
15e in Eindklassement Tour of Scotland,
(Scottish Milk Race)
, Ayr (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1972
1
e in 3e etappe Tour of Scotland,
(Scottish Milk Race)
, East Kilbride (South Lanarkshire), Groot-Brittannië
+
Kevin Apter
+
John Clewarth
+
Phil Edwards
+
Phil Bayton
+
Doug Dailey
1972
3e in Woodbank Trophy,
(Marple)
, Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië
1972
6e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Groot-Brittannië, Leyland (Lancashire), Groot-Brittannië
1972
2e in Tour of the Cotswolds,
(Shipston on Stour)
, Gloucester (Gloucestershire), Groot-Brittannië
1972
1
e in 2e etappe GP Guillaume Tell, Brugg (Aargau), Zwitserland
1972
1
e in Eindklassement GP Guillaume Tell, Emmetten (Nidwalden), Zwitserland
1972
1
e in 5e etappe deel B GP Guillaume Tell, Emmetten (Nidwalden), Zwitserland
1972
5e in Gala Grand Prix,
(Southport, Criterium)
, Southport (Sefton), Groot-Brittannië
1972
2e in GP des Nations, Chrono, Amateurs, Frankrijk
1973
1973
12e in Hillingdon C.C. Pro - Am, Elite, Time Trial,
(Amersham, Chrono)
, Amersham (Buckinghamshire), Groot-Brittannië
1973
10e in Hillingdon Grand Prix, Elite, Road Race,
(Bucks)
, Bucks (Buckinghamshire), Groot-Brittannië
1973
3e in Bill Hoare Cycles, Elite, Road Race,
(Cryers Hill)
, High Wycombe (Buckinghamshire), Groot-Brittannië
1973
1
e in Eckington Grand Prix, Elite, Road Race,
(Eckington)
, Eckington (Derbyshire), Groot-Brittannië
1973
1
e in Wakelins Trophy, Elite, Criterium,
(Felixstowe, Criterium)
, Felixstowe (Suffolk), Groot-Brittannië
1973
2e in Haverhill Grand Prix, Elite, Road Race,
(Haverhill)
, Haverhill (Suffolk), Groot-Brittannië
1973
5e in Hertford Synod, Elite, Criterium,
(Hertford, Criterium)
, Hertford (Herefordshire), Groot-Brittannië
1973
2e in Marsden International Grand Prix, Elite, Road Race,
(Leek (f))
, Leek (Staffordshire), Groot-Brittannië
1973
3e in Allegro Grand Prix, Elite, Road Race,
(Nantwich)
, Nantwich (Cheshire), Groot-Brittannië
1973
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
1973
7e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Beaconsfield (Buckinghamshire), Groot-Brittannië
1973
4e in Newark Town Centre, Elite, Criterium,
(Newark)
, Newark (Nottinghamshire), Groot-Brittannië
1973
8e in Wentworth Grand Prix, Elite, Road Race,
(Wentworth)
, Wentworth (Rotherham), Groot-Brittannië
1973
1
e in Chequers Grand Prix,
(London (ac))
, Cheddington (Buckinghamshire), Groot-Brittannië
1973
2e in T.I. - Raleigh Grand Prix Elite, Criterium,
(Nottingham, Criterium)
, Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië
1973
3e in Trofeo Baracchi,
(Bergamo)
, Brescia (Lombardia), Italië
1974
1974
12e in Southend Jubilee Grand Prix, Elite, Criterium,
(Basildon, Criterium)
, Basildon (Essex), Groot-Brittannië
1974
6e in Coca - Cola Grand Prix, Elite, Criterium,
(Birmingham, Criterium (j))
, Birmingham (Birmingham), Groot-Brittannië
1974
6e in Eindklassement Icegold Lager Championship Elite, Series,
(Bridlington)
, Bridlington (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1974
2e in Bridlington Icegold Lager Elite, Criterium,
(Bridlington, Criterium)
, Bridlington (East Riding of Yorkshire), Groot-Brittannië
1974
2e in 2e etappe Deeside Olympic - Carlton Cycles, Elite,Two-Day,
(Deeside)
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1974
2e in Eindklassement Deeside Olympic - Carlton Cycles, Elite,Two-Day,
(Deeside)
, Queensferry (Flintshire), Groot-Brittannië
1974
3e in Durham Icegold Lager Elite, Criterium,
(Durham, Criterium)
, Durham (Durham), Groot-Brittannië
1974
2e in Wakelins Trophy, Elite, Criterium,
(Felixstowe, Criterium)
, Felixstowe (Suffolk), Groot-Brittannië
1974
2e in Marsden International Grand Prix, Elite, Road Race,
(Leek (f))
, Leek (Staffordshire), Groot-Brittannië
1974
8e in Lutz of Birmingham, Elite, Criterium,
(Leek, Criterium (b))
, Leek (Staffordshire), Groot-Brittannië
1974
1
e in Eindklassement Golden Wheel Trophy Elite, Road, Series,
(London)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1974
6e in Eltham Sutcliffe Park, Elite, Criterium,
(London, Criterium (b))
, Eltham (Greater London), Groot-Brittannië
1974
8e in Middlesbrough Icegold Lager Elite, Criterium,
(Middlesbrough, Criterium)
, Middlesbrough (Redcar and Cleveland), Groot-Brittannië
1974
1
e in Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië, Leicester (Leicester), Groot-Brittannië
1974
2e in Netherseal Grand Prix, Elite, Road Race,
(Netherseal (b))
, Burton-on-Trent (Staffordshire), Groot-Brittannië
1974
8e in Newark Town Centre, Elite, Criterium,
(Newark)
, Newark (Nottinghamshire), Groot-Brittannië
1974
3e in Corona Elite, Couple Time Trial,
(Nottingham, Chrono)
, Nottingham (Nottingham), Groot-Brittannië
1974
5e in Redcar Icegold Lager Elite, Criterium,
(Redcar, Criterium)
, Redcar (Redcar and Cleveland), Groot-Brittannië
1974
8e in Seaton Carew Icegold Lager Elite, Criterium,
(Seaton Carew, Criterium)
, Seaton Carew (Durham), Groot-Brittannië
1974
3e in Carlton Cycles, Elite, Road Race,
(Sheffield)
, Sheffield (Sheffield), Groot-Brittannië
1974
2e in Two Rivers Hilly, Elite, Time Trial,
(Stutton, Chrono)
, Stutton (Suffolk), Groot-Brittannië
1974
1
e in Woodstock Horse Show Trophy, Elite, Criterium,
(Woodstock)
, Woodstock (Oxfordshire), Groot-Brittannië
1974
8e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Haverhill (Suffolk), Groot-Brittannië
1974
3e in Tom Simpson Memorial Grand Prix, Elite, Race,
(Harworth)
, Harworth (Nottinghamshire), Groot-Brittannië
1974
1
e in Davies & Jeggo Motors, Elite, Road Race,
(Newport)
, Newport (Shropshire), Groot-Brittannië
1974
1
e in Gala Grand Prix Elite, Criterium,
(Southport, Criterium)
, Southport (Sefton), Groot-Brittannië
1974
1
e in Carrefour Grand Prix, Elite, Road Race,
(Caerphilly)
, Caerphilly (Caerphilly), Groot-Brittannië
1974
10e in Grand Prix des Nations, Angers (Pays de la Loire), Frankrijk
1975
1975
1
e in Harrogate Cycling Festival Elite, 25 Time Trial,
(Boroughbridge, Chrono)
, Boroughbridge (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1975
1
e in Ron Kitching, Elite, 50 Time Trial,
(Boroughbridge, Chrono (e))
, Boroughbridge (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1975
6e in Harrogate Cycling Festival Chessington Cycles, Elite, Road Race,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1975
8e in Harrogate Cycling Festival Batavus Elite, Road Race,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1975
9e in Harrogate Cycling Festival Dawes Cycles, Elite, Criterium,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1975
1
e in H.P. Squash Courts Elite, Hilly Time Trial,
(Harrogate, Chrono)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1975
4e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1975
4e in Grand Prix de Momignies,
(Momignies)
, Momignies (Hainaut), België
1975
2e in Buggenhout (b), Buggenhout (Oost-Vlaanderen), België
1975
9e in Eindklassement Prestige Pernod Trophy, Elite, Road, Series,
(Southport)
, Southport (Sefton), Groot-Brittannië
1978
1978
3e in Currarong, Currarong (New South Wales), Australië
1979
1979
1
e in Jim Soens Memorial 25 Time Trial,
(Chester)
, Broxton (Cheshire), Groot-Brittannië
1979
1
e in Merseyside Wheelers Invitation Time Trial,
(Hatchmere, Chrono)
, Hatchmere (Cheshire), Groot-Brittannië
1979
1
e in Cheltenham & County Hilly Time Trial,
(Cheltenham)
, Winchcomb (Gloucestershire), Groot-Brittannië
1980
1980
1
e in Harrogate Cycling Festival Hilly Time Trial,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1980
1
e in Mid - Shropshire 25 Time Trial,
(Shropshire)
, Shrewsbury (Shropshire), Groot-Brittannië
1980
1
e in Circuit of the Dales - Mountain Time Trial,
(Ingleton, Chrono)
, Ingleborough (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1980
1
e in Britannia Trophy Mountain Time Trial,
(Birkenhead, Chrono)
, Llangollen (Denbighshire), Groot-Brittannië
1980
1
e in Manx Mountain Time Trial,
(Manx Mountain, Chrono)
, Douglas , Isle of Man
1980
1
e in John E. Davies 50 Time Trial,
(Boroughbridge)
, Boroughbridge (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1981
1981
1
e in Birkenhead Victoria 25 Time Trial,
(Birkenhead)
, Birkenhead (Merseyside), Groot-Brittannië
1981
1
e in Jim Soens Memorial 25 Time Trial,
(Chester)
, Broxton (Cheshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Cleveleys 30 Time Trial,
(Garstang)
, Garstang (Lancashire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Lancaster C.C. 10 Time Trial,
(Garstang)
, Garstang (Lancashire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Horwich C.C. Hilly Time Trial,
(Horwich)
, Lancashire (Lancashire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Leamington C.&.A.C. 25 Time Trial,
(Leamington)
, Warwick (Warwickshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Rhyl R.C. 25 Time Trial,
(Rhyl)
, Denbighshire (Denbighshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Ruthin R.C. 25 Time Trial,
(Ruthin)
, Denbigh (Denbighshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Port Sunlight Wheelers Hilly 22 Time Trial,
(Broxton)
, Broxton (Cheshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Circuit of the Dales - Mountain Time Trial,
(Ingleton, Chrono)
, Ingleborough (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Mid - Shropshire 50 Time Trial,
(Shrewsbury, Chrono)
, Battlefield (Shropshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Cannock 25 Time Trial,
(Cannock)
, Staffordshire (Staffordshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Britannia Trophy Mountain Time Trial,
(Birkenhead, Chrono)
, Llangollen (Denbighshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Eddie Kelley Trophy 50 Time Trial,
(Lancashire)
, Lancashire (Lancashire), Groot-Brittannië
1981
2e in Oldbury & District 50 Time Trial,
(Lichfield)
, Lichfield (Staffordshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Holme Valley 50 Time Trial,
(Yorkshire)
, Boroughbridge (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Spartan 25 Time Trial,
(Yorkshire)
, Catterick (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Manx Mountain Time Trial,
(Manx Mountain, Chrono)
, Douglas , Isle of Man
1981
1
e in Manx Open International Team Time Trial,
(Douglas, Chrono)
, Douglas , Isle of Man
+
Steve Joughin
+
Darryl Webster
+
Mike Williams
1981
1
e in Manx Open 25 Time Trial,
(Douglas, Chrono (a))
, Douglas , Isle of Man
1981
1
e in Merseyside Wheelers 25 Time Trial,
(Liverpool)
, Broxton (Cheshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Harrogate Cycling Festival Hilly Time Trial,
(Harrogate)
, Harrogate (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1981
3e in Lewis's Cup Track Race,
(Kirkby)
, Kirkby (Merseyside), Groot-Brittannië
1981
1
e in Mersey Bike 81, 10 Time Trial,
(Liverpool)
, Bickerstaffe (Lancashire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Port Sunlight Wheelers 25 Time Trial,
(Flint)
, Flint (Flintshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Manchester & District T.T.A. 50 Time Trial,
(Cheshire)
, Cheshire (Cheshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in East Liverpool Wheelers 50 Time Trial,
(Liverpool)
, Broxton (Cheshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in Lyme 25 Time Trial,
(Newcastle under Lyme, Chrono)
, Stoke (Stoke-on-Trent), Groot-Brittannië
1981
1
e in Colchester Rovers C.C. 25 Time Trial,
(Kelvedon)
, Kelvedon (Essex), Groot-Brittannië
1981
1
e in Mid - Shropshire 25 Time Trial,
(Shropshire)
, Shrewsbury (Shropshire), Groot-Brittannië
1981
1
e in De Laune 10 Time Trial,
(Tonbridge)
, Tonbridge (Kent), Groot-Brittannië
1981
1
e in San Fairy Ann 25 Time Trial,
(Chilham)
, Headcorn (Kent), Groot-Brittannië
1981
1
e in Merseyside Wheelers Invitation Time Trial,
(Hatchmere, Chrono)
, Hatchmere (Cheshire), Groot-Brittannië
1982
1982
1
e in Porthole Grand Prix Time Trial,
(Bowness on Windermere)
, Bowness on Windermere (Cumbria), Groot-Brittannië
1982
1
e in Circuit of the Dales - Mountain Time Trial,
(Ingleton, Chrono)
, Ingleborough (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1982
1
e in Bath Road Club Hilly Time Trial,
(Bath, Chrono)
, Bradfield (Berkshire), Groot-Brittannië
1982
1
e in Dukinfield C.C. 50 Time Trial,
(Cheshire)
, Chelford (Cheshire), Groot-Brittannië
1982
1
e in Britannia Trophy Mountain Time Trial,
(Birkenhead, Chrono)
, Llangollen (Denbighshire), Groot-Brittannië
1982
1
e in Metropolitan Police 25 Time Trial,
(London)
, London (Greater London), Groot-Brittannië
1982
1
e in Ashford Wheelers 25 Time Trial,
(Kent)
, Ashford (Kent), Groot-Brittannië
1982
1
e in Anfield 100 Time Trial,
(Liverpool, Chrono)
, Shawbury (Shropshire), Groot-Brittannië
1982
1
e in Manx Mountain Time Trial,
(Manx Mountain, Chrono)
, Douglas , Isle of Man
1982
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië, Thornbury (South Gloucestershire), Groot-Brittannië
1982
1
e in South Lancashire R.C. 50 Time Trial,
(Knutsford)
, Tabley (Cheshire), Groot-Brittannië
1982
1
e in Manx Open International Team Time Trial,
(Douglas, Chrono)
, Douglas , Isle of Man
+
John French
+
Darryl Webster
1982
5e in Manx International,
(Douglas, Amateurs)
, Douglas , Isle of Man
1982
1
e in Gloucester City C.C. 50 Time Trial,
(Gloucester)
, Quedgeley (Gloucestershire), Groot-Brittannië
1982
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië, York (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1982
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië, Grantham (Lincolnshire), Groot-Brittannië
+
John French
+
Bob Downs
+
Darryl Webster
1982
1
e in Jim Soens Memorial 25 Time Trial,
(Chester)
, Broxton (Cheshire), Groot-Brittannië
1982
1
e in East Liverpool Wheelers 50 Time Trial,
(Liverpool)
, Broxton (Cheshire), Groot-Brittannië
1982
2e in Stone Wheelers 10 Time Trial,
(Stone)
, Stone (Staffordshire), Groot-Brittannië
1982
1
e in Barnsley 50 Time Trial,
(Barnsley, Chrono)
, Blyth (Nottinghamshire), Groot-Brittannië
1982
1
e in Barnesbury 100 Time Trial,
(Seaton Burn)
, Seaton Burn (North Tyneside), Groot-Brittannië
1982
1
e in Eindklassement Cycling - Classic League Series,
(Surrey)
, Surrey (Surrey), Groot-Brittannië
1982
3e in Tour of the Peak,
(Buxton)
, Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië
1982
10e in Eindklassement Star Trophy Road Series, Groot-Brittannië
1983
1983
1
e in Larkhill Wheelers Couple Time Trial,
(Liverpool)
, Flint (Flintshire), Groot-Brittannië
+
Mark Bell
1983
1
e in Porthole Grand Prix Time Trial,
(Bowness on Windermere)
, Bowness on Windermere (Cumbria), Groot-Brittannië
1983
1
e in Kent Valley 25 Time Trial,
(Kendal)
, Cockermouth (Cumbria), Groot-Brittannië
1983
3e in 1e etappe Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1983
3e in 3e etappe Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1983
1
e in 4e etappe Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1983
1
e in Eindklassement Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1983
1
e in Bergklassement Girvan Three Day,
(Girvan)
, Girvan (South Ayrshire), Groot-Brittannië
1983
1
e in Circuit of the Dales - Mountain Time Trial,
(Ingleton, Chrono)
, Ingleborough (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1983
1
e in Circuit of North Yorkshire Hilly Time Trial,
(Knaresborough)
, Knaresborough (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1983
1
e in Britannia Trophy Mountain Time Trial,
(Birkenhead, Chrono)
, Llangollen (Denbighshire), Groot-Brittannië
1983
3e in Lincoln Grand Prix,
(Lincoln)
, Lincoln (Lincolnshire), Groot-Brittannië
1983
1
e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië, Kenilworth (Warwickshire), Groot-Brittannië
1983
1
e in Coalville Wheelers 25 Time Trial,
(Diseworth)
, Diseworth (Leicestershire), Groot-Brittannië
1983
1
e in Manx Open International Team Time Trial,
(Douglas, Chrono)
, Douglas , Isle of Man
+
Darryl Webster
+
Philip Rayner
1983
2e in Otley C.C. 50 Time Trial,
(Boroughbridge)
, Boroughbridge (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1983
1
e in Gloucester City C.C. 50 Time Trial,
(Gloucester)
, Quedgeley (Gloucestershire), Groot-Brittannië
1983
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië, Saint Neots (Cambridgeshire), Groot-Brittannië
1983
2e in Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Amateurs, Groot-Brittannië, Newmarket (Suffolk), Groot-Brittannië
1983
1
e in Teesside R.C. 50 Time Trial,
(Crathorne)
, Crathorne (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1983
1
e in Barnesbury 100 Time Trial,
(Seaton Burn)
, Seaton Burn (North Tyneside), Groot-Brittannië
1983
1
e in Bath Road Club 100 Time Trial,
(Bath, Chrono)
, Pangbourne (Berkshire), Groot-Brittannië
1983
1
e in Eindklassement Cycling - Classic League Series,
(Surrey)
, Surrey (Surrey), Groot-Brittannië
1983
5e in Tour of the Peak,
(Buxton)
, Buxton (Derbyshire), Groot-Brittannië
1983
1
e in deel b Elk R.C. 10 Time Trial,
(Belfast)
, Belfast (Belfast), Groot-Brittannië
1983
1
e in deel a N.C.A. Ulster Championship 25 Time Trial,
(Belfast)
, Belfast (Belfast), Groot-Brittannië
1983
1
e in Merseyside Wheelers Invitation Time Trial,
(Hatchmere, Chrono)
, Hatchmere (Cheshire), Groot-Brittannië
1984
1984
1
e in Stone Wheelers - Keele Hilly Time Trial,
(Stone)
, Keele (Staffordshire), Groot-Brittannië
1984
2e in Porthole Grand Prix Time Trial,
(Bowness on Windermere)
, Bowness on Windermere (Cumbria), Groot-Brittannië
1984
1
e in Eindklassement Tour of Ulster, Belfast (Belfast), Groot-Brittannië
1984
1
e in Circuit of the Dales - Mountain Time Trial,
(Ingleton, Chrono)
, Ingleborough (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1984
1
e in Oswestry Paragon 25 Time Trial,
(Oswestry)
, Oswestry (Shropshire), Groot-Brittannië
1984
1
e in Cheshire Roads Club 25 Time Trial,
(Chelford)
, Knutsford (Cheshire), Groot-Brittannië
1985
1985
1
e in Royal Dean Forest Couple Time Trial,
(Usk)
, Usk (Monmouthshire), Groot-Brittannië
+
Steve Jones
1985
7e in 1e etappe Mercian - Asphalt Grand Prix - Elite Two Day, Bridgnorth (Shropshire), Groot-Brittannië
1985
7e in Eindklassement Mercian - Asphalt Grand Prix - Elite Two Day, Great Wyrley (Staffordshire), Groot-Brittannië
1985
1
e in Circuit of Nidderdale Hilly Time Trial,
(Knaresborough)
, Knaresborough (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1985
1
e in Circuit of North Yorkshire Hilly Time Trial,
(Knaresborough)
, Knaresborough (North Yorkshire), Groot-Brittannië
1986
1986
2e in Eindklassement Ripley Castle,
(Ron Kitching Classic)
, Groot-Brittannië
1986
2e in 1e etappe Ripley Castle,
(Ron Kitching Classic)
, Groot-Brittannië
1986
1
e in Windermere, Windermere (Cumbria), Groot-Brittannië
Ploegen
1973
TI - Raleigh (Groot-Brittannië)
1974
TI - Carlton (Groot-Brittannië)
1974
TI - Raleigh (Groot-Brittannië)
1975
TI - Raleigh (Nederland)
1976
TI - Raleigh (Nederland)
1985
Raleigh - Weinmann (Groot-Brittannië)
1986
Dave Lloyd Bikes (Groot-Brittannië) tot 31-07
1986
Birmingham Executive Airways (Groot-Brittannië) vanaf 25-07
1987
Birmingham Executive Airways (Groot-Brittannië) tot 31-08
Fotoalbum Dave Lloyd
Foto: Courtesy Philippe Huguenin
1975
Foto: Courtesy Harrie Lemeer - Jan de Smet
1976
Foto: Courtesy Wim Dingemanse
1987
Foto: Courtesy Guy Dedieu
Afbeelding toevoegen
Afbeelding toevoegen
Je kunt alleen foto's plaatsen als je ingelogd bent.
Meld je aan!
of login!
Close